Numer turnieju: 121
Data: 5 maja 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Małgorzata Sulejewska   122 Kraków              2562  5.0
  2.Przemysław Herdzina     110 Kraków              2375  5.0
  3.Agnieszka Krupka        112 Krosno              2329  5.0
  4.Tomasz Ciejka           125 Kraków              2341  4.0
  5.Artur Irzyk             125 Kraków              2308  4.0
  6.Filip Klar              100 Mielec              1995  4.0
  7.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2425  3.0
  8.Katarzyna Klimała       102 Kraków              2281  3.0
  9.Andrzej Rakoczy         125 Kraków              2208  3.0
 10.Paweł Jędryka           106 Tarnów              2159  3.0
 11.Jan Kozłowski           100 Kraków              2056  3.0
 12.Paweł Miczko            100 Sandomierz          1934  2.5
 13.Kamil Górka             136 Łęczna              2239  2.0
 14.Arkadiusz Biegun        116 Kraków              2237  2.0
 15.Damian Krężel           122 Mielec              2107  2.0
 16.Tomasz Lempart          113 Kraków              1625  2.0
 17.Łukasz Bobowski         127 Suchedniów          2087  1.5
 18.Grzegorz Wilk           126 Kraków              1069  1.0
 19.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1013  0.5
 20.Monika Ścisłowska       100 Chrzanów            1429  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             134 (133.63)  13363 / 100
  2  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         131 (131.49)  13149 / 100
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  6  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
  7  Artur Irzyk              Kraków             126 (126.21)  12621 / 100
  8  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (126.18)  12618 / 100
  9  Łukasz Bobowski          Suchedniów         125 (125.39)  12539 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (125.15)  12515 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             125 (124.62)  12462 / 100
 12  Małgorzata Sulejewska    Kraków             123 (123.45)  12345 / 100
 13  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
 14  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (122.18)  12218 / 100
 15  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 16  Damian Krężel            Mielec             118 (118.38)   5327 / 45 
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (117.79)  11779 / 100
 18  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 19  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (115.71)  11571 / 100
 20  Krzysztof Leśniak        Kraków             115 (115.25)  11525 / 100
 21  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (114.15)  10045 / 88 
 22  Przemysław Herdzina      Kraków             113 (112.79)  11279 / 100
 23  Łukasz Bryła             Mielec             113 (112.51)  11138 / 99 
 24  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.06)  11206 / 100
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             109 (109.22)  10922 / 100
 26  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 27  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 28  Paweł Jędryka            Tarnów             107 (106.80)  10680 / 100
 29  Tomasz Figiel            Zawichost          106 (106.23)   9136 / 86 
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              106 (105.99)  10599 / 100
 31  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 32  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 33  Katarzyna Klimała        Kraków             101 (101.30)  10130 / 100
 34  Maciej Chmielowski       Kraków              97 ( 97.41)   9741 / 100
 35  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 36  Jan Kozłowski            Kraków              96 ( 95.64)   8034 / 84 
 37  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 38  Bożena Matysiak          Kraków              94 ( 93.70)   9370 / 100
 39  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 40  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 41  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 42  Paweł Miczko             Sandomierz          92 ( 92.37)   3972 / 43 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 47  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 48  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 49  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 50  Małgorzata Sikora        Kraków              82 ( 81.79)   1963 / 24 
 51  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 52  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 53  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 54  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 55  Alicja Żarowska          Kraków              77 ( 77.29)   1082 / 14 
 56  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 57  Filip Klar               Mielec             135 (134.83)   1618 / 12 
 58  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 59  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 60  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 61  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 62  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 63  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 64  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 65  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 66  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 67  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 68  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 69  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 70  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 71  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 72  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 73  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 74  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 75  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 76  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 77  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 78  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 79  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 80  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 81  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 82  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 83  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 84  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 85  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 86  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 87  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 88  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 89  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 90  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 91  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 92  Monika Ścisłowska        Chrzanów            63 ( 62.60)    313 / 5  
 93  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 94  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 95  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 96  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
 97  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
 98  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
 99  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
100  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
101  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
102  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
103  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
104  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
105  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
106  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
107  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
108  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
109  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
110  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
111  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
112  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
113  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
114  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
115  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
116  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             136 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    9  Arkadiusz Biegun       116   +  461:265   166
   2    2    7  Małgorzata Sulejewska  122   -  430:439    72
   3    3   11  Agnieszka Krupka       112   -  384:431    62
   4    5   15  Jan Kozłowski          100   +  332:315   150
   5    3   18  Filip Klar             100   -  330:338    50
   6    5    2  Justyna Fugiel         132   -  302:444    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.00


