Numer turnieju: 109
Data: 3 lutego 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          128 Sandomierz          2234  4.0
  2.Łukasz Bryła            108 Mielec              2074  4.0
  3.Andrzej Rakoczy         120 Kraków              1867  4.0
  4.Grzegorz Wilk           118 Kraków              2048  3.0
  5.Łukasz Bobowski         118 Suchedniów          1989  3.0
  6.Tomasz Ciejka           121 Kraków              1933  3.0
  7.Arkadiusz Biegun        111 Kraków              2030  2.0
  8.Kamil Górka             139 Łęczna              1883  2.0
  9.Damian Krężel           100 Mielec              1840  2.0
 10.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1494  2.0
 11.Przemysław Herdzina     112 Kraków              1924  1.5
 12.Jarosław Nadera         100 Kraków              1578  1.5
 13.Edyta Arent-Irzyk       100 Kraków               897  1.5
 14.Artur Irzyk             125 Kraków               969  1.0
 15.Jarosław Klimczyk       100 Kraków               978  0.5
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             138 (137.53)  13753 / 100
  2  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  3  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  4  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         129 (128.60)  12860 / 100
  6  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
  7  Wojciech Więcek          Kraków             125 (125.19)  12519 / 100
  8  Artur Irzyk              Kraków             123 (123.40)  12340 / 100
  9  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
 10  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.49)  12149 / 100
 11  Marcin Figiel            Zawichost          121 (121.03)  12103 / 100
 12  Tomasz Ciejka            Kraków             121 (120.67)  12067 / 100
 13  Grzegorz Wilk            Kraków             119 (118.51)  11851 / 100
 14  Łukasz Bobowski          Suchedniów         118 (118.18)  10991 / 93 
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (117.64)  11764 / 100
 16  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 17  Krzysztof Le¶niak        Kraków             115 (115.25)  11525 / 100
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             114 (114.31)  11431 / 100
 19  Tomasz Lempart           Kraków             113 (113.44)  11344 / 100
 20  Przemysław Herdzina      Kraków             112 (112.24)  11224 / 100
 21  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.98)  11098 / 100
 22  Łukasz Bryła             Mielec             111 (110.92)   6544 / 59 
 23  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (110.55)  11055 / 100
 24  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 25  Tomasz Figiel            Zawichost          109 (108.82)   5332 / 49 
 26  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 27  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.10)  10610 / 100
 28  Przemysław Drochomirecki Opole              105 (104.76)  10476 / 100
 29  Paweł Jędryka            Tarnów             105 (104.76)  10476 / 100
 30  Agnieszka Krupka         Krosno             103 (103.00)   2678 / 26 
 31  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 32  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 33  Bożena Matysiak          Kraków              98 ( 98.19)   9819 / 100
 34  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 35  Maciej Chmielowski       Kraków              96 ( 95.62)   9562 / 100
 36  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 37  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 38  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 39  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 40  Jan Kozłowski            Kraków              91 ( 91.00)   2184 / 24 
 41  Paweł Kowalski           Kutno               91 ( 90.65)   1541 / 17 
 42  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 43  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 44  Justyna Woszczyna        Kraków              87 ( 86.71)   4509 / 52 
 45  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 46  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 47  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 48  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 49  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 50  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 51  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 52  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 53  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 54  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 55  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 56  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 57  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 58  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 59  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 60  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 61  Damian Krężel            Mielec             107 (107.00)    963 / 9  
 62  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 63  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 64  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 65  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 66  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 67  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 68  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 69  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 70  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 71  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 72  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 73  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 74  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 75  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 76  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 77  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 78  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 79  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               161 (161.00)    805 / 5  
 80  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 81  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 82  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 83  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                92 ( 92.00)    460 / 5  
 84  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 85  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 86  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 87  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 88  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 89  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 90  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 91  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 92  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 93  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 94  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
 95  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 96  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 97  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 98  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 99  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
100  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
101  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
102  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
103  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
104  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
105  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
106  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 


  1  Kamil Górka             139 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Przemysław Herdzina    112   +  434:292   162
   2    4    4  Tomasz Ciejka          121   -  308:420    71
   3    4    9  Arkadiusz Biegun       111   +  430:401   161
   4    1    5  Andrzej Rakoczy        120   -  322:383    70
   5    5    9  Arkadiusz Biegun       111   -  389:423    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.00


