Numer turnieju: 114
Data: 10 marca 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Andrzej Rakoczy         118 Kraków              2554  5.0
  2.Artur Irzyk             121 Kraków              2460  5.0
  3.Justyna Fugiel          130 Sandomierz          2414  5.0
  4.Filip Klar              100 Mielec              2395  4.0
  5.Damian Krężel           117 Mielec              2248  4.0
  6.Katarzyna Klimała       103 Kraków              2264  3.5
  7.Grzegorz Wilk           122 Kraków              2529  3.0
  8.Kamil Górka             141 Łęczna              2178  3.0
  9.Tomasz Ciejka           125 Kraków              2169  3.0
 10.Arkadiusz Biegun        109 Kraków              2099  3.0
 11.Przemysław Drochomirecki 103 Opole               2053  3.0
 12.Jan Kozłowski           100 Kraków              2131  2.5
 13.Tomasz Lempart          115 Kraków              2285  2.0
 14.Łukasz Bryła            116 Mielec              2012  1.5
 15.Przemysław Herdzina     108 Kraków              2001  1.5
 16.Agnieszka Krupka        101 Krosno              1927  1.5
 17.Jerzy Matyasik          110 Kraków              1632  1.5
 18.Tomasz Figiel           109 Zawichost           1042  1.0
 19.Paweł Miczko            100 Sandomierz           975  0.5
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             139 (139.22)  13922 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         133 (133.48)  13348 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  6  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
  7  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (125.45)  12545 / 100
  8  Wojciech Więcek          Kraków             125 (125.22)  12522 / 100
  9  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 11  Artur Irzyk              Kraków             121 (121.23)  12123 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (120.98)  12098 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (120.58)  12058 / 100
 14  Damian Krężel            Mielec             119 (119.37)   3223 / 27 
 15  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (117.64)  11764 / 100
 17  Łukasz Bobowski          Suchedniów         118 (117.52)  11752 / 100
 18  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 19  Krzysztof Le¶niak        Kraków             115 (115.25)  11525 / 100
 20  Łukasz Bryła             Mielec             114 (113.56)   9312 / 82 
 21  Tomasz Lempart           Kraków             113 (113.42)  11342 / 100
 22  Arkadiusz Biegun         Kraków             112 (111.61)  11161 / 100
 23  Jerzy Matyasik           Kraków             109 (109.21)  10921 / 100
 24  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 25  Tomasz Figiel            Zawichost          109 (108.69)   5869 / 54 
 26  Przemysław Herdzina      Kraków             108 (107.95)  10795 / 100
 27  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 28  Paweł Jędryka            Tarnów             106 (106.20)  10620 / 100
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              106 (105.62)  10562 / 100
 30  Katarzyna Klimała        Kraków             104 (104.04)  10404 / 100
 31  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 32  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 33  Agnieszka Krupka         Krosno              99 ( 99.15)   4759 / 48 
 34  Jan Kozłowski            Kraków              98 ( 97.63)   4491 / 46 
 35  Bożena Matysiak          Kraków              97 ( 97.24)   9724 / 100
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 37  Maciej Chmielowski       Kraków              96 ( 95.52)   9552 / 100
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 40  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 41  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 42  Paweł Kowalski           Kutno               91 ( 90.65)   1541 / 17 
 43  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 44  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 45  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 46  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 47  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 48  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 49  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 50  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 51  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 52  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 53  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 54  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 55  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 56  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 57  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 58  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 59  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 60  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 61  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 62  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 63  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 64  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 65  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 66  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 67  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 68  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 69  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 70  Filip Klar               Mielec             134 (133.50)    801 / 6  
 71  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 72  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 73  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 74  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 75  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 76  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 77  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 78  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 79  Paweł Miczko             Sandomierz          79 ( 79.33)    476 / 6  
 80  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 81  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               161 (161.00)    805 / 5  
 82  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 83  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 84  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 85  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                92 ( 92.00)    460 / 5  
 86  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 87  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 88  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 89  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 90  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 91  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 92  Anna Kania               Sandomierz          55 ( 54.75)    219 / 4  
 93  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 94  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 95  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 96  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
 97  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 98  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 99  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
100  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
101  Alicja Żarowska          Kraków             111 (110.50)    221 / 2  
102  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
103  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
104  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
105  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
106  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
107  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
108  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
109  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
110  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 


