Numer turnieju: 103
Data: 16 grudnia 2004

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             140 Łęczna              2414  6.0
  2.Przemysław Herdzina     105 Kraków              2481  4.0
  3.Łukasz Bobowski         118 Suchedniów          2331  4.0
  4.Andrzej Rakoczy         115 Kraków              2314  4.0
  5.Dawid Boczoń            107 Zakopane            2191  4.0
  6.Justyna Fugiel          129 Sandomierz          2381  3.0
  7.Tomasz Ciejka           119 Kraków              2352  3.0
  8.Agnieszka Krupka        100 Krosno              2099  3.0
  9.Artur Irzyk             125 Kraków              2042  3.0
 10.Arkadiusz Biegun        110 Kraków              2034  3.0
 11.Jan Kozłowski           100 Kraków              2048  2.5
 12.Paweł Jędryka           109 Tarnów              2247  2.0
 13.Łukasz Bryła            110 Mielec              2157  2.0
 14.Paweł Kowalski          100 Kutno               2075  2.0
 15.Grzegorz Wilk           115 Kraków              1148  2.0
 16.Przemysław Drochomirecki 102 Opole               1106  2.0
 17.Jerzy Matyasik          111 Kraków              1322  1.0
 18.Bożena Matysiak         100 Kraków              1130  1.0
 19.Joanna Knurowska        100 Kraków               912  1.0
 20.Marcin Figiel           122 Zawichost            709  1.0
 21.Aleksandra Olszówka     100 Kraków              1004  0.0
 22.Karolina Matysiak       100 Kraków               217  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             140 (139.64)  13964 / 100
  2  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  3  Sławomir Kucia           Kraków             131 (130.96)  13096 / 100
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Iwona Baran              Kraków             128 (127.69)  12769 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (127.55)  12755 / 100
  7  Wojciech Więcek          Kraków             125 (125.19)  12519 / 100
  8  Artur Irzyk              Kraków             124 (124.34)  12434 / 100
  9  Jacek Pietruszka         Kraków             122 (121.95)  12195 / 100
 10  Marcin Figiel            Zawichost          121 (121.03)  12103 / 100
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             119 (118.67)  11867 / 100
 12  Łukasz Bobowski          Suchedniów         118 (118.41)   8762 / 74 
 13  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 14  Krzysztof Le¶niak        Kraków             117 (116.63)  11663 / 100
 15  Andrzej Rakoczy          Kraków             117 (116.57)  11657 / 100
 16  Grzegorz Wilk            Kraków             116 (115.87)  11587 / 100
 17  Tomasz Lempart           Kraków             115 (115.44)  11544 / 100
 18  Daniel Czernatowicz      Kraków             115 (115.27)  11527 / 100
 19  Małgorzata Sulejewska    Kraków             113 (113.28)  11215 / 99 
 20  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (110.55)  11055 / 100
 21  Dawid Boczoń             Zakopane           110 (109.57)   8327 / 76 
 22  Arkadiusz Biegun         Kraków             109 (108.96)  10896 / 100
 23  Tomasz Figiel            Zawichost          109 (108.82)   5332 / 49 
 24  Łukasz Bryła             Mielec             109 (108.52)   4992 / 46 
 25  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 26  Przemysław Herdzina      Kraków             106 (106.45)   9261 / 87 
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.10)  10610 / 100
 28  Paweł Jędryka            Tarnów             106 (105.84)  10584 / 100
 29  Agnieszka Krupka         Krosno             106 (105.50)   1688 / 16 
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (102.97)  10297 / 100
 31  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 32  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.06)   5511 / 54 
 33  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 34  Bożena Matysiak          Kraków              97 ( 96.97)   9697 / 100
 35  Maciej Chmielowski       Kraków              96 ( 96.43)   7907 / 82 
 36  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 37  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 38  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 39  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 40  Paweł Kowalski           Kutno               91 ( 90.65)   1541 / 17 
 41  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 42  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 43  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 44  Jan Kozłowski            Kraków              86 ( 85.60)   1284 / 15 
 45  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.51)   3424 / 41 
 46  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 47  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 48  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 49  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 50  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 51  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.10)   1743 / 29 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 52  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 53  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 54  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 55  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 56  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 57  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              94 ( 94.44)    850 / 9  
 58  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 59  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 60  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 61  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 62  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 63  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 64  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 65  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 66  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 67  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 68  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 69  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 70  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 71  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 72  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 73  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               161 (161.00)    805 / 5  
 74  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 75  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 76  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 77  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                92 ( 92.00)    460 / 5  
 78  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 79  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 80  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 81  Andrzej Bryła            Mielec              56 ( 56.20)    281 / 5  
 82  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 83  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 84  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 85  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 86  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 87  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 88  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
 89  Joanna Knurowska         Kraków              84 ( 84.00)    252 / 3  
 90  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 91  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 92  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 93  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 94  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
 95  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
 96  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
 97  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 98  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
 99  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
100  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
101  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 

