Numer turnieju: 134
Data: 4 sierpnia 2005

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             134 Łęczna              2542  5.0
  2.Justyna Fugiel          138 Sandomierz          2482  4.0
  3.Małgorzata Sulejewska   122 Kraków              2135  4.0
  4.Grzegorz Wilk           125 Kraków              2136  3.0
  5.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1564  2.0
  6.Arkadiusz Biegun        116 Kraków              1938  1.5
  7.Tomasz Lempart          113 Kraków              1638  1.0
  8.Przemysław Herdzina     120 Kraków              1077  1.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         139 (138.99)  13899 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             136 (135.59)  13559 / 100
  3  Artur Irzyk              Kraków             135 (134.79)  13479 / 100
  4  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             130 (130.02)  13002 / 100
  7  Filip Klar               Mielec             129 (128.83)   2319 / 18 
  8  Iwona Baran              Kraków             127 (126.55)  12655 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             126 (126.47)  12647 / 100
 10  Jacek Pietruszka         Kraków             124 (123.66)  12366 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 12  Grzegorz Wilk            Kraków             123 (123.31)  12331 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             122 (121.94)  12194 / 100
 14  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (121.91)  12191 / 100
 15  Łukasz Bobowski          Suchedniów         122 (121.76)  12176 / 100
 16  Przemysław Herdzina      Kraków             120 (120.46)  12046 / 100
 17  Damian Krężel            Mielec             120 (120.33)   7581 / 63 
 18  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 19  Agnieszka Krupka         Krosno             117 (117.40)  11740 / 100
 20  Łukasz Bryła             Mielec             117 (117.04)  11704 / 100
 21  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Daniel Czernatowicz      Kraków             116 (115.67)  11567 / 100
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (113.88)  11388 / 100
 25  Arkadiusz Biegun         Kraków             113 (113.29)  11329 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Paweł Jędryka            Tarnów             111 (110.82)  11082 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              106 (106.04)  10604 / 100
 32  Katarzyna Klimała        Kraków             104 (103.93)  10393 / 100
 33  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 34  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 35  Jan Kozłowski            Kraków             100 ( 99.68)   9968 / 100
 36  Maciej Chmielowski       Kraków              98 ( 98.15)   9815 / 100
 37  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              93 ( 93.42)   9342 / 100
 41  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.58)   4629 / 50 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          91 ( 90.78)   4902 / 54 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Małgorzata Sikora        Kraków              87 ( 87.03)   5570 / 64 
 48  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 49  Justyna Woszczyna        Kraków              85 ( 84.88)   4753 / 56 
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Alicja Żarowska          Kraków              71 ( 71.05)   1492 / 21 
 56  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 59.97)   2039 / 34 
  
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 57  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 58  Mateusz Majoch           Kraków              63 ( 63.15)    821 / 13 
 59  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 60  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 61  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 62  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 63  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 64  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 65  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 66  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 67  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 68  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 69  Andrzej Bryła            Mielec              70 ( 69.56)    626 / 9  
 70  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 71  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 72  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 73  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 74  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 75  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 76  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 77  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 78  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 79  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 80  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 81  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 82  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 83  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 84  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 85  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 86  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 87  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 88  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 89  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               161 (161.00)    805 / 5  
 90  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 91  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 92  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 93  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 94  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 95  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 96  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
 97  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
 98  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
 99  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
100  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
101  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
102  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
103  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
104  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
105  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
106  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
107  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
108  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
109  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
110  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
111  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
112  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
113  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
114  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
115  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
116  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
117  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
118  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
119  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
120  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
121  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
122  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
123  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
124  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          138 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Małgorzata Sulejewska  122   +  435:337   172
   2    1    3  Grzegorz Wilk          125   +  419:293   175
   3    1    2  Kamil Górka            134   +  413:337   184
   4    1    8  Przemysław Herdzina    120   -  368:407    70
   5    2    6  Tomasz Lempart         113   +  517:342   163
   6    1    2  Kamil Górka            134   -  330:407    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.33


  2  Kamil Górka             134 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Arkadiusz Biegun       116   +  343:320   166
   2    2    6  Tomasz Lempart         113   +  481:292   163
   3    1    1  Justyna Fugiel         138   -  337:413    88
   4    2    4  Małgorzata Sulejewska  122   +  486:262   172
   5    1    3  Grzegorz Wilk          125   +  488:338   175
   6    1    1  Justyna Fugiel         138   +  407:330   188
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.67


  3  Grzegorz Wilk           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Tomasz Lempart         113   =  377:377   113
   2    1    1  Justyna Fugiel         138   -  293:419    88
   3    3    7  Małgorzata Sikora      100   +  435:275   150
   4    3    5  Arkadiusz Biegun       116   +  393:333   166
   5    1    2  Kamil Górka            134   -  338:488    84
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.20


  4  Małgorzata Sulejewska   122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         138   -  337:435    88
   2    3    7  Małgorzata Sikora      100   +  330:267   150
   3    2    5  Arkadiusz Biegun       116   +  403:314   166
   4    2    2  Kamil Górka            134   -  262:486    84
   5    3    8  Przemysław Herdzina    120   +  420:328   170
   6    2    8  Przemysław Herdzina    120   +  383:342   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.00


  5  Arkadiusz Biegun        116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            134   -  320:343    84
   2            PAUZA
   3    2    4  Małgorzata Sulejewska  122   -  314:403    72
   4    3    3  Grzegorz Wilk          125   -  333:393    75
   5    4    7  Małgorzata Sikora      100   -  345:357    50
   6    3    7  Małgorzata Sikora      100   +  326:322   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.20


  6  Tomasz Lempart          113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Grzegorz Wilk          125   =  377:377   125
   2    2    2  Kamil Górka            134   -  292:481    84
   3            PAUZA
   4    4    7  Małgorzata Sikora      100   -  327:343    50
   5    2    1  Justyna Fugiel         138   -  342:517    88
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.75


  7  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    4  Małgorzata Sulejewska  122   -  267:330    72
   3    3    3  Grzegorz Wilk          125   -  275:435    75
   4    4    6  Tomasz Lempart         113   +  343:327   163
   5    4    5  Arkadiusz Biegun       116   +  357:345   166
   6    3    5  Arkadiusz Biegun       116   -  322:326    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.40


  8  Przemysław Herdzina     120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    1    1  Justyna Fugiel         138   +  407:368   188
   5    3    4  Małgorzata Sulejewska  122   -  328:420    72
   6    2    4  Małgorzata Sulejewska  122   -  342:383    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.67