Ghost Live

Na transmisję na żywo z turnieju klubowego zapraszamy w każdy czwartek o 17.00

gp0719

gp0719 - Rozstawienie do 1 rundy

1.                Łukasz Bobowski - Zdzisław Stańkowski           
2.                Andrzej Rakoczy - Kamil Górka                   
3.           Mariusz Wrześniewski - Jerzy Matyasik                
4.                Agnieszka Dawid - Przemysław Herdzina           
5.                 Ewa Dunikowska - Karol Wyrębkiewicz            
6.           Małgorzata Pochopień - Jacek Mańko                   
7.                     Anna Batko - Agnieszka Walas               
8.               Barbara Grzymała - PAUZA


gp0719 - Wyniki 1 rundy

1.       Ł.Bobowski - Z.Stańkowski     503 : 304
2.        A.Rakoczy - K.Górka          366 : 385
3.   M.Wrześniewski - J.Matyasik       465 : 278
4.          A.Dawid - P.Herdzina       275 : 445
5.     E.Dunikowska - K.Wyrębkiewicz   313 : 406
6.      M.Pochopień - J.Mańko          322 : 367
7.          A.Batko - A.Walas          297 : 320
8.       B.Grzymała - PAUZA


gp0719 po 1 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Łukasz Bobowski         152 Suchedniów           503  1.0
  2.Mariusz Wrześniewski    142 Warszawa             465  1.0
  3.Przemysław Herdzina     142 Kraków               445  1.0
  4.Karol Wyrębkiewicz      142 Łódź                 406  1.0
  5.Kamil Górka             152 Łęczna               385  1.0
  6.Jacek Mańko             135 Kraków               367  1.0
  7.Agnieszka Walas         134 Kraków               320  1.0
  8.Barbara Grzymała        100 Kraków               200  0.5
  9.Andrzej Rakoczy         130 Kraków               366  0.0
 10.Małgorzata Pochopień    100 Kraków               322  0.0
 11.Ewa Dunikowska          118 Kraków               313  0.0
 12.Zdzisław Stańkowski     131 Rząska               304  0.0
 13.Anna Batko              100 Wieliczka            297  0.0
 14.Jerzy Matyasik          129 Kraków               278  0.0
 15.Agnieszka Dawid         124 Kraków               275  0.0


gp0719 - Rozstawienie do 2 rundy

1.                    Kamil Górka - Łukasz Bobowski               
2.                    Jacek Mańko - Mariusz Wrześniewski          
3.                Agnieszka Walas - Przemysław Herdzina           
4.             Karol Wyrębkiewicz - Barbara Grzymała              
5.            Zdzisław Stańkowski - Andrzej Rakoczy               
6.                    Maria Uryga - Anna Batko                    
7.                 Jerzy Matyasik - Małgorzata Pochopień          
8.                Agnieszka Dawid - Ewa Dunikowska                


gp0719 - Wyniki 2 rundy

1.          K.Górka - Ł.Bobowski       285 : 443
2.          J.Mańko - M.Wrześniewski   427 : 383
3.          A.Walas - P.Herdzina       375 : 428
4.   K.Wyrębkiewicz - B.Grzymała       424 : 303
5.     Z.Stańkowski - A.Rakoczy        292 : 381
6.          M.Uryga - A.Batko          368 : 195
7.       J.Matyasik - M.Pochopień      420 : 321
8.          A.Dawid - E.Dunikowska     343 : 422


gp0719 po 2 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Łukasz Bobowski         152 Suchedniów           946  2.0
  2.Przemysław Herdzina     142 Kraków               873  2.0
  3.Karol Wyrębkiewicz      142 Łódź                 830  2.0
  4.Jacek Mańko             135 Kraków               794  2.0
  5.Mariusz Wrześniewski    142 Warszawa             848  1.0
  6.Andrzej Rakoczy         130 Kraków               747  1.0
  7.Ewa Dunikowska          118 Kraków               735  1.0
  8.Maria Uryga             112 Kraków               718  1.0  0.0 (350)
  9.Jerzy Matyasik          129 Kraków               698  1.0
 10.Agnieszka Walas         134 Kraków               695  1.0
 11.Kamil Górka             152 Łęczna               670  1.0
 12.Barbara Grzymała        100 Kraków               503  0.5
 13.Małgorzata Pochopień    100 Kraków               643  0.0
 14.Agnieszka Dawid         124 Kraków               618  0.0
 15.Zdzisław Stańkowski     131 Rząska               596  0.0
 16.Anna Batko              100 Wieliczka            492  0.0


