Numer turnieju: 107
Data: 20 stycznia 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          125 Sandomierz          2022  4.0
  2.Kamil Górka             142 Łęczna              1930  4.0
  3.Artur Irzyk             124 Kraków              1682  4.0
  4.Paweł Jędryka           105 Tarnów              1949  3.0
  5.Arkadiusz Biegun        110 Kraków              1870  3.0
  6.Sławomir Kucia          131 Kraków              1863  3.0
  7.Grzegorz Wilk           117 Kraków              1853  3.0
  8.Iwona Baran             128 Kraków              1821  3.0
  9.Przemysław Herdzina     108 Kraków              1788  3.0
 10.Krzysztof Leśniak       115 Kraków              1845  2.0
 11.Łukasz Bobowski         119 Suchedniów          1794  2.0
 12.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1726  2.0
 13.Andrzej Bryła           100 Mielec              1569  1.5
 14.Jarosław Nadera         100 Kraków              1501  1.5
 15.Justyna Woszczyna       100 Kraków              1325  1.5
 16.Łukasz Bryła            111 Mielec              1617  0.5
 17.Jarosław Klimczyk       100 Kraków               899  0.5
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             142 (142.18)  14218 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  3  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  4  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         129 (128.53)  12853 / 100
  6  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
  7  Wojciech Więcek          Kraków             125 (125.19)  12519 / 100
  8  Artur Irzyk              Kraków             125 (124.67)  12467 / 100
  9  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (122.38)  12238 / 100
 11  Marcin Figiel            Zawichost          121 (121.03)  12103 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (119.60)  11960 / 100
 13  Łukasz Bobowski          Suchedniów         118 (117.89)  10374 / 88 
 14  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (117.64)  11764 / 100
 15  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 16  Grzegorz Wilk            Kraków             117 (116.93)  11693 / 100
 17  Krzysztof Leśniak        Kraków             115 (115.25)  11525 / 100
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             114 (114.31)  11431 / 100
 19  Tomasz Lempart           Kraków             113 (113.44)  11344 / 100
 20  Arkadiusz Biegun         Kraków             112 (112.00)  11200 / 100
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (110.55)  11055 / 100
 22  Przemysław Herdzina      Kraków             110 (109.98)  10998 / 100
 23  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 24  Tomasz Figiel            Zawichost          109 (108.82)   5332 / 49 
 25  Łukasz Bryła             Mielec             108 (107.63)   5812 / 54 
 26  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 27  Agnieszka Krupka         Krosno             107 (107.09)   2356 / 22 
 28  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.10)  10610 / 100
 29  Paweł Jędryka            Tarnów             105 (105.43)  10543 / 100
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              105 (104.76)  10476 / 100
 31  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 32  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 33  Bożena Matysiak          Kraków              98 ( 98.19)   9819 / 100
 34  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 35  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 36  Maciej Chmielowski       Kraków              94 ( 94.30)   9053 / 96 
 37  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 38  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 39  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 40  Paweł Kowalski           Kutno               91 ( 90.65)   1541 / 17 
 41  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 42  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 43  Justyna Woszczyna        Kraków              87 ( 86.71)   4509 / 52 
 44  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 45  Jan Kozłowski            Kraków              85 ( 85.25)   1705 / 20 
 46  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 47  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 48  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 49  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 50  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 51  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 52  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 53  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 54  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 55  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 56  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 57  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 58  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              94 ( 94.44)    850 / 9  
 59  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 60  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 61  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 62  Jarosław Nadera          Kraków             100 (100.25)    802 / 8  
 63  Jarosław Klimczyk        Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 64  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 65  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 66  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 67  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 68  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 69  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 70  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 71  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 72  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 73  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 74  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 75  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 76  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 77  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 78  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 79  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 80  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 81  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 82  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 83  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 84  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 85  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 86  Damian Krężel            Mielec             112 (111.50)    446 / 4  
 87  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 88  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 89  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 90  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 91  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 92  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 93  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 94  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
 95  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 96  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 97  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 98  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 99  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
100  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
101  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
102  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
103  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
104  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
105  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
106  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 


  1  Kamil Górka             142 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Łukasz Bryła           111   +  384:296   161
   2    3    6  Grzegorz Wilk          117   +  408:301   167
   3    2   10  Przemysław Herdzina    108   +  378:302   158
   4    1    2  Sławomir Kucia         131   +  406:321   181
   5    1    4  Justyna Fugiel         125   -  354:396    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.40


  2  Sławomir Kucia          131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Arkadiusz Biegun       110   +  435:385   160
   2    1    4  Justyna Fugiel         125   +  350:292   175
   3    1    7  Krzysztof Leśniak      115   +  440:292   165
   4    1    1  Kamil Górka            142   -  321:406    92
   5    2   16  Artur Irzyk            124   -  317:412    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.20


