Numer turnieju: 125
Data: 2 czerwca 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          137 Sandomierz          2603  5.0
  2.Kamil Górka             131 Łęczna              2325  5.0
  3.Tomasz Ciejka           124 Kraków              2427  4.5
  4.Łukasz Bobowski         123 Suchedniów          2251  4.0
  5.Damian Krężel           120 Mielec              2386  3.0
  6.Przemysław Herdzina     114 Kraków              2316  3.0
  7.Krzysztof Leśniak       117 Kraków              2143  3.0
  8.Grzegorz Wilk           127 Kraków              2122  2.5
  9.Andrzej Rakoczy         127 Kraków              2162  2.0
 10.Jan Kozłowski           100 Kraków              1071  2.0
 11.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1775  1.5
 12.Paweł Miczko            100 Sandomierz           991  1.0
 13.Tomasz Figiel           106 Zawichost            889  1.0
 14.Małgorzata Fugiel       100 Sandomierz          1587  0.5
 15.Agnieszka Krupka        115 Krosno               624  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         138 (138.24)  13824 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             135 (134.62)  13462 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  6  Filip Klar               Mielec             129 (128.83)   2319 / 18 
  7  Artur Irzyk              Kraków             127 (126.75)  12675 / 100
  8  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
  9  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (125.30)  12530 / 100
 10  Andrzej Rakoczy          Kraków             125 (124.63)  12463 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             125 (124.62)  12462 / 100
 12  Tomasz Ciejka            Kraków             124 (124.42)  12442 / 100
 13  Łukasz Bobowski          Suchedniów         123 (123.23)  12323 / 100
 14  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.62)  12262 / 100
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (119.91)  11991 / 100
 16  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 17  Damian Krężel            Mielec             119 (119.12)   6790 / 57 
 18  Daniel Czernatowicz      Kraków             117 (117.21)  11721 / 100
 19  Krzysztof Leśniak        Kraków             116 (116.34)  11634 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 21  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (115.97)  11597 / 100
 22  Agnieszka Krupka         Krosno             114 (114.22)  11422 / 100
 23  Przemysław Herdzina      Kraków             113 (112.70)  11270 / 100
 24  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.06)  11206 / 100
 25  Łukasz Bryła             Mielec             112 (112.02)  11202 / 100
 26  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (110.66)  11066 / 100
 27  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 28  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 29  Paweł Jędryka            Tarnów             107 (106.80)  10680 / 100
 30  Tomasz Figiel            Zawichost          106 (106.26)   9457 / 89 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              105 (104.87)  10487 / 100
 32  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 33  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 34  Katarzyna Klimała        Kraków             100 ( 99.96)   9996 / 100
 35  Jan Kozłowski            Kraków              98 ( 97.55)   9755 / 100
 36  Maciej Chmielowski       Kraków              97 ( 97.41)   9741 / 100
 37  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Bożena Matysiak          Kraków              94 ( 94.43)   9443 / 100
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.80)   4269 / 46 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          91 ( 90.78)   4448 / 49 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 48  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 49  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 50  Małgorzata Sikora        Kraków              83 ( 83.37)   3168 / 38 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 56  Alicja Żarowska          Kraków              77 ( 77.29)   1082 / 14 
 57  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 58  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 59  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 60  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 61  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 62  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 63  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 64  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 65  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 66  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 67  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 68  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 69  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 70  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 71  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 72  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 73  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 74  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 75  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 76  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 77  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 78  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 79  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 80  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 81  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 82  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 83  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 84  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 85  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 86  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 87  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 88  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 89  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 90  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 91  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 92  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 93  Monika Ścisłowska        Chrzanów            63 ( 62.60)    313 / 5  
 94  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 95  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 96  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 97  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 98  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
 99  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
100  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
101  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
102  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
103  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
104  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
105  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
106  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
107  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
108  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
109  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
110  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
111  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
112  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
113  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
114  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
115  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
116  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
117  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
118  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
119  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
120  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
121  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          137 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Krzysztof Leśniak      117   +  442:341   167
   2    2   12  Małgorzata Sikora      100   +  538:242   150
   3    1   10  Jan Kozłowski          100   +  427:309   150
   4    1    2  Kamil Górka            131   -  352:383    81
   5    2    9  Przemysław Herdzina    114   +  318:262   164
   6    1    2  Kamil Górka            131   +  526:260   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.83


  2  Kamil Górka             131 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Agnieszka Krupka       115   +  392:345   165
   2    1    9  Przemysław Herdzina    114   +  410:396   164
   3    2   13  Tomasz Ciejka          124   +  423:376   174
   4    1    1  Justyna Fugiel         137   +  383:352   187
   5    1    6  Damian Krężel          120   +  457:439   170
   6    1    1  Justyna Fugiel         137   -  260:526    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.83