gp0719 - Rozstawienie do 3 rundy

1.             Karol Wyrębkiewicz - Łukasz Bobowski               
2.            Przemysław Herdzina - Jacek Mańko                   
3.           Mariusz Wrześniewski - Agnieszka Walas               
4.                 Jerzy Matyasik - Andrzej Rakoczy               
5.                 Ewa Dunikowska - Kamil Górka                   
6.               Barbara Grzymała - Maria Uryga                   
7.            Zdzisław Stańkowski - Małgorzata Pochopień          
8.                     Anna Batko - Agnieszka Dawid               


gp0719 - Wyniki 3 rundy

1.   K.Wyrębkiewicz - Ł.Bobowski       418 : 414
2.       P.Herdzina - J.Mańko          472 : 318
3.   M.Wrześniewski - A.Walas          414 : 386
4.       J.Matyasik - A.Rakoczy        366 : 433
5.     E.Dunikowska - K.Górka          337 : 512
6.       B.Grzymała - M.Uryga          306 : 327
7.     Z.Stańkowski - M.Pochopień      437 : 262
8.          A.Batko - A.Dawid          261 : 346


gp0719 po 3 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Przemysław Herdzina     142 Kraków              1345  3.0
  2.Karol Wyrębkiewicz      142 Łódź                1248  3.0
  3.Łukasz Bobowski         152 Suchedniów          1360  2.0
  4.Mariusz Wrześniewski    142 Warszawa            1262  2.0
  5.Kamil Górka             152 Łęczna              1182  2.0
  6.Andrzej Rakoczy         130 Kraków              1180  2.0
  7.Jacek Mańko             135 Kraków              1112  2.0
  8.Maria Uryga             112 Kraków              1045  2.0  0.0 (350)
  9.Agnieszka Walas         134 Kraków              1081  1.0
 10.Ewa Dunikowska          118 Kraków              1072  1.0
 11.Jerzy Matyasik          129 Kraków              1064  1.0
 12.Zdzisław Stańkowski     131 Rząska              1033  1.0
 13.Agnieszka Dawid         124 Kraków               964  1.0
 14.Barbara Grzymała        100 Kraków               809  0.5
 15.Małgorzata Pochopień    100 Kraków               905  0.0
 16.Anna Batko              100 Wieliczka            753  0.0


gp0719 - Rozstawienie do 4 rundy

1.            Przemysław Herdzina - Karol Wyrębkiewicz            
2.                Andrzej Rakoczy - Łukasz Bobowski               
3.                    Maria Uryga - Mariusz Wrześniewski          
4.                    Jacek Mańko - Kamil Górka                   
5.                Agnieszka Walas - Zdzisław Stańkowski           
6.               Barbara Grzymała - Ewa Dunikowska                
7.                Agnieszka Dawid - Jerzy Matyasik                
8.           Małgorzata Pochopień - Anna Batko                    


gp0719 - Wyniki 4 rundy

1.       P.Herdzina - K.Wyrębkiewicz   352 : 354
2.        A.Rakoczy - Ł.Bobowski       262 : 463
3.          M.Uryga - M.Wrześniewski   271 : 540
4.          J.Mańko - K.Górka          403 : 345
5.          A.Walas - Z.Stańkowski     469 : 334
6.       B.Grzymała - E.Dunikowska     337 : 348
7.          A.Dawid - J.Matyasik       293 : 330
8.      M.Pochopień - A.Batko          370 : 251


gp0719 po 4 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Karol Wyrębkiewicz      142 Łódź                1602  4.0
  2.Łukasz Bobowski         152 Suchedniów          1823  3.0
  3.Mariusz Wrześniewski    142 Warszawa            1802  3.0
  4.Przemysław Herdzina     142 Kraków              1697  3.0
  5.Jacek Mańko             135 Kraków              1515  3.0
  6.Agnieszka Walas         134 Kraków              1550  2.0
  7.Kamil Górka             152 Łęczna              1527  2.0
  8.Andrzej Rakoczy         130 Kraków              1442  2.0
  9.Ewa Dunikowska          118 Kraków              1420  2.0
 10.Jerzy Matyasik          129 Kraków              1394  2.0
 11.Maria Uryga             112 Kraków              1316  2.0  0.0 (350)
 12.Zdzisław Stańkowski     131 Rząska              1367  1.0
 13.Małgorzata Pochopień    100 Kraków              1275  1.0
 14.Agnieszka Dawid         124 Kraków              1257  1.0
 15.Barbara Grzymała        100 Kraków              1146  0.5
 16.Anna Batko              100 Wieliczka           1004  0.0


