Przylądek Dobrej Nadziei

Numer turnieju: 43
Data: 22 kwietnia 2021 r.

Powrót

Wyniki

 
Przylądek_Dobrej_Nadziei - 22 kwietnia 2021 r. (6 rund)

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Franciszek Łysek        124 franekoo            2575  5.0
  2.Kamil Górka             139 punainen            2531  5.0
  3.Miłosz Wrzałek          131 mluuma              2478  5.0
  4.Krzysztof Mówka         133 torunczyk           2527  4.0
  5.Natalia Woźniak         131 kantala             2443  4.0
  6.Patryk Bezkosty         113 gopat11             2364  4.0
  7.Dominik Ulejczyk        116 domk320             2259  4.0
  8.Maciej Onoszko          106 moonies             2241  4.0
  9.Jerzy Kędra             119 gesss               2179  4.0
 10.Szymon Dąbrowski        118 ptf1559             2137  4.0
 11.Ala Białobrzewska       100 dreverybody         1623  3.5
 12.Kacper Zegadło          128 floon               2381  3.0
 13.Karolina Kasprzyk       107 inka34              2304  3.0
 14.Andrzej Kwiatkowski     112 fshut2018           2279  3.0
 15.Andrzej Kroc            113 endrek              2234  3.0
 16.Jakub Onoszko           110 skiba6              2232  3.0
 17.Ireneusz Moralewicz     122 bezwzglendny        2175  3.0
 18.Magda Włodarczyk        100 magdagedon          2124  3.0
 19.Grzegorz Świstuń        100 grzegorzewicz       2050  3.0
 20.Adam Grzelec            126 hulmphuus           2038  3.0
 21.Krzysztof Kałuża        127 enaceny             1428  3.0
 22.Maciej Czupryniak       125 koranoswirus        2331  2.0
 23.Ziemowit Pazda          100 ziemowitpazda       2154  2.0
 24.Karolina Urbańska       108 sines               2068  2.0
 25.Krzysztof Wysoczański   100 kaspiaty            2038  2.0
 26.Igor Kabalewski         106 igodoro             2029  2.0
 27.Lidia Żywna             100 enigma2012          1982  2.0
 28.Mariusz Halibożek       100 juhas2000           1891  1.5
 29.Jerzy Matyasik          100 grogik1             2168  1.0
 30.Jacek Baltyn            109 crotalus            1004  1.0
 31.Mariusz Wrześniewski    143 yesterday79          701  1.0
 32.Wojciech Wojtysiak      100 mistrz95             698  1.0
 33.Mirosław Zdąbłasz       100 mistrzpolak         1735  0.5
 34.Agnieszka Misielak      100 agnes1975           1531  0.5

 

Przebieg rozgrywek

 
Przylądek_Dobrej_Nadziei

  1  Kamil Górka             139 punainen          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   16  Andrzej Kwiatkowski    112   +  479:287   162
   2    2   18  Karolina Urbańska      108   +  462:373   158
   3    1   26  Ziemowit Pazda         100   +  442:315   150
   4    1   12  Szymon Dąbrowski       118   +  359:282   168
   5    1   31  Ala Białobrzewska      100   +  400:178   150
   6    1    9  Franciszek Łysek       124   -  389:391    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.67


  2  Krzysztof Mówka         133 torunczyk         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   17  Jakub Onoszko          110   +  381:339   160
   2    4   13  Dominik Ulejczyk       116   +  477:279   166
   3    3   12  Szymon Dąbrowski       118   -  325:355    68
   4    8   10  Ireneusz Moralewicz    122   +  430:372   172
   5    3   14  Andrzej Kroc           113   +  510:349   163
   6    2    4  Miłosz Wrzałek         131   -  404:425    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.00


