Grand Prix Ghost 2019

Klasyfikacja końcowa po 12 turniejach:

1.Łukasz Bobowski01601661216716970105
2.Kamil Górka12120916059716167104
3.Jan Mrozowski16016794060001270
4.Karol Wyrębkiewicz00030612160612964
5.Agnieszka Walas0400127429120555
6.Mariusz Wrześniewski00312006012001649
7.Przemysław Herdzina46960070616045
8.Zdzisław Stańkowski00643905073340
9.Ewa Dunikowska55205023405233
10.Jerzy Matyasik701202010251030
11.Tomasz Lempart600000012004426
12.Justyna Górka007001600000023
13.Waldemar Wypchał22514000040018
14.Agnieszka Dawid39000500000017
 Artur Irzyk00007000109017
16.Andrzej Rakoczy00450330000015
 Piotr Potoczek90000001032015
18.Krzysztof Gibas07000000500012
19.Jacek Mańko0000009000009
 Maria Uryga0012000000069
21.Małgorzata Pochopień1100020002017
22.Barbara Grzymała0300000030006
23.Konrad Sowula0000000400004
24.Tomasz Górka0000010000001
25.0000000000000

Cykl Grand Prix Ghost 2019 składał się z 12 turniejów - każdy w przedostatni czwartek miesiąca. Punktowane było pierwsze 10 miejsc:

I miejsce - 16 punktów
II miejsce - 12 punktów
III miejsce - 9 punktów
IV miejsce - 7 punktów
V miejsce - 6 punktów
VI miejsce - 5 punktów
VII miejsce - 4 punkty
VIII miejsce - 3 punkty
IX miejsce - 2 punkty
X miejsce - 1 punkt
W turniejach GP obowiązywało wpisowe - 50 groszy za każdą rozegraną partię. Całość zebranych środków przeznaczona została na potrzeby klubu. Pula Grand Prix wyniosła 419 złotych .

O kolejności końcowej decydowały kolejno:
- liczba punktów Grand Prix zdobytych w 9 najlepszych turniejach
- suma dużych punktów zdobytych w tych dziewięciu turniejach
- większa liczba zwycięstw w tych dziewięciu turniejach
- większa liczba drugich miejsc w tych dziewięciu turniejach (itd. aż do 10 miejsca)
- większa liczba rozegranych turniejów GP
- losowanie

Kolejna edycja Grand Prix rusza 21 stycznia 2020 r. - zapraszamy!

Grand Prix Ghost 2018

Grand Prix Ghost 2017

Grand Prix Ghost 2016

Grand Prix Ghost 2015

Grand Prix Ghost 2014

Grand Prix Ghost 2013

Grand Prix Ghost 2012

Grand Prix Ghost 2011

Grand Prix Ghost 2010

Grand Prix Ghost 2009

Grand Prix Ghost 2008

Grand Prix Ghost 2007