gp0719 - Rozstawienie do 5 rundy

1.           Mariusz Wrześniewski - Karol Wyrębkiewicz            
2.                Łukasz Bobowski - Przemysław Herdzina           
3.                Agnieszka Walas - Jacek Mańko                   
4.                    Kamil Górka - Jerzy Matyasik                
5.                Andrzej Rakoczy - Maria Uryga                   
6.            Zdzisław Stańkowski - Ewa Dunikowska                
7.           Małgorzata Pochopień - Agnieszka Dawid               
8.                     Anna Batko - Barbara Grzymała              


gp0719 - Wyniki 5 rundy

1.   M.Wrześniewski - K.Wyrębkiewicz   421 : 426
2.       Ł.Bobowski - P.Herdzina       429 : 340
3.          A.Walas - J.Mańko          316 : 381
4.          K.Górka - J.Matyasik       425 : 377
5.        A.Rakoczy - M.Uryga          460 : 260
6.     Z.Stańkowski - E.Dunikowska     399 : 330
7.      M.Pochopień - A.Dawid          341 : 380
8.          A.Batko - B.Grzymała       281 : 331


gp0719 po 5 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Karol Wyrębkiewicz      142 Łódź                2028  5.0
  2.Łukasz Bobowski         152 Suchedniów          2252  4.0
  3.Jacek Mańko             135 Kraków              1896  4.0
  4.Mariusz Wrześniewski    142 Warszawa            2223  3.0
  5.Przemysław Herdzina     142 Kraków              2037  3.0
  6.Kamil Górka             152 Łęczna              1952  3.0
  7.Andrzej Rakoczy         130 Kraków              1902  3.0
  8.Agnieszka Walas         134 Kraków              1866  2.0
  9.Jerzy Matyasik          129 Kraków              1771  2.0
 10.Zdzisław Stańkowski     131 Rząska              1766  2.0
 11.Ewa Dunikowska          118 Kraków              1750  2.0
 12.Agnieszka Dawid         124 Kraków              1637  2.0
 13.Maria Uryga             112 Kraków              1576  2.0  0.0 (350)
 14.Barbara Grzymała        100 Kraków              1477  1.5
 15.Małgorzata Pochopień    100 Kraków              1616  1.0
 16.Anna Batko              100 Wieliczka           1285  0.0


gp0719 - Rozstawienie do 6 rundy

1.             Karol Wyrębkiewicz - Łukasz Bobowski               
2.                    Jacek Mańko - Mariusz Wrześniewski          
3.            Przemysław Herdzina - Kamil Górka                   
4.                Andrzej Rakoczy - Agnieszka Walas               
5.                 Jerzy Matyasik - Zdzisław Stańkowski           
6.                 Ewa Dunikowska - Agnieszka Dawid               
7.                    Maria Uryga - Barbara Grzymała              
8.           Małgorzata Pochopień - Anna Batko                    


gp0719 - Wyniki 6 rundy

1.   K.Wyrębkiewicz - Ł.Bobowski       379 : 459
2.          J.Mańko - M.Wrześniewski   429 : 398
3.       P.Herdzina - K.Górka          365 : 319
4.        A.Rakoczy - A.Walas          311 : 396
5.       J.Matyasik - Z.Stańkowski     355 : 354
6.     E.Dunikowska - A.Dawid          405 : 310
7.          M.Uryga - B.Grzymała       475 : 246
8.      M.Pochopień - A.Batko          426 : 244


gp0719 po 6 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Łukasz Bobowski         152 Suchedniów          2711  5.0
  2.Karol Wyrębkiewicz      142 Łódź                2407  5.0
  3.Jacek Mańko             135 Kraków              2325  5.0
  4.Przemysław Herdzina     142 Kraków              2402  4.0
  5.Mariusz Wrześniewski    142 Warszawa            2621  3.0
  6.Kamil Górka             152 Łęczna              2271  3.0
  7.Agnieszka Walas         134 Kraków              2262  3.0
  8.Andrzej Rakoczy         130 Kraków              2213  3.0
  9.Ewa Dunikowska          118 Kraków              2155  3.0
 10.Jerzy Matyasik          129 Kraków              2126  3.0
 11.Maria Uryga             112 Kraków              2051  3.0  0.0 (350)
 12.Zdzisław Stańkowski     131 Rząska              2120  2.0
 13.Małgorzata Pochopień    100 Kraków              2042  2.0
 14.Agnieszka Dawid         124 Kraków              1947  2.0
 15.Barbara Grzymała        100 Kraków              1723  1.5
 16.Anna Batko              100 Wieliczka           1529  0.0


