Numer turnieju: 115
Data: 15 marca 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Artur Irzyk             121 Kraków              2498  6.0
  2.Kamil Górka             139 Łęczna              2584  4.0
  3.Andrzej Rakoczy         121 Kraków              2376  4.0
  4.Przemysław Herdzina     108 Kraków              2240  4.0
  5.Arkadiusz Biegun        112 Kraków              2232  4.0
  6.Damian Krężel           119 Mielec              2082  4.0
  7.Łukasz Bryła            114 Mielec              2306  3.0
  8.Justyna Fugiel          133 Sandomierz          2281  3.0
  9.Daniel Czernatowicz     118 Kraków              2225  3.0
 10.Agnieszka Krupka        100 Krosno              2221  3.0
 11.Tomasz Ciejka           125 Kraków              2010  3.0
 12.Grzegorz Wilk           123 Kraków              1893  3.0
 13.Maciej Chmielowski      100 Kraków              2086  2.5
 14.Tomasz Figiel           109 Zawichost           2132  2.0
 15.Przemysław Drochomirecki 106 Opole               1795  2.0
 16.Łukasz Bobowski         118 Suchedniów           895  2.0
 17.Jan Kozłowski           100 Kraków              2043  1.5
 18.Paweł Kowalski          100 Kutno               1696  1.0
 19.Tomasz Lempart          113 Kraków              1470  1.0
 20.Jerzy Matyasik          109 Kraków               748  1.0
 21.Paweł Miczko            100 Sandomierz          1789  0.5
 22.Anna Kania              100 Sandomierz           531  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             137 (137.30)  13730 / 100
  2  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         131 (130.94)  13094 / 100
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             127 (126.80)  12680 / 100
  7  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
  8  Wojciech Więcek          Kraków             125 (125.22)  12522 / 100
  9  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
 10  Artur Irzyk              Kraków             122 (122.28)  12228 / 100
 11  Damian Krężel            Mielec             122 (121.97)   4025 / 33 
 12  Grzegorz Wilk            Kraków             122 (121.66)  12166 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (120.58)  12058 / 100
 14  Andrzej Rakoczy          Kraków             120 (120.21)  12021 / 100
 15  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.15)  12015 / 100
 16  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 17  Łukasz Bobowski          Suchedniów         119 (119.15)  11915 / 100
 18  Grzegorz Matysiak        Kraków             117 (117.38)  11738 / 100
 19  Krzysztof Le¶niak        Kraków             115 (115.25)  11525 / 100
 20  Łukasz Bryła             Mielec             114 (113.62)   9999 / 88 
 21  Tomasz Lempart           Kraków             114 (113.55)  11355 / 100
 22  Arkadiusz Biegun         Kraków             113 (113.43)  11343 / 100
 23  Jerzy Matyasik           Kraków             109 (109.33)  10933 / 100
 24  Przemysław Herdzina      Kraków             109 (109.01)  10901 / 100
 25  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 26  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 27  Tomasz Figiel            Zawichost          107 (107.15)   6429 / 60 
 28  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (106.94)  10694 / 100
 29  Paweł Jędryka            Tarnów             106 (106.20)  10620 / 100
 30  Katarzyna Klimała        Kraków             104 (104.04)  10404 / 100
 31  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 32  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 33  Agnieszka Krupka         Krosno             101 (101.02)   5455 / 54 
 34  Bożena Matysiak          Kraków              97 ( 97.24)   9724 / 100
 35  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 36  Jan Kozłowski            Kraków              96 ( 96.22)   4907 / 51 
 37  Maciej Chmielowski       Kraków              95 ( 95.36)   9536 / 100
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 40  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 41  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 42  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 43  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 44  Paweł Kowalski           Kutno               87 ( 87.00)   1914 / 22 
 45  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 46  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 47  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 48  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 49  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 50  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 51  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 52  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 53  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 54  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 55  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 56  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 57  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 58  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 59  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 60  Paweł Miczko             Sandomierz          73 ( 73.09)    804 / 11 
 61  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 62  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 63  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 64  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 65  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 66  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 67  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 68  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 69  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 70  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 71  Filip Klar               Mielec             134 (133.50)    801 / 6  
 72  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 73  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 74  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 75  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 76  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 77  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 78  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 79  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 80  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 81  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 82  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               161 (161.00)    805 / 5  
 83  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 84  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 85  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 86  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                92 ( 92.00)    460 / 5  
 87  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 88  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 89  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 90  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 91  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 92  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 93  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 94  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 95  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 96  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
 97  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
 98  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
 99  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
100  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
101  Alicja Żarowska          Kraków             111 (110.50)    221 / 2  
102  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
103  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
104  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
105  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
106  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
107  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
108  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
109  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
110  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 