  1  Kamil Górka             140 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    9  Jerzy Matyasik         111   +  344:341   161
   2    4   10  Arkadiusz Biegun       110   +  458:311   160
   3    2   19  Jan Kozłowski          100   +  384:379   150
   4    1    7  Andrzej Rakoczy        115   +  462:346   165
   5    1   13  Dawid Boczoń           107   +  325:290   157
   6    1    7  Andrzej Rakoczy        115   +  441:286   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.67


  2  Justyna Fugiel          129 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   17  Aleksandra Olszówka    100   +  477:235   150
   2    1   13  Dawid Boczoń           107   -  361:366    57
   3    4   10  Arkadiusz Biegun       110   -  374:400    60
   4    6    9  Jerzy Matyasik         111   +  437:247   161
   5    5   18  Agnieszka Krupka       100   -  324:435    50
   6    5   12  Paweł Jędryka          109   +  408:339   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.17


  3  Artur Irzyk             125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   11  Łukasz Bryła           110   -  328:365    60
   2   10   17  Aleksandra Olszówka    100   +  347:285   150
   3    6   16  Paweł Kowalski         100   +  406:371   150
   4    3   10  Arkadiusz Biegun       110   -  283:356    60
   5    4   14  Przemysław Herdzina    105   -  332:406    55
   6    7   11  Łukasz Bryła           110   +  346:344   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.83


  4  Marcin Figiel           122 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   12  Paweł Jędryka          109   +  404:315   159
   2    5   19  Jan Kozłowski          100   -  305:314    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.50


  5  Tomasz Ciejka           119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   13  Dawid Boczoń           107   -  354:390    57
   2    6   16  Paweł Kowalski         100   -  363:430    50
   3    8   12  Paweł Jędryka          109   -  306:488    59
   4    8   17  Aleksandra Olszówka    100   +  475:227   150
   5    6   11  Łukasz Bryła           110   +  370:314   160
   6    6   16  Paweł Kowalski         100   +  484:254   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.33


  6  Łukasz Bobowski         118 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   14  Przemysław Herdzina    105   +  418:350   155
   2    2   11  Łukasz Bryła           110   -  314:386    60
   3    7   18  Agnieszka Krupka       100   +  417:313   150
   4    2   13  Dawid Boczoń           107   +  416:305   157
   5    3   19  Jan Kozłowski          100   +  409:289   150
   6    2   14  Przemysław Herdzina    105   -  357:362    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.17


  7  Andrzej Rakoczy         115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   15  Bożena Matysiak        100   +  412:351   150
   2    3    8  Grzegorz Wilk          115   +  484:345   165
   3    1   11  Łukasz Bryła           110   +  424:331   160
   4    1    1  Kamil Górka            140   -  346:462    90
   5    2   10  Arkadiusz Biegun       110   +  362:298   160
   6    1    1  Kamil Górka            140   -  286:441    90
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.83


  8  Grzegorz Wilk           115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Paweł Kowalski         100   +  360:328   150
   2    3    7  Andrzej Rakoczy        115   -  345:484    65
   3    5   15  Bożena Matysiak        100   +  443:295   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.67


  9  Jerzy Matyasik          111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            140   -  341:344    90
   2    9   18  Agnieszka Krupka       100   -  329:341    50
   3    9   17  Aleksandra Olszówka    100   +  405:257   150
   4    6    2  Justyna Fugiel         129   -  247:437    79
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.25


 10  Arkadiusz Biegun        110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   18  Agnieszka Krupka       100   +  412:277   150
   2    4    1  Kamil Górka            140   -  311:458    90
   3    4    2  Justyna Fugiel         129   +  400:374   179
   4    3    3  Artur Irzyk            125   +  356:283   175
   5    2    7  Andrzej Rakoczy        115   -  298:362    65
   6    3   13  Dawid Boczoń           107   -  257:366    57
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.33


