Numer turnieju: 102
Data: 9 grudnia 2004

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           117 Kraków              2612  5.0
  2.Kamil Górka             141 Łęczna              2455  5.0
  3.Andrzej Rakoczy         114 Kraków              2335  5.0
  4.Krzysztof Leśniak       115 Kraków              2528  4.0
  5.Justyna Fugiel          127 Sandomierz          2308  4.0
  6.Grzegorz Wilk           112 Kraków              2263  4.0
  7.Łukasz Bobowski         117 Suchedniów          2186  4.0
  8.Artur Irzyk             125 Kraków              2281  3.0
  9.Małgorzata Sulejewska   113 Kraków              2271  3.0
 10.Przemysław Drochomirecki 103 Opole               2246  3.0
 11.Maciej Lelowicz         107 Kraków              2152  3.0
 12.Michał Korzeniowski     100 Kraków              2136  3.0
 13.Marcin Figiel           122 Zawichost           1893  3.0
 14.Agnieszka Krupka        100 Krosno              1753  3.0
 15.Łukasz Bryła            113 Mielec              2227  2.0
 16.Arkadiusz Biegun        111 Kraków              2096  2.0
 17.Paweł Kowalski          100 Kutno               2039  2.0
 18.Przemysław Herdzina     105 Kraków              1912  2.0
 19.Katarzyna Klimała       108 Kraków              1966  1.0
 20.Jan Kozłowski           100 Kraków              1664  1.0
 21.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1102  1.0
 22.Karolina Matysiak       100 Kraków               926  0.5
 23.Łukasz Łukasiewicz      100 Sandomierz           664  0.0
 24.Aleksandra Olszówka     100 Kraków               541  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             140 (140.26)  14026 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  3  Sławomir Kucia           Kraków             131 (130.96)  13096 / 100
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         129 (129.04)  12904 / 100
  6  Iwona Baran              Kraków             128 (127.69)  12769 / 100
  7  Wojciech Więcek          Kraków             125 (125.19)  12519 / 100
  8  Artur Irzyk              Kraków             125 (124.96)  12496 / 100
  9  Marcin Figiel            Zawichost          122 (122.35)  12235 / 100
 10  Jacek Pietruszka         Kraków             122 (121.95)  12195 / 100
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             119 (119.21)  11921 / 100
 12  Łukasz Bobowski          Suchedniów         118 (118.16)   8035 / 68 
 13  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 14  Krzysztof Leśniak        Kraków             117 (116.63)  11663 / 100
 15  Tomasz Lempart           Kraków             115 (115.44)  11544 / 100
 16  Andrzej Rakoczy          Kraków             115 (115.29)  11529 / 100
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             115 (115.27)  11527 / 100
 18  Grzegorz Wilk            Kraków             115 (115.23)  11523 / 100
 19  Małgorzata Sulejewska    Kraków             113 (113.28)  11215 / 99 
 20  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (111.16)  11116 / 100
 21  Arkadiusz Biegun         Kraków             110 (110.11)  11011 / 100
 22  Łukasz Bryła             Mielec             110 (109.75)   4390 / 40 
 23  Paweł Jędryka            Tarnów             109 (108.84)  10884 / 100
 24  Tomasz Figiel            Zawichost          109 (108.82)   5332 / 49 
 25  Dawid Boczoń             Zakopane           107 (107.23)   7506 / 70 
 26  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.10)  10610 / 100
 28  Przemysław Herdzina      Kraków             105 (104.74)   8484 / 81 
 29  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              102 (102.12)  10212 / 100
 31  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.06)   5511 / 54 
 32  Bożena Matysiak          Kraków              98 ( 98.19)   9819 / 100
 33  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 34  Maciej Chmielowski       Kraków              96 ( 96.43)   7907 / 82 
 35  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 36  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 37  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 38  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 39  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 40  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 41  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 42  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.51)   3424 / 41 
 43  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 44  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 45  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 46  Karolina Matysiak        Kraków              79 ( 79.12)   1978 / 25 
 47  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 48  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.10)   1743 / 29 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 49  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 50  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 51  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 52  Paweł Kowalski           Kutno               88 ( 87.55)    963 / 11 
 53  Agnieszka Krupka         Krosno             102 (102.00)   1020 / 10 
 54  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 55  Jan Kozłowski            Kraków              74 ( 74.20)    742 / 10 
 56  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 57  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              94 ( 94.44)    850 / 9  
 58  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 59  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 60  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 61  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 62  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 63  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 64  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 65  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 66  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 67  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 68  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 69  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 70  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 71  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 72  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 73  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 74  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 75  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 76  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 77  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 78  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 79  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 80  Andrzej Bryła            Mielec              56 ( 56.20)    281 / 5  
 81  Aleksandra Olszówka      Kraków              55 ( 54.60)    273 / 5  
 82  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 83  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 84  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 85  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 86  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 87  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 88  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
 89  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 90  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 91  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 92  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 93  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
 94  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
 95  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
 96  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 97  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 98  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
 99  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
100  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 

