Numer turnieju: 139
Data: 15 września 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Agnieszka Krupka        121 Krosno              2300  4.0
  2.Piotr Adamczyk          100 Tarnów              2184  4.0
  3.Daniel Czernatowicz     117 Kraków              2141  3.5
  4.Małgorzata Sulejewska   121 Kraków              2247  3.0
  5.Przemysław Herdzina     118 Kraków              1800  3.0
  6.Arkadiusz Biegun        116 Kraków              1237  3.0
  7.Jan Kozłowski           101 Kraków              2064  2.5
  8.Jerzy Matyasik          115 Kraków              2224  2.0
  9.Małgorzata Sikora       100 Kraków              2047  1.5
 10.Jacek Pietruszka        124 Kraków              1993  1.5
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         139 (138.52)  13852 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             137 (136.96)  13696 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             136 (136.11)  13611 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           130 (130.40)   4564 / 35 
  6  Filip Klar               Mielec             129 (128.83)   2319 / 18 
  7  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.18)  12718 / 100
  9  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (123.36)  12336 / 100
 11  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 12  Łukasz Bobowski          Suchedniów         122 (121.76)  12176 / 100
 13  Agnieszka Krupka         Krosno             121 (121.36)  12136 / 100
 14  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (121.36)  12136 / 100
 15  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.32)  12132 / 100
 16  Damian Krężel            Mielec             120 (120.33)   7581 / 63 
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 18  Arkadiusz Biegun         Kraków             119 (119.34)  11934 / 100
 19  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 20  Przemysław Herdzina      Kraków             118 (117.58)  11758 / 100
 21  Łukasz Bryła             Mielec             117 (116.51)  11651 / 100
 22  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 23  Krzysztof Leśniak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 24  Daniel Czernatowicz      Kraków             115 (115.12)  11512 / 100
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             113 (112.68)  11268 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Paweł Jędryka            Tarnów             111 (110.88)  11088 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.26)  10526 / 100
 32  Przemysław Drochomirecki Opole              105 (104.75)  10475 / 100
 33  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 34  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 35  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 36  Jan Kozłowski            Kraków             102 (102.17)  10217 / 100
 37  Maciej Chmielowski       Kraków              99 ( 98.93)   9893 / 100
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.57)   9457 / 100
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.58)   4629 / 50 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 47  Małgorzata Sikora        Kraków              87 ( 86.86)   7383 / 85 
 48  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 49  Justyna Woszczyna        Kraków              83 ( 83.48)   5009 / 60 
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 56  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 57  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 58  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 59  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 60  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 61  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 62  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 63  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 64  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 65  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 66  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               153 (153.10)   1531 / 10 
 67  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 68  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 69  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 70  Katarzyna Karbowska      Łódź                95 ( 95.00)    855 / 9  
 71  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 72  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 73  Monika Ścisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 74  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 75  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 76  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 77  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 78  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 79  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 81  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 82  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 83  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 84  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 85  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 86  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 87  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 88  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 89  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 90  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 91  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 92  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 93  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 94  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 95  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 96  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 97  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 98  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 99  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
100  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
101  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
102  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
103  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
104  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
105  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
106  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
107  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
108  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
109  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
110  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
111  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
112  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
113  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
114  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
115  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
116  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
117  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
118  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
119  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
120  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
121  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
122  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
123  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
124  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
125  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
126  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
127  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Jacek Pietruszka        124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Daniel Czernatowicz    117   +  482:255   167
   2    1    6  Arkadiusz Biegun       116   -  343:422    66
   3    2    9  Piotr Adamczyk         100   -  297:348    50
   4    3    7  Jerzy Matyasik         115   -  252:354    65
   5    4   10  Małgorzata Sikora      100   -  319:373    50
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 79.60


  2  Małgorzata Sulejewska   121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Jerzy Matyasik         115   +  378:341   165
   2    2    8  Jan Kozłowski          101   +  365:350   151
   3    1    6  Arkadiusz Biegun       116   -  357:434    66
   4    2    5  Daniel Czernatowicz    117   -  316:448    67
   5    2    3  Agnieszka Krupka       121   -  358:377    71
   6    3    7  Jerzy Matyasik         115   +  473:372   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.17


  3  Agnieszka Krupka        121 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Jan Kozłowski          101   -  380:417    51
   2    3    7  Jerzy Matyasik         115   +  418:403   165
   3    3    4  Przemysław Herdzina    118   +  427:204   168
   4    1    9  Piotr Adamczyk         100   -  297:398    50
   5    2    2  Małgorzata Sulejewska  121   +  377:358   171
   6    1    9  Piotr Adamczyk         100   +  401:351   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.83


  4  Przemysław Herdzina     118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Piotr Adamczyk         100   +  373:315   150
   2            PAUZA
   3    3    3  Agnieszka Krupka       121   -  204:427    71
   4    4    8  Jan Kozłowski          101   +  370:293   151
   5    3    7  Jerzy Matyasik         115   +  437:345   165
   6    2    5  Daniel Czernatowicz    117   -  416:420    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.80


  5  Daniel Czernatowicz     117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Jacek Pietruszka       124   -  255:482    74
   2            PAUZA
   3    4    8  Jan Kozłowski          101   +  376:366   151
   4    2    2  Małgorzata Sulejewska  121   +  448:316   171
   5    1    9  Piotr Adamczyk         100   -  342:378    50
   6    2    4  Przemysław Herdzina    118   +  420:416   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.80


  6  Arkadiusz Biegun        116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Małgorzata Sikora      100   +  381:367   150
   2    1    1  Jacek Pietruszka       124   +  422:343   174
   3    1    2  Małgorzata Sulejewska  121   +  434:357   171
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 165.00


  7  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Małgorzata Sulejewska  121   -  341:378    71
   2    3    3  Agnieszka Krupka       121   -  403:418    71
   3    5   10  Małgorzata Sikora      100   +  409:315   150
   4    3    1  Jacek Pietruszka       124   +  354:252   174
   5    3    4  Przemysław Herdzina    118   -  345:437    68
   6    3    2  Małgorzata Sulejewska  121   -  372:473    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.83


  8  Jan Kozłowski           101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Agnieszka Krupka       121   +  417:380   171
   2    2    2  Małgorzata Sulejewska  121   -  350:365    71
   3    4    5  Daniel Czernatowicz    117   -  366:376    67
   4    4    4  Przemysław Herdzina    118   -  293:370    68
   5            PAUZA
   6    4   10  Małgorzata Sikora      100   +  338:319   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.40


  9  Piotr Adamczyk          100 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Przemysław Herdzina    118   -  315:373    68
   2    4   10  Małgorzata Sikora      100   +  394:373   150
   3    2    1  Jacek Pietruszka       124   +  348:297   174
   4    1    3  Agnieszka Krupka       121   +  398:297   171
   5    1    5  Daniel Czernatowicz    117   +  378:342   167
   6    1    3  Agnieszka Krupka       121   -  351:401    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.50


 10  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    6  Arkadiusz Biegun       116   -  367:381    66
   2    4    9  Piotr Adamczyk         100   -  373:394    50
   3    5    7  Jerzy Matyasik         115   -  315:409    65
   4            PAUZA
   5    4    1  Jacek Pietruszka       124   +  373:319   174
   6    4    8  Jan Kozłowski          101   -  319:338    51
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.20