Ghost Live

Na transmisję na żywo z turnieju klubowego zapraszamy w każdy wtorek o 17.00

galalit

galalit - Rozstawienie do 1 rundy

1.                    Kamil Górka - Ewa Dunikowska                
2.             Karol Wyrębkiewicz - Anna Batko                    
3.            Przemysław Herdzina - Franciszek Walas              
4.                      Jan Walas - Agnieszka Walas               


galalit - Wyniki 1 rundy

1.          K.Górka - E.Dunikowska     477 : 318
2.   K.Wyrębkiewicz - A.Batko          452 : 277
3.       P.Herdzina - F.Walas          389 : 357
4.          J.Walas - A.Walas          272 : 356


galalit po 1 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             145 Łęczna               477  1.0
  2.Karol Wyrębkiewicz      144 Łódź                 452  1.0
  3.Przemysław Herdzina     143 Kraków               389  1.0
  4.Agnieszka Walas         129 Kraków               356  1.0
  5.Franciszek Walas        100 Kraków               357  0.0
  6.Ewa Dunikowska          117 Kraków               318  0.0
  7.Anna Batko              100 Wieliczka            277  0.0
  8.Jan Walas               100 Kraków               272  0.0


galalit - Rozstawienie do 2 rundy

1.            Przemysław Herdzina - Kamil Górka                   
2.                Agnieszka Walas - Karol Wyrębkiewicz            
3.               Franciszek Walas - Anna Batko                    
4.                 Ewa Dunikowska - Jan Walas                     


galalit - Wyniki 2 rundy

1.       P.Herdzina - K.Górka          448 : 346
2.          A.Walas - K.Wyrębkiewicz   302 : 332
3.          F.Walas - A.Batko          423 : 305
4.     E.Dunikowska - J.Walas          421 : 226


galalit po 2 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Przemysław Herdzina     143 Kraków               837  2.0
  2.Karol Wyrębkiewicz      144 Łódź                 784  2.0
  3.Kamil Górka             145 Łęczna               823  1.0
  4.Franciszek Walas        100 Kraków               780  1.0
  5.Ewa Dunikowska          117 Kraków               739  1.0
  6.Agnieszka Walas         129 Kraków               658  1.0
  7.Anna Batko              100 Wieliczka            582  0.0
  8.Jan Walas               100 Kraków               498  0.0


galalit - Rozstawienie do 3 rundy

1.             Karol Wyrębkiewicz - Przemysław Herdzina           
2.                Agnieszka Walas - Kamil Górka                   
3.               Franciszek Walas - Ewa Dunikowska                
4.                     Anna Batko - Jan Walas                     


galalit - Wyniki 3 rundy

1.   K.Wyrębkiewicz - P.Herdzina       464 : 355
2.          A.Walas - K.Górka          434 : 460
3.          F.Walas - E.Dunikowska     278 : 506
4.          A.Batko - J.Walas          270 : 309


galalit po 3 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Karol Wyrębkiewicz      144 Łódź                1248  3.0
  2.Kamil Górka             145 Łęczna              1283  2.0
  3.Ewa Dunikowska          117 Kraków              1245  2.0
  4.Przemysław Herdzina     143 Kraków              1192  2.0
  5.Agnieszka Walas         129 Kraków              1092  1.0
  6.Franciszek Walas        100 Kraków              1058  1.0
  7.Jan Walas               100 Kraków               807  1.0
  8.Anna Batko              100 Wieliczka            852  0.0


galalit - Rozstawienie do 4 rundy

1.                    Kamil Górka - Karol Wyrębkiewicz            
2.                 Ewa Dunikowska - Przemysław Herdzina           
3.                     Anna Batko - Agnieszka Walas               
4.                      Jan Walas - Franciszek Walas              


galalit - Wyniki 4 rundy

1.          K.Górka - K.Wyrębkiewicz   394 : 484
2.     E.Dunikowska - P.Herdzina       304 : 421
3.          A.Batko - A.Walas          275 : 428
4.          J.Walas - F.Walas          341 : 342