  1  Kamil Górka             139 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   10  Arkadiusz Biegun       112   -  365:402    62
   2    7    9  Tomasz Lempart         113   -  397:563    63
   3    8   21  Przemysław Drochomirecki 106   +  416:401   156
   4    5   14  Agnieszka Krupka       100   +  407:315   150
   5    2    6  Daniel Czernatowicz    118   +  577:323   168
   6    2    8  Łukasz Bryła           114   +  422:353   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.17


  2  Justyna Fugiel          133 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   11  Jerzy Matyasik         109   -  334:405    59
   2   10   16  Paweł Miczko           100   +  435:229   150
   3    5    6  Daniel Czernatowicz    118   -  341:377    68
   4    7   19  Maciej Chmielowski     100   +  427:310   150
   5    5   22  Grzegorz Wilk          123   +  411:304   173
   6    3    4  Andrzej Rakoczy        121   -  333:437    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.83


  3  Artur Irzyk             121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   12  Tomasz Figiel          109   +  378:360   159
   2    1    8  Łukasz Bryła           114   +  413:316   164
   3    2   18  Tomasz Ciejka          125   +  412:338   175
   4    1   10  Arkadiusz Biegun       112   +  352:320   162
   5    1    5  Damian Krężel          119   +  510:308   169
   6    1   10  Arkadiusz Biegun       112   +  433:357   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 165.17


  4  Andrzej Rakoczy         121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   13  Przemysław Herdzina    108   +  408:372   158
   2    3    5  Damian Krężel          119   -  365:368    69
   3    4   14  Agnieszka Krupka       100   -  328:398    50
   4    8   16  Paweł Miczko           100   +  412:288   150
   5    7   15  Jan Kozłowski          100   +  426:346   150
   6    3    2  Justyna Fugiel         133   +  437:333   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.67


  5  Damian Krężel           119 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   14  Agnieszka Krupka       100   +  342:332   150
   2    3    4  Andrzej Rakoczy        121   +  368:365   171
   3    1   10  Arkadiusz Biegun       112   -  349:350    62
   4    3   22  Grzegorz Wilk          123   +  344:314   173
   5    1    3  Artur Irzyk            121   -  308:510    71
   6    5   18  Tomasz Ciejka          125   +  371:282   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.67


  6  Daniel Czernatowicz     118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   15  Jan Kozłowski          100   -  321:352    50
   2    6   13  Przemysław Herdzina    108   +  400:301   158
   3    5    2  Justyna Fugiel         133   +  377:341   183
   4    2    8  Łukasz Bryła           114   +  457:404   164
   5    2    1  Kamil Górka            139   -  323:577    89
   6    4   13  Przemysław Herdzina    108   -  347:363    58
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.00


  7  Łukasz Bobowski         118 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   16  Paweł Miczko           100   +  423:284   150
   2    2   15  Jan Kozłowski          100   +  472:324   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


  8  Łukasz Bryła            114 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   17  Anna Kania             100   +  434:273   150
   2    1    3  Artur Irzyk            121   -  316:413    71
   3    7   19  Maciej Chmielowski     100   +  420:372   150
   4    2    6  Daniel Czernatowicz    118   -  404:457    68
   5    4   12  Tomasz Figiel          109   +  379:327   159
   6    2    1  Kamil Górka            139   -  353:422    89
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.50


  9  Tomasz Lempart          113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   18  Tomasz Ciejka          125   -  315:329    75
   2    7    1  Kamil Górka            139   +  563:397   189
   3    3   22  Grzegorz Wilk          123   -  298:410    73
   4    6   13  Przemysław Herdzina    108   -  294:451    58
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.75


 10  Arkadiusz Biegun        112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            139   +  402:365   189
   2    5   19  Maciej Chmielowski     100   +  415:335   150
   3    1    5  Damian Krężel          119   +  350:349   169
   4    1    3  Artur Irzyk            121   -  320:352    71
   5    3   18  Tomasz Ciejka          125   +  388:294   175
   6    1    3  Artur Irzyk            121   -  357:433    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.50


