Numer turnieju: 138
Data: 1 września 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Daniel Czernatowicz     115 Kraków              2484  5.0
  2.Artur Irzyk             138 Kraków              2541  4.0
  3.Tomasz Ciejka           124 Kraków              2385  4.0
  4.Arkadiusz Biegun        115 Kraków              2258  3.0
  5.Przemysław Herdzina     120 Kraków              2233  3.0
  6.Agnieszka Krupka        122 Krosno              2214  3.0
  7.Małgorzata Sulejewska   122 Kraków              2071  3.0
  8.Grzegorz Wilk           126 Kraków              1146  3.0
  9.Katarzyna Klimała       105 Kraków              2136  2.0
 10.Jan Kozłowski           100 Kraków              2126  2.0
 11.Przemysław Drochomirecki 106 Opole               1080  1.0
 12.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1306  0.5
 13.Małgorzata Sikora       100 Kraków               897  0.0
 14.Alicja Żarowska         100 Kraków               231  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         139 (138.52)  13852 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             137 (136.96)  13696 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             136 (136.11)  13611 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  6  Filip Klar               Mielec             129 (128.83)   2319 / 18 
  7  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.18)  12718 / 100
  9  Jacek Pietruszka         Kraków             124 (123.66)  12366 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (123.36)  12336 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Łukasz Bobowski          Suchedniów         122 (121.76)  12176 / 100
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (121.48)  12148 / 100
 15  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.32)  12132 / 100
 16  Agnieszka Krupka         Krosno             121 (120.88)  12088 / 100
 17  Damian Krężel            Mielec             120 (120.33)   7581 / 63 
 18  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 19  Przemysław Herdzina      Kraków             118 (117.90)  11790 / 100
 20  Daniel Czernatowicz      Kraków             117 (116.52)  11652 / 100
 21  Łukasz Bryła             Mielec             117 (116.51)  11651 / 100
 22  Arkadiusz Biegun         Kraków             116 (116.36)  11636 / 100
 23  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 24  Krzysztof Leśniak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.65)  11465 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Paweł Jędryka            Tarnów             111 (110.88)  11088 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.26)  10526 / 100
 32  Przemysław Drochomirecki Opole              105 (104.75)  10475 / 100
 33  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 34  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 35  Jan Kozłowski            Kraków             101 (100.89)  10089 / 100
 36  Maciej Chmielowski       Kraków              99 ( 98.93)   9893 / 100
 37  Piotr Adamczyk           Tarnów              97 ( 96.97)   3297 / 34 
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.57)   9457 / 100
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.58)   4629 / 50 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 47  Małgorzata Sikora        Kraków              87 ( 87.21)   6977 / 80 
 48  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 49  Justyna Woszczyna        Kraków              83 ( 83.48)   5009 / 60 
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 56  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 57  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 58  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 59  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 60  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 61  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 62  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 63  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 64  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 65  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 66  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               153 (153.10)   1531 / 10 
 67  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 68  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 69  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 70  Katarzyna Karbowska      Łódź                95 ( 95.00)    855 / 9  
 71  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 72  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 73  Monika Ścisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 74  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 75  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 76  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 77  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 78  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 79  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 81  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 82  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 83  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 84  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 85  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 86  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 87  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 88  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 89  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 90  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 91  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 92  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 93  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 94  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 95  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 96  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 97  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 98  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 99  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
100  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
101  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
102  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
103  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
104  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
105  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
106  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
107  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
108  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
109  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
110  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
111  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
112  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
113  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
114  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
115  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
116  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
117  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
118  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
119  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
120  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
121  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
122  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
123  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
124  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
125  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
126  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
127  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Artur Irzyk             138 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Daniel Czernatowicz    115   -  369:394    65
   2    4    8  Katarzyna Klimała      105   +  507:278   155
   3    2    4  Agnieszka Krupka       122   +  375:314   172
   4    2    6  Arkadiusz Biegun       115   +  492:294   165
   5    1    3  Tomasz Ciejka          124   +  397:278   174
   6    1    7  Daniel Czernatowicz    115   -  401:473    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.67


  2  Grzegorz Wilk           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Katarzyna Klimała      105   +  373:310   155
   2    2    5  Przemysław Herdzina    120   +  346:327   170
   3    1    3  Tomasz Ciejka          124   +  427:391   174
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 166.33