Wyniki końcowe
gp0719 - 18 lipca 2019 r. (6 rund)

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Łukasz Bobowski         152 Suchedniów          2711  5.0
  2.Karol Wyrębkiewicz      142 Łódź                2407  5.0
  3.Jacek Mańko             135 Kraków              2325  5.0
  4.Przemysław Herdzina     142 Kraków              2402  4.0
  5.Mariusz Wrześniewski    142 Warszawa            2621  3.0
  6.Kamil Górka             152 Łęczna              2271  3.0
  7.Agnieszka Walas         134 Kraków              2262  3.0
  8.Andrzej Rakoczy         130 Kraków              2213  3.0
  9.Ewa Dunikowska          118 Kraków              2155  3.0
 10.Jerzy Matyasik          129 Kraków              2126  3.0
 11.Maria Uryga             112 Kraków              1701  3.0
 12.Zdzisław Stańkowski     131 Rząska              2120  2.0
 13.Małgorzata Pochopień    100 Kraków              2042  2.0
 14.Agnieszka Dawid         124 Kraków              1947  2.0
 15.Barbara Grzymała        100 Kraków              1723  1.5
 16.Anna Batko              100 Wieliczka           1529  0.0


Wyniki gier poszczególnych graczy
gp0719

  1  Łukasz Bobowski         152 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Zdzisław Stańkowski    131   +  503:304   181
   2    1    2  Kamil Górka            152   +  443:285   202
   3    1    5  Karol Wyrębkiewicz     142   -  414:418    92
   4    2    9  Andrzej Rakoczy        130   +  463:262   180
   5    2    4  Przemysław Herdzina    142   +  429:340   192
   6    1    5  Karol Wyrębkiewicz     142   +  459:379   192
                                                 --------------
                                                 RANKING: 173.17


  2  Kamil Górka             152 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Andrzej Rakoczy        130   +  385:366   180
   2    1    1  Łukasz Bobowski        152   -  285:443   102
   3    5   12  Ewa Dunikowska         118   +  512:337   168
   4    4    6  Jacek Mańko            135   -  345:403    85
   5    4   10  Jerzy Matyasik         129   +  425:377   179
   6    3    4  Przemysław Herdzina    142   -  319:365    92
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.33


  3  Mariusz Wrześniewski    142 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Jerzy Matyasik         129   +  465:278   179
   2    2    6  Jacek Mańko            135   -  383:427    85
   3    3    7  Agnieszka Walas        134   +  414:386   184
   4    3   16  Maria Uryga            112   +  540:271   162
   5    1    5  Karol Wyrębkiewicz     142   -  421:426    92
   6    2    6  Jacek Mańko            135   -  398:429    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.17


  4  Przemysław Herdzina     142 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Agnieszka Dawid        124   +  445:275   174
   2    3    7  Agnieszka Walas        134   +  428:375   184
   3    2    6  Jacek Mańko            135   +  472:318   185
   4    1    5  Karol Wyrębkiewicz     142   -  352:354    92
   5    2    1  Łukasz Bobowski        152   -  340:429   102
   6    3    2  Kamil Górka            152   +  365:319   202
                                                 --------------
                                                 RANKING: 156.50


  5  Karol Wyrębkiewicz      142 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Ewa Dunikowska         118   +  406:313   168
   2    4   14  Barbara Grzymała       100   +  424:303   150
   3    1    1  Łukasz Bobowski        152   +  418:414   202
   4    1    4  Przemysław Herdzina    142   +  354:352   192
   5    1    3  Mariusz Wrześniewski   142   +  426:421   192
   6    1    1  Łukasz Bobowski        152   -  379:459   102
                                                 --------------
                                                 RANKING: 167.67


  6  Jacek Mańko             135 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Małgorzata Pochopień   100   +  367:322   150
   2    2    3  Mariusz Wrześniewski   142   +  427:383   192
   3    2    4  Przemysław Herdzina    142   -  318:472    92
   4    4    2  Kamil Górka            152   +  403:345   202
   5    3    7  Agnieszka Walas        134   +  381:316   184
   6    2    3  Mariusz Wrześniewski   142   +  429:398   192
                                                 --------------
                                                 RANKING: 168.67