 11  Jerzy Matyasik          109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         133   +  405:334   183
   2    4   18  Tomasz Ciejka          125   -  343:376    75
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.00


 12  Tomasz Figiel           109 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            121   -  360:378    71
   2    8   20  Paweł Kowalski         100   +  392:319   150
   3    6   15  Jan Kozłowski          100   +  394:325   150
   4    4   18  Tomasz Ciejka          125   -  334:391    75
   5    4    8  Łukasz Bryła           114   -  327:379    64
   6    6   14  Agnieszka Krupka       100   -  325:417    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.33


 13  Przemysław Herdzina     108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        121   -  372:408    71
   2    6    6  Daniel Czernatowicz    118   -  301:400    68
   3    9   20  Paweł Kowalski         100   +  392:324   150
   4    6    9  Tomasz Lempart         113   +  451:294   163
   5    6   14  Agnieszka Krupka       100   +  361:355   150
   6    4    6  Daniel Czernatowicz    118   +  363:347   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.33


 14  Agnieszka Krupka        100 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Damian Krężel          119   -  332:342    69
   2   11   17  Anna Kania             100   +  404:258   150
   3    4    4  Andrzej Rakoczy        121   +  398:328   171
   4    5    1  Kamil Górka            139   -  315:407    89
   5    6   13  Przemysław Herdzina    108   -  355:361    58
   6    6   12  Tomasz Figiel          109   +  417:325   159
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.00


 15  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Daniel Czernatowicz    118   +  352:321   168
   2    2    7  Łukasz Bobowski        118   -  324:472    68
   3    6   12  Tomasz Figiel          109   -  325:394    59
   4            PAUZA
   5    7    4  Andrzej Rakoczy        121   -  346:426    71
   6    8   19  Maciej Chmielowski     100   -  396:412    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.20


 16  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Łukasz Bobowski        118   -  284:423    68
   2   10    2  Justyna Fugiel         133   -  229:435    83
   3            PAUZA
   4    8    4  Andrzej Rakoczy        121   -  288:412    71
   5    8   21  Przemysław Drochomirecki 106   -  343:389    56
   6    9   20  Paweł Kowalski         100   -  345:391    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 65.60


 17  Anna Kania              100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Łukasz Bryła           114   -  273:434    64
   2   11   14  Agnieszka Krupka       100   -  258:404    50
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 57.00


 18  Tomasz Ciejka           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Tomasz Lempart         113   +  329:315   163
   2    4   11  Jerzy Matyasik         109   +  376:343   159
   3    2    3  Artur Irzyk            121   -  338:412    71
   4    4   12  Tomasz Figiel          109   +  391:334   159
   5    3   10  Arkadiusz Biegun       112   -  294:388    62
   6    5    5  Damian Krężel          119   -  282:371    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.83


 19  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   10  Arkadiusz Biegun       112   -  335:415    62
   3    7    8  Łukasz Bryła           114   -  372:420    64
   4    7    2  Justyna Fugiel         133   -  310:427    83
   5    9   20  Paweł Kowalski         100   +  357:301   150
   6    8   15  Jan Kozłowski          100   +  412:396   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.80


 20  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8   12  Tomasz Figiel          109   -  319:392    59
   3    9   13  Przemysław Herdzina    108   -  324:392    58
   4    9   21  Przemysław Drochomirecki 106   -  361:370    56
   5    9   19  Maciej Chmielowski     100   -  301:357    50
   6    9   16  Paweł Miczko           100   +  391:345   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 74.60


 21  Przemysław Drochomirecki 106 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    9   22  Grzegorz Wilk          123   -  331:391    73
   3    8    1  Kamil Górka            139   -  401:416    89
   4    9   20  Paweł Kowalski         100   +  370:361   150
   5    8   16  Paweł Miczko           100   +  389:343   150
   6    7   22  Grzegorz Wilk          123   -  304:474    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.00


 22  Grzegorz Wilk           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    9   21  Przemysław Drochomirecki 106   +  391:331   156
   3    3    9  Tomasz Lempart         113   +  410:298   163
   4    3    5  Damian Krężel          119   -  314:344    69
   5    5    2  Justyna Fugiel         133   -  304:411    83
   6    7   21  Przemysław Drochomirecki 106   +  474:304   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.40