Numer turnieju: 117
Data: 31 marca 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Arkadiusz Biegun        112 Kraków              2409  5.0
  2.Artur Irzyk             123 Kraków              2319  5.0
  3.Tomasz Ciejka           128 Kraków              2221  5.0
  4.Małgorzata Sulejewska   121 Kraków              2335  4.0
  5.Justyna Fugiel          133 Sandomierz          2288  4.0
  6.Andrzej Rakoczy         123 Kraków              2392  3.0
  7.Łukasz Bobowski         123 Suchedniów          2310  3.0
  8.Tomasz Figiel           107 Zawichost           2221  3.0
  9.Paweł Miczko            100 Sandomierz          2013  3.0
 10.Kamil Górka             136 Łęczna              1911  3.0
 11.Agnieszka Krupka        103 Krosno              1870  3.0
 12.Wojciech Więcek         125 Kraków              1847  3.0
 13.Przemysław Herdzina     109 Kraków              1907  2.5
 14.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1835  2.5
 15.Katarzyna Klimała       103 Kraków              2125  2.0
 16.Tomasz Lempart          113 Kraków              1418  2.0
 17.Grzegorz Wilk           122 Kraków              2140  1.5
 18.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1815  1.5
 19.Jan Kozłowski           100 Kraków              1685  1.0
 20.Daniel Czernatowicz     120 Kraków              1351  0.5
 21.Bożena Matysiak         100 Kraków               958  0.5
 22.Mateusz Budziakowski    100 Kraków               394  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             135 (134.51)  13451 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         133 (132.63)  13263 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  6  Tomasz Ciejka            Kraków             129 (129.30)  12930 / 100
  7  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
  8  Wojciech Więcek          Kraków             125 (124.62)  12462 / 100
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         124 (124.40)  12440 / 100
 10  Artur Irzyk              Kraków             124 (123.91)  12391 / 100
 11  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
 12  Grzegorz Wilk            Kraków             122 (122.24)  12224 / 100
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (122.15)  12215 / 100
 14  Damian Krężel            Mielec             122 (121.97)   4025 / 33 
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (121.15)  12115 / 100
 16  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             119 (118.79)  11879 / 100
 18  Arkadiusz Biegun         Kraków             117 (116.59)  11659 / 100
 19  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 20  Krzysztof Le¶niak        Kraków             115 (115.25)  11525 / 100
 21  Łukasz Bryła             Mielec             114 (114.11)  10612 / 93 
 22  Tomasz Lempart           Kraków             113 (113.22)  11322 / 100
 23  Jerzy Matyasik           Kraków             109 (109.33)  10933 / 100
 24  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 25  Przemysław Herdzina      Kraków             108 (108.49)  10849 / 100
 26  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 27  Tomasz Figiel            Zawichost          107 (106.54)   7564 / 71 
 28  Paweł Jędryka            Tarnów             106 (106.20)  10620 / 100
 29  Przemysław Drochomirecki Opole              106 (105.99)  10599 / 100
 30  Agnieszka Krupka         Krosno             105 (105.03)   6722 / 64 
 31  Katarzyna Klimała        Kraków             103 (103.02)  10302 / 100
 32  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      103 (102.79)   3906 / 38 
 33  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 34  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 35  Maciej Chmielowski       Kraków              97 ( 96.82)   9682 / 100
 36  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 37  Paweł Miczko             Sandomierz          94 ( 94.09)   2164 / 23 
 38  Bożena Matysiak          Kraków              94 ( 93.99)   9399 / 100
 39  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 40  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 41  Jan Kozłowski            Kraków              93 ( 92.77)   5659 / 61 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 47  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 48  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 49  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 50  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 51  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 52  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 53  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 54  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 55  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 56  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 57  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 58  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 59  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 60  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 61  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 62  Małgorzata Sikora        Kraków              80 ( 79.80)    798 / 10 
 63  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 64  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 65  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 66  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 67  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 68  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 69  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 70  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 71  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 72  Filip Klar               Mielec             134 (133.50)    801 / 6  
 73  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 74  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 75  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 76  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 77  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 78  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 79  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 80  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 81  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 82  Alicja Żarowska          Kraków              74 ( 73.83)    443 / 6  
 83  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 84  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               161 (161.00)    805 / 5  
 85  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 86  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 87  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 88  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                92 ( 92.00)    460 / 5  
 89  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 90  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 91  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 92  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 93  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 94  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 95  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 96  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 97  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 98  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 99  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
100  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
101  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
102  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
103  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
104  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
105  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
106  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
107  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
108  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
109  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
110  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
111  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
112  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
113  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  