galalit po 4 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Karol Wyrębkiewicz      144 Łódź                1732  4.0
  2.Przemysław Herdzina     143 Kraków              1613  3.0
  3.Kamil Górka             145 Łęczna              1677  2.0
  4.Ewa Dunikowska          117 Kraków              1549  2.0
  5.Agnieszka Walas         129 Kraków              1520  2.0
  6.Franciszek Walas        100 Kraków              1400  2.0
  7.Jan Walas               100 Kraków              1148  1.0
  8.Anna Batko              100 Wieliczka           1127  0.0


galalit - Rozstawienie do 5 rundy

1.             Karol Wyrębkiewicz - Franciszek Walas              
2.            Przemysław Herdzina - Agnieszka Walas               
3.                    Kamil Górka - Jan Walas                     
4.                 Ewa Dunikowska - Anna Batko                    


galalit - Wyniki 5 rundy

1.   K.Wyrębkiewicz - F.Walas          361 : 347
2.       P.Herdzina - A.Walas          441 : 372
3.          K.Górka - J.Walas          507 : 231
4.     E.Dunikowska - A.Batko          414 : 290


galalit po 5 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Karol Wyrębkiewicz      144 Łódź                2093  5.0
  2.Przemysław Herdzina     143 Kraków              2054  4.0
  3.Kamil Górka             145 Łęczna              2184  3.0
  4.Ewa Dunikowska          117 Kraków              1963  3.0
  5.Agnieszka Walas         129 Kraków              1892  2.0
  6.Franciszek Walas        100 Kraków              1747  2.0
  7.Jan Walas               100 Kraków              1379  1.0
  8.Anna Batko              100 Wieliczka           1417  0.0


galalit - Rozstawienie do 6 rundy

1.            Przemysław Herdzina - Karol Wyrębkiewicz            
2.                 Ewa Dunikowska - Kamil Górka                   
3.               Franciszek Walas - Agnieszka Walas               
4.                      Jan Walas - Anna Batko                    


galalit - Wyniki 6 rundy

1.       P.Herdzina - K.Wyrębkiewicz   376 : 353
2.     E.Dunikowska - K.Górka          321 : 475
3.          F.Walas - A.Walas          336 : 458
4.          J.Walas - A.Batko          272 : 321


galalit po 6 rundzie

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM +/-
-------------------------------------------------------------------
  1.Karol Wyrębkiewicz      144 Łódź                2446  5.0
  2.Przemysław Herdzina     143 Kraków              2430  5.0
  3.Kamil Górka             145 Łęczna              2659  4.0
  4.Agnieszka Walas         129 Kraków              2350  3.0
  5.Ewa Dunikowska          117 Kraków              2284  3.0
  6.Franciszek Walas        100 Kraków              2083  2.0
  7.Anna Batko              100 Wieliczka           1738  1.0
  8.Jan Walas               100 Kraków              1651  1.0


Wyniki końcowe
galalit - 4 października 2022 r. (6 rund)

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Karol Wyrębkiewicz      144 Łódź                2446  5.0
  2.Przemysław Herdzina     143 Kraków              2430  5.0
  3.Kamil Górka             145 Łęczna              2659  4.0
  4.Agnieszka Walas         129 Kraków              2350  3.0
  5.Ewa Dunikowska          117 Kraków              2284  3.0
  6.Franciszek Walas        100 Kraków              2083  2.0
  7.Anna Batko              100 Wieliczka           1738  1.0
  8.Jan Walas               100 Kraków              1651  1.0


Wyniki gier poszczególnych graczy
galalit

  1  Kamil Górka             145 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Ewa Dunikowska         117   +  477:318   167
   2    1    3  Przemysław Herdzina    143   -  346:448    93
   3    2    4  Agnieszka Walas        129   +  460:434   179
   4    1    2  Karol Wyrębkiewicz     144   -  394:484    94
   5    3    8  Jan Walas              100   +  507:231   150
   6    2    5  Ewa Dunikowska         117   +  475:321   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.67


