Numer turnieju: 126
Data: 9 czerwca 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             135 Łęczna              2405  5.0
  2.Agnieszka Krupka        114 Krosno              2375  5.0
  3.Przemysław Herdzina     113 Kraków              2477  4.0
  4.Damian Krężel           119 Mielec              2416  4.0
  5.Łukasz Bobowski         123 Suchedniów          2318  4.0
  6.Tomasz Ciejka           124 Kraków              2196  4.0
  7.Justyna Fugiel          138 Sandomierz          2291  3.0
  8.Artur Irzyk             127 Kraków              2288  3.0
  9.Daniel Czernatowicz     117 Kraków              2281  3.0
 10.Katarzyna Klimała       100 Kraków              2247  3.0
 11.Łukasz Bryła            112 Mielec              2297  2.0
 12.Andrzej Rakoczy         125 Kraków              2249  2.0
 13.Jan Kozłowski           100 Kraków              2182  2.0
 14.Jacek Pietruszka        123 Kraków              1137  2.0
 15.Jerzy Matyasik          111 Kraków               654  1.0
 16.Mateusz Majoch          100 Kraków              1582  0.5
 17.Bożena Matysiak         100 Kraków              1536  0.5
 18.Wojciech Więcek         125 Kraków               957  0.5
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             137 (136.87)  13687 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         137 (136.77)  13677 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  6  Filip Klar               Mielec             129 (128.83)   2319 / 18 
  7  Artur Irzyk              Kraków             127 (127.46)  12746 / 100
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             127 (126.57)  12657 / 100
  9  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (125.30)  12530 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 12  Jacek Pietruszka         Kraków             124 (123.51)  12351 / 100
 13  Łukasz Bobowski          Suchedniów         123 (122.67)  12267 / 100
 14  Andrzej Rakoczy          Kraków             123 (122.67)  12267 / 100
 15  Damian Krężel            Mielec             120 (120.33)   7581 / 63 
 16  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (119.91)  11991 / 100
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Daniel Czernatowicz      Kraków             116 (116.34)  11634 / 100
 19  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (116.34)  11634 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 21  Agnieszka Krupka         Krosno             116 (116.05)  11605 / 100
 22  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (115.97)  11597 / 100
 23  Przemysław Herdzina      Kraków             113 (113.28)  11328 / 100
 24  Łukasz Bryła             Mielec             112 (112.36)  11236 / 100
 25  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.06)  11206 / 100
 26  Jerzy Matyasik           Kraków             110 (109.83)  10983 / 100
 27  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 28  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 29  Paweł Jędryka            Tarnów             107 (106.80)  10680 / 100
 30  Tomasz Figiel            Zawichost          106 (106.26)   9457 / 89 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              105 (104.87)  10487 / 100
 32  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 33  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 34  Katarzyna Klimała        Kraków             102 (101.78)  10178 / 100
 35  Jan Kozłowski            Kraków              99 ( 99.18)   9918 / 100
 36  Maciej Chmielowski       Kraków              97 ( 97.41)   9741 / 100
 37  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              93 ( 93.42)   9342 / 100
 41  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.80)   4269 / 46 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          91 ( 90.78)   4448 / 49 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 48  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 49  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 50  Małgorzata Sikora        Kraków              83 ( 83.37)   3168 / 38 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 56  Alicja Żarowska          Kraków              77 ( 77.29)   1082 / 14 
 57  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 58  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 59  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 60  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 61  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 62  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 63  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 64  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 65  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 66  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 67  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 68  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 69  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 70  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 71  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 72  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 73  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 74  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 75  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 76  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 77  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 78  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 79  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 80  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 81  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 82  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 83  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 84  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 85  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               161 (161.00)    805 / 5  
 86  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 87  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 88  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 89  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                92 ( 92.00)    460 / 5  
 90  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 91  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 92  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 93  Mateusz Majoch           Kraków              64 ( 64.20)    321 / 5  
 94  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            63 ( 62.60)    313 / 5  
 95  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 96  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 97  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 98  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 99  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
100  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
101  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
102  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
103  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
104  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
105  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
106  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
107  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
108  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
109  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
110  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
111  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
112  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
113  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
114  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
115  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
116  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
117  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
118  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
119  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
120  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
121  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
122  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          138 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Daniel Czernatowicz    117   -  369:408    67
   2    7   12  Jan Kozłowski          100   +  369:342   150
   3    4   11  Łukasz Bryła           112   +  498:317   162
   4    3    2  Kamil Górka            135   -  301:360    85
   5    5    5  Tomasz Ciejka          124   -  340:344    74
   6    5   11  Łukasz Bryła           112   +  414:383   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


  2  Kamil Górka             135 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   14  Katarzyna Klimała      100   +  429:380   150
   2    2    7  Damian Krężel          119   +  411:353   169
   3    3    3  Artur Irzyk            127   -  377:481    77
   4    3    1  Justyna Fugiel         138   +  360:301   188
   5    1    9  Agnieszka Krupka       114   +  451:304   164
   6    1   10  Przemysław Herdzina    113   +  377:350   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 151.83


  3  Artur Irzyk             127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Agnieszka Krupka       114   -  339:409    64
   2    6   14  Katarzyna Klimała      100   +  473:295   150
   3    3    2  Kamil Górka            135   +  481:377   185
   4    2    6  Łukasz Bobowski        123   -  359:394    73
   5    4   11  Łukasz Bryła           112   +  350:335   162
   6    3    6  Łukasz Bobowski        123   -  286:364    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.83