  3  Natalia Woźniak         131 kantala           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   18  Karolina Urbańska      108   -  277:395    58
   2   13   17  Jakub Onoszko          110   +  480:372   160
   3   10   16  Andrzej Kwiatkowski    112   +  476:378   162
   4    5   14  Andrzej Kroc           113   -  388:394    63
   5    5   15  Patryk Bezkosty        113   +  387:379   163
   6    3    5  Kacper Zegadło         128   +  435:397   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.67


  4  Miłosz Wrzałek          131 mluuma            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   19  Karolina Kasprzyk      107   +  453:400   157
   2    5    6  Krzysztof Kałuża       127   -  345:491    77
   3    6   22  Grzegorz Świstuń       100   +  305:283   150
   4    6   13  Dominik Ulejczyk       116   +  427:238   166
   5    4    5  Kacper Zegadło         128   +  523:400   178
   6    2    2  Krzysztof Mówka        133   +  425:404   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 151.83


  5  Kacper Zegadło          128 floon             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   20  Igor Kabalewski        106   +  440:330   156
   2    7   15  Patryk Bezkosty        113   +  436:359   163
   3    4   31  Ala Białobrzewska      100   -  370:372    50
   4    4   21  Maciej Onoszko         106   +  338:307   156
   5    4    4  Miłosz Wrzałek         131   -  400:523    81
   6    3    3  Natalia Woźniak        131   -  397:435    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.50


  6  Krzysztof Kałuża        127 enaceny           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   21  Maciej Onoszko         106   +  368:345   156
   2    5    4  Miłosz Wrzałek         131   +  491:345   181
   3    2    9  Franciszek Łysek       124   +  429:375   174
   4    2   31  Ala Białobrzewska      100   -  140:376    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.25


  7  Adam Grzelec            126 hulmphuus         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   22  Grzegorz Świstuń       100   -  389:443    50
   2   10   11  Jerzy Kędra            119   +  388:358   169
   3    7    8  Maciej Czupryniak      125   -  263:455    75
   4    9   19  Karolina Kasprzyk      107   +  399:292   157
   5    7   34  Mariusz Wrześniewski   143   -  256:398    93
   6   12   23  Krzysztof Wysoczański  100   +  343:326   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.67


  8  Maciej Czupryniak       125 koranoswirus      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   23  Krzysztof Wysoczański  100   -  271:397    50
   2   14   24  Jerzy Matyasik         100   +  438:359   150
   3    7    7  Adam Grzelec           126   +  455:263   176
   4    3    9  Franciszek Łysek       124   -  411:451    74
   5    6   30  Magda Włodarczyk       100   -  386:392    50
   6    8   11  Jerzy Kędra            119   -  370:396    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.83


  9  Franciszek Łysek        124 franekoo          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   24  Jerzy Matyasik         100   +  474:335   150
   2    3   10  Ireneusz Moralewicz    122   +  423:255   172
   3    2    6  Krzysztof Kałuża       127   -  375:429    77
   4    3    8  Maciej Czupryniak      125   +  451:411   175
   5    2   12  Szymon Dąbrowski       118   +  461:295   168
   6    1    1  Kamil Górka            139   +  391:389   189
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.17


 10  Ireneusz Moralewicz     122 bezwzglendny      

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   25  Mariusz Halibożek      100   +  390:267   150
   2    3    9  Franciszek Łysek       124   -  255:423    74
   3   11   23  Krzysztof Wysoczański  100   +  388:272   150
   4    8    2  Krzysztof Mówka        133   -  372:430    83
   5    9   26  Ziemowit Pazda         100   +  455:431   150
   6    6   21  Maciej Onoszko         106   -  315:396    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.50


 11  Jerzy Kędra             119 gesss             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   26  Ziemowit Pazda         100   -  322:509    50
   2   10    7  Adam Grzelec           126   -  358:388    76
   3   15   25  Mariusz Halibożek      100   +  378:320   150
   4   13   28  Mirosław Zdąbłasz      100   +  440:303   150
   5    8   22  Grzegorz Świstuń       100   +  285:266   150
   6    8    8  Maciej Czupryniak      125   +  396:370   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.17


