Numer turnieju: 123
Data: 19 maja 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Przemysław Herdzina     111 Kraków              2351  5.0
  2.Damian Krężel           118 Mielec              2425  4.0
  3.Andrzej Rakoczy         126 Kraków              2189  4.0
  4.Justyna Fugiel          133 Sandomierz          1762  4.0
  5.Kamil Górka             133 Łęczna              2458  3.0
  6.Łukasz Bryła            113 Mielec              2440  3.0
  7.Filip Klar              100 Mielec              2276  3.0
  8.Jerzy Matyasik          109 Kraków              2192  3.0
  9.Katarzyna Klimała       100 Kraków              2087  2.5
 10.Łukasz Bobowski         125 Suchedniów          2171  2.0
 11.Jan Kozłowski           100 Kraków              2000  2.0
 12.Agnieszka Krupka        115 Krosno              1990  2.0
 13.Bożena Matysiak         100 Kraków              1855  2.0
 14.Małgorzata Sulejewska   123 Kraków              1789  1.0
 15.Przemysław Drochomirecki 106 Opole                395  1.0
 16.Jacek Pietruszka        123 Kraków               334  1.0
 17.Kamil Jagliński         100 Ostrowiec            985  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         135 (135.34)  13534 / 100
  2  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  3  Kamil Górka              Łęczna             132 (131.80)  13180 / 100
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  6  Filip Klar               Mielec             129 (128.83)   2319 / 18 
  7  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
  8  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (126.47)  12647 / 100
  9  Artur Irzyk              Kraków             126 (126.09)  12609 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             126 (125.68)  12568 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             125 (124.62)  12462 / 100
 12  Tomasz Ciejka            Kraków             124 (123.80)  12380 / 100
 13  Łukasz Bobowski          Suchedniów         123 (122.92)  12292 / 100
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (119.91)  11991 / 100
 16  Damian Krężel            Mielec             120 (119.59)   6099 / 51 
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (117.79)  11779 / 100
 19  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 20  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (115.97)  11597 / 100
 21  Krzysztof Le¶niak        Kraków             115 (115.25)  11525 / 100
 22  Przemysław Herdzina      Kraków             115 (114.78)  11478 / 100
 23  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (113.88)  11274 / 99 
 24  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.06)  11206 / 100
 25  Łukasz Bryła             Mielec             112 (112.02)  11202 / 100
 26  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (110.66)  11066 / 100
 27  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 28  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 29  Paweł Jędryka            Tarnów             107 (106.80)  10680 / 100
 30  Przemysław Drochomirecki Opole              106 (106.24)  10624 / 100
 31  Tomasz Figiel            Zawichost          106 (106.23)   9136 / 86 
 32  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 33  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 34  Katarzyna Klimała        Kraków             100 ( 99.96)   9996 / 100
 35  Maciej Chmielowski       Kraków              97 ( 97.41)   9741 / 100
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 37  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 38  Jan Kozłowski            Kraków              95 ( 94.74)   9000 / 95 
 39  Bożena Matysiak          Kraków              94 ( 93.66)   9366 / 100
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          93 ( 92.91)   4181 / 45 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Miczko             Sandomierz          92 ( 92.37)   3972 / 43 
 44  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 48  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 49  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 50  Małgorzata Sikora        Kraków              83 ( 82.71)   2316 / 28 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 56  Alicja Żarowska          Kraków              77 ( 77.29)   1082 / 14 
 57  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 58  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 59  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 60  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 61  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 62  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 63  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 64  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 65  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 66  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 67  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 68  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 69  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.50)    844 / 8  
 70  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 71  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 72  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 73  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 74  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 75  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 76  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 77  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 78  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 79  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 80  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 81  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 82  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 83  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 84  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 85  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               161 (161.00)    805 / 5  
 86  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 87  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 88  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 89  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                92 ( 92.00)    460 / 5  
 90  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 91  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 92  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 93  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            63 ( 62.60)    313 / 5  
 94  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 95  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 96  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 97  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 98  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 99  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
100  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
101  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
102  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
103  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
104  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
105  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
106  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
107  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
108  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
109  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
110  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
111  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
112  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
113  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
114  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
115  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
116  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
117  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
118  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
119  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             133 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Agnieszka Krupka       115   -  369:377    65
   2    5   13  Filip Klar             100   +  429:328   150
   3    3    4  Łukasz Bobowski        125   +  477:413   175
   4    3   15  Katarzyna Klimała      100   -  362:382    50
   5    4   11  Jan Kozłowski          100   +  426:307   150
   6    2    9  Przemysław Herdzina    111   -  395:470    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.50


  2  Justyna Fugiel          133 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Łukasz Bryła           113   +  410:380   163
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4   10  Jerzy Matyasik         109   +  519:323   159
   5    1    3  Andrzej Rakoczy        126   +  384:347   176
   6    1    6  Damian Krężel          118   +  449:403   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 166.50


  3  Andrzej Rakoczy         126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Przemysław Herdzina    111   -  344:495    61
   2    7   16  Kamil Jagliński        100   +  376:355   150
   3    5    7  Agnieszka Krupka       115   +  352:313   165
   4    2    8  Łukasz Bryła           113   +  394:323   163
   5    1    2  Justyna Fugiel         133   -  347:384    83
   6    3   13  Filip Klar             100   +  376:315   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.67