 


  1  Kamil Górka             136 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Daniel Czernatowicz    120   +  408:403   170
   2    4   17  Bożena Matysiak        100   +  391:320   150
   3    3    4  Andrzej Rakoczy        123   +  447:316   173
   4    1    6  Łukasz Bobowski        123   -  322:496    73
   5    3    3  Tomasz Ciejka          128   -  343:434    78
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.80


  2  Justyna Fugiel          133 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Tomasz Lempart         113   -  332:368    63
   2    9   19  Jan Kozłowski          100   +  419:279   150
   3    5   18  Agnieszka Krupka       103   +  331:285   153
   4    3   16  Małgorzata Sulejewska  121   +  390:383   171
   5    1   10  Arkadiusz Biegun       112   -  355:469    62
   6    4   14  Paweł Miczko           100   +  461:212   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.83


  3  Tomasz Ciejka           128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Arkadiusz Biegun       112   -  300:393    62
   2    7   20  Wojciech Więcek        125   +  390:356   175
   3    8    8  Daniel Czernatowicz    120   +  342:322   170
   4    5   13  Katarzyna Klimała      103   +  365:344   153
   5    3    1  Kamil Górka            136   +  434:343   186
   6    2    4  Andrzej Rakoczy        123   +  390:371   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 153.17


  4  Andrzej Rakoczy         123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Przemysław Herdzina    109   +  495:283   159
   2    1   16  Małgorzata Sulejewska  121   -  377:450    71
   3    3    1  Kamil Górka            136   -  316:447    86
   4    6   18  Agnieszka Krupka       103   +  399:308   153
   5    4   14  Paweł Miczko           100   +  434:312   150
   6    2    3  Tomasz Ciejka          128   -  371:390    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.17


  5  Artur Irzyk             123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Tomasz Figiel          107   +  356:338   157
   2    3    7  Grzegorz Wilk          122   +  354:328   172
   3    2   16  Małgorzata Sulejewska  121   +  387:337   171
   4    2   10  Arkadiusz Biegun       112   -  318:410    62
   5    2    6  Łukasz Bobowski        123   +  463:348   173
   6    1   10  Arkadiusz Biegun       112   +  441:384   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 149.50


  6  Łukasz Bobowski         123 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Katarzyna Klimała      103   +  455:313   153
   2    2    9  Tomasz Lempart         113   +  381:339   163
   3    1   10  Arkadiusz Biegun       112   -  340:386    62
   4    1    1  Kamil Górka            136   +  496:322   186
   5    2    5  Artur Irzyk            123   -  348:463    73
   6    3   16  Małgorzata Sulejewska  121   -  290:363    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.00


  7  Grzegorz Wilk           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Paweł Miczko           100   +  438:301   150
   2    3    5  Artur Irzyk            123   -  328:354    73
   3    4   13  Katarzyna Klimała      103   -  369:448    53
   4    8   20  Wojciech Więcek        125   -  322:386    75
   5            PAUZA
   6    7   18  Agnieszka Krupka       103   -  383:478    53
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.80


  8  Daniel Czernatowicz     120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            136   -  403:408    86
   2    5   10  Arkadiusz Biegun       112   -  326:367    62
   3    8    3  Tomasz Ciejka          128   -  322:342    78
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.33


  9  Tomasz Lempart          113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         133   +  368:332   183
   2    2    6  Łukasz Bobowski        123   -  339:381    73
   3    7   21  Maciej Chmielowski     100   +  432:354   150
   4    4   14  Paweł Miczko           100   -  279:411    50
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.00


 10  Arkadiusz Biegun        112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          128   +  393:300   178
   2    5    8  Daniel Czernatowicz    120   +  367:326   170
   3    1    6  Łukasz Bobowski        123   +  386:340   173
   4    2    5  Artur Irzyk            123   +  410:318   173
   5    1    2  Justyna Fugiel         133   +  469:355   183
   6    1    5  Artur Irzyk            123   -  384:441    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.33


