Numer turnieju: 106
Data: 13 stycznia 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Przemysław Herdzina     106 Kraków              2079  4.0
  2.Grzegorz Wilk           116 Kraków              1983  4.0
  3.Tomasz Ciejka           121 Kraków              2137  3.0
  4.Artur Irzyk             124 Kraków              2059  3.0
  5.Arkadiusz Biegun        111 Kraków              1952  3.0
  6.Andrzej Rakoczy         118 Kraków              1815  3.0
  7.Krzysztof Leśniak       116 Kraków              1722  2.5
  8.Jarosław Nadera         100 Kraków              1361  2.5
  9.Justyna Woszczyna       100 Kraków              1562  1.5
 10.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1544  0.5
 11.Jarosław Klimczyk       100 Kraków              1006  0.5
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             142 (142.03)  14203 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  3  Sławomir Kucia           Kraków             131 (130.96)  13096 / 100
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Iwona Baran              Kraków             128 (127.69)  12769 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         125 (125.41)  12541 / 100
  7  Wojciech Więcek          Kraków             125 (125.19)  12519 / 100
  8  Artur Irzyk              Kraków             124 (123.70)  12370 / 100
  9  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (122.38)  12238 / 100
 11  Marcin Figiel            Zawichost          121 (121.03)  12103 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (119.60)  11960 / 100
 13  Łukasz Bobowski          Suchedniów         119 (119.23)   9896 / 83 
 14  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (117.64)  11764 / 100
 15  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 16  Grzegorz Wilk            Kraków             117 (116.88)  11688 / 100
 17  Krzysztof Leśniak        Kraków             115 (115.02)  11502 / 100
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             114 (114.31)  11431 / 100
 19  Tomasz Lempart           Kraków             113 (113.44)  11344 / 100
 20  Łukasz Bryła             Mielec             111 (110.70)   5535 / 50 
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (110.55)  11055 / 100
 22  Arkadiusz Biegun         Kraków             110 (110.41)  11041 / 100
 23  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 24  Tomasz Figiel            Zawichost          109 (108.82)   5332 / 49 
 25  Przemysław Herdzina      Kraków             108 (108.44)  10844 / 100
 26  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 27  Agnieszka Krupka         Krosno             107 (107.09)   2356 / 22 
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.10)  10610 / 100
 29  Paweł Jędryka            Tarnów             105 (104.88)  10488 / 100
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              105 (104.76)  10476 / 100
 31  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 32  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 33  Bożena Matysiak          Kraków              98 ( 98.19)   9819 / 100
 34  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 35  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 36  Maciej Chmielowski       Kraków              94 ( 93.97)   8551 / 91 
 37  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 38  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 39  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 40  Paweł Kowalski           Kutno               91 ( 90.65)   1541 / 17 
 41  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 42  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 43  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 44  Justyna Woszczyna        Kraków              86 ( 86.31)   4229 / 49 
 45  Jan Kozłowski            Kraków              85 ( 85.25)   1705 / 20 
 46  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 47  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 48  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 49  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 50  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 51  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 52  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 53  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 54  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 55  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 56  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 57  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 58  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              94 ( 94.44)    850 / 9  
 59  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 60  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 61  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 62  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 63  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 64  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 65  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 66  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 67  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 68  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 69  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 70  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 71  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 72  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 73  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 74  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 75  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 76  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 77  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 78  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 79  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 80  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 81  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 82  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 83  Andrzej Bryła            Mielec              56 ( 56.20)    281 / 5  
 84  Damian Krężel            Mielec             112 (111.50)    446 / 4  
 85  Jarosław Nadera          Kraków             109 (108.75)    435 / 4  
 86  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 87  Jarosław Klimczyk        Kraków              59 ( 59.25)    237 / 4  
 88  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 89  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 90  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 91  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 92  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 93  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 94  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
 95  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 96  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 97  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 98  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 99  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
100  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
101  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
102  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
103  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
104  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
105  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
106  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 