  7  Agnieszka Walas         134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   15  Anna Batko             100   +  320:297   150
   2    3    4  Przemysław Herdzina    142   -  375:428    92
   3    3    3  Mariusz Wrześniewski   142   -  386:414    92
   4    5    8  Zdzisław Stańkowski    131   +  469:334   181
   5    3    6  Jacek Mańko            135   -  316:381    85
   6    4    9  Andrzej Rakoczy        130   +  396:311   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.00


  8  Zdzisław Stańkowski     131 Rząska            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Łukasz Bobowski        152   -  304:503   102
   2    5    9  Andrzej Rakoczy        130   -  292:381    80
   3    7   13  Małgorzata Pochopień   100   +  437:262   150
   4    5    7  Agnieszka Walas        134   -  334:469    84
   5    6   12  Ewa Dunikowska         118   +  399:330   168
   6    5   10  Jerzy Matyasik         129   -  354:355    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.50


  9  Andrzej Rakoczy         130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            152   -  366:385   102
   2    5    8  Zdzisław Stańkowski    131   +  381:292   181
   3    4   10  Jerzy Matyasik         129   +  433:366   179
   4    2    1  Łukasz Bobowski        152   -  262:463   102
   5    5   16  Maria Uryga            112   +  460:260   162
   6    4    7  Agnieszka Walas        134   -  311:396    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.00


 10  Jerzy Matyasik          129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Mariusz Wrześniewski   142   -  278:465    92
   2    7   13  Małgorzata Pochopień   100   +  420:321   150
   3    4    9  Andrzej Rakoczy        130   -  366:433    80
   4    7   11  Agnieszka Dawid        124   +  330:293   174
   5    4    2  Kamil Górka            152   -  377:425   102
   6    5    8  Zdzisław Stańkowski    131   +  355:354   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.83


 11  Agnieszka Dawid         124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Przemysław Herdzina    142   -  275:445    92
   2    8   12  Ewa Dunikowska         118   -  343:422    68
   3    8   15  Anna Batko             100   +  346:261   150
   4    7   10  Jerzy Matyasik         129   -  293:330    79
   5    7   13  Małgorzata Pochopień   100   +  380:341   150
   6    6   12  Ewa Dunikowska         118   -  310:405    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.17


 12  Ewa Dunikowska          118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Karol Wyrębkiewicz     142   -  313:406    92
   2    8   11  Agnieszka Dawid        124   +  422:343   174
   3    5    2  Kamil Górka            152   -  337:512   102
   4    6   14  Barbara Grzymała       100   +  348:337   150
   5    6    8  Zdzisław Stańkowski    131   -  330:399    81
   6    6   11  Agnieszka Dawid        124   +  405:310   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.83


 13  Małgorzata Pochopień    100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Jacek Mańko            135   -  322:367    85
   2    7   10  Jerzy Matyasik         129   -  321:420    79
   3    7    8  Zdzisław Stańkowski    131   -  262:437    81
   4    8   15  Anna Batko             100   +  370:251   150
   5    7   11  Agnieszka Dawid        124   -  341:380    74
   6    8   15  Anna Batko             100   +  426:244   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.17


 14  Barbara Grzymała        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    5  Karol Wyrębkiewicz     142   -  303:424    92
   3    6   16  Maria Uryga            112   -  306:327    62
   4    6   12  Ewa Dunikowska         118   -  337:348    68
   5    8   15  Anna Batko             100   +  331:281   150
   6    7   16  Maria Uryga            112   -  246:475    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.80


 15  Anna Batko              100 Wieliczka         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Agnieszka Walas        134   -  297:320    84
   2    6   16  Maria Uryga            112   -  195:368    62
   3    8   11  Agnieszka Dawid        124   -  261:346    74
   4    8   13  Małgorzata Pochopień   100   -  251:370    50
   5    8   14  Barbara Grzymała       100   -  281:331    50
   6    8   13  Małgorzata Pochopień   100   -  244:426    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 61.67


 16  Maria Uryga             112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   15  Anna Batko             100   +  368:195   150
   3    6   14  Barbara Grzymała       100   +  327:306   150
   4    3    3  Mariusz Wrześniewski   142   -  271:540    92
   5    5    9  Andrzej Rakoczy        130   -  260:460    80
   6    7   14  Barbara Grzymała       100   +  475:246   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.40