  2  Justyna Fugiel          128 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Arkadiusz Biegun       111   +  453:402   161
   2    3    5  Andrzej Rakoczy        120   -  379:421    70
   3    2   10  Łukasz Bryła           108   +  405:371   158
   4    3   14  Damian Krężel          100   +  486:368   150
   5    1    5  Andrzej Rakoczy        120   +  511:281   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.80


  3  Artur Irzyk             125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Łukasz Bryła           108   -  292:480    58
   2    7   12  Jarosław Nadera        100   -  311:363    50
   3    5    7  Grzegorz Wilk          118   +  366:316   168
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.00


  4  Tomasz Ciejka           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Edyta Arent-Irzyk      100   -  407:428    50
   2    4    1  Kamil Górka            139   +  420:308   189
   3    3   12  Jarosław Nadera        100   +  336:293   150
   4    2    6  Łukasz Bobowski        118   -  361:371    68
   5    4   14  Damian Krężel          100   +  409:343   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.40


  5  Andrzej Rakoczy         120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Jarosław Nadera        100   +  419:243   150
   2    3    2  Justyna Fugiel         128   +  421:379   178
   3    1    6  Łukasz Bobowski        118   +  363:346   168
   4    1    1  Kamil Górka            139   +  383:322   189
   5    1    2  Justyna Fugiel         128   -  281:511    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.60


  6  Łukasz Bobowski         118 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Jarosław Klimczyk      100   +  526:167   150
   2    1    7  Grzegorz Wilk          118   +  398:386   168
   3    1    5  Andrzej Rakoczy        120   -  346:363    70
   4    2    4  Tomasz Ciejka          121   +  371:361   171
   5    2   10  Łukasz Bryła           108   -  348:437    58
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.40


  7  Grzegorz Wilk           118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Damian Krężel          100   +  433:267   150
   2    1    6  Łukasz Bobowski        118   -  386:398    68
   3    5    3  Artur Irzyk            125   -  316:366    75
   4    5   12  Jarosław Nadera        100   +  436:379   150
   5    3   15  Maciej Chmielowski     100   +  477:248   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.60


  8  Przemysław Herdzina     112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            139   -  292:434    89
   2    5    9  Arkadiusz Biegun       111   -  332:419    61
   3    7   15  Maciej Chmielowski     100   -  370:445    50
   4            PAUZA
   5    6   13  Jarosław Klimczyk      100   +  630:134   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.50


  9  Arkadiusz Biegun        111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         128   -  402:453    78
   2    5    8  Przemysław Herdzina    112   +  419:332   162
   3    4    1  Kamil Górka            139   -  401:430    89
   4    4   10  Łukasz Bryła           108   -  385:406    58
   5    5    1  Kamil Górka            139   +  423:389   189
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.20


 10  Łukasz Bryła            108 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            125   +  480:292   175
   2    2   11  Edyta Arent-Irzyk      100   +  380:169   150
   3    2    2  Justyna Fugiel         128   -  371:405    78
   4    4    9  Arkadiusz Biegun       111   +  406:385   161
   5    2    6  Łukasz Bobowski        118   +  437:348   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.40


 11  Edyta Arent-Irzyk       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          121   +  428:407   171
   2    2   10  Łukasz Bryła           108   -  169:380    58
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.50


 12  Jarosław Nadera         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Andrzej Rakoczy        120   -  243:419    70
   2    7    3  Artur Irzyk            125   +  363:311   175
   3    3    4  Tomasz Ciejka          121   -  293:336    71
   4    5    7  Grzegorz Wilk          118   -  379:436    68
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.00


 13  Jarosław Klimczyk       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Łukasz Bobowski        118   -  167:526    68
   2            PAUZA
   3    6   14  Damian Krężel          100   -  173:378    50
   4    6   15  Maciej Chmielowski     100   -  204:436    50
   5    6    8  Przemysław Herdzina    112   -  134:630    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 57.50


 14  Damian Krężel           100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Grzegorz Wilk          118   -  267:433    68
   2    6   15  Maciej Chmielowski     100   +  484:365   150
   3    6   13  Jarosław Klimczyk      100   +  378:173   150
   4    3    2  Justyna Fugiel         128   -  368:486    78
   5    4    4  Tomasz Ciejka          121   -  343:409    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.40


 15  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   14  Damian Krężel          100   -  365:484    50
   3    7    8  Przemysław Herdzina    112   +  445:370   162
   4    6   13  Jarosław Klimczyk      100   +  436:204   150
   5    3    7  Grzegorz Wilk          118   -  248:477    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.50