Numer turnieju: 122
Data: 12 maja 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             134 Łęczna              2748  4.0
  2.Łukasz Bobowski         125 Suchedniów          2391  4.0
  3.Tomasz Ciejka           122 Kraków              2294  4.0
  4.Justyna Fugiel          131 Sandomierz          2203  4.0
  5.Kamil Jagliński         100 Ostrowiec           2031  3.5
  6.Artur Irzyk             126 Kraków              2388  3.0
  7.Przemysław Herdzina     113 Kraków              2254  3.0
  8.Agnieszka Krupka        114 Krosno              1747  3.0
  9.Arkadiusz Biegun        116 Kraków              2068  2.5
 10.Katarzyna Klimała       101 Kraków              1719  2.0
 11.Grzegorz Wilk           125 Kraków              1699  2.0
 12.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1574  1.5
 13.Jan Kozłowski           100 Kraków              1553  1.0
 14.Krzysztof Bajera        100 Garwolin            1378  1.0
 15.Izabela Klimała         100 Kraków              1177  1.0
 16.Jerzy Matyasik          109 Kraków               744  1.0
 17.Przemysław Drochomirecki 106 Opole                332  1.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             133 (133.12)  13312 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         133 (132.96)  13296 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  6  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
  7  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (126.18)  12618 / 100
  8  Artur Irzyk              Kraków             126 (126.09)  12609 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (125.68)  12568 / 100
 10  Łukasz Bobowski          Suchedniów         125 (124.90)  12490 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             125 (124.62)  12462 / 100
 12  Tomasz Ciejka            Kraków             124 (123.80)  12380 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             123 (123.45)  12345 / 100
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
 15  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 16  Damian Krężel            Mielec             118 (118.38)   5327 / 45 
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (117.79)  11779 / 100
 18  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 19  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (115.97)  11597 / 100
 20  Krzysztof Le¶niak        Kraków             115 (115.25)  11525 / 100
 21  Agnieszka Krupka         Krosno             115 (114.51)  10649 / 93 
 22  Łukasz Bryła             Mielec             113 (112.51)  11138 / 99 
 23  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.06)  11206 / 100
 24  Przemysław Herdzina      Kraków             111 (111.02)  11102 / 100
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             109 (109.19)  10919 / 100
 26  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 27  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 28  Paweł Jędryka            Tarnów             107 (106.80)  10680 / 100
 29  Tomasz Figiel            Zawichost          106 (106.23)   9136 / 86 
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              106 (105.99)  10599 / 100
 31  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 32  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 33  Katarzyna Klimała        Kraków              99 ( 98.94)   9894 / 100
 34  Maciej Chmielowski       Kraków              97 ( 97.41)   9741 / 100
 35  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 36  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 37  Jan Kozłowski            Kraków              95 ( 94.55)   8415 / 89 
 38  Bożena Matysiak          Kraków              94 ( 93.70)   9370 / 100
 39  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 40  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 41  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 42  Paweł Miczko             Sandomierz          92 ( 92.37)   3972 / 43 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 47  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 48  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 49  Małgorzata Sikora        Kraków              83 ( 82.71)   2316 / 28 
 50  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 51  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 52  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 53  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 54  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 55  Alicja Żarowska          Kraków              77 ( 77.29)   1082 / 14 
 56  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 57  Filip Klar               Mielec             135 (134.83)   1618 / 12 
 58  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 59  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 60  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 61  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 62  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 63  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 64  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 65  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 66  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 67  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 68  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 69  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 70  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 71  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 72  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 73  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 74  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 75  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 76  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 77  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 78  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 79  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 80  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 81  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 82  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 83  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 84  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               161 (161.00)    805 / 5  
 85  Kamil Jagliński          Ostrowiec          129 (129.00)    645 / 5  
 86  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 87  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 88  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 89  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                92 ( 92.00)    460 / 5  
 90  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 91  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 92  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 93  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            63 ( 62.60)    313 / 5  
 94  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 95  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 96  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 97  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 98  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 99  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
100  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
101  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
102  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
103  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
104  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
105  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
106  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
107  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
108  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
109  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
110  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
111  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
112  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
113  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
114  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
115  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
116  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
117  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
118  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
119  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             134 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Arkadiusz Biegun       116   +  632:287   166
   2    1    4  Grzegorz Wilk          125   +  349:337   175
   3    1    7  Przemysław Herdzina    113   +  504:318   163
   4    1   10  Kamil Jagliński        100   +  488:260   150
   5    1   11  Justyna Fugiel         131   -  415:460    81
   6    1   11  Justyna Fugiel         131   -  360:371    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.00


  2  Artur Irzyk             126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Przemysław Herdzina    113   -  393:401    63
   2    2    3  Łukasz Bobowski        125   +  458:328   175
   3    3    4  Grzegorz Wilk          125   -  384:386    75
   4    2   11  Justyna Fugiel         131   +  460:405   181
   5    3    6  Arkadiusz Biegun       116   +  353:299   166
   6    2    3  Łukasz Bobowski        125   -  340:404    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.50


