Numer turnieju: 133
Data: 28 lipca 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Grzegorz Wilk           122 Kraków              2540  6.0
  2.Justyna Fugiel          138 Sandomierz          2639  4.0
  3.Krzysztof Usakiewicz    100 Warszawa            2380  4.0
  4.Artur Irzyk             135 Kraków              2337  3.0
  5.Kamil Górka             136 Łęczna              2337  3.0
  6.Paweł Jędryka           110 Tarnów              2301  3.0
  7.Małgorzata Sulejewska   121 Kraków              2129  3.0
  8.Daniel Czernatowicz     115 Kraków              2061  2.5
  9.Przemysław Herdzina     120 Kraków              2016  2.5
 10.Małgorzata Fugiel       100 Sandomierz          2004  1.5
 11.Arkadiusz Biegun        118 Kraków              1994  1.5
 12.Jerzy Matyasik          114 Kraków               981  1.0
 13.Małgorzata Sikora       100 Kraków               595  0.5
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         138 (138.19)  13819 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             135 (134.79)  13479 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             134 (133.74)  13374 / 100
  4  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  7  Filip Klar               Mielec             129 (128.83)   2319 / 18 
  8  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             126 (126.47)  12647 / 100
 10  Grzegorz Wilk            Kraków             125 (124.56)  12456 / 100
 11  Jacek Pietruszka         Kraków             124 (123.66)  12366 / 100
 12  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             122 (122.17)  12217 / 100
 14  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (121.91)  12191 / 100
 15  Łukasz Bobowski          Suchedniów         122 (121.76)  12176 / 100
 16  Damian Krężel            Mielec             120 (120.33)   7581 / 63 
 17  Przemysław Herdzina      Kraków             120 (119.78)  11978 / 100
 18  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 19  Agnieszka Krupka         Krosno             117 (117.40)  11740 / 100
 20  Łukasz Bryła             Mielec             117 (117.04)  11704 / 100
 21  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Daniel Czernatowicz      Kraków             116 (115.67)  11567 / 100
 24  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (115.62)  11562 / 100
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (113.88)  11388 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             113 (113.07)  11307 / 100
 27  Paweł Jędryka            Tarnów             111 (110.82)  11082 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              106 (106.04)  10604 / 100
 32  Katarzyna Klimała        Kraków             104 (103.93)  10393 / 100
 33  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 34  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 35  Jan Kozłowski            Kraków             100 ( 99.68)   9968 / 100
 36  Maciej Chmielowski       Kraków              98 ( 98.15)   9815 / 100
 37  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              93 ( 93.42)   9342 / 100
 41  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.58)   4629 / 50 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          91 ( 90.78)   4902 / 54 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 48  Małgorzata Sikora        Kraków              85 ( 85.22)   5028 / 59 
 49  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Alicja Żarowska          Kraków              71 ( 71.05)   1492 / 21 
 56  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 57  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 58  Mateusz Majoch           Kraków              63 ( 63.15)    821 / 13 
 59  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 60  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 61  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 62  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 63  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 64  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 65  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 66  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 67  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 68  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 69  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 70  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 71  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 72  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 73  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 74  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 75  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 76  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 77  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 78  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 79  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 80  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 81  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 82  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 83  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 84  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 85  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 86  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 87  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 88  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 89  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               161 (161.00)    805 / 5  
 90  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 91  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 92  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 93  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 94  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 95  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 96  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 97  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 98  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 99  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
100  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
101  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
102  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
103  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
104  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
105  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
106  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
107  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
108  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
109  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
110  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
111  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
112  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
113  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
114  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
115  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
116  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
117  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
118  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
119  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
120  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
121  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
122  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
123  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
124  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          138 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Arkadiusz Biegun       118   +  533:302   168
   2    1    5  Małgorzata Sulejewska  121   +  440:274   171
   3    1    4  Grzegorz Wilk          122   -  319:434    72
   4    3    6  Przemysław Herdzina    120   +  437:289   170
   5    2   10  Paweł Jędryka          110   +  544:373   160
   6    1    4  Grzegorz Wilk          122   -  366:404    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.50


  2  Kamil Górka             136 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Daniel Czernatowicz    115   +  409:332   165
   2    4   10  Paweł Jędryka          110   -  290:352    60
   3    5    6  Przemysław Herdzina    120   +  466:334   170
   4    1    4  Grzegorz Wilk          122   -  341:413    72
   5    4    5  Małgorzata Sulejewska  121   -  373:381    71
   6    4   11  Małgorzata Fugiel      100   +  458:222   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.67


