Numer turnieju: 100
Data: 25 listopada 2004

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           112 Kraków              1958  5.0
  2.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          2069  4.0
  3.Arkadiusz Biegun        111 Kraków              1993  4.0
  4.Artur Irzyk             126 Kraków              1988  4.0
  5.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1889  4.0
  6.Daniel Czernatowicz     115 Kraków              1965  3.0
  7.Jacek Pietruszka        122 Kraków              1953  3.0
  8.Maciej Lelowicz         100 Kraków              1941  3.0
  9.Grzegorz Wilk           111 Kraków              1917  3.0
 10.Łukasz Bryła            103 Mielec              1865  3.0
 11.Jerzy Matyasik          111 Kraków              1747  3.0
 12.Małgorzata Sulejewska   112 Kraków              1540  3.0
 13.Tomasz Figiel           106 Zawichost           1518  3.0
 14.Wojciech Więcek         123 Kraków              1464  3.0
 15.Wojciech Usakiewicz     136 Warszawa            1943  2.0
 16.Paweł Jędryka           110 Tarnów              1894  2.0
 17.Katarzyna Klimała       108 Kraków              1870  2.0
 18.Piotr Adamczyk          100 Tarnów              1699  2.0
 19.Bożena Matysiak         100 Kraków              1670  2.0
 20.Krzysztof Leśniak       116 Kraków              1648  2.0
 21.Andrzej Rakoczy         116 Kraków              1624  2.0
 22.Dawid Boczoń            107 Zakopane            1712  1.5
 23.Karolina Matysiak       100 Kraków              1231  1.0
 24.Marta Dobrzańska        100 Kraków               929  1.0
 25.Przemysław Herdzina     105 Kraków               844  1.0
 26.Halina Getinger         100 Kraków               472  1.0
 27.Przemysław Drochomirecki 100 Opole                339  1.0
 28.Aleksandra Olszówka     100 Kraków               996  0.5
 29.Michał Korzeniowski     100 Kraków              1574  0.0
 30.Kamil Stokłosa          100 Skawina             1110  0.0
 31.Marcin Figiel           124 Zawichost           1092  0.0
 32.Justyna Woszczyna       100 Kraków               568  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             140 (140.21)  14021 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  3  Sławomir Kucia           Kraków             131 (130.96)  13096 / 100
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Iwona Baran              Kraków             128 (127.69)  12769 / 100
  6  Artur Irzyk              Kraków             127 (127.01)  12701 / 100
  7  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (126.81)  12681 / 100
  8  Wojciech Więcek          Kraków             124 (124.02)  12402 / 100
  9  Jacek Pietruszka         Kraków             122 (121.95)  12195 / 100
 10  Marcin Figiel            Zawichost          122 (121.89)  12189 / 100
 11  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 12  Łukasz Bobowski          Suchedniów         117 (116.85)   7245 / 62 
 13  Tomasz Lempart           Kraków             117 (116.62)  11662 / 100
 14  Tomasz Ciejka            Kraków             117 (116.61)  11661 / 100
 15  Krzysztof Leśniak        Kraków             116 (116.40)  11640 / 100
 16  Andrzej Rakoczy          Kraków             116 (115.59)  11559 / 100
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             115 (115.26)  11526 / 100
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             113 (113.34)  10541 / 93 
 19  Grzegorz Wilk            Kraków             112 (112.13)  11213 / 100
 20  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (111.17)  11117 / 100
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (111.16)  11116 / 100
 22  Paweł Jędryka            Tarnów             109 (108.84)  10884 / 100
 23  Tomasz Figiel            Zawichost          109 (108.82)   5332 / 49 
 24  Katarzyna Klimała        Kraków             107 (107.36)   9555 / 89 
 25  Dawid Boczoń             Zakopane           107 (106.77)   6833 / 64 
 26  Łukasz Bryła             Mielec             106 (105.64)   2958 / 28 
 27  Przemysław Herdzina      Kraków             105 (105.47)   7383 / 70 
 28  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 29  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.06)   5511 / 54 
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              101 (100.54)  10054 / 100
 31  Bożena Matysiak          Kraków             100 ( 99.77)   9977 / 100
 32  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 33  Maciej Chmielowski       Kraków              96 ( 95.96)   7101 / 74 
 34  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 35  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 36  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 37  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 38  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 39  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 40  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          85 ( 85.41)   2306 / 27 
 41  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.51)   3424 / 41 
 42  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 43  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 44  Karolina Matysiak        Kraków              80 ( 80.25)   1605 / 20 
 45  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 46  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.10)   1743 / 29 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 47  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 48  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 49  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 50  Maciej Lelowicz          Kraków             103 (103.00)   1133 / 11 
 51  Michał Korzeniowski      Kraków              85 ( 84.91)    934 / 11 
 52  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 53  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 54  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              94 ( 94.44)    850 / 9  
 55  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 56  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 57  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 58  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 59  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 60  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 61  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 62  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 63  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 64  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 65  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 66  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 67  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 68  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 69  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 70  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 71  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 72  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 73  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 74  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 75  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 76  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 77  Andrzej Bryła            Mielec              56 ( 56.20)    281 / 5  
 78  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 79  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 80  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 81  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 82  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 83  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 84  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
 85  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 86  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 87  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 88  Aleksandra Olszówka      Kraków              53 ( 52.67)    158 / 3  
 89  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 90  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
 91  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
 92  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
 93  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 94  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 95  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
 96  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
 97  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 