 12  Szymon Dąbrowski        118 ptf1559           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   27  Lidia Żywna            100   +  354:342   150
   2    6   22  Grzegorz Świstuń       100   +  539:274   150
   3    3    2  Krzysztof Mówka        133   +  355:325   183
   4    1    1  Kamil Górka            139   -  282:359    89
   5    2    9  Franciszek Łysek       124   -  295:461    74
   6    7   30  Magda Włodarczyk       100   +  312:309   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.67


 13  Dominik Ulejczyk        116 domk320           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   28  Mirosław Zdąbłasz      100   +  457:295   150
   2    4    2  Krzysztof Mówka        133   -  279:477    83
   3   12   29  Agnieszka Misielak     100   +  482:218   150
   4    6    4  Miłosz Wrzałek         131   -  238:427    81
   5   11   23  Krzysztof Wysoczański  100   +  437:322   150
   6    5   14  Andrzej Kroc           113   +  366:355   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.50


 14  Andrzej Kroc            113 endrek            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   29  Agnieszka Misielak     100   +  404:233   150
   2    8   31  Ala Białobrzewska      100   -  304:397    50
   3    8   18  Karolina Urbańska      108   +  428:297   158
   4    5    3  Natalia Woźniak        131   +  394:388   181
   5    3    2  Krzysztof Mówka        133   -  349:510    83
   6    5   13  Dominik Ulejczyk       116   -  355:366    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.67


 15  Patryk Bezkosty         113 gopat11           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   30  Magda Włodarczyk       100   +  337:335   150
   2    7    5  Kacper Zegadło         128   -  359:436    78
   3    9   19  Karolina Kasprzyk      107   +  356:346   157
   4    7   26  Ziemowit Pazda         100   +  480:293   150
   5    5    3  Natalia Woźniak        131   -  379:387    81
   6    4   34  Mariusz Wrześniewski   143   +  453:303   193
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.83


 16  Andrzej Kwiatkowski     112 fshut2018         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            139   -  287:479    89
   2   12   27  Lidia Żywna            100   +  386:287   150
   3   10    3  Natalia Woźniak        131   -  378:476    81
   4   15   24  Jerzy Matyasik         100   -  302:447    50
   5   13   32  Jacek Baltyn           109   +  406:273   159
   6   11   27  Lidia Żywna            100   +  520:247   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.17


 17  Jakub Onoszko           110 skiba6            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Krzysztof Mówka        133   -  339:381    83
   2   13    3  Natalia Woźniak        131   -  372:480    81
   3   13   20  Igor Kabalewski        106   +  353:280   156
   4   12   22  Grzegorz Świstuń       100   -  362:415    50
   5   14   28  Mirosław Zdąbłasz      100   +  388:330   150
   6   10   18  Karolina Urbańska      108   +  418:306   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.00


 18  Karolina Urbańska       108 sines             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Natalia Woźniak        131   +  395:277   181
   2    2    1  Kamil Górka            139   -  373:462    89
   3    8   14  Andrzej Kroc           113   -  297:428    63
   4   11   27  Lidia Żywna            100   -  302:388    50
   5   16   33  Wojciech Wojtysiak     100   +  395:288   150
   6   10   17  Jakub Onoszko          110   -  306:418    60
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.83


 19  Karolina Kasprzyk       107 inka34            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Miłosz Wrzałek         131   -  400:453    81
   2    9   20  Igor Kabalewski        106   +  367:325   156
   3    9   15  Patryk Bezkosty        113   -  346:356    63
   4    9    7  Adam Grzelec           126   -  292:399    76
   5   15   29  Agnieszka Misielak     100   +  504:307   150
   6    9   26  Ziemowit Pazda         100   +  395:244   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.67


 20  Igor Kabalewski         106 igodoro           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Kacper Zegadło         128   -  330:440    78
   2    9   19  Karolina Kasprzyk      107   -  325:367    57
   3   13   17  Jakub Onoszko          110   -  280:353    60
   4   16   25  Mariusz Halibożek      100   +  347:266   150
   5   12   24  Jerzy Matyasik         100   +  395:325   150
   6   13   22  Grzegorz Świstuń       100   -  352:369    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.83