  1  Artur Irzyk             124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    4  Grzegorz Wilk          116   -  333:382    66
   2    5   10  Jarosław Nadera        100   +  533:216   150
   3    3    9  Justyna Woszczyna      100   +  429:222   150
   4    3    7  Przemysław Herdzina    106   -  342:453    56
   5    3    3  Andrzej Rakoczy        118   +  422:322   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.00


  2  Tomasz Ciejka           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Przemysław Herdzina    106   -  339:369    56
   2    4    8  Maciej Chmielowski     100   +  498:372   150
   3    4   11  Jarosław Klimczyk      100   +  538:179   150
   4    2    5  Krzysztof Leśniak      116   +  412:316   166
   5    1    7  Przemysław Herdzina    106   -  350:398    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.60


  3  Andrzej Rakoczy         118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Maciej Chmielowski     100   +  389:272   150
   2    3    9  Justyna Woszczyna      100   +  421:278   150
   3    1    6  Arkadiusz Biegun       111   -  341:365    61
   4    1    4  Grzegorz Wilk          116   +  342:330   166
   5    3    1  Artur Irzyk            124   -  322:422    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.20


  4  Grzegorz Wilk           116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    1  Artur Irzyk            124   +  382:333   174
   2    1    6  Arkadiusz Biegun       111   +  415:370   161
   3    2    7  Przemysław Herdzina    106   +  459:454   156
   4    1    3  Andrzej Rakoczy        118   -  330:342    68
   5    2    6  Arkadiusz Biegun       111   +  397:359   161
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.00


  5  Krzysztof Leśniak       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Jarosław Klimczyk      100   +  527:204   150
   2    2    7  Przemysław Herdzina    106   -  250:405    56
   3    5    8  Maciej Chmielowski     100   +  329:313   150
   4    2    2  Tomasz Ciejka          121   -  316:412    71
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.75


  6  Arkadiusz Biegun        111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Jarosław Nadera        100   +  529:222   150
   2    1    4  Grzegorz Wilk          116   -  370:415    66
   3    1    3  Andrzej Rakoczy        118   +  365:341   168
   4    4    9  Justyna Woszczyna      100   +  329:300   150
   5    2    4  Grzegorz Wilk          116   -  359:397    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.00


  7  Przemysław Herdzina     106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    2  Tomasz Ciejka          121   +  369:339   171
   2    2    5  Krzysztof Leśniak      116   +  405:250   166
   3    2    4  Grzegorz Wilk          116   -  454:459    66
   4    3    1  Artur Irzyk            124   +  453:342   174
   5    1    2  Tomasz Ciejka          121   +  398:350   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 149.60


  8  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    3  Andrzej Rakoczy        118   -  272:389    68
   2    4    2  Tomasz Ciejka          121   -  372:498    71
   3    5    5  Krzysztof Leśniak      116   -  313:329    66
   4            PAUZA
   5    4   10  Jarosław Nadera        100   -  287:291    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 63.75


  9  Justyna Woszczyna       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    3  Andrzej Rakoczy        118   -  278:421    68
   3    3    1  Artur Irzyk            124   -  222:429    74
   4    4    6  Arkadiusz Biegun       111   -  300:329    61
   5    5   11  Jarosław Klimczyk      100   +  462:153   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.25


 10  Jarosław Nadera         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    6  Arkadiusz Biegun       111   -  222:529    61
   2    5    1  Artur Irzyk            124   -  216:533    74
   3            PAUZA
   4    5   11  Jarosław Klimczyk      100   +  332:170   150
   5    4    8  Maciej Chmielowski     100   +  291:287   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.75


 11  Jarosław Klimczyk       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    5  Krzysztof Leśniak      116   -  204:527    66
   2            PAUZA
   3    4    2  Tomasz Ciejka          121   -  179:538    71
   4    5   10  Jarosław Nadera        100   -  170:332    50
   5    5    9  Justyna Woszczyna      100   -  153:462    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 59.25