  2  Karol Wyrębkiewicz      144 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Anna Batko             100   +  452:277   150
   2    2    4  Agnieszka Walas        129   +  332:302   179
   3    1    3  Przemysław Herdzina    143   +  464:355   193
   4    1    1  Kamil Górka            145   +  484:394   195
   5    1    7  Franciszek Walas       100   +  361:347   150
   6    1    3  Przemysław Herdzina    143   -  353:376    93
                                                 --------------
                                                 RANKING: 160.00


  3  Przemysław Herdzina     143 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Franciszek Walas       100   +  389:357   150
   2    1    1  Kamil Górka            145   +  448:346   195
   3    1    2  Karol Wyrębkiewicz     144   -  355:464    94
   4    2    5  Ewa Dunikowska         117   +  421:304   167
   5    2    4  Agnieszka Walas        129   +  441:372   179
   6    1    2  Karol Wyrębkiewicz     144   +  376:353   194
                                                 --------------
                                                 RANKING: 163.17


  4  Agnieszka Walas         129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Jan Walas              100   +  356:272   150
   2    2    2  Karol Wyrębkiewicz     144   -  302:332    94
   3    2    1  Kamil Górka            145   -  434:460    95
   4    3    6  Anna Batko             100   +  428:275   150
   5    2    3  Przemysław Herdzina    143   -  372:441    93
   6    3    7  Franciszek Walas       100   +  458:336   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.00


  5  Ewa Dunikowska          117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            145   -  318:477    95
   2    4    8  Jan Walas              100   +  421:226   150
   3    3    7  Franciszek Walas       100   +  506:278   150
   4    2    3  Przemysław Herdzina    143   -  304:421    93
   5    4    6  Anna Batko             100   +  414:290   150
   6    2    1  Kamil Górka            145   -  321:475    95
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.17


  6  Anna Batko              100 Wieliczka         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Karol Wyrębkiewicz     144   -  277:452    94
   2    3    7  Franciszek Walas       100   -  305:423    50
   3    4    8  Jan Walas              100   -  270:309    50
   4    3    4  Agnieszka Walas        129   -  275:428    79
   5    4    5  Ewa Dunikowska         117   -  290:414    67
   6    4    8  Jan Walas              100   +  321:272   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.67


  7  Franciszek Walas        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Przemysław Herdzina    143   -  357:389    93
   2    3    6  Anna Batko             100   +  423:305   150
   3    3    5  Ewa Dunikowska         117   -  278:506    67
   4    4    8  Jan Walas              100   +  342:341   150
   5    1    2  Karol Wyrębkiewicz     144   -  347:361    94
   6    3    4  Agnieszka Walas        129   -  336:458    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.50


  8  Jan Walas               100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Agnieszka Walas        129   -  272:356    79
   2    4    5  Ewa Dunikowska         117   -  226:421    67
   3    4    6  Anna Batko             100   +  309:270   150
   4    4    7  Franciszek Walas       100   -  341:342    50
   5    3    1  Kamil Górka            145   -  231:507    95
   6    4    6  Anna Batko             100   -  272:321    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.83