  2  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   10  Tomasz Lempart         113   -  342:429    63
   2    7    3  Grzegorz Wilk          126   -  330:390    76
   3    8    9  Arkadiusz Biegun       116   +  417:359   166
   4    8    8  Damian Krężel          122   -  411:442    72
   5    7   19  Łukasz Bobowski        127   +  481:381   177
   6    5    1  Kamil Górka            136   +  444:302   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.33


  3  Grzegorz Wilk           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   12  Przemysław Herdzina    110   -  295:429    60
   2    7    2  Justyna Fugiel         132   +  390:330   182
   3    4   14  Katarzyna Klimała      102   -  384:444    52
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.00


  4  Artur Irzyk             125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   13  Paweł Jędryka          106   -  301:334    56
   2   10   20  Monika Ścisłowska      100   +  421:280   150
   3    7   17  Małgorzata Sikora      100   +  404:366   150
   4    3   10  Tomasz Lempart         113   +  456:439   163
   5    2    7  Małgorzata Sulejewska  122   -  312:496    72
   6    4   15  Jan Kozłowski          100   +  414:249   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.50


  5  Tomasz Ciejka           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   14  Katarzyna Klimała      102   +  465:376   152
   2    1   15  Jan Kozłowski          100   -  308:442    50
   3    5   13  Paweł Jędryka          106   -  339:391    56
   4    6    9  Arkadiusz Biegun       116   +  413:375   166
   5    5    8  Damian Krężel          122   +  377:364   172
   6    3    6  Andrzej Rakoczy        125   +  439:282   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.50


  6  Andrzej Rakoczy         125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   15  Jan Kozłowski          100   -  293:416    50
   2    8    8  Damian Krężel          122   +  347:302   172
   3    6   10  Tomasz Lempart         113   -  406:418    63
   4    7   19  Łukasz Bobowski        127   +  440:309   177
   5    6   13  Paweł Jędryka          106   +  440:343   156
   6    3    5  Tomasz Ciejka          125   -  282:439    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.50


  7  Małgorzata Sulejewska   122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Paweł Miczko           100   +  412:297   150
   2    2    1  Kamil Górka            136   +  439:430   186
   3    2   18  Filip Klar             100   -  304:338    50
   4    4   13  Paweł Jędryka          106   +  450:414   156
   5    2    4  Artur Irzyk            125   +  496:312   175
   6    1   12  Przemysław Herdzina    110   +  461:356   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.17


  8  Damian Krężel           122 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   18  Filip Klar             100   -  321:343    50
   2    8    6  Andrzej Rakoczy        125   -  302:347    75
   3   10   20  Monika Ścisłowska      100   +  357:253   150
   4    8    2  Justyna Fugiel         132   +  442:411   182
   5    5    5  Tomasz Ciejka          125   -  364:377    75
   6    7   13  Paweł Jędryka          106   -  321:365    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.00


  9  Arkadiusz Biegun        116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            136   -  265:461    86
   2    9   19  Łukasz Bobowski        127   +  454:293   177
   3    8    2  Justyna Fugiel         132   -  359:417    82
   4    6    5  Tomasz Ciejka          125   -  375:413    75
   5    8   20  Monika Ścisłowska      100   +  416:351   150
   6    6   14  Katarzyna Klimała      102   -  368:389    52
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.67


 10  Tomasz Lempart          113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         132   +  429:342   182
   2    3   18  Filip Klar             100   -  339:395    50
   3    6    6  Andrzej Rakoczy        125   +  418:406   175
   4    3    4  Artur Irzyk            125   -  439:456    75
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.50


