Numer turnieju: 136
Data: 18 sierpnia 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          137 Sandomierz          2057  4.5
  2.Artur Irzyk             137 Kraków              2057  4.0
  3.Kamil Górka             137 Łęczna              1968  4.0
  4.Karol Wyrębkiewicz      100 ŁódĽ                1980  3.5
  5.Jan Kozłowski           100 Kraków              2002  3.0
  6.Dariusz Dzierża         100 Kraków              1982  3.0
  7.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1930  3.0
  8.Sławomir Kucia          130 Kraków              1918  3.0
  9.Grzegorz Wilk           124 Kraków              1905  3.0
 10.Agnieszka Krupka        122 Krosno              1843  3.0
 11.Arkadiusz Biegun        113 Kraków              2122  2.0
 12.Daniel Czernatowicz     115 Kraków              1903  2.0
 13.Paweł Jędryka           111 Tarnów              1683  2.0
 14.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1469  1.5
 15.Iwona Baran             127 Kraków              1682  1.0
 16.Andrzej Rakoczy         122 Kraków              1220  1.0
 17.Przemysław Herdzina     121 Kraków               957  1.0
 18.Bożena Matysiak         100 Kraków               726  1.0
 19.Justyna Woszczyna       100 Kraków              1408  0.5
 20.Kamil Stokłosa          100 Skawina             1197  0.5
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         139 (138.52)  13852 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             138 (137.71)  13771 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             137 (136.72)  13672 / 100
  4  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  6  Filip Klar               Mielec             129 (128.83)   2319 / 18 
  7  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             124 (123.96)  12396 / 100
  9  Jacek Pietruszka         Kraków             124 (123.66)  12366 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             124 (123.63)  12363 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Łukasz Bobowski          Suchedniów         122 (121.76)  12176 / 100
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             122 (121.69)  12169 / 100
 15  Agnieszka Krupka         Krosno             122 (121.67)  12167 / 100
 16  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.32)  12132 / 100
 17  Damian Krężel            Mielec             120 (120.33)   7581 / 63 
 18  Przemysław Herdzina      Kraków             120 (119.58)  11958 / 100
 19  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 20  Łukasz Bryła             Mielec             117 (116.51)  11651 / 100
 21  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Daniel Czernatowicz      Kraków             115 (115.29)  11529 / 100
 24  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.65)  11465 / 100
 25  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (113.79)  11379 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Paweł Jędryka            Tarnów             111 (110.88)  11088 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              106 (106.04)  10604 / 100
 32  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (104.92)  10492 / 100
 33  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 34  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 35  Maciej Chmielowski       Kraków              99 ( 99.43)   9943 / 100
 36  Jan Kozłowski            Kraków              99 ( 98.53)   9853 / 100
 37  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Bożena Matysiak          Kraków              94 ( 94.37)   9437 / 100
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.58)   4629 / 50 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          91 ( 90.78)   4902 / 54 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Małgorzata Sikora        Kraków              87 ( 86.63)   6324 / 73 
 48  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 49  Justyna Woszczyna        Kraków              83 ( 83.48)   5009 / 60 
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Alicja Żarowska          Kraków              71 ( 71.05)   1492 / 21 
 56  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 57  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 58  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 59  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 60  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 61  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 62  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 63  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 64  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 65  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 66  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 67  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 68  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 69  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 70  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 71  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 72  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 73  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 74  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 75  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 76  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 77  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 78  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 79  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 81  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 82  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 83  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 84  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 85  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 86  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 87  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 88  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 89  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 90  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 91  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 92  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 93  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 94  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 95  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 96  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 97  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 98  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 99  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
100  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
101  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
102  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
103  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
104  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
105  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
106  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
107  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
108  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
109  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
110  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
111  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
112  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
113  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
114  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
115  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
116  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
117  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
118  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
119  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
120  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
121  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
122  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
123  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
124  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
125  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
126  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
127  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          137 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   10  Arkadiusz Biegun       113   +  478:396   163
   2    3    4  Sławomir Kucia         130   +  407:394   180
   3    1    6  Grzegorz Wilk          124   +  366:336   174
   4    2   18  Karol Wyrębkiewicz     100   =  374:374   100
   5    1    3  Kamil Górka            137   +  432:313   187
                                                 --------------
                                                 RANKING: 160.80


  2  Artur Irzyk             137 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   11  Paweł Jędryka          111   +  444:308   161
   2    4   14  Bożena Matysiak        100   +  401:368   150
   3    3    7  Andrzej Rakoczy        122   +  388:386   172
   4    1    3  Kamil Górka            137   -  372:376    87
   5    2   19  Dariusz Dzierża        100   +  452:350   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.00


  3  Kamil Górka             137 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   12  Maciej Chmielowski     100   +  415:384   150
   2    2   18  Karol Wyrębkiewicz     100   +  386:314   150
   3    2    9  Daniel Czernatowicz    115   +  478:289   165
   4    1    2  Artur Irzyk            137   +  376:372   187
   5    1    1  Justyna Fugiel         137   -  313:432    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 147.80


  4  Sławomir Kucia          130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   13  Jan Kozłowski          100   +  380:234   150
   2    3    1  Justyna Fugiel         137   -  394:407    87
   3    7   17  Kamil Stokłosa         100   +  421:207   150
   4    4    9  Daniel Czernatowicz    115   +  385:356   165
   5    3   18  Karol Wyrębkiewicz     100   -  338:376    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.40