 11  Łukasz Bryła            110 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            125   +  365:328   175
   2    2    6  Łukasz Bobowski        118   +  386:314   168
   3    1    7  Andrzej Rakoczy        115   -  331:424    65
   4    4   19  Jan Kozłowski          100   -  417:435    50
   5    6    5  Tomasz Ciejka          119   -  314:370    69
   6    7    3  Artur Irzyk            125   -  344:346    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.33


 12  Paweł Jędryka           109 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Marcin Figiel          122   -  315:404    72
   2    7   15  Bożena Matysiak        100   -  290:484    50
   3    8    5  Tomasz Ciejka          119   +  488:306   169
   4    5   14  Przemysław Herdzina    105   -  372:398    55
   5    7   21  Przemysław Drochomirecki 102   +  443:271   152
   6    5    2  Justyna Fugiel         129   -  339:408    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.17


 13  Dawid Boczoń            107 Zakopane          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Tomasz Ciejka          119   +  390:354   169
   2    1    2  Justyna Fugiel         129   +  366:361   179
   3    3   14  Przemysław Herdzina    105   +  474:329   155
   4    2    6  Łukasz Bobowski        118   -  305:416    68
   5    1    1  Kamil Górka            140   -  290:325    90
   6    3   10  Arkadiusz Biegun       110   +  366:257   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.83


 14  Przemysław Herdzina     105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Łukasz Bobowski        118   -  350:418    68
   2    8   20  Karolina Matysiak      100   +  636:217   150
   3    3   13  Dawid Boczoń           107   -  329:474    57
   4    5   12  Paweł Jędryka          109   +  398:372   159
   5    4    3  Artur Irzyk            125   +  406:332   175
   6    2    6  Łukasz Bobowski        118   +  362:357   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.50


 15  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Andrzej Rakoczy        115   -  351:412    65
   2    7   12  Paweł Jędryka          109   +  484:290   159
   3    5    8  Grzegorz Wilk          115   -  295:443    65
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.33


 16  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Grzegorz Wilk          115   -  328:360    65
   2    6    5  Tomasz Ciejka          119   +  430:363   169
   3    6    3  Artur Irzyk            125   -  371:406    75
   4    7   18  Agnieszka Krupka       100   -  286:384    50
   5    8   22  Joanna Knurowska       100   +  406:283   150
   6    6    5  Tomasz Ciejka          119   -  254:484    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.33


 17  Aleksandra Olszówka     100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         129   -  235:477    79
   2   10    3  Artur Irzyk            125   -  285:347    75
   3    9    9  Jerzy Matyasik         111   -  257:405    61
   4    8    5  Tomasz Ciejka          119   -  227:475    69
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 71.00


 18  Agnieszka Krupka        100 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   10  Arkadiusz Biegun       110   -  277:412    60
   2    9    9  Jerzy Matyasik         111   +  341:329   161
   3    7    6  Łukasz Bobowski        118   -  313:417    68
   4    7   16  Paweł Kowalski         100   +  384:286   150
   5    5    2  Justyna Fugiel         129   +  435:324   179
   6    4   22  Joanna Knurowska       100   -  349:361    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.33


 19  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    4  Marcin Figiel          122   +  314:305   172
   3    2    1  Kamil Górka            140   -  379:384    90
   4    4   11  Łukasz Bryła           110   +  435:417   160
   5    3    6  Łukasz Bobowski        118   -  289:409    68
   6    8   21  Przemysław Drochomirecki 102   -  331:473    52
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.40


 20  Karolina Matysiak       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8   14  Przemysław Herdzina    105   -  217:636    55
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 55.00


 21  Przemysław Drochomirecki 102 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    9   22  Joanna Knurowska       100   +  362:268   150
   5    7   12  Paweł Jędryka          109   -  271:443    59
   6    8   19  Jan Kozłowski          100   +  473:331   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.67


 22  Joanna Knurowska        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    9   21  Przemysław Drochomirecki 102   -  268:362    52
   5    8   16  Paweł Kowalski         100   -  283:406    50
   6    4   18  Agnieszka Krupka       100   +  361:349   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.00