RANKING (z dnia 18 lipca 2019 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Jan Mrozowski            Kraków             157 (156.63)  15663 / 100
  2  Łukasz Bobowski          Suchedniów         152 (151.94)  15194 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             150 (149.75)  14975 / 100
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         147 (147.24)  14724 / 100
  5  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               144 (143.94)   9356 / 65 
  6  Przemysław Herdzina      Kraków             144 (143.64)  14364 / 100
  7  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           142 (141.71)  12612 / 89 
  8  Artur Irzyk              Kraków             142 (141.58)  14158 / 100
  9  Krzysztof Gibas          Kraków             138 (137.98)  13798 / 100
 10  Jacek Mańko              Kraków             138 (137.52)  12239 / 89 
 11  Tomasz Lempart           Kraków             137 (136.92)  13692 / 100
 12  Marcin Ceglarek          Kraków             133 (133.32)   4533 / 34 
 13  Agnieszka Walas          Kraków             133 (133.11)  13311 / 100
 14  Andrzej Rakoczy          Kraków             130 (130.04)   9363 / 72 
 15  Zdzisław Stańkowski      Rząska             130 (129.67)  12189 / 94 
 16  Jerzy Matyasik           Kraków             128 (127.82)  12782 / 100
 17  Małgorzata Sulejewska    Kraków             125 (125.34)  12534 / 100
 18  Tomasz Górka             Łęczna             125 (125.21)   3506 / 28 
 19  Agnieszka Dawid          Kraków             125 (124.91)  12491 / 100
 20  Ewa Dunikowska           Kraków             119 (119.43)  11943 / 100
 21  Piotr Potoczek           Nowy_Sącz          119 (118.84)  11884 / 100
 22  Zofia Górka              Łęczna             113 (112.89)   3161 / 28 
 23  Maria Uryga              Kraków             111 (111.13)  11113 / 100
 24  Waldemar Wypchał         Kraków             110 (109.84)  10984 / 100
 25  Paweł Kustroń            Kraków             106 (106.36)   4148 / 39 
 26  Krzysztof Wysoczański    Kraków             104 (103.84)   2596 / 25 
 27  Małgorzata Pochopień     Kraków              98 ( 97.90)   9790 / 100
 28  Barbara Grzymała         Kraków              88 ( 88.06)   8806 / 100
 29  Eulalia Halek            Kraków              87 ( 87.35)   2708 / 31 
 30  Paweł Brylski            Kraków              86 ( 86.26)   1984 / 23 
 31  Agnieszka Stefańska      Koźmice_Wielkie     82 ( 81.93)   2212 / 27 
 32  Nikodem Halek            Kraków              82 ( 81.91)   1884 / 23 
 33  Kornelia Michalska       Kraków              74 ( 74.33)   2230 / 30 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 34  Paweł Mazurek            Polanica-Zdrój     137 (137.00)   1781 / 13 
 35  Anna Batko               Wieliczka           59 ( 58.70)    587 / 10 
 36  Kacper Halek             Kraków              93 ( 93.22)    839 / 9  
 37  Joanna Juszczak          Warszawa           112 (111.83)    671 / 6  
 38  Andrzej Stańczyk         Kraków             104 (104.33)    626 / 6  
 39  Bartosz Bartczak         Poznań             103 (103.00)    618 / 6  
 40  Dorota Tulik             Kraków              78 ( 77.83)    467 / 6  
 41  Jakub Zaryński           Świnoujście        146 (146.00)    730 / 5  
 42  Dariusz Zając            Jaworzno            92 ( 92.40)    462 / 5  
 43  Natalia Ogierman         Katowice           153 (153.00)    612 / 4  
 44  Marta Majewska           Wadowice            91 ( 91.00)    364 / 4  
 45  Alicja Tuz               Kielce              71 ( 71.00)    213 / 3  
 46  Jacek Bruzda             Kraków              69 ( 68.67)    206 / 3  
 47  Agnieszka Krupka         Krosno             110 (109.50)    219 / 2  
 48  Maria Kistowska          Poznań             102 (102.00)    204 / 2  
 49  Ewa Bębenek              Węgrzce_Wielkie     77 ( 77.00)    154 / 2  
 50  Karolina Fitton          Kraków              74 ( 73.50)    147 / 2  
 51  Beata Pasternak          Kraków              59 ( 58.50)    117 / 2  
 52  Grzegorz Wilk            Kraków             179 (179.00)    179 / 1  
 53  Maciej Chmielowski       Kraków              79 ( 79.00)     79 / 1  
 54  Magda Frankowska         Kraków              77 ( 77.00)     77 / 1  
 55  Joanna Widlarz           Kraków              74 ( 74.00)     74 / 1  
 56  Adrianna Roszkowska      Kraków              64 ( 64.00)     64 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 72 
  2  Michał Alabrudziński     Włocławek                              / 44 
  3  Renata Andracka          Zwola                                  / 6  
  4  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
  5  Agnieszka Andrzejewska   Kraków                                 / 4  
  6  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
  7  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
  8  Piotr Babiarz            Sonina                                 / 5  
  9  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
 10  Urszula Banaś            Tarnów                                 / 4  
 11  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
 12  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
 13  Mariusz Bicz             Myślenice                              / 9  
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 748
 15  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
 16  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
 17  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
 18  Magdalena Boguszewicz    Kraków                                 / 17 
 19  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 20  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
 21  Urszula Borowska         Kraków                                 / 16 
 22  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 28 
 23  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
 24  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 25  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
 26  Klaudia Budzyn           Brzesko                                / 5  
 27  Aneta Bugaj              Zawiercie                              / 93 
 28  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
 29  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
 30  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
 31  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
 32  Tomasz Ciejka            Kraków                                 / 1822
 33  Paweł Ciurka             Krakow                                 / 1  
 34  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 35  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
 36  Marta Dobrzańska         Kraków                                 / 558
 37  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 38  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
 39  Robert Duczemiński       Gorzów_Wielkopolski                     / 6  
 40  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
