Grand Prix Ghost 2019

Klasyfikacja po 9 turniejach:

1.Łukasz Bobowski0160166121671689
2.Kamil Górka12120916059770
3.Jan Mrozowski1601679406058
4.Agnieszka Walas040012742938
 Przemysław Herdzina46960070638
6.Karol Wyrębkiewicz0003061216037
7.Mariusz Wrześniewski0031200601233
8.Zdzisław Stańkowski00643905027
9.Ewa Dunikowska55205023426
10.Jerzy Matyasik701202010224
11.Justyna Górka007001600023
12.Tomasz Lempart600000012018
13.Agnieszka Dawid39000500017
14.Andrzej Rakoczy00450330015
15.Waldemar Wypchał22514000014
16.Krzysztof Gibas07000000512
17.Piotr Potoczek90000001010
18.Jacek Mańko0000009009
19.Artur Irzyk0000700018
20.Barbara Grzymała0300000036
21.Małgorzata Pochopień1100020004
 Konrad Sowula0000000404
23.Maria Uryga0012000003
24.Tomasz Górka0000010001

Cykl Grand Prix Ghost 2019 składał się będzie z 12 turniejów - każdy w przedostatni czwartek miesiąca. Punktowane będzie pierwsze 10 miejsc:

I miejsce - 16 punktów
II miejsce - 12 punktów
III miejsce - 9 punktów
IV miejsce - 7 punktów
V miejsce - 6 punktów
VI miejsce - 5 punktów
VII miejsce - 4 punkty
VIII miejsce - 3 punkty
IX miejsce - 2 punkty
X miejsce - 1 punkt
W turniejach GP obowiązuje wpisowe - 50 groszy za każdą rozegraną partię. Całość zebranych środków przeznaczona zostanie na potrzeby klubu. Pula Grand Prix wynosi 301 złotych .

O kolejności końcowej będą decydowały kolejno:
- liczba punktów Grand Prix zdobytych w 9 najlepszych turniejach
- suma dużych punktów zdobytych w tych dziewięciu turniejach
- większa liczba zwycięstw w tych dziewięciu turniejach
- większa liczba drugich miejsc w tych dziewięciu turniejach (itd. aż do 10 miejsca)
- większa liczba rozegranych turniejów GP
- losowanie

Najbliższy turniej już 24 października - zapraszamy!

Grand Prix Ghost 2018

Grand Prix Ghost 2017

Grand Prix Ghost 2016

Grand Prix Ghost 2015

Grand Prix Ghost 2014

Grand Prix Ghost 2013

Grand Prix Ghost 2012

Grand Prix Ghost 2011

Grand Prix Ghost 2010

Grand Prix Ghost 2009

Grand Prix Ghost 2008

Grand Prix Ghost 2007