  3  Tomasz Ciejka           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Maciej Chmielowski     100   +  368:341   150
   2    3    7  Daniel Czernatowicz    115   +  508:380   165
   3    1    2  Grzegorz Wilk          126   -  391:427    76
   4    1   13  Małgorzata Sulejewska  122   +  392:389   172
   5    1    1  Artur Irzyk            138   -  278:397    88
   6    2    6  Arkadiusz Biegun       115   +  448:380   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.00


  4  Agnieszka Krupka        122 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Jan Kozłowski          100   +  377:313   150
   2    1    6  Arkadiusz Biegun       115   +  430:341   165
   3    2    1  Artur Irzyk            138   -  314:375    88
   4    3    7  Daniel Czernatowicz    115   -  288:395    65
   5    4    5  Przemysław Herdzina    120   +  457:394   170
   6    3   13  Małgorzata Sulejewska  122   -  348:487    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.33


  5  Przemysław Herdzina     120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Małgorzata Sikora      100   +  395:265   150
   2    2    2  Grzegorz Wilk          126   -  327:346    76
   3    3    6  Arkadiusz Biegun       115   -  346:374    65
   4    5   14  Przemysław Drochomirecki 106   +  386:361   156
   5    4    4  Agnieszka Krupka       122   -  394:457    72
   6    4   10  Jan Kozłowski          100   +  385:321   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.50


  6  Arkadiusz Biegun        115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Alicja Żarowska        100   +  496:231   150
   2    1    4  Agnieszka Krupka       122   -  341:430    72
   3    3    5  Przemysław Herdzina    120   +  374:346   170
   4    2    1  Artur Irzyk            138   -  294:492    88
   5    3   10  Jan Kozłowski          100   +  373:338   150
   6    2    3  Tomasz Ciejka          124   -  380:448    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.33


  7  Daniel Czernatowicz     115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Artur Irzyk            138   +  394:369   188
   2    3    3  Tomasz Ciejka          124   -  380:508    74
   3    4    9  Maciej Chmielowski     100   +  359:333   150
   4    3    4  Agnieszka Krupka       122   +  395:288   172
   5    2   13  Małgorzata Sulejewska  122   +  483:324   172
   6    1    1  Artur Irzyk            138   +  473:401   188
                                                 --------------
                                                 RANKING: 157.33


  8  Katarzyna Klimała       105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Grzegorz Wilk          126   -  310:373    76
   2    4    1  Artur Irzyk            138   -  278:507    88
   3    6   11  Małgorzata Sikora      100   +  389:330   150
   4    4   10  Jan Kozłowski          100   -  356:378    50
   5    5   14  Przemysław Drochomirecki 106   -  414:415    56
   6    5   14  Przemysław Drochomirecki 106   +  389:304   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.00


  9  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          124   -  341:368    74
   2    5   13  Małgorzata Sulejewska  122   -  332:455    72
   3    4    7  Daniel Czernatowicz    115   -  333:359    65
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 70.33


 10  Jan Kozłowski           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Agnieszka Krupka       122   -  313:377    72
   2    6   11  Małgorzata Sikora      100   +  390:302   150
   3    5   13  Małgorzata Sulejewska  122   -  386:416    72
   4    4    8  Katarzyna Klimała      105   +  378:356   155
   5    3    6  Arkadiusz Biegun       115   -  338:373    65
   6    4    5  Przemysław Herdzina    120   -  321:385    70
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.33


 11  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Przemysław Herdzina    120   -  265:395    70
   2    6   10  Jan Kozłowski          100   -  302:390    50
   3    6    8  Katarzyna Klimała      105   -  330:389    55
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 58.33


 12  Alicja Żarowska         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Arkadiusz Biegun       115   -  231:496    65
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 65.00


 13  Małgorzata Sulejewska   122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    9  Maciej Chmielowski     100   +  455:332   150
   3    5   10  Jan Kozłowski          100   +  416:386   150
   4    1    3  Tomasz Ciejka          124   -  389:392    74
   5    2    7  Daniel Czernatowicz    115   -  324:483    65
   6    3    4  Agnieszka Krupka       122   +  487:348   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.20


 14  Przemysław Drochomirecki 106 Opole             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    5  Przemysław Herdzina    120   -  361:386    70
   5    5    8  Katarzyna Klimała      105   +  415:414   155
   6    5    8  Katarzyna Klimała      105   -  304:389    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.33