Klasyfikacja medalowa

Poza tradycyjnym rankingiem postanowiliśmy prowadzić również inne klasyfikacje naszych klubowiczów. Pierwsza jest klasyfikacją medalową podobną do tych sporządzanych podczas Igrzysk Olimpijskich. Jako medale potraktowaliśmy miejsca w pierwszej trójce klubowych turniejów.

MiejsceZawodnik
1Kamil Górka22714996
2Justyna Fugiel11311065
3Mariusz Wrześniewski745133
4Łukasz Bobowski626790
5Tomasz Ciejka514352
6Przemysław Herdzina395042
7Jan Mrozowski364846
8Artur Irzyk303535
9Tomasz Lempart231634
10Andrzej Rakoczy171824
11Dariusz Dzierża17124
12Małgorzata Sulejewska131729
13Krzysztof Gibas111525
14Sławomir Kucia10128
15Jerzy Matyasik83145
16Grzegorz Wilk669
17Karol Wyrębkiewicz657
18Grzegorz Matysiak51110
19Arkadiusz Biegun5914
20Paweł Mazurek587
21Marcin Figiel5410
22Jan Kozłowski526
23Łukasz Bryła454
24Marcin Ceglarek388
25Tomasz Górka366
26Agnieszka Krupka365
27Agnieszka Walas359
28Krzysztof Obremski300
29Wojciech Więcek253
30Iwona Baran237
31Daniel Czernatowicz235
32Bożena Matysiak234
33Jacek Pietruszka233
34Wojciech Usakiewicz201
35Grzegorz Kwiecień132
36Ewa Dunikowska124
37Michał Musielak113
37Michał Alabrudziński113
39Paweł Jędryka101
40Ewa Strzelczyk100
40Mariusz Makuch100
40Kazik Merklejn100
40Stanisław Ochot100
40Piotr Pietuchowski100
40Weronika Rudnicka100
40Krzysztof Mówka100
47Katarzyna Małek054
48Paweł Kowalski047
49Dawid Pikul040
50Katarzyna Klimała023
50Marta Dobrzańska023
52Konrad Sowula022
53Marek Gajdosz021
54Adam Weremczuk020
55Agnieszka Dawid015
56Jacek Mańko014
57Krzysztof Leśniak012
57Maria Uryga012
57Piotr Potoczek012
60Łukasz Homa011
60Bartosz Morawski011
62Damian Krężel010
62Piotr Adamczyk010
62Andrzej Stańczyk010
62Bronisław Parada010
62Łukasz Tuszyński010
62Robert Duczemiński010
62Jakub Zaryński010
69Tomasz Figiel002
69Maciej Chmielowski002
69Dawid Podżerek002
72Paweł Pilawski001
72Dawid Boczoń001
72Małgorzata Fugiel001
72Filip Klar001
72Mariusz Grodek001
72Krzysztof Usakiewicz001
72Paweł Miczko001
72Małgorzata Pochopień001
72Zofia Górka001

Czołówka rankingu

Poniżej podobna lista do poprzedniej, tylko dotycząca miejsc w pierwszej trójce naszych klubowych rankingów. W pierwszym notowaniu na trzecim miejscu znalazło się kilka osób, dlatego też ilość "medali" nie do końca się zgadza.

MiejsceZawodnik
1Kamil Górka34120599
2Dariusz Dzierża1905757
3Mariusz Wrześniewski88151185
4Justyna Fugiel7492137
5Michał Alabrudziński292812
6Krzysztof Obremski2570
7Sławomir Kucia173116
8Jan Mrozowski142350
9Karol Wyrębkiewicz92911
10Łukasz Bobowski86052
11Artur Irzyk55137
12Jerzy Matyasik255
13Wojciech Więcek197
14Andrzej Rakoczy137
15Katarzyna Małek100
16Tomasz Ciejka01551
17Wojciech Usakiewicz01114
18Przemysław Herdzina0710
19Arkadiusz Biegun054
20Marcin Figiel0411
21Grzegorz Matysiak036
22Tomasz Lempart021
23Tomasz Figiel0014
24Małgorzata Sulejewska007
25Iwona Baran006
26Jan Kozłowski004
27Grzegorz Wilk003
28Bożena Matysiak001
28Łukasz Homa001

Najwyższy ranking

Na koniec zamieściliśmy najwyższy ranking, jaki udało się osiągnąć wszystkim zawodnikom, którzy się w nim znajdują. Mamy nadzieje, że ta lista zmobilizuje wszystkich do poprawienia swojego wyniku.

