Numer turnieju: 116
Data: 22 marca 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          131 Sandomierz          2434  5.0
  2.Andrzej Rakoczy         120 Kraków              2249  5.0
  3.Łukasz Bobowski         119 Suchedniów          2246  5.0
  4.Artur Irzyk             122 Kraków              2433  4.0
  5.Tomasz Ciejka           127 Kraków              2317  4.0
  6.Kamil Górka             137 Łęczna              2306  4.0
  7.Grzegorz Wilk           122 Kraków              2014  4.0
  8.Łukasz Bryła            114 Mielec              2244  3.5
  9.Tomasz Lempart          114 Kraków              2404  3.0
 10.Grzegorz Matysiak       117 Kraków              2301  3.0
 11.Paweł Miczko            100 Sandomierz          2031  3.0
 12.Paweł Kowalski          100 Kutno               1980  3.0
 13.Agnieszka Krupka        101 Krosno              1785  3.0
 14.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1240  3.0
 15.Katarzyna Klimała       104 Kraków              2209  2.0
 16.Przemysław Herdzina     109 Kraków              2115  2.0
 17.Bożena Matysiak         100 Kraków              2036  2.0
 18.Arkadiusz Biegun        113 Kraków              2017  2.0
 19.Tomasz Figiel           107 Zawichost           1778  2.0
 20.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1875  1.5
 21.Marcin Waśniowski       100 Bochnia             1561  1.5
 22.Jan Kozłowski           100 Kraków              1530  1.0
 23.Przemysław Drochomirecki 107 Opole               1098  0.0
 24.Alicja Żarowska         100 Kraków              1051  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             136 (136.32)  13632 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         133 (133.03)  13303 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             128 (128.12)  12812 / 100
  7  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
  8  Wojciech Więcek          Kraków             125 (125.22)  12522 / 100
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (123.00)  12300 / 100
 10  Artur Irzyk              Kraków             123 (122.91)  12291 / 100
 11  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
 12  Łukasz Bobowski          Suchedniów         123 (122.56)  12256 / 100
 13  Grzegorz Wilk            Kraków             122 (122.16)  12216 / 100
 14  Damian Krężel            Mielec             122 (121.97)   4025 / 33 
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (120.58)  12058 / 100
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.15)  12015 / 100
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 19  Krzysztof Leśniak        Kraków             115 (115.25)  11525 / 100
 20  Łukasz Bryła             Mielec             114 (114.11)  10612 / 93 
 21  Tomasz Lempart           Kraków             113 (112.77)  11277 / 100
 22  Arkadiusz Biegun         Kraków             112 (111.89)  11189 / 100
 23  Przemysław Herdzina      Kraków             109 (109.46)  10946 / 100
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             109 (109.33)  10933 / 100
 25  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 26  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 27  Tomasz Figiel            Zawichost          107 (106.74)   6938 / 65 
 28  Paweł Jędryka            Tarnów             106 (106.20)  10620 / 100
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              106 (105.99)  10599 / 100
 30  Agnieszka Krupka         Krosno             103 (103.17)   6087 / 59 
 31  Katarzyna Klimała        Kraków             103 (102.91)  10291 / 100
 32  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 33  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 34  Maciej Chmielowski       Kraków              98 ( 98.04)   9804 / 100
 35  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 36  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 37  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.71)   9471 / 100
 38  Jan Kozłowski            Kraków              94 ( 94.04)   5266 / 56 
 39  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 40  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 41  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 42  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 43  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 44  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 45  Paweł Miczko             Sandomierz          87 ( 86.65)   1473 / 17 
 46  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 47  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 48  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 49  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 50  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 51  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 52  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 53  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 54  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 55  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 56  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 57  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 58  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 59  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 60  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 61  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 62  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 63  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 64  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 65  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 66  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 67  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 68  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 69  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 70  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 71  Filip Klar               Mielec             134 (133.50)    801 / 6  
 72  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 73  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 74  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 75  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 76  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 77  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 78  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 79  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 80  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 81  Alicja Żarowska          Kraków              74 ( 73.83)    443 / 6  
 82  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 83  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 84  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 85  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 86  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 87  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 88  Małgorzata Sikora        Kraków              82 ( 82.20)    411 / 5  
 89  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 90  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 91  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 92  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 93  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 94  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 95  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 96  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 97  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 98  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 99  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
100  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
101  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
102  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
103  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
104  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
105  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
106  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
107  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
108  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
109  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
110  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
111  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
112  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 


  1  Kamil Górka             137 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Arkadiusz Biegun       113   +  320:293   163
   2    4   11  Katarzyna Klimała      104   +  427:336   154
   3    2    6  Łukasz Bobowski        119   -  387:396    69
   4    4   16  Paweł Kowalski         100   +  409:326   150
   5    2    3  Tomasz Ciejka          127   -  338:369    77
   6    5   22  Agnieszka Krupka       101   +  425:261   151
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.33