 21  Maciej Onoszko          106 moonies           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Krzysztof Kałuża       127   -  345:368    77
   2   11   28  Mirosław Zdąbłasz      100   +  473:190   150
   3    5   30  Magda Włodarczyk       100   +  340:325   150
   4    4    5  Kacper Zegadło         128   -  307:338    78
   5   10   27  Lidia Żywna            100   +  380:337   150
   6    6   10  Ireneusz Moralewicz    122   +  396:315   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.50


 22  Grzegorz Świstuń        100 grzegorzewicz     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Adam Grzelec           126   +  443:389   176
   2    6   12  Szymon Dąbrowski       118   -  274:539    68
   3    6    4  Miłosz Wrzałek         131   -  283:305    81
   4   12   17  Jakub Onoszko          110   +  415:362   160
   5    8   11  Jerzy Kędra            119   -  266:285    69
   6   13   20  Igor Kabalewski        106   +  369:352   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.33


 23  Krzysztof Wysoczański   100 kaspiaty          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Maciej Czupryniak      125   +  397:271   175
   2    1   26  Ziemowit Pazda         100   -  346:362    50
   3   11   10  Ireneusz Moralewicz    122   -  272:388    72
   4   10   32  Jacek Baltyn           109   +  375:349   159
   5   11   13  Dominik Ulejczyk       116   -  322:437    66
   6   12    7  Adam Grzelec           126   -  326:343    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.67


 24  Jerzy Matyasik          100 grogik1           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Franciszek Łysek       124   -  335:474    74
   2   14    8  Maciej Czupryniak      125   -  359:438    75
   3   14   27  Lidia Żywna            100   -  357:381    50
   4   15   16  Andrzej Kwiatkowski    112   +  447:302   162
   5   12   20  Igor Kabalewski        106   -  325:395    56
   6   14   32  Jacek Baltyn           109   -  345:382    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 79.33


 25  Mariusz Halibożek       100 juhas2000         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Ireneusz Moralewicz    122   -  267:390    72
   2   15   30  Magda Włodarczyk       100   -  312:397    50
   3   15   11  Jerzy Kędra            119   -  320:378    69
   4   16   20  Igor Kabalewski        106   -  266:347    56
   5            PAUZA
   6   15   28  Mirosław Zdąbłasz      100   +  426:317   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 79.40


 26  Ziemowit Pazda          100 ziemowitpazda     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Jerzy Kędra            119   +  509:322   169
   2    1   23  Krzysztof Wysoczański  100   +  362:346   150
   3    1    1  Kamil Górka            139   -  315:442    89
   4    7   15  Patryk Bezkosty        113   -  293:480    63
   5    9   10  Ireneusz Moralewicz    122   -  431:455    72
   6    9   19  Karolina Kasprzyk      107   -  244:395    57
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 27  Lidia Żywna             100 enigma2012        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Szymon Dąbrowski       118   -  342:354    68
   2   12   16  Andrzej Kwiatkowski    112   -  287:386    62
   3   14   24  Jerzy Matyasik         100   +  381:357   150
   4   11   18  Karolina Urbańska      108   +  388:302   158
   5   10   21  Maciej Onoszko         106   -  337:380    56
   6   11   16  Andrzej Kwiatkowski    112   -  247:520    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.67


 28  Mirosław Zdąbłasz       100 mistrzpolak       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Dominik Ulejczyk       116   -  295:457    66
   2   11   21  Maciej Onoszko         106   -  190:473    56
   3            PAUZA
   4   13   11  Jerzy Kędra            119   -  303:440    69
   5   14   17  Jakub Onoszko          110   -  330:388    60
   6   15   25  Mariusz Halibożek      100   -  317:426    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 60.20


