Numer turnieju: 130
Data: 7 lipca 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Grzegorz Wilk           122 Kraków              2678  5.0
  2.Artur Irzyk             133 Kraków              2353  5.0
  3.Tomasz Figiel           109 Zawichost           2265  4.0
  4.Arkadiusz Biegun        114 Kraków              2186  4.0
  5.Paweł Jędryka           108 Tarnów              2330  3.0
  6.Tomasz Lempart          112 Kraków              2328  3.0
  7.Daniel Czernatowicz     115 Kraków              2169  3.0
  8.Agnieszka Krupka        118 Krosno              2155  2.0
  9.Justyna Fugiel          140 Sandomierz          1945  2.0
 10.Jacek Pietruszka        123 Kraków              1160  2.0
 11.Andrzej Rakoczy         122 Kraków              1150  2.0
 12.Jerzy Matyasik          111 Kraków               777  2.0
 13.Jan Kozłowski           100 Kraków              2024  1.5
 14.Małgorzata Sulejewska   122 Kraków              1975  1.5
 15.Przemysław Herdzina     118 Kraków              1851  1.5
 16.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1512  1.0
 17.Katarzyna Karbowska     100 Łódź                1221  1.0
     

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         138 (137.64)  13764 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             134 (134.04)  13404 / 100
  3  Artur Irzyk              Kraków             133 (133.31)  13331 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  7  Filip Klar               Mielec             129 (128.83)   2319 / 18 
  8  Tomasz Ciejka            Kraków             127 (127.22)  12722 / 100
  9  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
 10  Jacek Pietruszka         Kraków             124 (123.66)  12366 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 12  Grzegorz Wilk            Kraków             123 (122.83)  12283 / 100
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (121.91)  12191 / 100
 14  Łukasz Bobowski          Suchedniów         122 (121.76)  12176 / 100
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (121.25)  12125 / 100
 16  Damian Krężel            Mielec             120 (120.33)   7581 / 63 
 17  Agnieszka Krupka         Krosno             119 (119.45)  11945 / 100
 18  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 19  Przemysław Herdzina      Kraków             117 (117.44)  11744 / 100
 20  Łukasz Bryła             Mielec             117 (117.04)  11704 / 100
 21  Daniel Czernatowicz      Kraków             117 (116.77)  11677 / 100
 22  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 23  Krzysztof Leśniak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 24  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (114.49)  11449 / 100
 25  Tomasz Lempart           Kraków             113 (113.07)  11307 / 100
 26  Jerzy Matyasik           Kraków             112 (111.92)  11192 / 100
 27  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 28  Paweł Jędryka            Tarnów             110 (110.38)  11038 / 100
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              106 (106.04)  10604 / 100
 32  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 33  Katarzyna Klimała        Kraków             103 (103.43)  10343 / 100
 34  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 35  Jan Kozłowski            Kraków              99 ( 98.62)   9862 / 100
 36  Maciej Chmielowski       Kraków              98 ( 98.17)   9817 / 100
 37  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              93 ( 93.42)   9342 / 100
 41  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.58)   4629 / 50 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          91 ( 90.78)   4448 / 49 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 48  Małgorzata Sikora        Kraków              85 ( 84.88)   4244 / 50 
 49  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Alicja Żarowska          Kraków              71 ( 71.05)   1492 / 21 
 56  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 57  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 58  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 59  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 60  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 61  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 62  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 63  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 64  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 65  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 66  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 67  Mateusz Majoch           Kraków              63 ( 63.20)    632 / 10 
 68  Katarzyna Karbowska      Łódź                95 ( 95.00)    855 / 9  
 69  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 70  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 71  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 72  Monika Ścisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 73  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 74  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 75  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 76  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 77  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 78  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 79  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 80  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 81  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 82  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 83  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 84  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 85  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 86  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 87  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 88  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               161 (161.00)    805 / 5  
 89  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 90  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 91  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 92  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 93  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 94  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 95  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 96  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 97  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 98  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
 99  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
100  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
101  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
102  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
103  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
104  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
105  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
106  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
107  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
108  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
109  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
110  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
111  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
112  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
113  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
114  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
115  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
116  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
117  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
118  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
119  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
120  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
121  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
122  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
123  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          140 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Daniel Czernatowicz    115   -  341:352    65
   2            PAUZA
   3    8   15  Katarzyna Karbowska    100   -  352:393    50
   4    6    6  Agnieszka Krupka       118   -  405:424    68
   5    6    4  Małgorzata Sulejewska  122   +  434:404   172
   6    5   14  Jan Kozłowski          100   +  413:394   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.00


  2  Artur Irzyk             133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Arkadiusz Biegun       114   +  449:376   164
   2    3    8  Daniel Czernatowicz    115   +  363:336   165
   3    1   14  Jan Kozłowski          100   +  375:356   150
   4    1   13  Paweł Jędryka          108   +  373:356   158
   5    1   12  Tomasz Figiel          109   +  353:302   159
   6    1    5  Grzegorz Wilk          122   -  440:488    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.67


  3  Andrzej Rakoczy         122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Tomasz Lempart         112   +  393:356   162
   2    2    7  Przemysław Herdzina    118   +  413:324   168
   3    2    5  Grzegorz Wilk          122   -  344:377    72
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.00