  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   10  Arkadiusz Biegun       111   +  334:298   161
   2    5    9  Grzegorz Wilk          112   +  392:296   162
   3    2   20  Łukasz Bobowski        117   +  520:271   167
   4    2    8  Małgorzata Sulejewska  113   +  392:336   163
   5    1    6  Krzysztof Leśniak      115   +  454:418   165
   6    1    5  Tomasz Ciejka          117   -  363:399    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 147.50


  2  Justyna Fugiel          127 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   18  Katarzyna Klimała      108   +  478:318   158
   2    3    7  Andrzej Rakoczy        114   -  379:402    64
   3    3    5  Tomasz Ciejka          117   -  271:390    67
   4    6   12  Przemysław Herdzina    105   +  378:223   155
   5    5   16  Paweł Kowalski         100   +  381:325   150
   6    3    3  Artur Irzyk            125   +  421:368   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.17


  3  Artur Irzyk             125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   11  Maciej Lelowicz        107   +  354:344   157
   2    4    5  Tomasz Ciejka          117   -  362:398    67
   3    9   21  Agnieszka Krupka       100   +  398:323   150
   4    5    4  Marcin Figiel          122   -  368:448    72
   5    7   12  Przemysław Herdzina    105   +  431:306   155
   6    3    2  Justyna Fugiel         127   -  368:421    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.00


  4  Marcin Figiel           122 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   12  Przemysław Herdzina    105   +  398:374   155
   2    2   20  Łukasz Bobowski        117   -  261:389    67
   3    7    9  Grzegorz Wilk          112   +  421:304   162
   4    5    3  Artur Irzyk            125   +  448:368   175
   5    2    5  Tomasz Ciejka          117   -  365:592    67
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.20


  5  Tomasz Ciejka           117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   13  Przemysław Drochomirecki 103   +  452:328   153
   2    4    3  Artur Irzyk            125   +  398:362   175
   3    3    2  Justyna Fugiel         127   +  390:271   177
   4    1    6  Krzysztof Leśniak      115   -  381:411    65
   5    2    4  Marcin Figiel          122   +  592:365   172
   6    1    1  Kamil Górka            141   +  399:363   191
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.50


  6  Krzysztof Leśniak       115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   14  Maciej Chmielowski     100   +  496:317   150
   2    1    8  Małgorzata Sulejewska  113   +  399:329   163
   3    1    7  Andrzej Rakoczy        114   +  416:376   164
   4    1    5  Tomasz Ciejka          117   +  411:381   167
   5    1    1  Kamil Górka            141   -  418:454    91
   6    2    7  Andrzej Rakoczy        114   -  388:399    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.17


  7  Andrzej Rakoczy         114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   15  Michał Korzeniowski    100   +  384:336   150
   2    3    2  Justyna Fugiel         127   +  402:379   177
   3    1    6  Krzysztof Leśniak      115   -  376:416    65
   4    3   13  Przemysław Drochomirecki 103   +  412:368   153
   5    3   20  Łukasz Bobowski        117   +  362:263   167
   6    2    6  Krzysztof Leśniak      115   +  399:388   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.17


  8  Małgorzata Sulejewska   113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Paweł Kowalski         100   +  420:356   150
   2    1    6  Krzysztof Leśniak      115   -  329:399    65
   3    5   11  Maciej Lelowicz        107   +  422:350   157
   4    2    1  Kamil Górka            141   -  336:392    91
   5    4   15  Michał Korzeniowski    100   -  411:416    50
   6    6   10  Arkadiusz Biegun       111   +  353:350   161
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.33


  9  Grzegorz Wilk           112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   17  Aleksandra Olszówka    100   +  439:236   150
   2    5    1  Kamil Górka            141   -  296:392    91
   3    7    4  Marcin Figiel          122   -  304:421    72
   4   11   24  Łukasz Łukasiewicz     100   +  448:359   150
   5    6   10  Arkadiusz Biegun       111   +  379:361   161
   6    4   13  Przemysław Drochomirecki 103   +  397:388   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.50


 10  Arkadiusz Biegun        111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   -  298:334    91
   2   10   15  Michał Korzeniowski    100   -  319:403    50
   3   10   22  Jan Kozłowski          100   +  338:274   150
   4    7   19  Łukasz Bryła           113   +  430:388   163
   5    6    9  Grzegorz Wilk          112   -  361:379    62
   6    6    8  Małgorzata Sulejewska  113   -  350:353    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.50


 11  Maciej Lelowicz         107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            125   -  344:354    75
   2    9   22  Jan Kozłowski          100   +  368:319   150
   3    5    8  Małgorzata Sulejewska  113   -  350:422    63
   4    9   21  Agnieszka Krupka       100   -  274:322    50
   5    9   18  Katarzyna Klimała      108   +  345:325   158
   6    8   12  Przemysław Herdzina    105   +  471:269   155
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.50