 11  Przemysław Herdzina     109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        123   -  283:495    73
   2   10   13  Katarzyna Klimała      103   -  334:362    53
   3    9   20  Wojciech Więcek        125   +  326:264   175
   4    9   15  Małgorzata Sikora      100   +  349:340   150
   5    5   16  Małgorzata Sulejewska  121   -  315:428    71
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.40


 12  Tomasz Figiel           107 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Artur Irzyk            123   -  338:356    73
   2    8   18  Agnieszka Krupka       103   -  333:357    53
   3   10   19  Jan Kozłowski          100   +  469:369   150
   4    7   21  Maciej Chmielowski     100   -  381:477    50
   5    7   15  Małgorzata Sikora      100   +  335:293   150
   6    5   21  Maciej Chmielowski     100   +  365:340   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.33


 13  Katarzyna Klimała       103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Łukasz Bobowski        123   -  313:455    73
   2   10   11  Przemysław Herdzina    109   +  362:334   159
   3    4    7  Grzegorz Wilk          122   +  448:369   172
   4    5    3  Tomasz Ciejka          128   -  344:365    78
   5    6   21  Maciej Chmielowski     100   -  323:364    50
   6    6   20  Wojciech Więcek        125   -  335:427    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.17


 14  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Grzegorz Wilk          122   -  301:438    72
   2    6   15  Małgorzata Sikora      100   +  414:211   150
   3    6   17  Bożena Matysiak        100   +  363:338   150
   4    4    9  Tomasz Lempart         113   +  411:279   163
   5    4    4  Andrzej Rakoczy        123   -  312:434    73
   6    4    2  Justyna Fugiel         133   -  212:461    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.17


 15  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Małgorzata Sulejewska  121   -  352:374    71
   2    6   14  Paweł Miczko           100   -  211:414    50
   3            PAUZA
   4    9   11  Przemysław Herdzina    109   -  340:349    59
   5    7   12  Tomasz Figiel          107   -  293:335    57
   6    8   19  Jan Kozłowski          100   +  319:313   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.40


 16  Małgorzata Sulejewska   121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   15  Małgorzata Sikora      100   +  374:352   150
   2    1    4  Andrzej Rakoczy        123   +  450:377   173
   3    2    5  Artur Irzyk            123   -  337:387    73
   4    3    2  Justyna Fugiel         133   -  383:390    83
   5    5   11  Przemysław Herdzina    109   +  428:315   159
   6    3    6  Łukasz Bobowski        123   +  363:290   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.17


 17  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    1  Kamil Górka            136   -  320:391    86
   3    6   14  Paweł Miczko           100   -  338:363    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.00


 18  Agnieszka Krupka        103 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8   12  Tomasz Figiel          107   +  357:333   157
   3    5    2  Justyna Fugiel         133   -  285:331    83
   4    6    4  Andrzej Rakoczy        123   -  308:399    73
   5    8   19  Jan Kozłowski          100   +  442:315   150
   6    7    7  Grzegorz Wilk          122   +  478:383   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.00


 19  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    9    2  Justyna Fugiel         133   -  279:419    83
   3   10   12  Tomasz Figiel          107   -  369:469    57
   4   10   22  Mateusz Budziakowski   100   +  409:158   150
   5    8   18  Agnieszka Krupka       103   -  315:442    53
   6    8   15  Małgorzata Sikora      100   -  313:319    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 78.60


 20  Wojciech Więcek         125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7    3  Tomasz Ciejka          128   -  356:390    78
   3    9   11  Przemysław Herdzina    109   -  264:326    59
   4    8    7  Grzegorz Wilk          122   +  386:322   172
   5    9   22  Mateusz Budziakowski   100   +  414:236   150
   6    6   13  Katarzyna Klimała      103   +  427:335   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.40


 21  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7    9  Tomasz Lempart         113   -  354:432    63
   4    7   12  Tomasz Figiel          107   +  477:381   157
   5    6   13  Katarzyna Klimała      103   +  364:323   153
   6    5   12  Tomasz Figiel          107   -  340:365    57
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.50


 22  Mateusz Budziakowski    100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4   10   19  Jan Kozłowski          100   -  158:409    50
   5    9   20  Wojciech Więcek        125   -  236:414    75
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 62.50