Numer turnieju: 104
Data: 30 grudnia 2004

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Stanisław Ochot         100 Katowice            2488  6.0
  2.Justyna Fugiel          128 Sandomierz          2556  4.0
  3.Kamil Górka             140 Łęczna              2417  4.0
  4.Daniel Czernatowicz     115 Kraków              2311  4.0
  5.Jacek Pietruszka        122 Kraków              2306  4.0
  6.Łukasz Bobowski         118 Suchedniów          1976  4.0
  7.Krzysztof Leśniak       117 Kraków              2299  3.0
  8.Arkadiusz Biegun        109 Kraków              2281  3.0
  9.Przemysław Herdzina     106 Kraków              2181  3.0
 10.Małgorzata Sulejewska   113 Kraków              2154  3.0
 11.Agnieszka Krupka        106 Krosno              2107  3.0
 12.Tomasz Ciejka           119 Kraków              2303  2.0
 13.Przemysław Drochomirecki 103 Opole               1908  2.0
 14.Paweł Ochot             100 Katowice            1215  2.0
 15.Jan Kozłowski           100 Kraków              1924  1.5
 16.Joanna Knurowska        100 Kraków              1838  1.0
 17.Bożena Matysiak         100 Kraków               728  1.0
 18.Kamil Stokłosa          100 Skawina             1405  0.5
 19.Tomasz Lempart          115 Kraków              1239  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (140.98)  14098 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  3  Sławomir Kucia           Kraków             131 (130.96)  13096 / 100
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Iwona Baran              Kraków             128 (127.69)  12769 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         126 (125.74)  12574 / 100
  7  Wojciech Więcek          Kraków             125 (125.19)  12519 / 100
  8  Artur Irzyk              Kraków             124 (124.34)  12434 / 100
  9  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
 10  Marcin Figiel            Zawichost          121 (121.03)  12103 / 100
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             120 (120.07)  12007 / 100
 12  Łukasz Bobowski          Suchedniów         120 (119.92)   9474 / 79 
 13  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 14  Daniel Czernatowicz      Kraków             117 (116.70)  11670 / 100
 15  Krzysztof Leśniak        Kraków             117 (116.58)  11658 / 100
 16  Andrzej Rakoczy          Kraków             117 (116.57)  11657 / 100
 17  Grzegorz Wilk            Kraków             116 (115.87)  11587 / 100
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             114 (114.31)  11431 / 100
 19  Tomasz Lempart           Kraków             113 (113.44)  11344 / 100
 20  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (110.55)  11055 / 100
 21  Dawid Boczoń             Zakopane           110 (109.57)   8327 / 76 
 22  Arkadiusz Biegun         Kraków             110 (109.56)  10956 / 100
 23  Tomasz Figiel            Zawichost          109 (108.82)   5332 / 49 
 24  Łukasz Bryła             Mielec             109 (108.52)   4992 / 46 
 25  Przemysław Herdzina      Kraków             107 (107.27)   9976 / 93 
 26  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 27  Agnieszka Krupka         Krosno             107 (107.09)   2356 / 22 
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.10)  10610 / 100
 29  Paweł Jędryka            Tarnów             106 (105.84)  10584 / 100
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              103 (103.42)  10342 / 100
 31  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 32  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.06)   5511 / 54 
 33  Bożena Matysiak          Kraków              98 ( 98.19)   9819 / 100
 34  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 35  Maciej Chmielowski       Kraków              96 ( 96.43)   7907 / 82 
 36  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 37  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 38  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 39  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 40  Paweł Kowalski           Kutno               91 ( 90.65)   1541 / 17 
 41  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 42  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 43  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 44  Jan Kozłowski            Kraków              85 ( 85.25)   1705 / 20 
 45  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.51)   3424 / 41 
 46  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 47  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 48  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 49  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 50  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 51  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 52  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 53  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 54  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 55  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 56  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 57  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              94 ( 94.44)    850 / 9  
 58  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 59  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 60  Joanna Knurowska         Kraków              81 ( 80.75)    646 / 8  
 61  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 62  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 63  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 64  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 65  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 66  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 67  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 68  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 69  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 70  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 71  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 72  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 73  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 74  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 75  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 76  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 77  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 78  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 79  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 80  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 81  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 82  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 83  Andrzej Bryła            Mielec              56 ( 56.20)    281 / 5  
 84  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 85  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 86  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 87  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 88  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 89  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 90  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 91  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
 92  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 93  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 94  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 95  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 96  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
 97  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
 98  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
 99  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
100  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
101  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
102  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
103  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 