  1  Wojciech Usakiewicz     136 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   13  Jerzy Matyasik         111   +  460:307   161
   2    3    9  Małgorzata Sulejewska  112   -  386:427    62
   3    5   19  Bożena Matysiak        100   -  327:416    50
   4    7   22  Maciej Chmielowski     100   -  368:375    50
   5    9   29  Dawid Boczoń           107   +  402:348   157
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.00


  2  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   14  Paweł Jędryka          110   +  389:345   160
   2    7   29  Dawid Boczoń           107   +  456:358   157
   3    2    9  Małgorzata Sulejewska  112   +  417:389   162
   4    2   16  Tomasz Figiel          106   +  449:358   156
   5    1   10  Tomasz Ciejka          112   -  358:370    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.40


  3  Artur Irzyk             126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   15  Katarzyna Klimała      108   +  400:344   158
   2    6   27  Halina Getinger        100   +  426:205   150
   3    3   10  Tomasz Ciejka          112   -  384:410    62
   4    4   14  Paweł Jędryka          110   +  417:387   160
   5    2   11  Grzegorz Wilk          111   +  361:252   161
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.20


  4  Marcin Figiel           124 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   16  Tomasz Figiel          106   -  378:403    56
   2    8   10  Tomasz Ciejka          112   -  376:392    62
   3   11   14  Paweł Jędryka          110   -  338:449    60
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 59.33


  5  Jacek Pietruszka        122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   17  Przemysław Herdzina    105   -  302:499    55
   2   10   30  Wojciech Więcek        123   -  331:394    73
   3   13   31  Karolina Matysiak      100   +  460:297   150
   4    9    6  Andrzej Rakoczy        116   +  467:324   166
   5    5   14  Paweł Jędryka          110   +  393:356   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.80


  6  Andrzej Rakoczy         116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   18  Łukasz Bryła           103   -  317:461    53
   2   15   31  Karolina Matysiak      100   +  347:300   150
   3    7   22  Maciej Chmielowski     100   -  266:379    50
   4    9    5  Jacek Pietruszka       122   -  324:467    72
   5   10   31  Karolina Matysiak      100   +  370:230   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.00


  7  Krzysztof Leśniak       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   19  Bożena Matysiak        100   +  332:326   150
   2    5   16  Tomasz Figiel          106   -  266:382    56
   3    8    8  Daniel Czernatowicz    115   -  301:399    65
   4   10   30  Wojciech Więcek        123   -  310:388    73
   5   11   26  Michał Korzeniowski    100   +  439:308   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.80