 41  Dariusz Dzierża          Kraków                                 / 362
 42  Marcin Figiel            Zawichost                              / 486
 43  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
 44  Tomasz Figiel            Zawichost                              / 207
 45  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
 46  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
 47  Michał Furman            Kraków                                 / 3  
 48  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz                              / 226
 49  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
 50  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
 51  Grażyna Gostomska        Kraków                                 / 28 
 52  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
 53  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
 54  Mariusz Grodek           Olsztyn                                / 378
 55  Cecylia Gruca-Woch       Krakow                                 / 23 
 56  Katarzyna Grzywa         Łańcut                                 / 2  
 57  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
 58  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
 59  Katarzyna Hoffman        Koźmice_Wielkie                        / 5  
 60  Jolanta Hoffmann         Kraków                                 / 10 
 61  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
 62  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
 63  Izabela Jałowiecka       Kraków                                 / 5  
 64  Adam Janicki             Wrocław                                / 6  
 65  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
 66  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 286
 67  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
 68  Lucjan Kacik             Kraków                                 / 5  
 69  Robert Kaciński          Kraków                                 / 6  
 70  Beata Kaczmarek          Łódź                                   / 2  
 71  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
 72  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
 73  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
 74  Elżbieta Kemona          Kraków                                 / 21 
 75  Kamil Kister             Puławy                                 / 12 
 76  Filip Klar               Mielec                                 / 53 
 77  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 78  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
 79  Katarzyna Klimała        Kraków                                 / 536
 80  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
 81  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
 82  Magdalena Knapik         Kraków                                 / 1  
 83  Zbigniew Kniotek         Kraków                                 / 49 
 84  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 85  Maria Kolber-Korpal      Kraków                                 / 2  
 86  Hanna Kołodziej          Kraków                                 / 77 
 87  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
 88  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 42 
 89  Katarzyna Korzeń         Gołcza                                 / 2  
 90  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
 91  Anna Kościńska           Kraków                                 / 17 
 92  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 93  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 94  Paweł Kowalski           Kutno                                  / 442
 95  Jan Kozłowski            Kraków                                 / 507
 96  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
 97  Damian Krężel            Mielec                                 / 85 
 98  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
 99  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
100  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
101  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
102  Anna Kubis               Kraków                                 / 2  
103  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
104  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
105  Katarzyna Kumorek        Kraków                                 / 53 
106  Grzegorz Kwiecień        Kraków                                 / 593
107  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
108  Dariusz Lechowski        Kraków                                 / 5  
109  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 104
110  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
111  Krzysztof Leśniak        Kraków                                 / 264
112  Paweł Leśniak            Kraków                                 / 1  
113  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
114  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
115  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
116  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
117  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
118  Konrad Łukaszewicz       Wrocław                                / 6  
119  Krystian Majer           Przemyśl                               / 4  
120  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
121  Wojciech Majerski        Kraków                                 / 1  
122  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
123  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
124  Dorota Malina            Kraków                                 / 1  
125  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
126  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
127  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 189
128  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
129  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
130  Artur Mateja             Radzionków                             / 1  
131  Sebastian Matuszewski    Kraków                                 / 3  
132  Piotr Matyasik           Kraków                                 / 8  
133  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
134  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 429
135  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
136  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
137  Paulina Mech             Kraków                                 / 35 
138  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
139  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 12 
140  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 143
141  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
142  Julia Miodyńska          Kraków                                 / 18 
143  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
144  Karolina Momot           Kraków                                 / 3  
145  Bartosz Morawski         Gliwice                                / 12 