  5  Iwona Baran             127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   14  Bożena Matysiak        100   -  324:358    50
   2    9   13  Jan Kozłowski          100   -  352:393    50
   3    9    8  Agnieszka Krupka       122   -  319:410    72
   4    8   11  Paweł Jędryka          111   +  360:308   161
   5    7    8  Agnieszka Krupka       122   -  327:445    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.00


  6  Grzegorz Wilk           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   16  Justyna Woszczyna      100   +  439:304   150
   2    5   15  Małgorzata Sikora      100   +  369:228   150
   3    1    1  Justyna Fugiel         137   -  336:366    87
   4    3   19  Dariusz Dzierża        100   -  391:423    50
   5    4   10  Arkadiusz Biegun       113   +  370:369   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.00


  7  Andrzej Rakoczy         122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   17  Kamil Stokłosa         100   +  530:203   150
   2    1    9  Daniel Czernatowicz    115   -  304:454    65
   3    3    2  Artur Irzyk            137   -  386:388    87
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.67


  8  Agnieszka Krupka        122 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   18  Karol Wyrębkiewicz     100   -  305:507    50
   2    7   12  Maciej Chmielowski     100   -  328:440    50
   3    9    5  Iwona Baran            127   +  410:319   177
   4    7   15  Małgorzata Sikora      100   +  355:320   150
   5    7    5  Iwona Baran            127   +  445:327   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.80


  9  Daniel Czernatowicz     115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   19  Dariusz Dzierża        100   +  426:344   150
   2    1    7  Andrzej Rakoczy        122   +  454:304   172
   3    2    3  Kamil Górka            137   -  289:478    87
   4    4    4  Sławomir Kucia         130   -  356:385    80
   5    5   12  Maciej Chmielowski     100   -  378:432    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 107.80


 10  Arkadiusz Biegun        113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         137   -  396:478    87
   2    6   11  Paweł Jędryka          111   -  368:372    61
   3    8   20  Przemysław Herdzina    121   +  547:317   171
   4    5   12  Maciej Chmielowski     100   +  442:313   150
   5    4    6  Grzegorz Wilk          124   -  369:370    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.60


 11  Paweł Jędryka           111 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            137   -  308:444    87
   2    6   10  Arkadiusz Biegun       113   +  372:368   163
   3    4   12  Maciej Chmielowski     100   -  357:361    50
   4    8    5  Iwona Baran            127   -  308:360    77
   5    8   16  Justyna Woszczyna      100   +  338:272   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.40


 12  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Kamil Górka            137   -  384:415    87
   2    7    8  Agnieszka Krupka       122   +  440:328   172
   3    4   11  Paweł Jędryka          111   +  361:357   161
   4    5   10  Arkadiusz Biegun       113   -  313:442    63
   5    5    9  Daniel Czernatowicz    115   +  432:378   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.60


 13  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Sławomir Kucia         130   -  234:380    80
   2    9    5  Iwona Baran            127   +  393:352   177
   3    5   18  Karol Wyrębkiewicz     100   -  399:409    50
   4    9   17  Kamil Stokłosa         100   +  409:191   150
   5    6   20  Przemysław Herdzina    121   +  567:248   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.60


 14  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Iwona Baran            127   +  358:324   177
   2    4    2  Artur Irzyk            137   -  368:401    87
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.00


 15  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    6  Grzegorz Wilk          124   -  228:369    74
   3    6   19  Dariusz Dzierża        100   -  275:417    50
   4    7    8  Agnieszka Krupka       122   -  320:355    72
   5    9   17  Kamil Stokłosa         100   +  346:296   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.50


 16  Justyna Woszczyna       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Grzegorz Wilk          124   -  304:439    74
   2    8   19  Dariusz Dzierża        100   -  296:448    50
   3            PAUZA
   4    6   20  Przemysław Herdzina    121   -  236:392    71
   5    8   11  Paweł Jędryka          111   -  272:338    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.00


 17  Kamil Stokłosa          100 Skawina           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Andrzej Rakoczy        122   -  203:530    72
   2            PAUZA
   3    7    4  Sławomir Kucia         130   -  207:421    80
   4    9   13  Jan Kozłowski          100   -  191:409    50
   5    9   15  Małgorzata Sikora      100   -  296:346    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 63.00


 18  Karol Wyrębkiewicz      100 ŁódĽ              

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Agnieszka Krupka       122   +  507:305   172
   2    2    3  Kamil Górka            137   -  314:386    87
   3    5   13  Jan Kozłowski          100   +  409:399   150
   4    2    1  Justyna Fugiel         137   =  374:374   137
   5    3    4  Sławomir Kucia         130   +  376:338   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.20


 19  Dariusz Dzierża         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Daniel Czernatowicz    115   -  344:426    65
   2    8   16  Justyna Woszczyna      100   +  448:296   150
   3    6   15  Małgorzata Sikora      100   +  417:275   150
   4    3    6  Grzegorz Wilk          124   +  423:391   174
   5    2    2  Artur Irzyk            137   -  350:452    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.20


 20  Przemysław Herdzina     121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    8   10  Arkadiusz Biegun       113   -  317:547    63
   4    6   16  Justyna Woszczyna      100   +  392:236   150
   5    6   13  Jan Kozłowski          100   -  248:567    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.67