  8  Daniel Czernatowicz     115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   20  Piotr Adamczyk         100   +  442:301   150
   2    4   12  Arkadiusz Biegun       111   -  306:507    61
   3    8    7  Krzysztof Leśniak      116   +  399:301   166
   4    6   25  Maciej Lelowicz        100   +  439:342   150
   5    3   12  Arkadiusz Biegun       111   -  379:396    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.60


  9  Małgorzata Sulejewska   112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   21  Marta Dobrzańska       100   +  345:337   150
   2    3    1  Wojciech Usakiewicz    136   +  427:386   186
   3    2    2  Justyna Fugiel         127   -  389:417    77
   4    8   29  Dawid Boczoń           107   +  379:354   157
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.50


 10  Tomasz Ciejka           112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   22  Maciej Chmielowski     100   +  364:351   150
   2    8    4  Marcin Figiel          124   +  392:376   174
   3    3    3  Artur Irzyk            126   +  410:384   176
   4    1   11  Grzegorz Wilk          111   +  422:402   161
   5    1    2  Justyna Fugiel         127   +  370:358   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 167.60


 11  Grzegorz Wilk           111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   23  Justyna Woszczyna      100   +  353:290   150
   2    2   18  Łukasz Bryła           103   +  383:329   153
   3    4   25  Maciej Lelowicz        100   +  527:375   150
   4    1   10  Tomasz Ciejka          112   -  402:422    62
   5    2    3  Artur Irzyk            126   -  252:361    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.20


 12  Arkadiusz Biegun        111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   24  Kamil Stokłosa         100   +  345:282   150
   2    4    8  Daniel Czernatowicz    115   +  507:306   165
   3    1   16  Tomasz Figiel          106   -  349:375    56
   4    5   19  Bożena Matysiak        100   +  396:291   150
   5    3    8  Daniel Czernatowicz    115   +  396:379   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.20


 13  Jerzy Matyasik          111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Wojciech Usakiewicz    136   -  307:460    86
   2    9   22  Maciej Chmielowski     100   -  305:437    50
   3   14   24  Kamil Stokłosa         100   +  388:190   150
   4   12   26  Michał Korzeniowski    100   +  378:377   150
   5    8   20  Piotr Adamczyk         100   +  369:329   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.20


 14  Paweł Jędryka           110 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         127   -  345:389    77
   2   11   20  Piotr Adamczyk         100   +  357:336   150
   3   11    4  Marcin Figiel          124   +  449:338   174
   4    4    3  Artur Irzyk            126   -  387:417    76
   5    5    5  Jacek Pietruszka       122   -  356:393    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.80


 15  Katarzyna Klimała       108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            126   -  344:400    76
   2   12   26  Michał Korzeniowski    100   +  392:286   150
   3   10   28  Aleksandra Olszówka    100   +  419:223   150
   4    3   18  Łukasz Bryła           103   -  339:351    53
   5    6   25  Maciej Lelowicz        100   -  376:410    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.80


 16  Tomasz Figiel           106 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Marcin Figiel          124   +  403:378   174
   2    5    7  Krzysztof Leśniak      116   +  382:266   166
   3    1   12  Arkadiusz Biegun       111   +  375:349   161
   4    2    2  Justyna Fugiel         127   -  358:449    77
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.50


 17  Przemysław Herdzina     105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Jacek Pietruszka       122   +  499:302   172
   2    1   25  Maciej Lelowicz        100   -  345:452    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.00


 18  Łukasz Bryła            103 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Andrzej Rakoczy        116   +  461:317   166
   2    2   11  Grzegorz Wilk          111   -  329:383    61
   3    6   21  Marta Dobrzańska       100   +  428:276   150
   4    3   15  Katarzyna Klimała      108   +  351:339   158
   5    4   22  Maciej Chmielowski     100   -  296:347    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.00


 19  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Krzysztof Leśniak      116   -  326:332    66
   2   14   24  Kamil Stokłosa         100   +  361:208   150
   3    5    1  Wojciech Usakiewicz    136   +  416:327   186
   4    5   12  Arkadiusz Biegun       111   -  291:396    61
   5    7   30  Wojciech Więcek        123   -  276:379    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.20