  3  Andrzej Rakoczy         127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Przemysław Herdzina    114   -  327:451    64
   2    6    6  Damian Krężel          120   +  401:271   170
   3    4   14  Tomasz Figiel          106   -  332:381    56
   4    5    4  Grzegorz Wilk          127   -  375:395    77
   5    6   11  Małgorzata Fugiel      100   +  453:352   150
   6    4    6  Damian Krężel          120   -  274:375    70
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.83


  4  Grzegorz Wilk           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Jan Kozłowski          100   -  311:426    50
   2            PAUZA
   3    6    5  Łukasz Bobowski        123   -  334:357    73
   4    5    3  Andrzej Rakoczy        127   +  395:375   177
   5    5   15  Paweł Miczko           100   +  390:337   150
   6    3    5  Łukasz Bobowski        123   -  392:396    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.60


  5  Łukasz Bobowski         123 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Małgorzata Fugiel      100   +  418:353   150
   2    4   13  Tomasz Ciejka          124   -  310:431    74
   3    6    4  Grzegorz Wilk          127   +  357:334   177
   4    2    9  Przemysław Herdzina    114   -  324:439    64
   5    4    7  Krzysztof Leśniak      117   +  446:371   167
   6    3    4  Grzegorz Wilk          127   +  396:392   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.83


  6  Damian Krężel           120 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Małgorzata Sikora      100   -  344:362    50
   2    6    3  Andrzej Rakoczy        127   -  271:401    77
   3    7   15  Paweł Miczko           100   +  473:302   150
   4    4   14  Tomasz Figiel          106   +  484:229   156
   5    1    2  Kamil Górka            131   -  439:457    81
   6    4    3  Andrzej Rakoczy        127   +  375:274   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.17


  7  Krzysztof Leśniak       117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         137   -  341:442    87
   2    5    8  Agnieszka Krupka       115   +  394:279   165
   3    5   11  Małgorzata Fugiel      100   +  419:298   150
   4    3   13  Tomasz Ciejka          124   -  281:421    74
   5    4    5  Łukasz Bobowski        123   -  371:446    73
   6    5   12  Małgorzata Sikora      100   +  337:268   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.50


  8  Agnieszka Krupka        115 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            131   -  345:392    81
   2    5    7  Krzysztof Leśniak      117   -  279:394    67
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 74.00


  9  Przemysław Herdzina     114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        127   +  451:327   177
   2    1    2  Kamil Górka            131   -  396:410    81
   3    3   12  Małgorzata Sikora      100   +  381:265   150
   4    2    5  Łukasz Bobowski        123   +  439:324   173
   5    2    1  Justyna Fugiel         137   -  262:318    87
   6    2   13  Tomasz Ciejka          124   -  387:422    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.67


 10  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Grzegorz Wilk          127   +  426:311   177
   2    3   11  Małgorzata Fugiel      100   +  336:284   150
   3    1    1  Justyna Fugiel         137   -  309:427    87
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.00


 11  Małgorzata Fugiel       100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Łukasz Bobowski        123   -  353:418    73
   2    3   10  Jan Kozłowski          100   -  284:336    50
   3    5    7  Krzysztof Leśniak      117   -  298:419    67
   4            PAUZA
   5    6    3  Andrzej Rakoczy        127   -  352:453    77
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 66.75


 12  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Damian Krężel          120   +  362:344   170
   2    2    1  Justyna Fugiel         137   -  242:538    87
   3    3    9  Przemysław Herdzina    114   -  265:381    64
   4    6   15  Paweł Miczko           100   -  338:352    50
   5            PAUZA
   6    5    7  Krzysztof Leśniak      117   -  268:337    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.60


 13  Tomasz Ciejka           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    5  Łukasz Bobowski        123   +  431:310   173
   3    2    2  Kamil Górka            131   -  376:423    81
   4    3    7  Krzysztof Leśniak      117   +  421:281   167
   5    3   14  Tomasz Figiel          106   +  477:279   156
   6    2    9  Przemysław Herdzina    114   +  422:387   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.20


 14  Tomasz Figiel           106 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    3  Andrzej Rakoczy        127   +  381:332   177
   4    4    6  Damian Krężel          120   -  229:484    70
   5    3   13  Tomasz Ciejka          124   -  279:477    74
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.00


 15  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7    6  Damian Krężel          120   -  302:473    70
   4    6   12  Małgorzata Sikora      100   +  352:338   150
   5    5    4  Grzegorz Wilk          127   -  337:390    77
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.00