Numer turnieju: 120
Data: 28 kwietnia 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             138 Łęczna              2482  5.0
  2.Agnieszka Krupka        108 Krosno              2470  5.0
  3.Małgorzata Sulejewska   121 Kraków              2231  5.0
  4.Tomasz Ciejka           127 Kraków              2328  4.0
  5.Artur Irzyk             124 Kraków              2288  4.0
  6.Łukasz Bobowski         127 Suchedniów          2390  3.0
  7.Arkadiusz Biegun        117 Kraków              2227  3.0
  8.Andrzej Rakoczy         125 Kraków              2226  3.0
  9.Przemysław Herdzina     108 Kraków              2185  3.0
 10.Justyna Fugiel          134 Sandomierz          2149  3.0
 11.Katarzyna Klimała       104 Kraków              2122  2.5
 12.Paweł Miczko            100 Sandomierz          1991  2.5
 13.Paweł Jędryka           106 Tarnów              2248  2.0
 14.Tomasz Figiel           106 Zawichost           2060  2.0
 15.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1894  2.0
 16.Jan Kozłowski           100 Kraków              1863  1.5
 17.Grzegorz Wilk           125 Kraków               721  1.0
 18.Alicja Żarowska         100 Kraków              1702  0.5
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             136 (136.47)  13647 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         132 (132.20)  13220 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  6  Łukasz Bobowski          Suchedniów         127 (127.19)  12719 / 100
  7  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (126.14)  12614 / 100
  9  Artur Irzyk              Kraków             125 (125.45)  12545 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (124.66)  12466 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             125 (124.62)  12462 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             125 (124.56)  12456 / 100
 13  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             122 (122.04)  12204 / 100
 15  Damian Krężel            Mielec             122 (121.51)   4739 / 39 
 16  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (117.79)  11779 / 100
 18  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 19  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (116.21)  11621 / 100
 20  Krzysztof Le¶niak        Kraków             115 (115.25)  11525 / 100
 21  Tomasz Lempart           Kraków             113 (113.22)  11322 / 100
 22  Łukasz Bryła             Mielec             113 (112.51)  11138 / 99 
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             112 (111.85)   9172 / 82 
 24  Przemysław Herdzina      Kraków             110 (110.01)  11001 / 100
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             109 (109.22)  10922 / 100
 26  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 27  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 28  Paweł Jędryka            Tarnów             106 (106.33)  10633 / 100
 29  Tomasz Figiel            Zawichost          106 (106.23)   9136 / 86 
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              106 (105.99)  10599 / 100
 31  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 32  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 33  Katarzyna Klimała        Kraków             102 (102.28)  10228 / 100
 34  Maciej Chmielowski       Kraków              97 ( 97.41)   9741 / 100
 35  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 36  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 37  Jan Kozłowski            Kraków              94 ( 93.73)   7311 / 78 
 38  Bożena Matysiak          Kraków              94 ( 93.70)   9370 / 100
 39  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 40  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 41  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 42  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 43  Paweł Miczko             Sandomierz          91 ( 91.34)   3471 / 38 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 47  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 48  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 49  Małgorzata Sikora        Kraków              83 ( 83.00)   1826 / 22 
 50  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 51  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 52  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 53  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 54  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 55  Alicja Żarowska          Kraków              77 ( 77.29)   1082 / 14 
 56  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 57  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 58  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 59  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 60  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 61  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 62  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 63  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 64  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 65  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 66  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 67  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 68  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 69  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 70  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 71  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 72  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 73  Filip Klar               Mielec             134 (133.50)    801 / 6  
 74  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 75  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 76  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 77  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 78  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 79  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 80  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 81  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 82  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 83  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 84  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               161 (161.00)    805 / 5  
 85  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 86  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 87  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 88  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                92 ( 92.00)    460 / 5  
 89  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 90  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 91  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 92  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 93  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 94  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 95  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 96  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 97  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 98  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
 99  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
100  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
101  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
102  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
103  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
104  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
105  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
106  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
107  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
108  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
109  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
110  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
111  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
112  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
113  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
114  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
115  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             138 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   10  Przemysław Herdzina    108   +  437:265   158
   2    2    8  Małgorzata Sulejewska  121   +  404:235   171
   3    3    2  Justyna Fugiel         134   -  282:307    84
   4    3   13  Tomasz Figiel          106   +  512:308   156
   5    2    4  Łukasz Bobowski        127   +  456:304   177
   6    1   11  Agnieszka Krupka       108   +  391:343   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.67


  2  Justyna Fugiel          134 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   11  Agnieszka Krupka       108   -  357:400    58
   2    7   13  Tomasz Figiel          106   +  439:383   156
   3    3    1  Kamil Górka            138   +  307:282   188
   4    2    7  Artur Irzyk            124   -  333:368    74
   5    4    3  Tomasz Ciejka          127   -  300:327    77
   6    6   13  Tomasz Figiel          106   +  413:336   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.17


  3  Tomasz Ciejka           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   12  Paweł Jędryka          106   -  399:400    56
   2    4   11  Agnieszka Krupka       108   -  249:445    58
   3    8   18  Alicja Żarowska        100   +  416:257   150
   4    6   17  Małgorzata Sikora      100   +  487:325   150
   5    4    2  Justyna Fugiel         134   +  327:300   184
   6    4   10  Przemysław Herdzina    108   +  450:304   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.00


  4  Łukasz Bobowski         127 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   13  Tomasz Figiel          106   +  402:270   156
   2    3    5  Grzegorz Wilk          125   +  538:360   175
   3    1    7  Artur Irzyk            124   +  390:357   174
   4    1   11  Agnieszka Krupka       108   -  373:405    58
   5    2    1  Kamil Górka            138   -  304:456    88
   6    2    8  Małgorzata Sulejewska  121   -  383:451    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.33