 20  Piotr Adamczyk          100 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Daniel Czernatowicz    115   -  301:442    65
   2   11   14  Paweł Jędryka          110   -  336:357    60
   3   12   26  Michał Korzeniowski    100   +  382:309   150
   4   11   28  Aleksandra Olszówka    100   +  351:237   150
   5    8   13  Jerzy Matyasik         111   -  329:369    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.20


 21  Marta Dobrzańska        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Małgorzata Sulejewska  112   -  337:345    62
   2   13   23  Justyna Woszczyna      100   +  316:278   150
   3    6   18  Łukasz Bryła           103   -  276:428    53
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.33


 22  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Tomasz Ciejka          112   -  351:364    62
   2    9   13  Jerzy Matyasik         111   +  437:305   161
   3    7    6  Andrzej Rakoczy        116   +  379:266   166
   4    7    1  Wojciech Usakiewicz    136   +  375:368   186
   5    4   18  Łukasz Bryła           103   +  347:296   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.60


 23  Justyna Woszczyna       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Grzegorz Wilk          111   -  290:353    61
   2   13   21  Marta Dobrzańska       100   -  278:316    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 55.50


 24  Kamil Stokłosa          100 Skawina           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Arkadiusz Biegun       111   -  282:345    61
   2   14   19  Bożena Matysiak        100   -  208:361    50
   3   14   13  Jerzy Matyasik         111   -  190:388    61
   4   13   31  Karolina Matysiak      100   -  183:404    50
   5   12   32  Przemysław Drochomirecki 100   -  247:339    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 54.40


 25  Maciej Lelowicz         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   26  Michał Korzeniowski    100   +  362:294   150
   2    1   17  Przemysław Herdzina    105   +  452:345   155
   3    4   11  Grzegorz Wilk          111   -  375:527    61
   4    6    8  Daniel Czernatowicz    115   -  342:439    65
   5    6   15  Katarzyna Klimała      108   +  410:376   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.80


 26  Michał Korzeniowski     100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   25  Maciej Lelowicz        100   -  294:362    50
   2   12   15  Katarzyna Klimała      108   -  286:392    58
   3   12   20  Piotr Adamczyk         100   -  309:382    50
   4   12   13  Jerzy Matyasik         111   -  377:378    61
   5   11    7  Krzysztof Leśniak      116   -  308:439    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 57.00


 27  Halina Getinger         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   28  Aleksandra Olszówka    100   +  267:236   150
   2    6    3  Artur Irzyk            126   -  205:426    76
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.00


 28  Aleksandra Olszówka     100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   27  Halina Getinger        100   -  236:267    50
   2            PAUZA
   3   10   15  Katarzyna Klimała      108   -  223:419    58
   4   11   20  Piotr Adamczyk         100   -  237:351    50
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 52.67


 29  Dawid Boczoń            107 Zakopane          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7    2  Justyna Fugiel         127   -  358:456    77
   3    9   30  Wojciech Więcek        123   +  352:303   173
   4    8    9  Małgorzata Sulejewska  112   -  354:379    62
   5    9    1  Wojciech Usakiewicz    136   -  348:402    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.50


 30  Wojciech Więcek         123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   10    5  Jacek Pietruszka       122   +  394:331   172
   3    9   29  Dawid Boczoń           107   -  303:352    57
   4   10    7  Krzysztof Leśniak      116   +  388:310   166
   5    7   19  Bożena Matysiak        100   +  379:276   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.25


 31  Karolina Matysiak       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   15    6  Andrzej Rakoczy        116   -  300:347    66
   3   13    5  Jacek Pietruszka       122   -  297:460    72
   4   13   24  Kamil Stokłosa         100   +  404:183   150
   5   10    6  Andrzej Rakoczy        116   -  230:370    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.50


 32  Przemysław Drochomirecki 100 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5   12   24  Kamil Stokłosa         100   +  339:247   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00