RANKING (z dnia 4 października 2022 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             147 (146.60)  14660 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           146 (146.01)  13287 / 91 
  3  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               145 (145.36)  14536 / 100
  4  Przemysław Herdzina      Kraków             143 (143.12)  14312 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         141 (141.00)  13254 / 94 
  6  Artur Irzyk              Kraków             140 (139.84)  12446 / 89 
  7  Łukasz Bobowski          Suchedniów         140 (139.76)   5870 / 42 
  8  Jan Mrozowski            Kraków             138 (138.27)   7743 / 56 
  9  Krzysztof Gibas          Kraków             137 (136.59)  13659 / 100
 10  Igor Kabalewski          Podkowa_Leśna      129 (129.33)   1940 / 15 
 11  Agnieszka Walas          Kraków             128 (128.40)   5521 / 43 
 12  Tomasz Lempart           Kraków             128 (127.93)  12793 / 100
 13  Tomasz Górka             Łęczna             120 (120.34)   4573 / 38 
 14  Ewa Dunikowska           Kraków             119 (118.63)  11863 / 100
 15  Zdzisław Stańkowski      Rząska             118 (118.08)   8974 / 76 
 16  Jerzy Matyasik           Kraków             117 (116.91)  11691 / 100
 17  Maria Uryga              Kraków             115 (114.56)  11456 / 100
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             112 (112.48)   2812 / 25 
 19  Sławomir Radzymiński     Rzeszów            112 (112.22)   3030 / 27 
 20  Franciszek Walas         Kraków             108 (107.87)   1618 / 15 
 21  Adrian Gerula            Przemyśl           108 (107.65)   5813 / 54 
 22  Waldemar Wypchał         Kraków             106 (105.69)   5179 / 49 
 23  Marcin Ceglarek          Kraków             105 (104.89)   2832 / 27 
 24  Zofia Górka              Łęczna             103 (102.98)   5458 / 53 
 25  Agnieszka Dawid          Kraków              97 ( 97.10)   6991 / 72 
 26  Małgorzata Pochopień     Kraków              93 ( 92.74)   3524 / 38 
 27  Anna Batko               Wieliczka           74 ( 73.82)   6127 / 83 
 28  Jan Walas                Kraków              66 ( 65.73)    986 / 15 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 29  Maciej Nawrocki          Babimost           129 (129.15)   1679 / 13 
 30  Mikołaj Cieplik          Wrocław            111 (111.00)   1443 / 13 
 31  Adam Janicki             Wrocław             96 ( 95.54)   1242 / 13 
 32  Marta Świątkowska        Wrocław             85 ( 84.85)   1103 / 13 
 33  Andrzej Rakoczy          Kraków             139 (138.82)   1527 / 11 
 34  Marek Ostojski           Kraków              61 ( 61.30)    613 / 10 
 35  Tomasz Kłosowski         Kraków              84 ( 84.43)    591 / 7  
 36  Michał Szymkowski        Wrocław            174 (173.50)   1041 / 6  
 37  Jolanta Hoffmann         Kraków             137 (137.00)    822 / 6  
 38  Jacek Mańko              Kraków             134 (133.80)    669 / 5  
 39  Natalia Ogierman         Katowice           124 (124.40)    622 / 5  
 40  Dominik Ulejczyk         Będzin             123 (123.40)    617 / 5  
 41  Julia Fornal             Kraków             112 (112.40)    562 / 5  
 42  Marta Majewska           Wadowice            73 ( 73.20)    366 / 5  
 43  Janina Sobala            Łęczna              67 ( 66.60)    333 / 5  
 44  Paweł Mazurek            Polanica-Zdrój     105 (104.67)    314 / 3  
 45  Katarzyna Czarnecka      Kraków              71 ( 71.00)    213 / 3  
 46  Katarzyna Hoffmann       Kraków             128 (128.00)    256 / 2  
 47  Przemysław Chlebicz      Gdańsk              50 ( 50.00)    100 / 2  
 48  Aleksandra Bienas        Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Łukasz Homa              Kraków                                 / 32 
  2  Bożena Matysiak          Kraków                                 / 521
  3  Grzegorz Matysiak        Kraków                                 / 429
  4  Dawid Boczoń             Zakopane                               / 84 
  5  Sławomir Kucia           Kraków                                 / 380
  6  Iwona Baran              Kraków                                 / 341
  7  Marcin Figiel            Zawichost                              / 486
  8  Małgorzata Fugiel        Kraków                                 / 65 
  9  Dariusz Dzierża          Kraków                                 / 362
 10  Tomasz Ciejka            Kraków                                 / 1822
 11  Krzysztof Obremski       Legnica                                / 29 
 12  Michał Alabrudziński     Włocławek                              / 44 
 13  Dawid Pikul              Poznań                                 / 48 
 14  Arkadiusz Biegun         Kraków                                 / 748
 15  Konrad Sowula            Kraków                                 / 59 
 16  Mateusz Żbikowski        Warszawa                               / 18 