  2  Justyna Fugiel          131 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Przemysław Herdzina    109   +  388:347   159
   2    3    7  Grzegorz Matysiak      117   +  419:335   167
   3    1    5  Andrzej Rakoczy        120   -  306:382    70
   4    3   18  Tomasz Lempart         114   +  439:377   164
   5    3   19  Łukasz Bryła           114   +  449:319   164
   6    1    6  Łukasz Bobowski        119   +  433:264   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.83


  3  Tomasz Ciejka           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Tomasz Figiel          107   +  400:320   157
   2    1   18  Tomasz Lempart         114   +  376:371   164
   3    3    4  Artur Irzyk            122   +  452:330   172
   4    1    5  Andrzej Rakoczy        120   -  397:451    70
   5    2    1  Kamil Górka            137   +  369:338   187
   6    2    5  Andrzej Rakoczy        120   -  323:436    70
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.67


  4  Artur Irzyk             122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   12  Bożena Matysiak        100   +  482:264   150
   2    2    6  Łukasz Bobowski        119   -  380:384    69
   3    3    3  Tomasz Ciejka          127   -  330:452    77
   4    7   14  Małgorzata Sikora      100   +  471:258   150
   5    4   11  Katarzyna Klimała      104   +  396:377   154
   6    3   18  Tomasz Lempart         114   +  374:358   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.33


  5  Andrzej Rakoczy         120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   13  Paweł Miczko           100   +  423:314   150
   2    5   19  Łukasz Bryła           114   +  326:313   164
   3    1    2  Justyna Fugiel         131   +  382:306   181
   4    1    3  Tomasz Ciejka          127   +  451:397   177
   5    1    6  Łukasz Bobowski        119   -  231:388    69
   6    2    3  Tomasz Ciejka          127   +  436:323   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 153.00


  6  Łukasz Bobowski         119 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   14  Małgorzata Sikora      100   +  396:333   150
   2    2    4  Artur Irzyk            122   +  384:380   172
   3    2    1  Kamil Górka            137   +  396:387   187
   4    2    7  Grzegorz Matysiak      117   +  418:268   167
   5    1    5  Andrzej Rakoczy        120   +  388:231   170
   6    1    2  Justyna Fugiel         131   -  264:433    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.50


  7  Grzegorz Matysiak       117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   15  Marcin Waśniowski      100   +  460:280   150
   2    3    2  Justyna Fugiel         131   -  335:419    81
   3    5    8  Arkadiusz Biegun       113   +  507:288   163
   4    2    6  Łukasz Bobowski        119   -  268:418    69
   5    7   16  Paweł Kowalski         100   +  344:313   150
   6    4   20  Grzegorz Wilk          122   -  387:403    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.17


  8  Arkadiusz Biegun        113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            137   -  293:320    87
   2    9   14  Małgorzata Sikora      100   +  386:295   150
   3    5    7  Grzegorz Matysiak      117   -  288:507    67
   4    8    9  Przemysław Herdzina    109   +  370:257   159
   5    6   20  Grzegorz Wilk          122   -  364:367    72
   6    8   13  Paweł Miczko           100   -  316:350    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.50


  9  Przemysław Herdzina     109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         131   -  347:388    81
   2    8   17  Przemysław Drochomirecki 107   +  394:295   157
   3    7   16  Paweł Kowalski         100   -  375:387    50
   4    8    8  Arkadiusz Biegun       113   -  257:370    63
   5    8   22  Agnieszka Krupka       101   -  300:359    51
   6   10   21  Jan Kozłowski          100   +  442:289   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.00


 10  Tomasz Figiel           107 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          127   -  320:400    77
   2   10   15  Marcin Waśniowski      100   +  339:263   150
   3    6   11  Katarzyna Klimała      104   +  474:291   154
   4    5   19  Łukasz Bryła           114   -  278:448    64
   5    5   18  Tomasz Lempart         114   -  367:417    64
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.80


 11  Katarzyna Klimała       104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Paweł Kowalski         100   +  445:350   150
   2    4    1  Kamil Górka            137   -  336:427    87
   3    6   10  Tomasz Figiel          107   -  291:474    57
   4    9   12  Bożena Matysiak        100   +  386:378   150
   5    4    4  Artur Irzyk            122   -  377:396    72
   6    6   19  Łukasz Bryła           114   -  374:401    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.67


