Numer turnieju: 111
Data: 17 lutego 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             139 Łęczna              2698  6.0
  2.Artur Irzyk             120 Kraków              2440  4.0
  3.Grzegorz Wilk           120 Kraków              2378  4.0
  4.Tomasz Ciejka           121 Kraków              2295  4.0
  5.Damian Krężel           100 Mielec              2171  4.0
  6.Małgorzata Sulejewska   114 Kraków              2108  4.0
  7.Łukasz Bryła            114 Mielec              2362  3.0
  8.Łukasz Bobowski         118 Suchedniów          2092  3.0
  9.Wojciech Więcek         125 Kraków              1801  3.0
 10.Justyna Fugiel          129 Sandomierz          2165  2.5
 11.Andrzej Rakoczy         122 Kraków              2169  2.0
 12.Jan Kozłowski           100 Kraków              1926  2.0
 13.Katarzyna Klimała       106 Kraków              2034  1.5
 14.Agnieszka Krupka        103 Krosno              1963  1.5
 15.Arkadiusz Biegun        111 Kraków              1932  1.5
 16.Przemysław Herdzina     112 Kraków              1686  1.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             141 (140.89)  14089 / 100
  2  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  3  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  4  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  5  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
  6  Justyna Fugiel           Sandomierz         126 (126.05)  12605 / 100
  7  Wojciech Więcek          Kraków             125 (125.22)  12522 / 100
  8  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             121 (121.49)  12149 / 100
 10  Marcin Figiel            Zawichost          121 (121.03)  12103 / 100
 11  Grzegorz Wilk            Kraków             121 (120.92)  12092 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (120.72)  12072 / 100
 13  Artur Irzyk              Kraków             120 (120.00)  12000 / 100
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             119 (118.92)  11892 / 100
 15  Łukasz Bobowski          Suchedniów         118 (117.99)  11681 / 99 
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (117.64)  11764 / 100
 17  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 18  Damian Krężel            Mielec             117 (117.13)   1757 / 15 
 19  Krzysztof Le¶niak        Kraków             115 (115.25)  11525 / 100
 20  Łukasz Bryła             Mielec             114 (114.28)   8114 / 71 
 21  Tomasz Lempart           Kraków             113 (113.44)  11344 / 100
 22  Przemysław Herdzina      Kraków             111 (110.64)  11064 / 100
 23  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (110.55)  11055 / 100
 24  Arkadiusz Biegun         Kraków             110 (109.59)  10959 / 100
 25  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 26  Tomasz Figiel            Zawichost          109 (108.82)   5332 / 49 
 27  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 28  Przemysław Drochomirecki Opole              105 (104.76)  10476 / 100
 29  Paweł Jędryka            Tarnów             105 (104.76)  10476 / 100
 30  Katarzyna Klimała        Kraków             104 (103.72)  10372 / 100
 31  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 32  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 33  Agnieszka Krupka         Krosno             101 (101.19)   3238 / 32 
 34  Bożena Matysiak          Kraków              98 ( 98.19)   9819 / 100
 35  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 36  Maciej Chmielowski       Kraków              96 ( 95.52)   9552 / 100
 37  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 38  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 39  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 40  Jan Kozłowski            Kraków              93 ( 92.72)   2689 / 29 
 41  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 42  Paweł Kowalski           Kutno               91 ( 90.65)   1541 / 17 
 43  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 44  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 45  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 46  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 47  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 48  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 49  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 50  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 51  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 52  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 53  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 54  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 55  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 56  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 57  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 58  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 59  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 60  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 61  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 62  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 63  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 64  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 65  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 66  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 67  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 68  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 69  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 70  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 71  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 72  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 73  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 74  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 75  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 76  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 77  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 78  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 79  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               161 (161.00)    805 / 5  
 80  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 81  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 82  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 83  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                92 ( 92.00)    460 / 5  
 84  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 85  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 86  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 87  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 88  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 89  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 90  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 91  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 92  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 93  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 94  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
 95  Paweł Miczko             Sandomierz          84 ( 84.00)    252 / 3  
 96  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 97  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 98  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
 99  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
100  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
101  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
102  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
103  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
104  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
105  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
106  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 


  1  Kamil Górka             139 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Łukasz Bobowski        118   +  568:275   168
   2    1    8  Małgorzata Sulejewska  114   +  412:293   164
   3    2   15  Jan Kozłowski          100   +  449:349   150
   4    1    5  Artur Irzyk            120   +  455:328   170
   5    1    4  Tomasz Ciejka          121   +  338:303   171
   6    1    6  Grzegorz Wilk          120   +  476:282   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 165.50


  2  Justyna Fugiel          129 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Małgorzata Sulejewska  114   -  331:366    64
   2    5    3  Andrzej Rakoczy        122   +  392:371   172
   3    6   14  Agnieszka Krupka       103   =  347:347   103
   4    2    6  Grzegorz Wilk          120   -  352:372    70
   5    6    9  Łukasz Bryła           114   -  318:567    64
   6    6   14  Agnieszka Krupka       103   +  425:298   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.33


  3  Andrzej Rakoczy         122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Łukasz Bryła           114   -  370:377    64
   2    5    2  Justyna Fugiel         129   -  371:392    79
   3    7   12  Katarzyna Klimała      106   +  413:367   156
   4    4   13  Damian Krężel          100   -  313:403    50
   5    7   11  Arkadiusz Biegun       111   +  390:290   161
   6    5    9  Łukasz Bryła           114   -  312:325    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.67