  3  Artur Irzyk             135 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Jerzy Matyasik         114   +  483:323   164
   2    2    6  Przemysław Herdzina    120   +  467:348   170
   3    2   13  Krzysztof Usakiewicz   100   -  350:393    50
   4    2   10  Paweł Jędryka          110   -  330:448    60
   5    3    8  Daniel Czernatowicz    115   -  322:385    65
   6    3    5  Małgorzata Sulejewska  121   +  385:378   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.33


  4  Grzegorz Wilk           122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Paweł Jędryka          110   +  441:407   160
   2    3   12  Małgorzata Sikora      100   +  428:295   150
   3    1    1  Justyna Fugiel         138   +  434:319   188
   4    1    2  Kamil Górka            136   +  413:341   186
   5    1   13  Krzysztof Usakiewicz   100   +  420:313   150
   6    1    1  Justyna Fugiel         138   +  404:366   188
                                                 --------------
                                                 RANKING: 170.33


  5  Małgorzata Sulejewska   121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Małgorzata Fugiel      100   +  407:319   150
   2    1    1  Justyna Fugiel         138   -  274:440    88
   3    3   10  Paweł Jędryka          110   -  323:338    60
   4    5    8  Daniel Czernatowicz    115   +  366:340   165
   5    4    2  Kamil Górka            136   +  381:373   186
   6    3    3  Artur Irzyk            135   -  378:385    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.33


  6  Przemysław Herdzina     120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Krzysztof Usakiewicz   100   +  362:340   150
   2    2    3  Artur Irzyk            135   -  348:467    85
   3    5    2  Kamil Górka            136   -  334:466    86
   4    3    1  Justyna Fugiel         138   -  289:437    88
   5            PAUZA
   6    5    7  Arkadiusz Biegun       118   +  383:348   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.40


  7  Arkadiusz Biegun        118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         138   -  302:533    88
   2            PAUZA
   3    4    8  Daniel Czernatowicz    115   +  439:313   165
   4    4   13  Krzysztof Usakiewicz   100   -  378:423    50
   5    5   11  Małgorzata Fugiel      100   -  227:506    50
   6    5    6  Przemysław Herdzina    120   -  348:383    70
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.60


  8  Daniel Czernatowicz     115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            136   -  332:409    86
   2    6   11  Małgorzata Fugiel      100   +  391:298   150
   3    4    7  Arkadiusz Biegun       118   -  313:439    68
   4    5    5  Małgorzata Sulejewska  121   -  340:366    71
   5    3    3  Artur Irzyk            135   +  385:322   185
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.00


  9  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Artur Irzyk            135   -  323:483    85
   2    5   13  Krzysztof Usakiewicz   100   -  298:485    50
   3    6   11  Małgorzata Fugiel      100   +  360:359   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.00


 10  Paweł Jędryka           110 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Grzegorz Wilk          122   -  407:441    72
   2    4    2  Kamil Górka            136   +  352:290   186
   3    3    5  Małgorzata Sulejewska  121   +  338:323   171
   4    2    3  Artur Irzyk            135   +  448:330   185
   5    2    1  Justyna Fugiel         138   -  373:544    88
   6    2   13  Krzysztof Usakiewicz   100   -  383:426    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.33


 11  Małgorzata Fugiel       100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Małgorzata Sulejewska  121   -  319:407    71
   2    6    8  Daniel Czernatowicz    115   -  298:391    65
   3    6    9  Jerzy Matyasik         114   -  359:360    64
   4            PAUZA
   5    5    7  Arkadiusz Biegun       118   +  506:227   168
   6    4    2  Kamil Górka            136   -  222:458    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.80


 12  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    4  Grzegorz Wilk          122   -  295:428    72
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 72.00


 13  Krzysztof Usakiewicz    100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Przemysław Herdzina    120   -  340:362    70
   2    5    9  Jerzy Matyasik         114   +  485:298   164
   3    2    3  Artur Irzyk            135   +  393:350   185
   4    4    7  Arkadiusz Biegun       118   +  423:378   168
   5    1    4  Grzegorz Wilk          122   -  313:420    72
   6    2   10  Paweł Jędryka          110   +  426:383   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.50