 12  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Artur Irzyk            122   -  264:482    72
   2   11   13  Paweł Miczko           100   -  353:384    50
   3   11   21  Jan Kozłowski          100   +  317:312   150
   4    9   11  Katarzyna Klimała      104   -  378:386    54
   5    9   15  Marcin Waśniowski      100   +  424:194   150
   6    7   24  Maciej Chmielowski     100   -  300:421    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.67


 13  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Andrzej Rakoczy        120   -  314:423    70
   2   11   12  Bożena Matysiak        100   +  384:353   150
   3    4   18  Tomasz Lempart         114   -  291:395    64
   4    6   20  Grzegorz Wilk          122   -  322:396    72
   5   10   21  Jan Kozłowski          100   +  370:366   150
   6    8    8  Arkadiusz Biegun       113   +  350:316   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.50


 14  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Łukasz Bobowski        119   -  333:396    69
   2    9    8  Arkadiusz Biegun       113   -  295:386    63
   3   10   17  Przemysław Drochomirecki 107   +  349:244   157
   4    7    4  Artur Irzyk            122   -  258:471    72
   5            PAUZA
   6    9   16  Paweł Kowalski         100   -  340:350    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 82.20


 15  Marcin Waśniowski       100 Bochnia           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Grzegorz Matysiak      117   -  280:460    67
   2   10   10  Tomasz Figiel          107   -  263:339    57
   3            PAUZA
   4   10   22  Agnieszka Krupka       101   -  212:435    51
   5    9   12  Bożena Matysiak        100   -  194:424    50
   6   11   23  Alicja Żarowska        100   +  312:279   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.00


 16  Paweł Kowalski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   11  Katarzyna Klimała      104   -  350:445    54
   2    6   21  Jan Kozłowski          100   +  254:174   150
   3    7    9  Przemysław Herdzina    109   +  387:375   159
   4    4    1  Kamil Górka            137   -  326:409    87
   5    7    7  Grzegorz Matysiak      117   -  313:344    67
   6    9   14  Małgorzata Sikora      100   +  350:340   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.17


 17  Przemysław Drochomirecki 107 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   18  Tomasz Lempart         114   -  298:486    64
   2    8    9  Przemysław Herdzina    109   -  295:394    59
   3   10   14  Małgorzata Sikora      100   -  244:349    50
   4   11   24  Maciej Chmielowski     100   -  261:355    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 55.75


 18  Tomasz Lempart          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   17  Przemysław Drochomirecki 107   +  486:298   157
   2    1    3  Tomasz Ciejka          127   -  371:376    77
   3    4   13  Paweł Miczko           100   +  395:291   150
   4    3    2  Justyna Fugiel         131   -  377:439    81
   5    5   10  Tomasz Figiel          107   +  417:367   157
   6    3    4  Artur Irzyk            122   -  358:374    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.67


 19  Łukasz Bryła            114 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    5  Andrzej Rakoczy        120   -  313:326    70
   3    8   22  Agnieszka Krupka       101   +  463:309   151
   4    5   10  Tomasz Figiel          107   +  448:278   157
   5    3    2  Justyna Fugiel         131   -  319:449    81
   6    6   11  Katarzyna Klimała      104   +  401:374   154
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.60


 20  Grzegorz Wilk           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7   22  Agnieszka Krupka       101   -  412:421    51
   3    9   23  Alicja Żarowska        100   +  436:252   150
   4    6   13  Paweł Miczko           100   +  396:322   150
   5    6    8  Arkadiusz Biegun       113   +  367:364   163
   6    4    7  Grzegorz Matysiak      117   +  403:387   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.20


 21  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   16  Paweł Kowalski         100   -  174:254    50
   3   11   12  Bożena Matysiak        100   -  312:317    50
   4   12   23  Alicja Żarowska        100   +  389:276   150
   5   10   13  Paweł Miczko           100   -  366:370    50
   6   10    9  Przemysław Herdzina    109   -  289:442    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 71.80


 22  Agnieszka Krupka        101 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7   20  Grzegorz Wilk          122   +  421:412   172
   3    8   19  Łukasz Bryła           114   -  309:463    64
   4   10   15  Marcin Waśniowski      100   +  435:212   150
   5    8    9  Przemysław Herdzina    109   +  359:300   159
   6    5    1  Kamil Górka            137   -  261:425    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.40


 23  Alicja Żarowska         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    9   20  Grzegorz Wilk          122   -  252:436    72
   4   12   21  Jan Kozłowski          100   -  276:389    50
   5   11   24  Maciej Chmielowski     100   -  244:464    50
   6   11   15  Marcin Waśniowski      100   -  279:312    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 55.50


 24  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   11   17  Przemysław Drochomirecki 107   +  355:261   157
   5   11   23  Alicja Żarowska        100   +  464:244   150
   6    7   12  Bożena Matysiak        100   +  421:300   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.33