  4  Tomasz Ciejka           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Przemysław Herdzina    112   +  354:338   162
   2    2    6  Grzegorz Wilk          120   -  397:497    70
   3    3    9  Łukasz Bryła           114   +  459:416   164
   4    3   15  Jan Kozłowski          100   +  390:257   150
   5    1    1  Kamil Górka            139   -  303:338    89
   6    3   16  Wojciech Więcek        125   +  392:363   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.00


  5  Artur Irzyk             120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Arkadiusz Biegun       111   +  453:305   161
   2    3   14  Agnieszka Krupka       103   +  434:317   153
   3    1    6  Grzegorz Wilk          120   +  424:373   170
   4    1    1  Kamil Górka            139   -  328:455    89
   5    3    8  Małgorzata Sulejewska  114   -  356:393    64
   6    2    8  Małgorzata Sulejewska  114   +  445:335   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.50


  6  Grzegorz Wilk           120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Katarzyna Klimała      106   +  489:370   156
   2    2    4  Tomasz Ciejka          121   +  497:397   171
   3    1    5  Artur Irzyk            120   -  373:424    70
   4    2    2  Justyna Fugiel         129   +  372:352   179
   5    2   13  Damian Krężel          100   +  365:277   150
   6    1    1  Kamil Górka            139   -  282:476    89
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.83


  7  Łukasz Bobowski         118 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            139   -  275:568    89
   2    8   16  Wojciech Więcek        125   -  322:389    75
   3    8   11  Arkadiusz Biegun       111   +  368:301   161
   4    7   10  Przemysław Herdzina    112   +  454:267   162
   5    4   14  Agnieszka Krupka       103   +  337:308   153
   6    4   13  Damian Krężel          100   -  336:410    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.00


  8  Małgorzata Sulejewska   114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         129   +  366:331   179
   2    1    1  Kamil Górka            139   -  293:412    89
   3    4   10  Przemysław Herdzina    112   +  352:321   162
   4    5   14  Agnieszka Krupka       103   +  369:357   153
   5    3    5  Artur Irzyk            120   +  393:356   170
   6    2    5  Artur Irzyk            120   -  335:445    70
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.17


  9  Łukasz Bryła            114 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        122   +  377:370   172
   2    4   15  Jan Kozłowski          100   -  298:355    50
   3    3    4  Tomasz Ciejka          121   -  416:459    71
   4    6   16  Wojciech Więcek        125   -  379:382    75
   5    6    2  Justyna Fugiel         129   +  567:318   179
   6    5    3  Andrzej Rakoczy        122   +  325:312   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.83


 10  Przemysław Herdzina     112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          121   -  338:354    71
   2    7   11  Arkadiusz Biegun       111   +  400:374   161
   3    4    8  Małgorzata Sulejewska  114   -  321:352    64
   4    7    7  Łukasz Bobowski        118   -  267:454    68
   5    8   12  Katarzyna Klimała      106   -  360:364    56
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.00


 11  Arkadiusz Biegun        111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Artur Irzyk            120   -  305:453    70
   2    7   10  Przemysław Herdzina    112   -  374:400    62
   3    8    7  Łukasz Bobowski        118   -  301:368    68
   4    8   12  Katarzyna Klimała      106   +  362:335   156
   5    7    3  Andrzej Rakoczy        122   -  290:390    72
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.60


 12  Katarzyna Klimała       106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Grzegorz Wilk          120   -  370:489    70
   2    6   13  Damian Krężel          100   -  302:413    50
   3    7    3  Andrzej Rakoczy        122   -  367:413    72
   4    8   11  Arkadiusz Biegun       111   -  335:362    61
   5    8   10  Przemysław Herdzina    112   +  364:360   162
   6    7   15  Jan Kozłowski          100   =  296:296   100
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.83


 13  Damian Krężel           100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Agnieszka Krupka       103   -  320:336    53
   2    6   12  Katarzyna Klimała      106   +  413:302   156
   3    5   16  Wojciech Więcek        125   +  348:262   175
   4    4    3  Andrzej Rakoczy        122   +  403:313   172
   5    2    6  Grzegorz Wilk          120   -  277:365    70
   6    4    7  Łukasz Bobowski        118   +  410:336   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.33


 14  Agnieszka Krupka        103 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Damian Krężel          100   +  336:320   150
   2    3    5  Artur Irzyk            120   -  317:434    70
   3    6    2  Justyna Fugiel         129   =  347:347   129
   4    5    8  Małgorzata Sulejewska  114   -  357:369    64
   5    4    7  Łukasz Bobowski        118   -  308:337    68
   6    6    2  Justyna Fugiel         129   -  298:425    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.33


 15  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    9  Łukasz Bryła           114   +  355:298   164
   3    2    1  Kamil Górka            139   -  349:449    89
   4    3    4  Tomasz Ciejka          121   -  257:390    71
   5    5   16  Wojciech Więcek        125   -  369:405    75
   6    7   12  Katarzyna Klimała      106   =  296:296   106
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.00


 16  Wojciech Więcek         125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8    7  Łukasz Bobowski        118   +  389:322   168
   3    5   13  Damian Krężel          100   -  262:348    50
   4    6    9  Łukasz Bryła           114   +  382:379   164
   5    5   15  Jan Kozłowski          100   +  405:369   150
   6    3    4  Tomasz Ciejka          121   -  363:392    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.60