MiejsceZawodnikRanking
1Dariusz Dzierża170,29
2Michał Alabrudziński158,42
3Kamil Górka157,43
4Łukasz Bobowski155,89
5Mariusz Wrześniewski154,23
6Jan Mrozowski152,47
7Justyna Fugiel152,27
8Tomasz Ciejka151,00
9Artur Irzyk150,46
10Karol Wyrębkiewicz149,56
11Przemysław Herdzina149,11
12Krzysztof Obremski148,17
13Paweł Mazurek145,16
14Tomasz Lempart144,64
15Jacek Mańko144,50
16Katarzyna Małek143,94
17Sławomir Kucia143,53
18Małgorzata Sulejewska142,05
19Arkadiusz Biegun141,35
20Jerzy Matyasik141,00
21Konrad Sowula139,90
22Tomasz Figiel136,53
22Krzysztof Gibas136,53
24Wojciech Usakiewicz136,13
25Marta Dobrzańska134,56
26Marcin Figiel134,27
27Iwona Baran133,80
28Marek Gajdosz133,60
29Grzegorz Wilk133,41
30Grzegorz Kwiecień132,89
31Jan Kozłowski132,52
32Agnieszka Walas132,32
33Tomasz Górka132,30
34Katarzyna Klimała131,65
35Paweł Jędryka131,06
36Michał Musielak130,31
37Marcin Ceglarek130,27
38Andrzej Rakoczy130,23
39Agnieszka Krupka130,05
40Łukasz Bryła129,70
41Filip Klar129,50
42Jacek Pietruszka127,74
43Grzegorz Matysiak125,33
44Wojciech Więcek125,22
45Ewa Dunikowska124,88
46Damian Krężel124,75
47Krzysztof Wysoczański123,93
48Michał Borejko123,47
49Daniel Czernatowicz123,21
50Krzysztof Leśniak122,87
51Mariusz Grodek122,07
52Maciej Chmielowski121,66
53Piotr Potoczek121,50
54Maciej Lelowicz121,33
55Waldemar Wypchał119,13
56Paweł Kowalski118,88
57Paweł Kustroń118,76
58Dawid Podżerek118,02
59Piotr Adamczyk116,19
60Agnieszka Dawid115,19
61Maria Uryga115,61
62Przemysław Drochomirecki113,78
63Zbigniew Kniotek113,07
64Barbara Obremska112,89
64Zofia Górka112,89
66Paweł Brylski112,36
67Bożena Matysiak111,20
68Mariusz Niemczyk109,87
69Dawid Boczoń109,57
70Renata Kowalska109,20
71Małgorzata Sikora108,15
72Magdalena Małecka106,88
73Paweł Pilawski106,36
74Marta Kleinrok102,88
75Sławomir Radzymiński101,76
76Anna Stambulska100,47
77Łukasz Homa100,00
78Zbigniew Stettner99,07
79Paulina Mech98,67
80Jolanta Hoffmann98,30
81Małgorzata Pochopień97,93
82Paweł Miczko97,71
83Eulalia Halek95,50
84Sławomir Żeromski94,38
85Michał Korzeniowski94,06
86Justyna Woszczyna93,94
87Tadeusz Marek93,28
88Małgorzata Fugiel92,91
89Joanna Knurowska92,07
90Ewa Staśko91,64
91Tomasz Ulrych91,14
92Eulalia Halek90,35
93Agnieszka Stefańska90,11
94Lech Rawski89,14
95Krzysztof Ufir88,39
96Katarzyna Kumorek88,24
97Łukasz Łukasiewicz87,48
98Dorota Tulik87,00
99Sylwia Lempart86,90
100Marcin Kowalczyk86,49
101Monika Ścisłowska86,24
102Aneta Bugaj86,06
103Łukasz Pudło83,39
104Nikodem Halek82,44
105Piotr Majerski82,18
106Barbara Grzymała82,15
107Karolina Matysiak81,65
108Anna Kościńska81,65
109Grażyna Gostomska80,14
110Jadwiga Żelazny79,96
111Hanna Kołodziej79,50
112Ewa Latoń79,05
113Magdalena Boguszewicz78,24
114Adam Orłamowski77,50
115Paweł Węglarz76,69
116Elżbieta Kemona75,75
117Alicja Żarowska73,53
118Karolina Woźny71,81
119Tomasz Ruciński71,72
120Julia Miodyńska70,89
121Kornelia Michalska70,87
122Cecylia Gruca-Woch64,13
123Mateusz Majoch61,94
124Kamil Stokłosa61,74