Numer turnieju: 129
Data: 30 czerwca 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Artur Irzyk             130 Kraków              2458  5.0
  2.Kamil Górka             132 Łęczna              2363  5.0
  3.Małgorzata Sulejewska   122 Kraków              2424  4.0
  4.Justyna Fugiel          140 Sandomierz          2302  4.0
  5.Tomasz Ciejka           127 Kraków              2482  3.0
  6.Daniel Czernatowicz     116 Kraków              2312  3.0
  7.Grzegorz Wilk           123 Kraków              2236  3.0
  8.Przemysław Herdzina     115 Kraków              2071  3.0
  9.Przemysław Drochomirecki 104 Opole               1798  3.0
 10.Katarzyna Klimała       103 Kraków              2087  2.0
 11.Jan Kozłowski           100 Kraków              2000  2.0
 12.Agnieszka Krupka        119 Krosno              1955  2.0
 13.Krzysztof Leśniak       116 Kraków              1361  2.0
 14.Jerzy Matyasik          110 Kraków               990  2.0
 15.Monika Ścisłowska       100 Chrzanów            1293  1.5
 16.Arkadiusz Biegun        116 Kraków              2098  1.0
 17.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1129  1.0
 18.Alicja Żarowska         100 Kraków               286  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         140 (140.15)  14015 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             134 (134.04)  13404 / 100
  3  Artur Irzyk              Kraków             133 (133.15)  13315 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  7  Filip Klar               Mielec             129 (128.83)   2319 / 18 
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             127 (127.22)  12722 / 100
  9  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Jacek Pietruszka         Kraków             123 (122.71)  12271 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (122.24)  12224 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             122 (122.12)  12212 / 100
 14  Grzegorz Wilk            Kraków             122 (121.93)  12193 / 100
 15  Łukasz Bobowski          Suchedniów         122 (121.76)  12176 / 100
 16  Damian Krężel            Mielec             120 (120.33)   7581 / 63 
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Agnieszka Krupka         Krosno             118 (118.49)  11849 / 100
 19  Przemysław Herdzina      Kraków             118 (118.30)  11830 / 100
 20  Łukasz Bryła             Mielec             117 (117.04)  11704 / 100
 21  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 22  Krzysztof Leśniak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Daniel Czernatowicz      Kraków             115 (115.49)  11549 / 100
 24  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (113.57)  11357 / 100
 25  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.06)  11206 / 100
 26  Jerzy Matyasik           Kraków             111 (110.61)  11061 / 100
 27  Tomasz Figiel            Zawichost          109 (109.11)  10147 / 93 
 28  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 29  Paweł Jędryka            Tarnów             108 (107.82)  10782 / 100
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              106 (106.04)  10604 / 100
 32  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 33  Katarzyna Klimała        Kraków             103 (103.43)  10343 / 100
 34  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 35  Maciej Chmielowski       Kraków              98 ( 98.17)   9817 / 100
 36  Jan Kozłowski            Kraków              98 ( 98.05)   9805 / 100
 37  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              93 ( 93.42)   9342 / 100
 41  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.58)   4629 / 50 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          91 ( 90.78)   4448 / 49 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 48  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 49  Małgorzata Sikora        Kraków              85 ( 84.64)   3809 / 45 
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Alicja Żarowska          Kraków              71 ( 71.05)   1492 / 21 
 56  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 57  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 58  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 59  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 60  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 61  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 62  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 63  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 64  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 65  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 66  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 67  Mateusz Majoch           Kraków              63 ( 63.20)    632 / 10 
 68  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 69  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 70  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 71  Monika Ścisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 72  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 73  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 74  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 75  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 76  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 77  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 78  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 79  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 80  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 81  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 82  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 83  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 84  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 85  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 86  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 87  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 88  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 89  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 90  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 91  Katarzyna Karbowska      Łódź                92 ( 92.00)    460 / 5  
 92  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 93  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 94  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 95  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 96  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 97  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 98  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 99  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
100  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
101  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
102  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
103  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
104  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
105  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
106  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
107  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
108  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
109  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
110  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
111  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
112  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
113  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
114  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
115  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
116  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
117  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
118  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
119  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
120  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
121  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
122  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
123  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          140 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Agnieszka Krupka       119   +  357:292   169
   2    3    5  Grzegorz Wilk          123   +  468:303   173
   3    1    4  Tomasz Ciejka          127   -  359:484    77
   4    4   10  Przemysław Herdzina    115   -  313:382    65
   5    3    6  Małgorzata Sulejewska  122   +  381:378   172
   6    3   16  Przemysław Drochomirecki 104   +  424:347   154
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.00


  2  Kamil Górka             132 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Daniel Czernatowicz    116   +  389:344   166
   2    2    3  Artur Irzyk            130   -  342:403    80
   3    3    9  Arkadiusz Biegun       116   +  458:342   166
   4    3    5  Grzegorz Wilk          123   +  387:326   173
   5    2    4  Tomasz Ciejka          127   +  404:326   177
   6    1    3  Artur Irzyk            130   +  383:360   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.00


  3  Artur Irzyk             130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Arkadiusz Biegun       116   +  421:350   166
   2    2    2  Kamil Górka            132   +  403:342   182
   3    2    6  Małgorzata Sulejewska  122   +  444:329   172
   4    1    4  Tomasz Ciejka          127   +  385:354   177
   5    1   10  Przemysław Herdzina    115   +  445:349   165
   6    1    2  Kamil Górka            132   -  360:383    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.33