  4  Łukasz Bobowski         125 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Jerzy Matyasik         109   -  312:382    59
   2    6    5  Małgorzata Sulejewska  123   +  382:353   173
   3    3    1  Kamil Górka            133   -  413:477    83
   4    6   17  Przemysław Drochomirecki 106   -  308:395    56
   5    7   12  Bożena Matysiak        100   -  367:430    50
   6    6    7  Agnieszka Krupka       115   +  389:360   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.67


  5  Małgorzata Sulejewska   123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Jan Kozłowski          100   -  366:380    50
   2    6    4  Łukasz Bobowski        125   -  353:382    75
   3    6   12  Bożena Matysiak        100   -  359:480    50
   4    8   16  Kamil Jagliński        100   +  370:286   150
   5    6    7  Agnieszka Krupka       115   -  341:344    65
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 78.00


  6  Damian Krężel           118 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Filip Klar             100   +  391:321   150
   2    2    7  Agnieszka Krupka       115   +  432:254   165
   3    1   15  Katarzyna Klimała      100   +  444:373   150
   4    1    9  Przemysław Herdzina    111   -  352:370    61
   5    2    8  Łukasz Bryła           113   +  403:385   163
   6    1    2  Justyna Fugiel         133   -  403:449    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.67


  7  Agnieszka Krupka        115 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            133   +  377:369   183
   2    2    6  Damian Krężel          118   -  254:432    68
   3    5    3  Andrzej Rakoczy        126   -  313:352    76
   4    7   13  Filip Klar             100   -  342:427    50
   5    6    5  Małgorzata Sulejewska  123   +  344:341   173
   6    6    4  Łukasz Bobowski        125   -  360:389    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.17


  8  Łukasz Bryła            113 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         133   -  380:410    83
   2    4   12  Bożena Matysiak        100   +  430:326   150
   3    2    9  Przemysław Herdzina    111   +  518:358   161
   4    2    3  Andrzej Rakoczy        126   -  323:394    76
   5    2    6  Damian Krężel          118   -  385:403    68
   6    4   15  Katarzyna Klimała      100   +  404:305   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.67


  9  Przemysław Herdzina     111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        126   +  495:344   176
   2    1   11  Jan Kozłowski          100   +  318:292   150
   3    2    8  Łukasz Bryła           113   -  358:518    63
   4    1    6  Damian Krężel          118   +  370:352   168
   5    3   15  Katarzyna Klimała      100   +  340:325   150
   6    2    1  Kamil Górka            133   +  470:395   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.33


 10  Jerzy Matyasik          109 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        125   +  382:312   175
   2    3   15  Katarzyna Klimała      100   -  372:402    50
   3    4   11  Jan Kozłowski          100   +  418:289   150
   4    4    2  Justyna Fugiel         133   -  323:519    83
   5    5   13  Filip Klar             100   -  327:482    50
   6    5   11  Jan Kozłowski          100   +  370:337   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.67


 11  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Małgorzata Sulejewska  123   +  380:366   173
   2    1    9  Przemysław Herdzina    111   -  292:318    61
   3    4   10  Jerzy Matyasik         109   -  289:418    59
   4    5   12  Bożena Matysiak        100   +  395:292   150
   5    4    1  Kamil Górka            133   -  307:426    83
   6    5   10  Jerzy Matyasik         109   -  337:370    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.50


 12  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   14  Jacek Pietruszka       123   -  327:334    73
   2    4    8  Łukasz Bryła           113   -  326:430    63
   3    6    5  Małgorzata Sulejewska  123   +  480:359   173
   4    5   11  Jan Kozłowski          100   -  292:395    50
   5    7    4  Łukasz Bobowski        125   +  430:367   175
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.80


 13  Filip Klar              100 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    6  Damian Krężel          118   -  321:391    68
   2    5    1  Kamil Górka            133   -  328:429    83
   3    7   16  Kamil Jagliński        100   +  403:344   150
   4    7    7  Agnieszka Krupka       115   +  427:342   165
   5    5   10  Jerzy Matyasik         109   +  482:327   159
   6    3    3  Andrzej Rakoczy        126   -  315:376    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.83


 14  Jacek Pietruszka        123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Bożena Matysiak        100   +  334:327   150
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 15  Katarzyna Klimała       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3   10  Jerzy Matyasik         109   +  402:372   159
   3    1    6  Damian Krężel          118   -  373:444    68
   4    3    1  Kamil Górka            133   +  382:362   183
   5    3    9  Przemysław Herdzina    111   -  325:340    61
   6    4    8  Łukasz Bryła           113   -  305:404    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.80


 16  Kamil Jagliński         100 Ostrowiec         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7    3  Andrzej Rakoczy        126   -  355:376    76
   3    7   13  Filip Klar             100   -  344:403    50
   4    8    5  Małgorzata Sulejewska  123   -  286:370    73
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 66.33


 17  Przemysław Drochomirecki 106 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6    4  Łukasz Bobowski        125   +  395:308   175
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 175.00