  1  Kamil Górka             141 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    9  Tomasz Lempart         115   +  416:397   165
   2    3    6  Andrzej Rakoczy        118   -  287:559    68
   3    5   11  Przemysław Herdzina    108   +  453:294   158
   4    2    2  Justyna Fugiel         130   -  310:380    80
   5    6   17  Katarzyna Klimała      103   -  341:455    53
   6    6   18  Tomasz Figiel          109   +  371:299   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.83


  2  Justyna Fugiel          130 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   13  Jerzy Matyasik         110   +  405:368   160
   2    1    7  Damian Krężel          117   +  429:302   167
   3    2   15  Jan Kozłowski          100   +  477:331   150
   4    2    1  Kamil Górka            141   +  380:310   191
   5    1    5  Artur Irzyk            121   +  347:343   171
   6    1    6  Andrzej Rakoczy        118   -  376:435    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 151.17


  3  Tomasz Ciejka           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Arkadiusz Biegun       109   +  410:322   159
   2    5    9  Tomasz Lempart         115   +  416:392   165
   3    1    6  Andrzej Rakoczy        118   -  265:422    68
   4    5    4  Grzegorz Wilk          122   +  414:392   172
   5    3   12  Filip Klar             100   -  369:494    50
   6    3    7  Damian Krężel          117   -  295:346    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.50


  4  Grzegorz Wilk           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Przemysław Herdzina    108   -  347:416    58
   2    7   10  Arkadiusz Biegun       109   +  434:307   159
   3    3    5  Artur Irzyk            121   -  412:423    71
   4    5    3  Tomasz Ciejka          125   -  392:414    75
   5    7   14  Agnieszka Krupka       101   +  430:317   151
   6    5   15  Jan Kozłowski          100   +  514:352   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.67


  5  Artur Irzyk             121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   17  Katarzyna Klimała      103   +  432:295   153
   2    2   12  Filip Klar             100   +  397:381   150
   3    3    4  Grzegorz Wilk          122   +  423:412   172
   4    1    6  Andrzej Rakoczy        118   +  423:352   168
   5    1    2  Justyna Fugiel         130   -  343:347    80
   6    2   12  Filip Klar             100   +  442:361   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.50


  6  Andrzej Rakoczy         118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   16  Przemysław Drochomirecki 103   +  337:331   153
   2    3    1  Kamil Górka            141   +  559:287   191
   3    1    3  Tomasz Ciejka          125   +  422:265   175
   4    1    5  Artur Irzyk            121   -  352:423    71
   5    2   15  Jan Kozłowski          100   +  449:330   150
   6    1    2  Justyna Fugiel         130   +  435:376   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 153.33


  7  Damian Krężel           117 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Agnieszka Krupka       101   +  441:318   151
   2    1    2  Justyna Fugiel         130   -  302:429    80
   3    4   13  Jerzy Matyasik         110   +  349:320   160
   4    4   15  Jan Kozłowski          100   -  406:418    50
   5    5   10  Arkadiusz Biegun       109   +  404:280   159
   6    3    3  Tomasz Ciejka          125   +  346:295   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.17


  8  Łukasz Bryła            116 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   12  Filip Klar             100   -  326:347    50
   2    6   13  Jerzy Matyasik         110   -  276:352    60
   3            PAUZA
   4    7   16  Przemysław Drochomirecki 103   -  322:338    53
   5    8    9  Tomasz Lempart         115   +  405:289   165
   6    8    9  Tomasz Lempart         115   -  383:499    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 78.60


