Numer turnieju: 101
Data: 2 grudnia 2004

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             140 Łęczna              2431  5.0
  2.Łukasz Bryła            106 Mielec              2218  5.0
  3.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          2460  4.0
  4.Przemysław Drochomirecki 101 Opole               2438  4.0
  5.Krzysztof Leśniak       116 Kraków              2147  4.0
  6.Katarzyna Klimała       107 Kraków              2133  4.0
  7.Andrzej Rakoczy         116 Kraków              2382  3.0
  8.Wojciech Więcek         124 Kraków              2165  3.0
  9.Dawid Boczoń            107 Zakopane            2039  3.0
 10.Maciej Lelowicz         100 Kraków              1869  3.0
 11.Przemysław Herdzina     105 Kraków              2010  2.5
 12.Arkadiusz Biegun        111 Kraków              1950  2.5
 13.Artur Irzyk             127 Kraków              2088  2.0
 14.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1744  2.0
 15.Tomasz Lempart          117 Kraków              1108  2.0
 16.Daniel Czernatowicz     115 Kraków              1683  1.5
 17.Karolina Matysiak       100 Kraków              1178  1.5
 18.Agnieszka Krupka        100 Krosno              1605  1.0
 19.Paweł Kowalski          100 Kutno               1559  1.0
 20.Jan Kozłowski           100 Kraków              1499  1.0
 21.Bożena Matysiak         100 Kraków              1366  1.0
 22.Marcin Figiel           122 Zawichost            338  1.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (141.33)  14133 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  3  Sławomir Kucia           Kraków             131 (130.96)  13096 / 100
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Iwona Baran              Kraków             128 (127.69)  12769 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         127 (127.00)  12700 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             125 (125.28)  12528 / 100
  8  Wojciech Więcek          Kraków             125 (125.19)  12519 / 100
  9  Jacek Pietruszka         Kraków             122 (121.95)  12195 / 100
 10  Marcin Figiel            Zawichost          122 (121.86)  12186 / 100
 11  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 12  Łukasz Bobowski          Suchedniów         117 (116.85)   7245 / 62 
 13  Tomasz Ciejka            Kraków             117 (116.61)  11661 / 100
 14  Tomasz Lempart           Kraków             115 (115.44)  11544 / 100
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków             115 (115.27)  11527 / 100
 16  Krzysztof Leśniak        Kraków             115 (115.16)  11516 / 100
 17  Andrzej Rakoczy          Kraków             114 (113.85)  11385 / 100
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             113 (113.34)  10541 / 93 
 19  Łukasz Bryła             Mielec             113 (112.88)   3838 / 34 
 20  Grzegorz Wilk            Kraków             112 (112.13)  11213 / 100
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (111.16)  11116 / 100
 22  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (111.06)  11106 / 100
 23  Paweł Jędryka            Tarnów             109 (108.84)  10884 / 100
 24  Tomasz Figiel            Zawichost          109 (108.82)   5332 / 49 
 25  Katarzyna Klimała        Kraków             108 (108.42)  10300 / 95 
 26  Dawid Boczoń             Zakopane           107 (107.23)   7506 / 70 
 27  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (106.75)   1708 / 16 
 28  Przemysław Herdzina      Kraków             105 (105.20)   7890 / 75 
 29  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.56)  10256 / 100
 31  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.06)   5511 / 54 
 32  Bożena Matysiak          Kraków              98 ( 98.19)   9819 / 100
 33  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 34  Maciej Chmielowski       Kraków              97 ( 96.57)   7629 / 79 
 35  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 36  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 37  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 38  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 39  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 40  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 41  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          85 ( 85.41)   2306 / 27 
 42  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.51)   3424 / 41 
 43  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 44  Karolina Matysiak        Kraków              82 ( 81.65)   1878 / 23 
 45  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 46  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 47  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.10)   1743 / 29 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 48  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 49  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 50  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 51  Michał Korzeniowski      Kraków              85 ( 84.91)    934 / 11 
 52  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 53  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 54  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              94 ( 94.44)    850 / 9  
 55  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 56  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 57  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 58  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 59  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 60  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 61  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 62  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 63  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 64  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 65  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 66  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 67  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 68  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 69  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 70  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 71  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 72  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 73  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 74  Agnieszka Krupka         Krosno              88 ( 87.60)    438 / 5  
 75  Paweł Kowalski           Kutno               81 ( 81.20)    406 / 5  
 76  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 77  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 78  Jan Kozłowski            Kraków              73 ( 73.20)    366 / 5  
 79  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 80  Andrzej Bryła            Mielec              56 ( 56.20)    281 / 5  
 81  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 82  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 83  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 84  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 85  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 86  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 87  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
 88  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 89  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 90  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 91  Aleksandra Olszówka      Kraków              53 ( 52.67)    158 / 3  
 92  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 93  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
 94  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
 95  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
 96  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 97  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 98  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
 99  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
100  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 