 17  Wojciech Usakiewicz      Warszawa                               / 47 
 18  Adam Weremczuk           Łódź                                   / 35 
 19  Grzegorz Kwiecień        Kraków                                 / 593
 20  Łukasz Bryła             Mielec                                 / 325
 21  Grzegorz Wilk            Kraków                                 / 634
 22  Michał Musielak          Bydgoszcz                              / 94 
 23  Wojciech Więcek          Kraków                                 / 299
 24  Paweł Jędryka            Tarnów                                 / 286
 25  Agnieszka Krupka         Krosno                                 / 788
 26  Damian Krężel            Mielec                                 / 85 
 27  Daniel Czernatowicz      Kraków                                 / 346
 28  Jan Kozłowski            Kraków                                 / 507
 29  Marta Dobrzańska         Kraków                                 / 558
 30  Barbara Obremska         Wrocław                                / 24 
 31  Jacek Pietruszka         Kraków                                 / 601
 32  Piotr Potoczek           Nowy_Sącz                              / 991
 33  Filip Klar               Mielec                                 / 53 
 34  Katarzyna Małek          Mielec                                 / 189
 35  Katarzyna Klimała        Kraków                                 / 536
 36  Dawid Podżerek           Kraków                                 / 176
 37  Krzysztof Leśniak        Kraków                                 / 264
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn                                / 378
 39  Maciej Chmielowski       Kraków                                 / 255
 40  Michał Borejko           Wrocław                                / 23 
 41  Paweł Kowalski           Kutno                                  / 442
 42  Paweł Kustroń            Kraków                                 / 72 
 43  Marek Gajdosz            Nowy_Sącz                              / 226
 44  Maciej Lelowicz          Kraków                                 / 104
 45  Tomasz Figiel            Zawichost                              / 207
 46  Renata Kowalska          Bielsko-Biała                          / 48 
 47  Zbigniew Kniotek         Kraków                                 / 49 
 48  Przemysław Drochomirecki Opole                                  / 265
 49  Piotr Adamczyk           Tarnów                                 / 72 
 50  Krzysztof Ufir           Nowy_Targ                              / 29 
 51  Magdalena Małecka        Kraków                                 / 59 
 52  Małgorzata Sikora        Kraków                                 / 220
 53  Krzysztof Wysoczański    Kraków                                 / 323
 54  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała                          / 15 
 55  Marta Kleinrok           Lublin                                 / 20 
 56  Anna Stambulska          Kraków                                 / 55 
 57  Paweł Brylski            Kraków                                 / 231
 58  Konrad Stawiarz          Kraków                                 / 17 
 59  Michał Korzeniowski      Kraków                                 / 42 
 60  Mariusz Niemczyk         Kraków                                 / 68 
 61  Sławomir Żeromski        Kraków                                 / 43 
 62  Paweł Miczko             Sandomierz                             / 143
 63  Tadeusz Marek            Kraków                                 / 23 
 64  Joanna Knurowska         Kraków                                 / 22 
 65  Barbara Grzymała         Kraków                                 / 296
 66  Paulina Mech             Kraków                                 / 35 
 67  Ewa Staśko               Kraków                                 / 114
 68  Eulalia Halek            Kraków                                 / 31 
 69  Agnieszka Stefańska      Koźmice_Wielkie                        / 652
 70  Tomasz Ulrych            Tychy                                  / 89 
 71  Lech Rawski              Kraków                                 / 40 
 72  Monika Ścisłowska        Chrzanów                               / 17 
 73  Andrzej Bryła            Mielec                                 / 28 
 74  Dorota Tulik             Kraków                                 / 26 
 75  Justyna Woszczyna        Kraków                                 / 64 
 76  Łukasz Pudło             Kraków                                 / 18 
 77  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz                             / 29 
 78  Piotr Majerski           Nowy_Targ                              / 22 
 79  Katarzyna Kumorek        Kraków                                 / 53 
 80  Nikodem Halek            Kraków                                 / 23 
 81  Anna Kościńska           Kraków                                 / 17 