  4  Małgorzata Sulejewska   122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Jerzy Matyasik         111   -  355:419    61
   2    5   12  Tomasz Figiel          109   -  271:410    59
   3    7   16  Małgorzata Sikora      100   -  280:367    50
   4            PAUZA
   5    6    1  Justyna Fugiel         140   -  404:434    90
   6    6   16  Małgorzata Sikora      100   +  365:345   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 82.00


  5  Grzegorz Wilk           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Tomasz Figiel          109   +  511:410   159
   2    1   11  Jerzy Matyasik         111   -  345:358    61
   3    2    3  Andrzej Rakoczy        122   +  377:344   172
   4    2   14  Jan Kozłowski          100   +  504:254   150
   5    2   13  Paweł Jędryka          108   +  453:336   158
   6    1    2  Artur Irzyk            133   +  488:440   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 147.17


  6  Agnieszka Krupka        118 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Paweł Jędryka          108   -  341:446    58
   2    6    9  Arkadiusz Biegun       114   +  388:315   164
   3    3   12  Tomasz Figiel          109   -  351:365    59
   4    6    1  Justyna Fugiel         140   +  424:405   190
   5    4    8  Daniel Czernatowicz    115   -  274:386    65
   6    4   13  Paweł Jędryka          108   -  377:431    58
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.00


  7  Przemysław Herdzina     118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   15  Katarzyna Karbowska    100   +  459:267   150
   2    2    3  Andrzej Rakoczy        122   -  324:413    72
   3    6    9  Arkadiusz Biegun       114   -  395:412    64
   4    4   17  Jacek Pietruszka       123   -  373:461    73
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.75


  8  Daniel Czernatowicz     115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         140   +  352:341   190
   2    3    2  Artur Irzyk            133   -  336:363    83
   3    4   10  Tomasz Lempart         112   -  347:411    62
   4    7   16  Małgorzata Sikora      100   +  378:229   150
   5    4    6  Agnieszka Krupka       118   +  386:274   168
   6    3    9  Arkadiusz Biegun       114   -  370:372    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.50


  9  Arkadiusz Biegun        114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            133   -  376:449    83
   2    6    6  Agnieszka Krupka       118   -  315:388    68
   3    6    7  Przemysław Herdzina    118   +  412:395   168
   4    5   15  Katarzyna Karbowska    100   +  354:234   150
   5    5   16  Małgorzata Sikora      100   +  357:273   150
   6    3    8  Daniel Czernatowicz    115   +  372:370   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.67


 10  Tomasz Lempart          112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        122   -  356:393    72
   2    7   16  Małgorzata Sikora      100   +  454:298   150
   3    4    8  Daniel Czernatowicz    115   +  411:347   165
   4    3   12  Tomasz Figiel          109   -  330:392    59
   5    3   14  Jan Kozłowski          100   +  429:300   150
   6    2   12  Tomasz Figiel          109   -  348:386    59
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.17


 11  Jerzy Matyasik          111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Małgorzata Sulejewska  122   +  419:355   172
   2    1    5  Grzegorz Wilk          122   +  358:345   172
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 172.00


 12  Tomasz Figiel           109 Zawichost         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Grzegorz Wilk          122   -  410:511    72
   2    5    4  Małgorzata Sulejewska  122   +  410:271   172
   3    3    6  Agnieszka Krupka       118   +  365:351   168
   4    3   10  Tomasz Lempart         112   +  392:330   162
   5    1    2  Artur Irzyk            133   -  302:353    83
   6    2   10  Tomasz Lempart         112   +  386:348   162
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.50


 13  Paweł Jędryka           108 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Agnieszka Krupka       118   +  446:341   168
   2    4   14  Jan Kozłowski          100   -  348:420    50
   3    5   17  Jacek Pietruszka       123   +  413:330   173
   4    1    2  Artur Irzyk            133   -  356:373    83
   5    2    5  Grzegorz Wilk          122   -  336:453    72
   6    4    6  Agnieszka Krupka       118   +  431:377   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.00


 14  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4   13  Paweł Jędryka          108   +  420:348   158
   3    1    2  Artur Irzyk            133   -  356:375    83
   4    2    5  Grzegorz Wilk          122   -  254:504    72
   5    3   10  Tomasz Lempart         112   -  300:429    62
   6    5    1  Justyna Fugiel         140   -  394:413    90
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.00


 15  Katarzyna Karbowska     100 Łódź              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Przemysław Herdzina    118   -  267:459    68
   2    8   17  Jacek Pietruszka       123   -  327:369    73
   3    8    1  Justyna Fugiel         140   +  393:352   190
   4    5    9  Arkadiusz Biegun       114   -  234:354    64
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.75


 16  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7   10  Tomasz Lempart         112   -  298:454    62
   3    7    4  Małgorzata Sulejewska  122   +  367:280   172
   4    7    8  Daniel Czernatowicz    115   -  229:378    65
   5    5    9  Arkadiusz Biegun       114   -  273:357    64
   6    6    4  Małgorzata Sulejewska  122   -  345:365    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.00


 17  Jacek Pietruszka        123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    8   15  Katarzyna Karbowska    100   +  369:327   150
   3    5   13  Paweł Jędryka          108   -  330:413    58
   4    4    7  Przemysław Herdzina    118   +  461:373   168
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.33