  4  Tomasz Ciejka           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Przemysław Herdzina    115   +  438:322   165
   2    1   13  Krzysztof Leśniak      116   +  550:314   166
   3    1    1  Justyna Fugiel         140   +  484:359   190
   4    1    3  Artur Irzyk            130   -  354:385    80
   5    2    2  Kamil Górka            132   -  326:404    82
   6    2    6  Małgorzata Sulejewska  122   -  330:452    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.83


  5  Grzegorz Wilk           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Katarzyna Klimała      103   +  414:370   153
   2    3    1  Justyna Fugiel         140   -  303:468    90
   3    5    8  Daniel Czernatowicz    116   -  352:395    66
   4    3    2  Kamil Górka            132   -  326:387    82
   5    6   18  Małgorzata Sikora      100   +  432:238   150
   6    4   10  Przemysław Herdzina    115   +  409:323   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.67


  6  Małgorzata Sulejewska   122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Jan Kozłowski          100   +  409:327   150
   2    4   15  Monika Ścisłowska      100   +  457:327   150
   3    2    3  Artur Irzyk            130   -  329:444    80
   4    2    8  Daniel Czernatowicz    116   +  399:389   166
   5    3    1  Justyna Fugiel         140   -  378:381    90
   6    2    4  Tomasz Ciejka          127   +  452:330   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.50


  7  Agnieszka Krupka        119 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         140   -  292:357    90
   2    8    8  Daniel Czernatowicz    116   -  297:320    66
   3    8   12  Jan Kozłowski          100   +  412:356   150
   4    7   15  Monika Ścisłowska      100   -  311:366    50
   5    5   11  Katarzyna Klimała      103   -  331:353    53
   6    7   18  Małgorzata Sikora      100   +  312:299   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.17


  8  Daniel Czernatowicz     116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            132   -  344:389    82
   2    8    7  Agnieszka Krupka       119   +  320:297   169
   3    5    5  Grzegorz Wilk          123   +  395:352   173
   4    2    6  Małgorzata Sulejewska  122   -  389:399    72
   5    4   16  Przemysław Drochomirecki 104   -  377:400    54
   6    5   11  Katarzyna Klimała      103   +  487:305   153
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.17


  9  Arkadiusz Biegun        116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            130   -  350:421    80
   2    7   16  Przemysław Drochomirecki 104   +  331:287   154
   3    3    2  Kamil Górka            132   -  342:458    82
   4    5   13  Krzysztof Leśniak      116   -  368:376    66
   5    7   12  Jan Kozłowski          100   -  372:383    50
   6    6   12  Jan Kozłowski          100   -  335:343    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.33


 10  Przemysław Herdzina     115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          127   -  322:438    77
   2    6   11  Katarzyna Klimała      103   +  353:318   153
   3    4   13  Krzysztof Leśniak      116   +  342:263   166
   4    4    1  Justyna Fugiel         140   +  382:313   190
   5    1    3  Artur Irzyk            130   -  349:445    80
   6    4    5  Grzegorz Wilk          123   -  323:409    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.17


 11  Katarzyna Klimała       103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Grzegorz Wilk          123   -  370:414    73
   2    6   10  Przemysław Herdzina    115   -  318:353    65
   3    7   18  Małgorzata Sikora      100   -  295:333    50
   4    8   12  Jan Kozłowski          100   +  446:300   150
   5    5    7  Agnieszka Krupka       119   +  353:331   169
   6    5    8  Daniel Czernatowicz    116   -  305:487    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.50


 12  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Małgorzata Sulejewska  122   -  327:409    72
   2    5   14  Jerzy Matyasik         110   -  291:315    60
   3    8    7  Agnieszka Krupka       119   -  356:412    69
   4    8   11  Katarzyna Klimała      103   -  300:446    53
   5    7    9  Arkadiusz Biegun       116   +  383:372   166
   6    6    9  Arkadiusz Biegun       116   +  343:335   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.67


 13  Krzysztof Leśniak       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Jerzy Matyasik         110   +  408:374   160
   2    1    4  Tomasz Ciejka          127   -  314:550    77
   3    4   10  Przemysław Herdzina    115   -  263:342    65
   4    5    9  Arkadiusz Biegun       116   +  376:368   166
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.00


 14  Jerzy Matyasik          110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Krzysztof Leśniak      116   -  374:408    66
   2    5   12  Jan Kozłowski          100   +  315:291   150
   3    6   15  Monika Ścisłowska      100   +  301:300   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.00


 15  Monika Ścisłowska       100 Chrzanów          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    6  Małgorzata Sulejewska  122   -  327:457    72
   3    6   14  Jerzy Matyasik         110   -  300:301    60
   4    7    7  Agnieszka Krupka       119   +  366:311   169
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.33


 16  Przemysław Drochomirecki 104 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7    9  Arkadiusz Biegun       116   -  287:331    66
   3    9   17  Alicja Żarowska        100   +  415:286   150
   4    6   18  Małgorzata Sikora      100   +  349:259   150
   5    4    8  Daniel Czernatowicz    116   +  400:377   166
   6    3    1  Justyna Fugiel         140   -  347:424    90
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.40


 17  Alicja Żarowska         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    9   16  Przemysław Drochomirecki 104   -  286:415    54
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 54.00


 18  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   11  Katarzyna Klimała      103   +  333:295   153
   4    6   16  Przemysław Drochomirecki 104   -  259:349    54
   5    6    5  Grzegorz Wilk          123   -  238:432    73
   6    7    7  Agnieszka Krupka       119   -  299:312    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.25