  4  Andrzej Rakoczy         125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Przemysław Herdzina    113   -  412:442    63
   2    5    8  Daniel Czernatowicz    117   -  311:360    67
   3    7   12  Jan Kozłowski          100   -  324:515    50
   4    8   13  Bożena Matysiak        100   +  360:355   150
   5    7   14  Katarzyna Klimała      100   -  343:368    50
   6    7   16  Mateusz Majoch         100   +  499:222   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 88.33


  5  Tomasz Ciejka           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Łukasz Bryła           112   +  391:273   162
   2    1   10  Przemysław Herdzina    113   -  346:452    63
   3    5   18  Jacek Pietruszka       123   -  317:407    73
   4    7   14  Katarzyna Klimała      100   +  376:350   150
   5    5    1  Justyna Fugiel         138   +  344:340   188
   6    4    8  Daniel Czernatowicz    117   +  422:355   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.83


  6  Łukasz Bobowski         123 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Jan Kozłowski          100   +  419:296   150
   2    3   15  Jerzy Matyasik         111   +  459:332   161
   3    2    8  Daniel Czernatowicz    117   -  286:474    67
   4    2    3  Artur Irzyk            127   +  394:359   177
   5    2   10  Przemysław Herdzina    113   -  396:424    63
   6    3    3  Artur Irzyk            127   +  364:286   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.50


  7  Damian Krężel           119 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Bożena Matysiak        100   +  386:354   150
   2    2    2  Kamil Górka            135   -  353:411    85
   3    6   17  Wojciech Więcek        125   +  480:313   175
   4    5   12  Jan Kozłowski          100   +  357:331   150
   5    3    8  Daniel Czernatowicz    117   +  421:342   167
   6    2    9  Agnieszka Krupka       114   -  419:420    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.83


  8  Daniel Czernatowicz     117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         138   +  408:369   188
   2    5    4  Andrzej Rakoczy        125   +  360:311   175
   3    2    6  Łukasz Bobowski        123   +  474:286   173
   4    1    9  Agnieszka Krupka       114   -  342:373    64
   5    3    7  Damian Krężel          119   -  342:421    69
   6    4    5  Tomasz Ciejka          124   -  355:422    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.83


  9  Agnieszka Krupka        114 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            127   +  409:339   177
   2    4   17  Wojciech Więcek        125   +  411:344   175
   3    1   10  Przemysław Herdzina    113   +  458:334   163
   4    1    8  Daniel Czernatowicz    117   +  373:342   167
   5    1    2  Kamil Górka            135   -  304:451    85
   6    2    7  Damian Krężel          119   +  420:419   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 156.00


 10  Przemysław Herdzina     113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        125   +  442:412   175
   2    1    5  Tomasz Ciejka          124   +  452:346   174
   3    1    9  Agnieszka Krupka       114   -  334:458    64
   4    4   18  Jacek Pietruszka       123   +  475:340   173
   5    2    6  Łukasz Bobowski        123   +  424:396   173
   6    1    2  Kamil Górka            135   -  350:377    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.67


 11  Łukasz Bryła            112 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Tomasz Ciejka          124   -  273:391    74
   2    8   13  Bożena Matysiak        100   +  504:188   150
   3    4    1  Justyna Fugiel         138   -  317:498    88
   4    6   16  Mateusz Majoch         100   +  485:297   150
   5    4    3  Artur Irzyk            127   -  335:350    77
   6    5    1  Justyna Fugiel         138   -  383:414    88
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.50


 12  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Łukasz Bobowski        123   -  296:419    73
   2    7    1  Justyna Fugiel         138   -  342:369    88
   3    7    4  Andrzej Rakoczy        125   +  515:324   175
   4    5    7  Damian Krężel          119   -  331:357    69
   5    6   16  Mateusz Majoch         100   +  383:270   150
   6    6   14  Katarzyna Klimała      100   -  315:451    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.83


 13  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Damian Krężel          119   -  354:386    69
   2    8   11  Łukasz Bryła           112   -  188:504    62
   3    8   14  Katarzyna Klimała      100   -  339:403    50
   4    8    4  Andrzej Rakoczy        125   -  355:360    75
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.00


 14  Katarzyna Klimała       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            135   -  380:429    85
   2    6    3  Artur Irzyk            127   -  295:473    77
   3    8   13  Bożena Matysiak        100   +  403:339   150
   4    7    5  Tomasz Ciejka          124   -  350:376    74
   5    7    4  Andrzej Rakoczy        125   +  368:343   175
   6    6   12  Jan Kozłowski          100   +  451:315   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.50


 15  Jerzy Matyasik          111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Mateusz Majoch         100   +  322:244   150
   2    3    6  Łukasz Bobowski        123   -  332:459    73
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.50


 16  Mateusz Majoch          100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   15  Jerzy Matyasik         111   -  244:322    61
   2    9   18  Jacek Pietruszka       123   -  249:390    73
   3            PAUZA
   4    6   11  Łukasz Bryła           112   -  297:485    62
   5    6   12  Jan Kozłowski          100   -  270:383    50
   6    7    4  Andrzej Rakoczy        125   -  222:499    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.20


 17  Wojciech Więcek         125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    9  Agnieszka Krupka       114   -  344:411    64
   3    6    7  Damian Krężel          119   -  313:480    69
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 66.50


 18  Jacek Pietruszka        123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    9   16  Mateusz Majoch         100   +  390:249   150
   3    5    5  Tomasz Ciejka          124   +  407:317   174
   4    4   10  Przemysław Herdzina    113   -  340:475    63
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.00