  1  Kamil Górka             140 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Daniel Czernatowicz    115   -  315:396    65
   2    7    6  Tomasz Lempart         115   +  463:326   165
   3    6   15  Jan Kozłowski          100   +  422:255   150
   4    4   14  Agnieszka Krupka       106   +  463:255   156
   5    3   10  Przemysław Herdzina    106   +  449:311   156
   6    2   16  Łukasz Bobowski        118   -  305:355    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.67


  2  Justyna Fugiel          128 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Małgorzata Sulejewska  113   +  496:347   163
   2    1   10  Przemysław Herdzina    106   -  419:429    56
   3    3    4  Tomasz Ciejka          119   +  415:378   169
   4    2    7  Daniel Czernatowicz    115   +  520:293   165
   5    2    9  Arkadiusz Biegun       109   +  397:348   159
   6    1   13  Stanisław Ochot        100   -  309:386    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.00


  3  Jacek Pietruszka        122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Arkadiusz Biegun       109   -  387:400    59
   2    5    5  Krzysztof Leśniak      117   -  301:544    67
   3    9   12  Kamil Stokłosa         100   +  385:260   150
   4    6   17  Przemysław Drochomirecki 103   +  441:267   153
   5    6   14  Agnieszka Krupka       106   +  381:319   156
   6    4   10  Przemysław Herdzina    106   +  411:342   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.50


  4  Tomasz Ciejka           119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Przemysław Herdzina    106   -  373:381    56
   2    6    8  Małgorzata Sulejewska  113   +  381:375   163
   3    3    2  Justyna Fugiel         128   -  378:415    78
   4    7    6  Tomasz Lempart         115   +  445:266   165
   5    5    7  Daniel Czernatowicz    115   -  369:412    65
   6    5    5  Krzysztof Leśniak      117   -  357:390    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.00


  5  Krzysztof Leśniak       117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Bożena Matysiak        100   -  348:353    50
   2    5    3  Jacek Pietruszka       122   +  544:301   172
   3    4    9  Arkadiusz Biegun       109   -  313:396    59
   4    5   18  Joanna Knurowska       100   +  376:350   150
   5    1   13  Stanisław Ochot        100   -  328:431    50
   6    5    4  Tomasz Ciejka          119   +  390:357   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.33


  6  Tomasz Lempart          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Stanisław Ochot        100   -  351:367    50
   2    7    1  Kamil Górka            140   -  326:463    90
   3    7    8  Małgorzata Sulejewska  113   -  296:390    63
   4    7    4  Tomasz Ciejka          119   -  266:445    69
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.00


  7  Daniel Czernatowicz     115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            140   +  396:315   190
   2    4   15  Jan Kozłowski          100   +  401:365   150
   3    1   13  Stanisław Ochot        100   -  395:423    50
   4    2    2  Justyna Fugiel         128   -  293:520    78
   5    5    4  Tomasz Ciejka          119   +  412:369   169
   6    3    9  Arkadiusz Biegun       109   +  414:319   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.67


  8  Małgorzata Sulejewska   113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         128   -  347:496    78
   2    6    4  Tomasz Ciejka          119   -  375:381    69
   3    7    6  Tomasz Lempart         115   +  390:296   165
   4    8   15  Jan Kozłowski          100   +  382:313   150
   5    4   16  Łukasz Bobowski        118   -  268:391    68
   6    6   17  Przemysław Drochomirecki 103   +  392:366   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.83