 29  Agnieszka Misielak      100 agnes1975         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Andrzej Kroc           113   -  233:404    63
   2            PAUZA
   3   12   13  Dominik Ulejczyk       116   -  218:482    66
   4   14   30  Magda Włodarczyk       100   -  230:366    50
   5   15   19  Karolina Kasprzyk      107   -  307:504    57
   6   16   33  Wojciech Wojtysiak     100   -  243:410    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 57.20


 30  Magda Włodarczyk        100 magdagedon        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Patryk Bezkosty        113   -  335:337    63
   2   15   25  Mariusz Halibożek      100   +  397:312   150
   3    5   21  Maciej Onoszko         106   -  325:340    56
   4   14   29  Agnieszka Misielak     100   +  366:230   150
   5    6    8  Maciej Czupryniak      125   +  392:386   175
   6    7   12  Szymon Dąbrowski       118   -  309:312    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.33


 31  Ala Białobrzewska       100 dreverybody       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8   14  Andrzej Kroc           113   +  397:304   163
   3    4    5  Kacper Zegadło         128   +  372:370   178
   4    2    6  Krzysztof Kałuża       127   +  376:140   177
   5    1    1  Kamil Górka            139   -  178:400    89
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 151.75


 32  Jacek Baltyn            109 crotalus          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   10   23  Krzysztof Wysoczański  100   -  349:375    50
   5   13   16  Andrzej Kwiatkowski    112   -  273:406    62
   6   14   24  Jerzy Matyasik         100   +  382:345   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.33


 33  Wojciech Wojtysiak      100 mistrz95          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5   16   18  Karolina Urbańska      108   -  288:395    58
   6   16   29  Agnieszka Misielak     100   +  410:243   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.00


 34  Mariusz Wrześniewski    143 yesterday79       

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    7    7  Adam Grzelec           126   +  398:256   176
   6    4   15  Patryk Bezkosty        113   -  303:453    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.50


  

 

Ranking

 
RANKING (z dnia 22 kwietnia 2021 r.)