 11  Agnieszka Krupka        112 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   19  Łukasz Bobowski        127   +  418:318   177
   2    5   17  Małgorzata Sikora      100   +  408:347   150
   3    3    1  Kamil Górka            136   +  431:384   186
   4    1   18  Filip Klar             100   +  419:270   150
   5    1   12  Przemysław Herdzina    110   -  284:388    60
   6    2   18  Filip Klar             100   +  369:311   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.50


 12  Przemysław Herdzina     110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    3  Grzegorz Wilk          126   +  429:295   176
   2    4   13  Paweł Jędryka          106   +  381:312   156
   3    1   15  Jan Kozłowski          100   +  400:283   150
   4    2   14  Katarzyna Klimała      102   +  421:298   152
   5    1   11  Agnieszka Krupka       112   +  388:284   162
   6    1    7  Małgorzata Sulejewska  122   -  356:461    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.67


 13  Paweł Jędryka           106 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    4  Artur Irzyk            125   +  334:301   175
   2    4   12  Przemysław Herdzina    110   -  312:381    60
   3    5    5  Tomasz Ciejka          125   +  391:339   175
   4    4    7  Małgorzata Sulejewska  122   -  414:450    72
   5    6    6  Andrzej Rakoczy        125   -  343:440    75
   6    7    8  Damian Krężel          122   +  365:321   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.50


 14  Katarzyna Klimała       102 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    5  Tomasz Ciejka          125   -  376:465    75
   2    6   16  Paweł Miczko           100   +  434:373   150
   3    4    3  Grzegorz Wilk          126   +  444:384   176
   4    2   12  Przemysław Herdzina    110   -  298:421    60
   5    4   15  Jan Kozłowski          100   -  340:351    50
   6    6    9  Arkadiusz Biegun       116   +  389:368   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.83


 15  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    6  Andrzej Rakoczy        125   +  416:293   175
   2    1    5  Tomasz Ciejka          125   +  442:308   175
   3    1   12  Przemysław Herdzina    110   -  283:400    60
   4    5    1  Kamil Górka            136   -  315:332    86
   5    4   14  Katarzyna Klimała      102   +  351:340   152
   6    4    4  Artur Irzyk            125   -  249:414    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.50


 16  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    7  Małgorzata Sulejewska  122   -  297:412    72
   2    6   14  Katarzyna Klimała      102   -  373:434    52
   3    9   19  Łukasz Bobowski        127   -  252:486    77
   4    9   20  Monika Ścisłowska      100   +  325:263   150
   5            PAUZA
   6    8   20  Monika Ścisłowska      100   +  387:282   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.20


 17  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   11  Agnieszka Krupka       112   -  347:408    62
   3    7    4  Artur Irzyk            125   -  366:404    75
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.50


 18  Filip Klar              100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    8  Damian Krężel          122   +  343:321   172
   2    3   10  Tomasz Lempart         113   +  395:339   163
   3    2    7  Małgorzata Sulejewska  122   +  338:304   172
   4    1   11  Agnieszka Krupka       112   -  270:419    62
   5    3    1  Kamil Górka            136   +  338:330   186
   6    2   11  Agnieszka Krupka       112   -  311:369    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.17


 19  Łukasz Bobowski         127 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   11  Agnieszka Krupka       112   -  318:418    62
   2    9    9  Arkadiusz Biegun       116   -  293:454    66
   3    9   16  Paweł Miczko           100   +  486:252   150
   4    7    6  Andrzej Rakoczy        125   -  309:440    75
   5    7    2  Justyna Fugiel         132   -  381:481    82
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.00


 20  Monika Ścisłowska       100 Chrzanów          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   10    4  Artur Irzyk            125   -  280:421    75
   3   10    8  Damian Krężel          122   -  253:357    72
   4    9   16  Paweł Miczko           100   -  263:325    50
   5    8    9  Arkadiusz Biegun       116   -  351:416    66
   6    8   16  Paweł Miczko           100   -  282:387    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 62.60