Poniżej umieszczam do ściągnięcia najnowszą wersję programu turniejowego. Jest to wersja Turniej 1.6. Przed przystąpieniem do używania nowej wersji proszę o dokładne przeczytanie poniższych informacji - nie gwarantuję poprawnego działania programu, jeśli ktoś nie dostosuje się do poniższych wytycznych.
W stosunku do poprzednio udostępnionej wersji program posiada następujące możliwości (o część z nich prosili mnie gracze z innych klubów).


Uniwersalny system rozstawiania oraz odpisywanie partii po określonym czasie od dłuższego czasu stosujemy w klubie krakowskim i nie ma z tym problemów. Obecnie dorobiłem mechanizm migracji danych ze starej wersji programu do nowej, tak aby pozostałe kluby również mogły z tego korzystać :-).

Jeśli wcześniej używaliście starszej wersji programu, to aby nowa wersja działała poprawnie trzeba wykonać poniższe kroki. Jest to operacja jednorazowa. Co więcej istnieje możliwość zaczytania części turniejów, a później uzupełnienia. Nie należy jednak używać programu przed zakończeniem poniższej procedury.


W przypadku, gdy ktoś ściąga wersję 1.61, a wcześniej miał już 1.60 i wykonał powyższe prace wystarczy przegrać nową wersję pliku Turniej16.exe w miejsce starej.

Jeszcze raz link do programu: Turniej 1.6. Osoby korzystające z programu proszę o przysłąnie mi swoich adresów e-mail, tak, abym mógł Was bezpośrednio poinformować jeśli wprowadzę kolejne zmiany lub poprawki. Przy okazji napiszcie, jeśli macie jakieś pomysły, co mógłbym udoskonalić, albo jaka funkcja by Wam się przydała.
Kamil Górka