  3  Iwona Baran             128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Przemysław Herdzina    108   -  300:389    58
   2    8   13  Andrzej Bryła          100   +  390:269   150
   3    3   16  Artur Irzyk            124   -  351:386    74
   4    6   14  Jarosław Nadera        100   +  403:327   150
   5    6   12  Maciej Chmielowski     100   +  377:352   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.40


  4  Justyna Fugiel          125 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Paweł Jędryka          105   +  402:316   155
   2    1    2  Sławomir Kucia         131   -  292:350    81
   3    7    8  Łukasz Bryła           111   +  475:304   161
   4    2    6  Grzegorz Wilk          117   +  457:300   167
   5    1    1  Kamil Górka            142   +  396:354   192
                                                 --------------
                                                 RANKING: 151.20


  5  Łukasz Bobowski         119 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Maciej Chmielowski     100   +  422:273   150
   2    2   10  Przemysław Herdzina    108   -  332:363    58
   3    5   17  Justyna Woszczyna      100   +  428:315   150
   4    4    9  Arkadiusz Biegun       110   -  272:420    60
   5    5    9  Arkadiusz Biegun       110   -  340:383    60
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.60


  6  Grzegorz Wilk           117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Andrzej Bryła          100   +  418:271   150
   2    3    1  Kamil Górka            142   -  301:408    92
   3    6   15  Jarosław Klimczyk      100   +  475:135   150
   4    2    4  Justyna Fugiel         125   -  300:457    75
   5    4    7  Krzysztof Leśniak      115   +  359:343   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.40


  7  Krzysztof Leśniak       115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Jarosław Nadera        100   +  416:287   150
   2    4   15  Jarosław Klimczyk      100   +  481:145   150
   3    1    2  Sławomir Kucia         131   -  292:440    81
   4    3   16  Artur Irzyk            124   -  313:462    74
   5    4    6  Grzegorz Wilk          117   -  343:359    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.40


  8  Łukasz Bryła            111 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            142   -  296:384    92
   2    5    9  Arkadiusz Biegun       110   -  369:373    60
   3    7    4  Justyna Fugiel         125   -  304:475    75
   4    8   17  Justyna Woszczyna      100   -  348:383    50
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 69.25


  9  Arkadiusz Biegun        110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Sławomir Kucia         131   -  385:435    81
   2    5    8  Łukasz Bryła           111   +  373:369   161
   3    4   11  Paweł Jędryka          105   -  309:524    55
   4    4    5  Łukasz Bobowski        119   +  420:272   169
   5    5    5  Łukasz Bobowski        119   +  383:340   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.00


 10  Przemysław Herdzina     108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Iwona Baran            128   +  389:300   178
   2    2    5  Łukasz Bobowski        119   +  363:332   169
   3    2    1  Kamil Górka            142   -  302:378    92
   4    5   11  Paweł Jędryka          105   +  415:367   155
   5    3   11  Paweł Jędryka          105   -  319:406    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.80


 11  Paweł Jędryka           105 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Justyna Fugiel         125   -  316:402    75
   2    7   12  Maciej Chmielowski     100   +  336:268   150
   3    4    9  Arkadiusz Biegun       110   +  524:309   160
   4    5   10  Przemysław Herdzina    108   -  367:415    58
   5    3   10  Przemysław Herdzina    108   +  406:319   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.20


 12  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Łukasz Bobowski        119   -  273:422    69
   2    7   11  Paweł Jędryka          105   -  268:336    55
   3    8   13  Andrzej Bryła          100   +  403:295   150
   4    7   15  Jarosław Klimczyk      100   +  430:166   150
   5    6    3  Iwona Baran            128   -  352:377    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.40


 13  Andrzej Bryła           100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Grzegorz Wilk          117   -  271:418    67
   2    8    3  Iwona Baran            128   -  269:390    78
   3    8   12  Maciej Chmielowski     100   -  295:403    50
   4            PAUZA
   5    8   15  Jarosław Klimczyk      100   +  434:153   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.25


 14  Jarosław Nadera         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Krzysztof Leśniak      115   -  287:416    65
   2    6   16  Artur Irzyk            124   -  248:422    74
   3            PAUZA
   4    6    3  Iwona Baran            128   -  327:403    78
   5    7   17  Justyna Woszczyna      100   +  339:327   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.75


 15  Jarosław Klimczyk       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    7  Krzysztof Leśniak      115   -  145:481    65
   3    6    6  Grzegorz Wilk          117   -  135:475    67
   4    7   12  Maciej Chmielowski     100   -  166:430    50
   5    8   13  Andrzej Bryła          100   -  153:434    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 58.00


 16  Artur Irzyk             124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   14  Jarosław Nadera        100   +  422:248   150
   3    3    3  Iwona Baran            128   +  386:351   178
   4    3    7  Krzysztof Leśniak      115   +  462:313   165
   5    2    2  Sławomir Kucia         131   +  412:317   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 168.50


 17  Justyna Woszczyna       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    5  Łukasz Bobowski        119   -  315:428    69
   4    8    8  Łukasz Bryła           111   +  383:348   161
   5    7   14  Jarosław Nadera        100   -  327:339    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.33