  9  Arkadiusz Biegun        109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Jacek Pietruszka       122   +  400:387   172
   2    2   13  Stanisław Ochot        100   -  325:465    50
   3    4    5  Krzysztof Leśniak      117   +  396:313   167
   4    3   16  Łukasz Bobowski        118   +  493:342   168
   5    2    2  Justyna Fugiel         128   -  348:397    78
   6    3    7  Daniel Czernatowicz    115   -  319:414    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 10  Przemysław Herdzina     106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          119   +  381:373   169
   2    1    2  Justyna Fugiel         128   +  429:419   178
   3    2   14  Agnieszka Krupka       106   +  375:324   156
   4    1   13  Stanisław Ochot        100   -  343:416    50
   5    3    1  Kamil Górka            140   -  311:449    90
   6    4    3  Jacek Pietruszka       122   -  342:411    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.17


 11  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Krzysztof Leśniak      117   +  353:348   167
   2    3   14  Agnieszka Krupka       106   -  375:379    56
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.50


 12  Kamil Stokłosa          100 Skawina           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Agnieszka Krupka       106   -  229:397    56
   2    8   16  Łukasz Bobowski        118   -  216:473    68
   3    9    3  Jacek Pietruszka       122   -  260:385    72
   4    9   19  Paweł Ochot            100   -  202:428    50
   5            PAUZA
   6    8   15  Jan Kozłowski          100   -  198:362    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 59.20


 13  Stanisław Ochot         100 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Tomasz Lempart         115   +  367:351   165
   2    2    9  Arkadiusz Biegun       109   +  465:325   159
   3    1    7  Daniel Czernatowicz    115   +  423:395   165
   4    1   10  Przemysław Herdzina    106   +  416:343   156
   5    1    5  Krzysztof Leśniak      117   +  431:328   167
   6    1    2  Justyna Fugiel         128   +  386:309   178
                                                 --------------
                                                 RANKING: 165.00


 14  Agnieszka Krupka        106 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   12  Kamil Stokłosa         100   +  397:229   150
   2    3   11  Bożena Matysiak        100   +  379:375   150
   3    2   10  Przemysław Herdzina    106   -  324:375    56
   4    4    1  Kamil Górka            140   -  255:463    90
   5    6    3  Jacek Pietruszka       122   -  319:381    72
   6    7   18  Joanna Knurowska       100   +  433:341   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.33


 15  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    7  Daniel Czernatowicz    115   -  365:401    65
   3    6    1  Kamil Górka            140   -  255:422    90
   4    8    8  Małgorzata Sulejewska  113   -  313:382    63
   5    7   17  Przemysław Drochomirecki 103   -  329:384    53
   6    8   12  Kamil Stokłosa         100   +  362:198   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.20


 16  Łukasz Bobowski         118 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8   12  Kamil Stokłosa         100   +  473:216   150
   3    5   18  Joanna Knurowska       100   +  415:351   150
   4    3    9  Arkadiusz Biegun       109   -  342:493    59
   5    4    8  Małgorzata Sulejewska  113   +  391:268   163
   6    2    1  Kamil Górka            140   +  355:305   190
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.40


 17  Przemysław Drochomirecki 103 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    9   18  Joanna Knurowska       100   -  413:417    50
   3    8   19  Paweł Ochot            100   +  478:314   150
   4    6    3  Jacek Pietruszka       122   -  267:441    72
   5    7   15  Jan Kozłowski          100   +  384:329   150
   6    6    8  Małgorzata Sulejewska  113   -  366:392    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.00


 18  Joanna Knurowska        100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    9   17  Przemysław Drochomirecki 103   +  417:413   153
   3    5   16  Łukasz Bobowski        118   -  351:415    68
   4    5    5  Krzysztof Leśniak      117   -  350:376    67
   5    8   19  Paweł Ochot            100   -  379:473    50
   6    7   14  Agnieszka Krupka       106   -  341:433    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 78.80


 19  Paweł Ochot             100 Katowice          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   17  Przemysław Drochomirecki 103   -  314:478    53
   4    9   12  Kamil Stokłosa         100   +  428:202   150
   5    8   18  Joanna Knurowska       100   +  473:379   150
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.67