  1  Kamil Górka             140 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Arkadiusz Biegun       111   +  374:337   161
   2    1    3  Justyna Fugiel         127   -  264:509    77
   3    6   13  Bożena Matysiak        100   +  368:301   150
   4    3   14  Wojciech Więcek        124   +  470:264   174
   5    2    5  Andrzej Rakoczy        116   +  542:364   166
   6    1    3  Justyna Fugiel         127   +  413:336   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.83


  2  Artur Irzyk             127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Katarzyna Klimała      107   -  357:395    57
   2    5   16  Paweł Kowalski         100   +  334:277   150
   3    3   11  Przemysław Herdzina    105   -  345:346    55
   4    9   17  Agnieszka Krupka       100   +  356:355   150
   5    4   14  Wojciech Więcek        124   -  342:384    74
   6    6   19  Maciej Chmielowski     100   -  354:446    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.33


  3  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Dawid Boczoń           107   +  461:288   157
   2    1    1  Kamil Górka            140   +  509:264   190
   3    1    4  Krzysztof Leśniak      116   +  373:338   166
   4    1   12  Przemysław Drochomirecki 101   +  423:342   151
   5    1   10  Łukasz Bryła           106   -  358:379    56
   6    1    1  Kamil Górka            140   -  336:413    90
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.00


  4  Krzysztof Leśniak       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   13  Bożena Matysiak        100   +  393:339   150
   2    4   15  Karolina Matysiak      100   +  360:292   150
   3    1    3  Justyna Fugiel         127   -  338:373    77
   4    2    5  Andrzej Rakoczy        116   -  302:426    66
   5    7   21  Tomasz Lempart         117   +  415:319   167
   6    8   18  Jan Kozłowski          100   +  339:296   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.67


  5  Andrzej Rakoczy         116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Przemysław Herdzina    105   -  333:444    55
   2    9   20  Maciej Lelowicz        100   +  432:359   150
   3    4   19  Maciej Chmielowski     100   +  456:332   150
   4    2    4  Krzysztof Leśniak      116   +  426:302   166
   5    2    1  Kamil Górka            140   -  364:542    90
   6    2   10  Łukasz Bryła           106   -  371:381    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.17


  6  Daniel Czernatowicz     115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Przemysław Drochomirecki 101   -  352:369    51
   2    6   17  Agnieszka Krupka       100   +  319:286   150
   3    5   14  Wojciech Więcek        124   -  386:420    74
   4    7    9  Dawid Boczoń           107   -  326:379    57
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.00


  7  Arkadiusz Biegun        111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            140   -  337:374    90
   2    8   19  Maciej Chmielowski     100   -  262:372    50
   3    8   21  Tomasz Lempart         117   -  308:372    67
   4            PAUZA
   5    8   16  Paweł Kowalski         100   +  389:322   150
   6    7   16  Paweł Kowalski         100   +  354:285   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.40


  8  Katarzyna Klimała       107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            127   +  395:357   177
   2    3   10  Łukasz Bryła           106   -  327:359    56
   3    7   15  Karolina Matysiak      100   +  382:253   150
   4    5   20  Maciej Lelowicz        100   -  286:408    50
   5    5   11  Przemysław Herdzina    105   +  394:271   155
   6    5    9  Dawid Boczoń           107   +  349:343   157
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.17


  9  Dawid Boczoń            107 Zakopane          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         127   -  288:461    77
   2   10   14  Wojciech Więcek        124   -  390:457    74
   3   10   16  Paweł Kowalski         100   +  309:308   150
   4    7    6  Daniel Czernatowicz    115   +  379:326   165
   5    6   19  Maciej Chmielowski     100   +  330:287   150
   6    5    8  Katarzyna Klimała      107   -  343:349    57
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.17