 82  Sylwia Lempart           Kraków                                 / 17 
 83  Marcin Kowalczyk         Olkusz                                 / 21 
 84  Ewa Latoń                Kraków                                 / 41 
 85  Grażyna Gostomska        Kraków                                 / 28 
 86  Magdalena Boguszewicz    Kraków                                 / 17 
 87  Karolina Matysiak        Kraków                                 / 26 
 88  Adam Orłamowski          Kraków                                 / 16 
 89  Aneta Bugaj              Zawiercie                              / 93 
 90  Jadwiga Żelazny          Kraków                                 / 36 
 91  Kornelia Michalska       Kraków                                 / 30 
 92  Hanna Kołodziej          Kraków                                 / 77 
 93  Elżbieta Kemona          Kraków                                 / 21 
 94  Karolina Woźny           Kraków                                 / 16 
 95  Tomasz Ruciński          Kraków                                 / 36 
 96  Paweł Węglarz            Kraków                                 / 25 
 97  Julia Miodyńska          Kraków                                 / 18 
 98  Beata Pasternak          Kraków                                 / 15 
 99  Alicja Żarowska          Kraków                                 / 25 
100  Cecylia Gruca-Woch       Krakow                                 / 23 
101  Mateusz Majoch           Kraków                                 / 18 
102  Kamil Stokłosa           Skawina                                / 38 
103  Urszula Borowska         Kraków                                 / 16 
104  Agnieszka Piotrowicz     Gdansk                                 / 14 
105  Edyta Arent-Irzyk        Kraków                                 / 13 
106  Krzysztof Mówka          Toruń                                  / 12 
107  Bartosz Morawski         Gliwice                                / 12 
108  Kazik Merklejn           Szczecin                               / 12 
109  Kamil Kister             Puławy                                 / 12 
110  Ewa Strzelczyk           Warszawa                               / 12 
111  Andrzej Stańczyk         Kraków                                 / 12 
112  Jarosław Nadera          Kraków                                 / 12 
113  Jarosław Klimczyk        Kraków                                 / 12 
114  Jakub Zaryński           Świnoujście                            / 11 
115  Mariusz Makuch           Zator                                  / 11 
116  Paweł Pilawski           Kraków                                 / 11 
117  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój                       / 11 
118  Magda Sulejewska         Kraków                                 / 11 
119  Ewa Ozga                 Kraków                                 / 11 
120  Michał Rogalewicz        Poznań                                 / 10 
121  Kamil Jagliński          Ostrowiec                              / 10 
122  Maciej Mraczek           Katowice                               / 10 
123  Katarzyna Hauzner        Kraków                                 / 10 
124  Jarosław Miśtak          Kraków                                 / 10 
125  Katarzyna Karbowska      Łódź                                   / 9  
126  Kacper Halek             Kraków                                 / 9  
127  Mariusz Bicz             Myślenice                              / 9  
128  Małgorzata Kasprzyk      Kraków                                 / 9  
129  Jolanta Mierzwa          Kraków                                 / 9  
130  Aleksandra Olszówka      Kraków                                 / 9  
131  Izabela Zawada           Kraków                                 / 8  
132  Piotr Matyasik           Kraków                                 / 8  
133  Barbara Kłępa            Kraków                                 / 8  
134  Tomasz Nasiłowski        Siedlce                                / 7  
135  Bogumiła Łabędzka        Kraków                                 / 7  
136  Anna Łuczkiewicz         Kraków                                 / 7  
137  Stanisław Ochot          Katowice                               / 6  
138  Piotr Pietuchowski       Białystok                              / 6  
139  Bronisław Parada         Polanica_Zdrój                         / 6  
140  Weronika Rudnicka        Ustka                                  / 6  
141  Robert Duczemiński       Gorzów_Wielkopolski                     / 6  
142  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa                               / 6  
143  Renata Andracka          Zwola                                  / 6  
144  Michał Kubic             Miechów                                / 6  
145  Jarosław Krzemiński      Tuchów                                 / 6  
146  Konrad Łukaszewicz       Wrocław                                / 6  
147  Joanna Juszczak          Warszawa                               / 6  