  3  Łukasz Bobowski         125 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Jerzy Matyasik         109   +  423:348   159
   2    2    2  Artur Irzyk            126   -  328:458    76
   3    4   10  Kamil Jagliński        100   -  291:356    50
   4    6   16  Izabela Klimała        100   +  365:342   150
   5    4    4  Grzegorz Wilk          125   +  580:285   175
   6    2    2  Artur Irzyk            126   +  404:340   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.00


  4  Grzegorz Wilk           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Małgorzata Sikora      100   +  390:305   150
   2    1    1  Kamil Górka            134   -  337:349    84
   3    3    2  Artur Irzyk            126   +  386:384   176
   4    3    7  Przemysław Herdzina    113   -  301:339    63
   5    4    3  Łukasz Bobowski        125   -  285:580    75
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.60


  5  Tomasz Ciejka           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Kamil Jagliński        100   -  354:379    50
   2    4    9  Małgorzata Sikora      100   +  389:303   150
   3    5    6  Arkadiusz Biegun       116   -  369:378    66
   4    4   12  Agnieszka Krupka       114   +  408:305   164
   5    2    7  Przemysław Herdzina    113   +  348:322   163
   6    3    7  Przemysław Herdzina    113   +  426:388   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.00


  6  Arkadiusz Biegun        116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            134   -  287:632    84
   2    7    8  Jerzy Matyasik         109   -  371:396    59
   3    5    5  Tomasz Ciejka          122   +  378:369   172
   4    5   14  Katarzyna Klimała      101   +  433:370   151
   5    3    2  Artur Irzyk            126   -  299:353    76
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.40


  7  Przemysław Herdzina     113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            126   +  401:393   176
   2    3   10  Kamil Jagliński        100   +  486:261   150
   3    1    1  Kamil Górka            134   -  318:504    84
   4    3    4  Grzegorz Wilk          125   +  339:301   175
   5    2    5  Tomasz Ciejka          122   -  322:348    72
   6    3    5  Tomasz Ciejka          122   -  388:426    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.50


  8  Jerzy Matyasik          109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Łukasz Bobowski        125   -  348:423    75
   2    7    6  Arkadiusz Biegun       116   +  396:371   166
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.50


  9  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Grzegorz Wilk          125   -  305:390    75
   2    4    5  Tomasz Ciejka          122   -  303:389    72
   3    6   17  Przemysław Drochomirecki 106   -  316:332    56
   4            PAUZA
   5    7   13  Jan Kozłowski          100   +  350:266   150
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.25


 10  Kamil Jagliński         100 Ostrowiec         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Tomasz Ciejka          122   +  379:354   172
   2    3    7  Przemysław Herdzina    113   -  261:486    63
   3    4    3  Łukasz Bobowski        125   +  356:291   175
   4    1    1  Kamil Górka            134   -  260:488    84
   5            PAUZA
   6    4   14  Katarzyna Klimała      101   +  475:271   151
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.00


 11  Justyna Fugiel          131 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   13  Jan Kozłowski          100   +  523:232   150
   3    2   12  Agnieszka Krupka       114   +  444:288   164
   4    2    2  Artur Irzyk            126   -  405:460    76
   5    1    1  Kamil Górka            134   +  460:415   184
   6    1    1  Kamil Górka            134   +  371:360   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 151.60


 12  Agnieszka Krupka        114 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   14  Katarzyna Klimała      101   +  391:285   151
   3    2   11  Justyna Fugiel         131   -  288:444    81
   4    4    5  Tomasz Ciejka          122   -  305:408    72
   5    6   15  Krzysztof Bajera       100   +  399:393   150
   6    5   15  Krzysztof Bajera       100   +  364:301   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.80


 13  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   11  Justyna Fugiel         131   -  232:523    81
   3    8   16  Izabela Klimała        100   -  346:386    50
   4    7   15  Krzysztof Bajera       100   -  312:375    50
   5    7    9  Małgorzata Sikora      100   -  266:350    50
   6    6   16  Izabela Klimała        100   +  397:178   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 76.20


 14  Katarzyna Klimała       101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   12  Agnieszka Krupka       114   -  285:391    64
   3    7   15  Krzysztof Bajera       100   +  476:309   150
   4    5    6  Arkadiusz Biegun       116   -  370:433    66
   5    5   16  Izabela Klimała        100   +  317:271   150
   6    4   10  Kamil Jagliński        100   -  271:475    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.00


 15  Krzysztof Bajera        100 Garwolin          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   14  Katarzyna Klimała      101   -  309:476    51
   4    7   13  Jan Kozłowski          100   +  375:312   150
   5    6   12  Agnieszka Krupka       114   -  393:399    64
   6    5   12  Agnieszka Krupka       114   -  301:364    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 82.25


 16  Izabela Klimała         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   13  Jan Kozłowski          100   +  386:346   150
   4    6    3  Łukasz Bobowski        125   -  342:365    75
   5    5   14  Katarzyna Klimała      101   -  271:317    51
   6    6   13  Jan Kozłowski          100   -  178:397    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.50


 17  Przemysław Drochomirecki 106 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    9  Małgorzata Sikora      100   +  332:316   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00