  9  Tomasz Lempart          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            141   -  397:416    91
   2    5    3  Tomasz Ciejka          125   -  392:416    75
   3    7   12  Filip Klar             100   -  293:393    50
   4    9   19  Paweł Miczko           100   +  415:337   150
   5    8    8  Łukasz Bryła           116   -  289:405    66
   6    8    8  Łukasz Bryła           116   +  499:383   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.67


 10  Arkadiusz Biegun        109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          125   -  322:410    75
   2    7    4  Grzegorz Wilk          122   -  307:434    72
   3    8   14  Agnieszka Krupka       101   +  372:300   151
   4    8   13  Jerzy Matyasik         110   +  325:292   160
   5    5    7  Damian Krężel          117   -  280:404    67
   6    7   11  Przemysław Herdzina    108   +  493:296   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.83


 11  Przemysław Herdzina     108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Grzegorz Wilk          122   +  416:347   172
   2    4   15  Jan Kozłowski          100   -  323:400    50
   3    5    1  Kamil Górka            141   -  294:453    91
   4    6   18  Tomasz Figiel          109   -  350:407    59
   5    9   19  Paweł Miczko           100   =  322:322   100
   6    7   10  Arkadiusz Biegun       109   -  296:493    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.50


 12  Filip Klar              100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Łukasz Bryła           116   +  347:326   166
   2    2    5  Artur Irzyk            121   -  381:397    71
   3    7    9  Tomasz Lempart         115   +  393:293   165
   4    3   17  Katarzyna Klimała      103   +  419:281   153
   5    3    3  Tomasz Ciejka          125   +  494:369   175
   6    2    5  Artur Irzyk            121   -  361:442    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.50


 13  Jerzy Matyasik          110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         130   -  368:405    80
   2    6    8  Łukasz Bryła           116   +  352:276   166
   3    4    7  Damian Krężel          117   -  320:349    67
   4    8   10  Arkadiusz Biegun       109   -  292:325    59
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.00


 14  Agnieszka Krupka        101 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Damian Krężel          117   -  318:441    67
   2    8   16  Przemysław Drochomirecki 103   -  323:404    53
   3    8   10  Arkadiusz Biegun       109   -  300:372    59
   4            PAUZA
   5    7    4  Grzegorz Wilk          122   -  317:430    72
   6    9   19  Paweł Miczko           100   +  369:316   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.20


 15  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4   11  Przemysław Herdzina    108   +  400:323   158
   3    2    2  Justyna Fugiel         130   -  331:477    80
   4    4    7  Damian Krężel          117   +  418:406   167
   5    2    6  Andrzej Rakoczy        118   -  330:449    68
   6    5    4  Grzegorz Wilk          122   -  352:514    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.00


 16  Przemysław Drochomirecki 103 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Andrzej Rakoczy        118   -  331:337    68
   2    8   14  Agnieszka Krupka       101   +  404:323   151
   3    6   17  Katarzyna Klimała      103   -  309:553    53
   4    7    8  Łukasz Bryła           116   +  338:322   166
   5    4   18  Tomasz Figiel          109   +  364:336   159
   6    4   17  Katarzyna Klimała      103   -  307:380    53
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.33


 17  Katarzyna Klimała       103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Artur Irzyk            121   -  295:432    71
   2            PAUZA
   3    6   16  Przemysław Drochomirecki 103   +  553:309   153
   4    3   12  Filip Klar             100   -  281:419    50
   5    6    1  Kamil Górka            141   +  455:341   191
   6    4   16  Przemysław Drochomirecki 103   +  380:307   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.60


 18  Tomasz Figiel           109 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6   11  Przemysław Herdzina    108   +  407:350   158
   5    4   16  Przemysław Drochomirecki 103   -  336:364    53
   6    6    1  Kamil Górka            141   -  299:371    91
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.67


 19  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    9    9  Tomasz Lempart         115   -  337:415    65
   5    9   11  Przemysław Herdzina    108   =  322:322   108
   6    9   14  Agnieszka Krupka       101   -  316:369    51
                                                 --------------
                                                 RANKING: 74.67