148  Robert Kaciński          Kraków                                 / 6  
149  Maciej Stolarczyk        Zator                                  / 6  
150  Grzegorz Bryła           Mielec                                 / 6  
151  Wojciech Sołdan          Rumia                                  / 6  
152  Bartosz Bartczak         Poznań                                 / 6  
153  Michał Trumpus           Wrocław                                / 6  
154  Agnieszka Błazik         Rzeszów                                / 6  
155  Andrzej Grabiński        Suchedniów                             / 6  
156  Aleksandra Merklejn      Szczecin                               / 6  
157  Jacek Stolarczyk         Zator                                  / 6  
158  Katarzyna Świątkowska    Szczecin                               / 6  
159  Maciej Stolarski         Szczecin                               / 6  
160  Izabela Piechota         Kraków                                 / 6  
161  Joanna Regdos            Kraków                                 / 6  
162  Maria Kistowska          Poznań                                 / 6  
163  Janusz Czerwik           Zator                                  / 6  
164  Stanisław Szufa          Wieliczka                              / 6  
165  Izabela Borkiewicz       Kraków                                 / 6  
166  Anna Kania               Sandomierz                             / 6  
167  Łukasz Tuszyński         Chłopowo                               / 5  
168  Izabela Jałowiecka       Kraków                                 / 5  
169  Andrzej Wróbel           Zator                                  / 5  
170  Zbigniew Wietecki        Gorzów_Wielkopolski                     / 5  
171  Borys Rzonca             Kraków                                 / 5  
172  Maciej Matysiak          Kraków                                 / 5  
173  Dariusz Zając            Jaworzno                               / 5  
174  Lucjan Kacik             Kraków                                 / 5  
175  Dariusz Lechowski        Kraków                                 / 5  
176  Patrycja Skibska         Warszawa                               / 5  
177  Mateusz Stańczyk         Tarnów                                 / 5  
178  Katarzyna Hoffman        Koźmice_Wielkie                        / 5  
179  Adam Sulejewski          Kraków                                 / 5  
180  Waldemar Bulkowski       Chojnów                                / 5  
181  Marcin Waśniowski        Bochnia                                / 5  
182  Agnieszka Staniewska     Krakow                                 / 5  
183  Klaudia Budzyn           Brzesko                                / 5  
184  Edyta Szewczyk           Kraków                                 / 5  
185  Jakub Nieznalski         Jejkowice                              / 5  
186  Grażyna Zawadzka         Kraków                                 / 5  
187  Piotr Babiarz            Sonina                                 / 5  
188  Tomasz Sulejewski        Kraków                                 / 5  
189  Agnieszka Rejman         Łańcut                                 / 5  
190  Michał Seweryn           Kraków                                 / 4  
191  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne                         / 4  
192  Beata Ryszka             Kraków                                 / 4  
193  Agnieszka Andrzejewska   Kraków                                 / 4  
194  Robert Drózd             Wesoła                                 / 4  
195  Krzysztof Bajera         Garwolin                               / 4  
196  Izabela Klimała          Kraków                                 / 4  
197  Agnieszka Nowak-Baran    Kraków                                 / 4  
198  Andrzej Błaszczak        Kraków                                 / 4  
199  Ewa Bębenek              Węgrzce_Wielkie                        / 4  
200  Kamil Bednarz            Kraków                                 / 4  
201  Mariusz Tamowski         Bieruń                                 / 4  
202  Urszula Banaś            Tarnów                                 / 4  
203  Piotr Prokuski           Debica                                 / 4  
204  Krystyna Sylwestrow      Kraków                                 / 4  
205  Piotr Pawłowski          Kraków                                 / 4  
206  Krystian Majer           Przemyśl                               / 4  
207  Joanna Zacharska         Kraków                                 / 4  
208  Anna Stolarczyk          Kraków                                 / 4  
209  Robert Włodarczyk        Wrocław                                / 4  
210  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków                               / 3  
211  Michał Furman            Kraków                                 / 3  
212  Paweł Ochot              Katowice                               / 3  
213  Magda Dutka              Kraków                                 / 3  