 12  Przemysław Herdzina     105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Marcin Figiel          122   -  374:398    72
   2    7   14  Maciej Chmielowski     100   +  342:289   150
   3    4   19  Łukasz Bryła           113   +  398:290   163
   4    6    2  Justyna Fugiel         127   -  223:378    77
   5    7    3  Artur Irzyk            125   -  306:431    75
   6    8   11  Maciej Lelowicz        107   -  269:471    57
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.00


 13  Przemysław Drochomirecki 103 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Tomasz Ciejka          117   -  328:452    67
   2   11   17  Aleksandra Olszówka    100   +  345:305   150
   3    6   15  Michał Korzeniowski    100   +  409:324   150
   4    3    7  Andrzej Rakoczy        114   -  368:412    64
   5    8   19  Łukasz Bryła           113   +  408:324   163
   6    4    9  Grzegorz Wilk          112   -  388:397    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.33


 14  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Krzysztof Leśniak      115   -  317:496    65
   2    7   12  Przemysław Herdzina    105   -  289:342    55
   3   11   18  Katarzyna Klimała      108   +  496:333   158
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.67


 15  Michał Korzeniowski     100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Andrzej Rakoczy        114   -  336:384    64
   2   10   10  Arkadiusz Biegun       111   +  403:319   161
   3    6   13  Przemysław Drochomirecki 103   -  324:409    53
   4    8   23  Karolina Matysiak      100   +  375:363   150
   5    4    8  Małgorzata Sulejewska  113   +  416:411   163
   6    5   20  Łukasz Bobowski        117   -  282:406    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.67


 16  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Małgorzata Sulejewska  113   -  356:420    63
   2    8   21  Agnieszka Krupka       100   +  361:342   150
   3    8   23  Karolina Matysiak      100   +  363:263   150
   4    4   20  Łukasz Bobowski        117   -  333:366    67
   5    5    2  Justyna Fugiel         127   -  325:381    77
   6    7   21  Agnieszka Krupka       100   -  301:352    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.83


 17  Aleksandra Olszówka     100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Grzegorz Wilk          112   -  236:439    62
   2   11   13  Przemysław Drochomirecki 103   -  305:345    53
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 57.50


 18  Katarzyna Klimała       108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         127   -  318:478    77
   2    6   19  Łukasz Bryła           113   -  299:397    63
   3   11   14  Maciej Chmielowski     100   -  333:496    50
   4   10   22  Jan Kozłowski          100   +  371:291   150
   5    9   11  Maciej Lelowicz        107   -  325:345    57
   6    9   19  Łukasz Bryła           113   -  320:441    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 76.67


 19  Łukasz Bryła            113 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   20  Łukasz Bobowski        117   -  387:491    67
   2    6   18  Katarzyna Klimała      108   +  397:299   158
   3    4   12  Przemysław Herdzina    105   -  290:398    55
   4    7   10  Arkadiusz Biegun       111   -  388:430    61
   5    8   13  Przemysław Drochomirecki 103   -  324:408    53
   6    9   18  Katarzyna Klimała      108   +  441:320   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.00


 20  Łukasz Bobowski         117 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   19  Łukasz Bryła           113   +  491:387   163
   2    2    4  Marcin Figiel          122   +  389:261   172
   3    2    1  Kamil Górka            141   -  271:520    91
   4    4   16  Paweł Kowalski         100   +  366:333   150
   5    3    7  Andrzej Rakoczy        114   -  263:362    64
   6    5   15  Michał Korzeniowski    100   +  406:282   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.67


 21  Agnieszka Krupka        100 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8   16  Paweł Kowalski         100   -  342:361    50
   3    9    3  Artur Irzyk            125   -  323:398    75
   4    9   11  Maciej Lelowicz        107   +  322:274   157
   5   10   22  Jan Kozłowski          100   +  414:362   150
   6    7   16  Paweł Kowalski         100   +  352:301   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.40


 22  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    9   11  Maciej Lelowicz        107   -  319:368    57
   3   10   10  Arkadiusz Biegun       111   -  274:338    61
   4   10   18  Katarzyna Klimała      108   -  291:371    58
   5   10   21  Agnieszka Krupka       100   -  362:414    50
   6   10   24  Łukasz Łukasiewicz     100   +  418:305   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.20


 23  Karolina Matysiak       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   16  Paweł Kowalski         100   -  263:363    50
   4    8   15  Michał Korzeniowski    100   -  363:375    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 24  Łukasz Łukasiewicz      100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   11    9  Grzegorz Wilk          112   -  359:448    62
   5            PAUZA
   6   10   22  Jan Kozłowski          100   -  305:418    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 56.00