Grand Prix Ghost 2019

Klasyfikacja po 7 turniejach:

1.Łukasz Bobowski0160166121666
2.Kamil Górka121209160554
3.Jan Mrozowski16016794052
4.Przemysław Herdzina469600732
5.Agnieszka Walas0400127427
6.Justyna Górka0070016023
7.Jerzy Matyasik7012020122
 Zdzisław Stańkowski006439022
9.Karol Wyrębkiewicz0003061221
 Mariusz Wrześniewski0031200621
11.Ewa Dunikowska552050219
12.Agnieszka Dawid390005017
13.Andrzej Rakoczy004503315
14.Waldemar Wypchał225140014
15.Jacek Mańko00000099
 Piotr Potoczek90000009
17.Krzysztof Gibas07000007
 Artur Irzyk00007007
19.Tomasz Lempart60000006
20.Małgorzata Pochopień11000204
21.Barbara Grzymała03000003
 Maria Uryga00120003
23.Tomasz Górka00000101

Cykl Grand Prix Ghost 2019 składał się będzie z 12 turniejów - każdy w przedostatni czwartek miesiąca. Punktowane będzie pierwsze 10 miejsc:

I miejsce - 16 punktów
II miejsce - 12 punktów
III miejsce - 9 punktów
IV miejsce - 7 punktów
V miejsce - 6 punktów
VI miejsce - 5 punktów
VII miejsce - 4 punkty
VIII miejsce - 3 punkty
IX miejsce - 2 punkty
X miejsce - 1 punkt
W turniejach GP obowiązuje wpisowe - 50 groszy za każdą rozegraną partię. Całość zebranych środków przeznaczona zostanie na potrzeby klubu. Pula Grand Prix wynosi 235 złotych .

O kolejności końcowej będą decydowały kolejno:
- liczba punktów Grand Prix zdobytych w 9 najlepszych turniejach
- suma dużych punktów zdobytych w tych dziewięciu turniejach
- większa liczba zwycięstw w tych dziewięciu turniejach
- większa liczba drugich miejsc w tych dziewięciu turniejach (itd. aż do 10 miejsca)
- większa liczba rozegranych turniejów GP
- losowanie

Najbliższy turniej już 22 sierpnia - zapraszamy!

Grand Prix Ghost 2018

Grand Prix Ghost 2017

Grand Prix Ghost 2016

Grand Prix Ghost 2015

Grand Prix Ghost 2014

Grand Prix Ghost 2013

Grand Prix Ghost 2012

Grand Prix Ghost 2011

Grand Prix Ghost 2010

Grand Prix Ghost 2009

Grand Prix Ghost 2008

Grand Prix Ghost 2007