214  Karolina Momot           Kraków                                 / 3  
215  Jolanta Tomaszewska      Kraków                                 / 3  
216  Ewelina Tokarczyk        Bielsko-Biała                          / 3  
217  Anna Smaga               Kraków                                 / 3  
218  Sebastian Matuszewski    Kraków                                 / 3  
219  Krzysztof Paździora      Wadowice                               / 3  
220  Alicja Tuz               Kielce                                 / 3  
221  Jacek Bruzda             Kraków                                 / 3  
222  Marek Penszko            Szczawnica                             / 3  
223  Maciej Marzec            Kraków                                 / 3  
224  Marcin Ornat             Zielonki                               / 3  
225  Dorota Kraj              Kraków                                 / 3  
226  Michał Struś             Kraków                                 / 3  
227  Paweł Antkowicz          Żelechlinek                            / 3  
228  Ola Skotniczna           Kraków                                 / 3  
229  Krzysztof Wolny          Kraków                                 / 3  
230  Roman Figiel             Zawichost                              / 2  
231  Paweł Tabaszyński        Kraków                                 / 2  
232  Halina Getinger          Kraków                                 / 2  
233  Katarzyna Korzeń         Gołcza                                 / 2  
234  Magdalena Włodarczyk     Sucha_Beskidzka                        / 2  
235  Małgorzata Kruszyna      Kraków                                 / 2  
236  Piotr Andronowski        Kraków                                 / 2  
237  Karolina Fitton          Kraków                                 / 3  
238  Katarzyna Grzywa         Łańcut                                 / 2  
239  Beata Kaczmarek          Łódź                                   / 2  
240  Przemysław Ślizowski     Kraków                                 / 2  
241  Renata Sagan             Kraków                                 / 2  
242  Maria Kolber-Korpal      Kraków                                 / 2  
243  Marta Łaskawiec          Kraków                                 / 2  
244  Mateusz Budziakowski     Kraków                                 / 2  
245  Izabela Hauss            Kraków                                 / 2  
246  Anna Kubis               Kraków                                 / 2  
247  Łukasz Necio             Kraków                                 / 2  
248  Łukasz Chudecki          Kraków                                 / 2  
249  Elżbieta Mroczka         Kraków                                 / 2  
250  Ela Soszyńska            Dwernik                                / 2  
251  Agnieszka Wołosewicz     Kraków                                 / 2  
252  Katarzyna Korytowska     Kraków                                 / 2  
253  Ewa Gawlik               Kraków                                 / 2  
254  Agata Krzemińska         Kraków                                 / 2  
255  Tomasz Lisak             Końskie                                / 2  
256  Danuta Szturc            Kraków                                 / 2  
257  Paweł Ciurka             Krakow                                 / 1  
258  Kaja Wacowska            Kraków                                 / 1  
259  Sabina Franczak          Kraków                                 / 1  
260  Magda Frankowska         Kraków                                 / 1  
261  Marcin Greń              Bielsko-Biała                          / 1  
262  Joanna Widlarz           Kraków                                 / 1  
263  Anna Małek               Mielec                                 / 1  
264  Rafał Ciejka             Kraków                                 / 1  
265  Adrianna Roszkowska      Kraków                                 / 1  
266  Katarzyna Sobczak        Łódź                                   / 1  
267  Artur Mateja             Radzionków                             / 1  
268  Krzysztof Kosacki        Kielce                                 / 1  
269  Karolina Chłoń           Skawina                                / 1  
270  Magdalena Knapik         Kraków                                 / 1  
271  Sylwester Juszczak       Kraków                                 / 1  
272  Paweł Leśniak            Kraków                                 / 1  
273  Wojciech Majerski        Kraków                                 / 1  
274  Dorota Malina            Kraków                                 / 1  
275  Radosław Chomentowski    Krosno                                 / 23 
276  Michał Czerniga          Kraków                                 / 9  
277  Szymon Dąbrowski         Warszawa                               / 6  
278  Maciej Dąbrowski         Warszawa                               / 6  
279  Franciszek Łysek         Warszawa                               / 6