 10  Łukasz Bryła            106 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Wojciech Więcek        124   +  335:303   174
   2    3    8  Katarzyna Klimała      107   +  359:327   157
   3    2   12  Przemysław Drochomirecki 101   -  380:436    51
   4    4   11  Przemysław Herdzina    105   +  384:322   155
   5    1    3  Justyna Fugiel         127   +  379:358   177
   6    2    5  Andrzej Rakoczy        116   +  381:371   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.67


 11  Przemysław Herdzina     105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Andrzej Rakoczy        116   +  444:333   166
   2    2   12  Przemysław Drochomirecki 101   -  327:428    51
   3    3    2  Artur Irzyk            127   +  346:345   177
   4    4   10  Łukasz Bryła           106   -  322:384    56
   5    5    8  Katarzyna Klimała      107   -  271:394    57
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.40


 12  Przemysław Drochomirecki 101 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Daniel Czernatowicz    115   +  369:352   165
   2    2   11  Przemysław Herdzina    105   +  428:327   155
   3    2   10  Łukasz Bryła           106   +  436:380   156
   4    1    3  Justyna Fugiel         127   -  342:423    77
   5    3   20  Maciej Lelowicz        100   -  359:364    50
   6    3   20  Maciej Lelowicz        100   +  504:273   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.50


 13  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Krzysztof Leśniak      116   -  339:393    66
   2    7   18  Jan Kozłowski          100   +  415:272   150
   3    6    1  Kamil Górka            140   -  301:368    90
   4    8   15  Karolina Matysiak      100   -  311:333    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.00


 14  Wojciech Więcek         124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   10  Łukasz Bryła           106   -  303:335    56
   2   10    9  Dawid Boczoń           107   +  457:390   157
   3    5    6  Daniel Czernatowicz    115   +  420:386   165
   4    3    1  Kamil Górka            140   -  264:470    90
   5    4    2  Artur Irzyk            127   +  384:342   177
   6    4   17  Agnieszka Krupka       100   -  337:352    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.83


 15  Karolina Matysiak       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    4  Krzysztof Leśniak      116   -  292:360    66
   3    7    8  Katarzyna Klimała      107   -  253:382    57
   4    8   13  Bożena Matysiak        100   +  333:311   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.00


 16  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    2  Artur Irzyk            127   -  277:334    77
   3   10    9  Dawid Boczoń           107   -  308:309    57
   4   10   18  Jan Kozłowski          100   +  367:315   150
   5    8    7  Arkadiusz Biegun       111   -  322:389    61
   6    7    7  Arkadiusz Biegun       111   -  285:354    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.20


 17  Agnieszka Krupka        100 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    6  Daniel Czernatowicz    115   -  286:319    65
   3    9   22  Marcin Figiel          122   -  328:338    72
   4    9    2  Artur Irzyk            127   -  355:356    77
   5    9   18  Jan Kozłowski          100   -  284:287    50
   6    4   14  Wojciech Więcek        124   +  352:337   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.60


 18  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7   13  Bożena Matysiak        100   -  272:415    50
   3   11   20  Maciej Lelowicz        100   -  329:465    50
   4   10   16  Paweł Kowalski         100   -  315:367    50
   5    9   17  Agnieszka Krupka       100   +  287:284   150
   6    8    4  Krzysztof Leśniak      116   -  296:339    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 73.20


 19  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8    7  Arkadiusz Biegun       111   +  372:262   161
   3    4    5  Andrzej Rakoczy        116   -  332:456    66
   4    6   21  Tomasz Lempart         117   -  307:417    67
   5    6    9  Dawid Boczoń           107   -  287:330    57
   6    6    2  Artur Irzyk            127   +  446:354   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.60


 20  Maciej Lelowicz         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    9    5  Andrzej Rakoczy        116   -  359:432    66
   3   11   18  Jan Kozłowski          100   +  465:329   150
   4    5    8  Katarzyna Klimała      107   +  408:286   157
   5    3   12  Przemysław Drochomirecki 101   +  364:359   151
   6    3   12  Przemysław Drochomirecki 101   -  273:504    51
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.00


 21  Tomasz Lempart          117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8    7  Arkadiusz Biegun       111   +  372:308   161
   4    6   19  Maciej Chmielowski     100   +  417:307   150
   5    7    4  Krzysztof Leśniak      116   -  319:415    66
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.67


 22  Marcin Figiel           122 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    9   17  Agnieszka Krupka       100   +  338:328   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00