146  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 12 
147  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
148  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
149  Michał Musielak          Bydgoszcz                              / 94 
150  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
151  Tomasz Nasiłowski        Siedlce                                / 7  
152  Łukasz Necio             Kraków                                 / 2  
153  Mariusz Niemczyk         Kraków                                 / 68 
154  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
155  Agnieszka Nowak-Baran    Kraków                                 / 4  
156  Barbara Obremska         Wrocław                                / 24 
157  Krzysztof Obremski       Legnica                                / 29 
158  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
159  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
160  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
161  Adam Orłamowski          Kraków                                 / 16 
162  Marcin Ornat             Zielonki                               / 3  
163  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
164  Ewa Ozga                 Kraków                                 / 11 
165  Bronisław Parada         Polanica_Zdrój                         / 6  
166  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
167  Krzysztof Paździora      Wadowice                               / 3  
168  Marek Penszko            Szczawnica                             / 3  
169  Izabela Piechota         Kraków                                 / 6  
170  Jacek Pietruszka         Kraków                                 / 601
171  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
172  Dawid Pikul              Poznań                                 / 48 
173  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
174  Agnieszka Piotrowicz     Gdansk                                 / 14 
175  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 176
176  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
177  Łukasz Pudło             Kraków                                 / 18 
178  Sławomir Radzymiński     Rzeszów                                / 92 
179  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
180  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
181  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
182  Michał Rogalewicz        Poznań                                 / 10 
183  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
184  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
185  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
186  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
187  Renata Sagan             Kraków                                 / 2  
188  Michał Seweryn           Kraków                                 / 4  
189  Małgorzata Sikora        Kraków                                 / 220
190  Patrycja Skibska         Warszawa                               / 5  
191  Ola Skotniczna           Kraków                                 / 3  
192  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
193  Katarzyna Sobczak        Łódź                                   / 1  
194  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
195  Ela Soszyńska            Dwernik                                / 2  
196  Konrad Sowula            Kraków                                 / 41 
197  Anna Stambulska          Kraków                                 / 55 
198  Agnieszka Staniewska     Krakow                                 / 5  
199  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
200  Ewa Staśko               Kraków                                 / 114
201  Konrad Stawiarz          Kraków                                 / 17 
202  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
203  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
204  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
205  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
206  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
207  Maciej Stolarski         Szczecin                               / 6  
208  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
209  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
210  Magda Sulejewska         Kraków                                 / 11 
211  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
212  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
213  Krystyna Sylwestrow      Kraków                                 / 4  
214  Edyta Szewczyk           Kraków                                 / 5  
215  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
216  Stanisław Szufa          Wieliczka                              / 6  
217  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
218  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
219  Katarzyna Świątkowska    Szczecin                               / 6  
220  Marta Świątkowska        Wrocław                                / 5  
221  Paweł Tabaszyński        Kraków                                 / 2  
222  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
223  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
224  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
225  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
226  Łukasz Tuszyński         Chłopowo                               / 5  
227  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ                              / 29 
228  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
229  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
230  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
231  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
232  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
233  Adam Weremczuk           Łódź                                   / 35 
234  Paweł Węglarz            Kraków                                 / 25 
235  Zbigniew Wietecki        Gorzów_Wielkopolski                     / 5  
236  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
237  Magdalena Włodarczyk     Sucha_Beskidzka                        / 2  
238  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
239  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
240  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
241  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
242  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
243  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
244  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
245  Izabela Zawada           Kraków                                 / 8  
246  Grażyna Zawadzka         Kraków                                 / 5  
247  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
248  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
249  Jadwiga Żelazny          Kraków                                 / 36 
250  Sławomir Żeromski        Kraków                                 / 43