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Mariusz Wrześniewski     yesterday79        141 (141.42)   3677 / 26 
  2  Bartosz Morawski         vinceinhoc         139 (138.89)   5139 / 37 
  3  Kamil Górka              punainen           138 (137.75)  13775 / 100
  4  Dariusz Putoń            alucinaciones      137 (137.16)  13716 / 100
  5  Natalia Woźniak          kantala            134 (134.41)  13441 / 100
  6  Jan Mrozowski            yanoo87            134 (134.26)  13426 / 100
  7  Krzysztof Mówka          torunczyk          134 (133.75)  13375 / 100
  8  Miłosz Wrzałek           mluuma             133 (132.71)   9953 / 75 
  9  Dariusz Kuć              guciodar           133 (132.67)  13267 / 100
 10  Łukasz Bobowski          jubeach            129 (129.26)  10987 / 85 
 11  Kacper Zegadło           floon              127 (127.47)  10580 / 83 
 12  Franciszek Łysek         franekoo           127 (127.44)  12744 / 100
 13  Krzysztof Kałuża         enaceny            127 (127.27)  12727 / 100
 14  Michał Szymkowski        blasku             127 (127.23)   2799 / 22 
 15  Wojciech Chodakiewicz    calliper           125 (124.71)   5113 / 41 
 16  Adam Grzelec             hulmphuus          125 (124.67)  12467 / 100
 17  Jakub Hassa              takisobiego        124 (124.30)   8701 / 70 
 18  Mikołaj Cieplik          truepilecki        124 (124.29)   2610 / 21 
 19  Dominik Urbacki          fwf4015            124 (123.94)   3842 / 31 
 20  Maciej Czupryniak        koranoswirus       123 (122.82)  12282 / 100
 21  Rafał Matczak            ramatriks          123 (122.70)   5276 / 43 
 22  Ireneusz Moralewicz      bezwzglendny       122 (122.38)  12238 / 100
 23  Robert Duczemiński       eride              122 (121.80)  11449 / 94 
 24  Artur Irzyk              caught             121 (120.72)   9778 / 81 
 25  Jerzy Kędra              gesss              120 (120.38)  12038 / 100
 26  Dariusz Ulatowski        zgrywnosc          120 (120.04)   2761 / 23 
 27  Monika Gawron-Cieślik    jawna              120 (119.86)  11986 / 100
 28  Łukasz Tuszyński         fightlapa          119 (119.44)   2150 / 18 
 29  Maciej Nawrocki          macnaw             119 (119.16)  11439 / 96 
 30  Szymon Dąbrowski         ptf1559            119 (118.91)  11891 / 100
 31  Krzysztof Gibas          wikarywarrior      118 (118.48)  10189 / 86 
 32  Rafał Wesołowski         wesul              118 (118.26)   7687 / 65 
 33  Patryk Gadus             grudkapasty        117 (117.49)   8459 / 72 
 34  Waldemar Czerwoniec      esquire56          117 (117.00)   6903 / 59 
 35  Andrzej Rakoczy          clintghostkrk      117 (117.00)   2106 / 18 
 36  Patryk Bezkosty          gopat11            117 (116.75)   4203 / 36 
 37  Dawid Buzowicz           thezen             117 (116.67)   2100 / 18 
 38  Arkadiusz Łydka          marcinija          117 (116.66)  11666 / 100
 39  Konrad Sowula            kos14              117 (116.65)   8399 / 72 
 40  Marek Dudkiewicz         sarwej             117 (116.62)  11662 / 100
 41  Krzysztof Jaworski       wojo58             116 (116.46)   8851 / 76 
 42  Izabela Chmielewska      zabiale            116 (115.86)   8342 / 72 
 43  Patryk Wolniewicz        pawol              116 (115.61)   4162 / 36 
 44  Dominik Ulejczyk         domk320            115 (114.55)  11455 / 100
 45  Andrzej Kwiatkowski      fshut2018          113 (113.48)  11348 / 100
 46  Agnieszka Matus          jaagam             112 (111.55)  11155 / 100
 47  Grażyna Wesołowska       samba51            112 (111.53)   2119 / 19 
 48  Andrzej Kroc             endrek             111 (110.91)  11091 / 100
 49  Bartosz Bartczak         seicento900        111 (110.64)  11064 / 100
 50  Jakub Onoszko            skiba6             110 (110.03)  11003 / 100