  5  Grzegorz Wilk           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   14  Katarzyna Klimała      104   +  361:295   154
   2    3    4  Łukasz Bobowski        127   -  360:538    77
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.50


  6  Andrzej Rakoczy         125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   15  Jan Kozłowski          100   -  354:360    50
   2    8   18  Alicja Żarowska        100   +  350:323   150
   3    5   10  Przemysław Herdzina    108   -  328:389    58
   4    7   14  Katarzyna Klimała      104   +  402:364   154
   5    5   12  Paweł Jędryka          106   +  448:404   156
   6    3    7  Artur Irzyk            124   -  344:381    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.00


  7  Artur Irzyk             124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   16  Paweł Miczko           100   +  451:310   150
   2    1    9  Arkadiusz Biegun       117   +  382:358   167
   3    1    4  Łukasz Bobowski        127   -  357:390    77
   4    2    2  Justyna Fugiel         134   +  368:333   184
   5    1   11  Agnieszka Krupka       108   -  349:409    58
   6    3    6  Andrzej Rakoczy        125   +  381:344   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.17


  8  Małgorzata Sulejewska   121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   17  Małgorzata Sikora      100   +  367:365   150
   2    2    1  Kamil Górka            138   -  235:404    88
   3    6   15  Jan Kozłowski          100   +  370:310   150
   4    5    9  Arkadiusz Biegun       117   +  380:352   167
   5    3   10  Przemysław Herdzina    108   +  428:421   158
   6    2    4  Łukasz Bobowski        127   +  451:383   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.33


  9  Arkadiusz Biegun        117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   18  Alicja Żarowska        100   +  385:269   150
   2    1    7  Artur Irzyk            124   -  358:382    74
   3    4   17  Małgorzata Sikora      100   +  377:310   150
   4    5    8  Małgorzata Sulejewska  121   -  352:380    71
   5    6   13  Tomasz Figiel          106   -  327:339    56
   6    5   12  Paweł Jędryka          106   +  428:329   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.50


 10  Przemysław Herdzina     108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            138   -  265:437    88
   2    9   16  Paweł Miczko           100   +  389:284   150
   3    5    6  Andrzej Rakoczy        125   +  389:328   175
   4    4   12  Paweł Jędryka          106   +  417:395   156
   5    3    8  Małgorzata Sulejewska  121   -  421:428    71
   6    4    3  Tomasz Ciejka          127   -  304:450    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.50


 11  Agnieszka Krupka        108 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         134   +  400:357   184
   2    4    3  Tomasz Ciejka          127   +  445:249   177
   3    2   12  Paweł Jędryka          106   +  468:332   156
   4    1    4  Łukasz Bobowski        127   +  405:373   177
   5    1    7  Artur Irzyk            124   +  409:349   174
   6    1    1  Kamil Górka            138   -  343:391    88
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.33


 12  Paweł Jędryka           106 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          127   +  400:399   177
   2    5   15  Jan Kozłowski          100   +  388:340   150
   3    2   11  Agnieszka Krupka       108   -  332:468    58
   4    4   10  Przemysław Herdzina    108   -  395:417    58
   5    5    6  Andrzej Rakoczy        125   -  404:448    75
   6    5    9  Arkadiusz Biegun       117   -  329:428    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.50


 13  Tomasz Figiel           106 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        127   -  270:402    77
   2    7    2  Justyna Fugiel         134   -  383:439    84
   3    7   16  Paweł Miczko           100   +  424:291   150
   4    3    1  Kamil Górka            138   -  308:512    88
   5    6    9  Arkadiusz Biegun       117   +  339:327   167
   6    6    2  Justyna Fugiel         134   -  336:413    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.33


 14  Katarzyna Klimała       104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Grzegorz Wilk          125   -  295:361    75
   2    6   17  Małgorzata Sikora      100   -  279:316    50
   3            PAUZA
   4    7    6  Andrzej Rakoczy        125   -  364:402    75
   5    7   15  Jan Kozłowski          100   +  441:232   150
   6    7   17  Małgorzata Sikora      100   +  443:256   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 15  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Andrzej Rakoczy        125   +  360:354   175
   2    5   12  Paweł Jędryka          106   -  340:388    56
   3    6    8  Małgorzata Sulejewska  121   -  310:370    71
   4    8   16  Paweł Miczko           100   -  321:396    50
   5    7   14  Katarzyna Klimała      104   -  232:441    54
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.20


 16  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Artur Irzyk            124   -  310:451    74
   2    9   10  Przemysław Herdzina    108   -  284:389    58
   3    7   13  Tomasz Figiel          106   -  291:424    56
   4    8   15  Jan Kozłowski          100   +  396:321   150
   5            PAUZA
   6    8   18  Alicja Żarowska        100   +  410:276   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.60


 17  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Małgorzata Sulejewska  121   -  365:367    71
   2    6   14  Katarzyna Klimała      104   +  316:279   154
   3    4    9  Arkadiusz Biegun       117   -  310:377    67
   4    6    3  Tomasz Ciejka          127   -  325:487    77
   5    8   18  Alicja Żarowska        100   +  322:277   150
   6    7   14  Katarzyna Klimała      104   -  256:443    54
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.50


 18  Alicja Żarowska         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Arkadiusz Biegun       117   -  269:385    67
   2    8    6  Andrzej Rakoczy        125   -  323:350    75
   3    8    3  Tomasz Ciejka          127   -  257:416    77
   4            PAUZA
   5    8   17  Małgorzata Sikora      100   -  277:322    50
   6    8   16  Paweł Miczko           100   -  276:410    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 63.80