 51  Jacek Baltyn             crotalus           109 (109.26)  10926 / 100
 52  Karolina Urbańska        sines              109 (108.78)  10878 / 100
 53  Krzysztof Sojka          katalonczyyk       108 (108.48)  10848 / 100
 54  Anna Demczyszyn          taciturno          108 (108.19)   2921 / 27 
 55  Zdzisław Stańkowski      lanalane           108 (108.13)   3244 / 30 
 56  Karolina Kasprzyk        inka34             108 (107.87)  10787 / 100
 57  Maciej Onoszko           moonies            108 (107.63)  10655 / 99 
 58  Maciej Perzyński         mcperz             106 (106.06)   3712 / 35 
 59  Jarosław Olek            fisher1961         106 (105.52)   3482 / 33 
 60  Radosław Chomentowski    chradek            105 (104.97)  10497 / 100
 61  Adrian Gerula            ijohee             105 (104.68)   3245 / 31 
 62  Marcin Ceglarek          DrFuriozada        105 (104.52)  10452 / 100
 63  Igor Kabalewski          igodoro            104 (103.99)  10399 / 100
 64  Grzegorz Świstuń         grzegorzewicz      104 (103.51)   3623 / 35 
 65  Paweł Zbrowski           zbro83             101 (101.48)   2537 / 25 
 66  Zuzanna Cichoń           badmaner           101 (101.43)  10143 / 100
 67  Maciej Skrzypczak        panmacki           101 (101.43)   4260 / 42 
 68  Maciej Kuczyński         cristianoronaldo   101 (101.20)   2530 / 25 
 69  Agnieszka Kaczkowska     panda21            101 (100.94)   7772 / 77 
 70  Arkadiusz Kleniewski     makaronowyklen     100 ( 99.71)   9971 / 100
 71  Magda Włodarczyk         magdagedon         100 ( 99.50)   1791 / 18 
 72  Krzysztof Wysoczański    kaspiaty            99 ( 99.42)   9942 / 100
 73  Justyna Sławińska-Budzich stynaju330          99 ( 99.37)   2981 / 30 
 74  Tomasz Lempart           gigafactory         98 ( 98.18)   4811 / 49 
 75  Małgorzata Szmuksta      goszkazblanka       97 ( 97.33)   4477 / 46 
 76  Maria Uryga              bialydelfinum       97 ( 96.67)   9667 / 100
 77  Dorota Kuć               dorcinda            96 ( 96.14)   8172 / 85 
 78  Maciej Dąbrowski         nnt4854             96 ( 95.62)   8797 / 92 
 79  Jerzy Matyasik           grogik1             94 ( 94.40)   5192 / 55 
 80  Mariusz Halibożek        juhas2000           94 ( 93.68)   6839 / 73 
 81  Sławomir Rosochacz       xrxoxsxsx           92 ( 92.29)   1938 / 21 
 82  Lidia Żywna              enigma2012          92 ( 91.99)   9199 / 100
 83  Ziemowit Pazda           ziemowitpazda       92 ( 91.82)   9182 / 100
 84  Tomasz Siwiński          siwooch             92 ( 91.71)   5319 / 58 
 85  Ala Białobrzewska        dreverybody         91 ( 91.33)   4749 / 52 
 86  Adam Janicki             arcged              90 ( 90.12)   2343 / 26 
 87  Anna Pawłowska           aurora666wolf       89 ( 88.75)   2130 / 24 
 88  Łukasz Pudło             vinkiel             87 ( 86.50)   4498 / 52 
 89  Robert Wagner            duotata             85 ( 85.05)   1701 / 20 
 90  Anna Arana               qleczka             85 ( 84.60)   4822 / 57 
 91  Jakub Kowalski           kafus               83 ( 83.38)   2418 / 29 
 92  Karolina Kowalczyk       oblyrobaktwoj       77 ( 77.36)   7736 / 100
 93  Katarzyna Czarnecka      kasiaczar2018       75 ( 74.59)   2536 / 34 
 94  Wojciech Wojtysiak       mistrz95            73 ( 73.08)   7308 / 100
 95  Mirosław Zdąbłasz        mistrzpolak         73 ( 72.75)   7275 / 100
 96  Olga Żukowicz            jedzmybataty        72 ( 72.22)   1300 / 18 
 97  Monika Pobiega           veevaa              71 ( 70.65)   1201 / 17 
 98  Małgorzata Pochopień     goodme              67 ( 66.52)   2062 / 31 
 99  Diana Prochownik         dishka              61 ( 60.81)   1277 / 21 
100  Agnieszka Misielak       agnes1975           58 ( 58.37)   4728 / 81 

POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
101  Leszek Stecuła           strongliterman     100 ( 99.71)   1396 / 14 
102  Agnieszka Walas          cheder              93 ( 93.29)   1306 / 14 
103  Tomasz Krajewski         kr4jek             146 (145.85)   1896 / 13 
104  Dariusz Białobrzewski    teixte             108 (107.69)   1400 / 13 
105  Natalia Mówka            spiderwoman         94 ( 94.46)   1228 / 13 
106  Justyna Górka            lattia             124 (124.00)   1488 / 12 
107  Dariusz Kosz             yoh4s4kur4         117 (116.67)   1400 / 12 
108  Krzysztof Sporczyk       wymagaj            107 (107.08)   1285 / 12 
109  Katarzyna Dębska         kasialwica          94 ( 93.50)   1122 / 12 
110  Maciej Śliwa             feminizmok          93 ( 92.50)   1110 / 12 
111  Paweł Pogorzelski        Tpg1879g            92 ( 91.67)   1100 / 12 
112  Szymon Płachta           szymek1             75 ( 75.00)    900 / 12 
113  Kazimiera Dróżdż         ziuncia1           109 (109.36)   1203 / 11 
114  Marek Gajdosz            magma2000          102 (102.36)   1126 / 11 
115  Tomasz Górka             lechuckghost       114 (113.80)   1138 / 10 
116  Tomasz Nasiłowski        santomaso           93 ( 93.30)    933 / 10 
117  Zofia Knapik             teczacza            66 ( 66.00)    660 / 10 
118  Michał Dąbrowski         eichbaumPL          94 ( 94.44)    850 / 9  
119  Kamil Dulewicz           kamdul              54 ( 54.00)    486 / 9  
120  Krzysztof Obremski       kobrem             113 (112.50)    900 / 8  
121  Kamil Kister             konspirant         132 (132.14)    925 / 7  
122  Ola Kaczanowska          catcherine         114 (114.29)    800 / 7  
123  Dariusz Sowula           dso111             101 (101.14)    708 / 7  
124  Wojciech Wąs             wwas                72 ( 71.86)    503 / 7  
125  Michał Alabrudziński     kbksparanoja       133 (133.33)    800 / 6  
126  Jakub Błażejewski        kubus16            112 (112.00)    672 / 6  
127  Grzegorz Pukniel         lospiernikos       111 (111.17)    667 / 6  
128  Bartosz Aleksandrowicz   lolandLP           108 (108.17)    649 / 6  
129  Artur Wawrzynowski       zsrr1              101 (101.00)    606 / 6  
130  Agnieszka Dymkowska      esparceta          100 (100.00)    600 / 6  
131  Michał Makowski          mcoo               100 (100.00)    600 / 6  
132  Adam Szukalski           adamson67          100 (100.00)    600 / 6  
133  Tomasz Mendelski         analfabet           95 ( 95.33)    572 / 6  
134  Iwona Duźniak            ivonnie501          93 ( 92.50)    555 / 6  
135  Grzegorz Matysiak        matyldakot          92 ( 91.67)    550 / 6  
136  Michał Mikołajczyk       ryszelie            92 ( 91.67)    550 / 6  
137  Aleksandra Nalepa        aithnea666          87 ( 86.83)    521 / 6  
138  Krzysztof Kodzis         tygrystygrys        83 ( 83.33)    500 / 6  
139  Agnieszka Dawid          Dawidka             75 ( 75.00)    450 / 6  
140  Barbara Wiśniewska       bawi                73 ( 73.33)    440 / 6  
141  Paweł Żołnierczyk        steelborne          68 ( 67.67)    406 / 6  
142  Marta Kaflińska          marciak89           50 ( 50.00)    300 / 6  
143  Wojciech Sikorski        wojtas97           115 (115.00)    575 / 5  
144  Wojciech Obremski        wobremek            70 ( 70.00)    350 / 5  
145  Małgorzata Beba          mrsmiawalles        57 ( 56.80)    284 / 5  
146  Marcin Osiewała          cinek1236           50 ( 50.20)    251 / 5  
147  Monika Kowalska          monikako            50 ( 50.00)    250 / 5  
148  Przemysław Saktura       Gogolbordello       50 ( 50.00)    250 / 5  
149  Przemysław Pawlic        lablador            83 ( 82.75)    331 / 4  
150  Michał Buka              hubandspoke        104 (103.50)    207 / 2  
151  Lech Szymczak            octowiec            56 ( 56.00)     56 / 1  
152  Zofia Gajewska           zohiha              50 ( 50.00)     50 / 1  
153  Konrad Mikusek           akondmikserku       50 ( 50.00)     50 / 1  

WYPADLI Z RANKINGU

                                                                       GRY
--------------------------------------------------------------------------

 

Pliki do pobrania

Klasyfikacja HH Ranking

Powrót