Numer turnieju: 141
Data: 29 września 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Artur Irzyk             137 Kraków              2410  6.0
  2.Tomasz Ciejka           123 Kraków              2330  5.0
  3.Przemysław Herdzina     118 Kraków              2314  4.0
  4.Łukasz Bobowski         122 Suchedniów          2336  3.0
  5.Małgorzata Sulejewska   121 Kraków              2317  3.0
  6.Wojciech Usakiewicz     130 Warszawa            2188  3.0
  7.Katarzyna Klimała       103 Kraków              2146  3.0
  8.Kamil Górka             136 Łęczna              2074  3.0
  9.Maciej Chmielowski      100 Kraków              1480  3.0
 10.Daniel Czernatowicz     115 Kraków              2150  2.0
 11.Grzegorz Wilk           127 Kraków              1501  2.0
 12.Jan Kozłowski           105 Kraków              1480  2.0
 13.Agnieszka Krupka        121 Krosno              1383  2.0
 14.Arkadiusz Biegun        119 Kraków              1970  1.0
 15.Mariusz Tamowski        100 Bieruń              1555  0.5
 16.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1272  0.5
 17.Bożena Matysiak         100 Kraków               543  0.5
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         139 (138.97)  13897 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             138 (138.16)  13816 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             135 (135.22)  13522 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  6  Filip Klar               Mielec             129 (128.83)   2319 / 18 
  7  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (126.70)  12670 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             126 (125.82)  12582 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 12  Łukasz Bobowski          Suchedniów         122 (121.59)  12159 / 100
 13  Małgorzata Sulejewska    Kraków             121 (121.46)  12146 / 100
 14  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.32)  12132 / 100
 15  Agnieszka Krupka         Krosno             121 (120.82)  12082 / 100
 16  Damian Krężel            Mielec             120 (120.33)   7581 / 63 
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 18  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 19  Przemysław Herdzina      Kraków             119 (119.02)  11902 / 100
 20  Łukasz Bryła             Mielec             117 (116.51)  11651 / 100
 21  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 22  Krzysztof Leśniak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Arkadiusz Biegun         Kraków             115 (115.31)  11531 / 100
 24  Daniel Czernatowicz      Kraków             115 (114.93)  11493 / 100
 25  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 26  Paweł Jędryka            Tarnów             111 (110.83)  11083 / 100
 27  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 28  Jerzy Matyasik           Kraków             110 (109.88)  10988 / 100
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 32  Jan Kozłowski            Kraków             105 (104.77)  10477 / 100
 33  Katarzyna Klimała        Kraków             104 (104.06)  10406 / 100
 34  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 35  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 36  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 37  Maciej Chmielowski       Kraków             101 (100.88)  10088 / 100
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.68)   9468 / 100
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.58)   4629 / 50 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 47  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 48  Małgorzata Sikora        Kraków              86 ( 86.36)   7859 / 91 
 49  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 56  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 57  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 58  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 59  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 60  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 61  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 62  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 63  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 64  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 65  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 66  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               153 (153.10)   1531 / 10 
 67  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 68  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 69  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 70  Katarzyna Karbowska      Łódź                95 ( 95.00)    855 / 9  
 71  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 72  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 73  Monika Ścisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 74  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 75  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 76  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 77  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 78  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 79  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 81  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 82  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 83  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 84  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 85  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 86  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 87  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 88  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 89  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 90  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 91  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 92  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 93  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 94  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 95  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 96  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 97  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 98  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 99  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
100  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
101  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
102  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
103  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
104  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
105  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
106  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
107  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
108  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
109  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
110  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
111  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
112  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
113  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
114  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
115  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
116  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
117  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
118  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
119  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
120  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
121  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
122  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
123  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
124  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
125  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
126  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
127  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
128  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Artur Irzyk             137 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Agnieszka Krupka       121   +  452:333   171
   2    2    3  Wojciech Usakiewicz    130   +  368:330   180
   3    2    7  Małgorzata Sulejewska  121   +  380:343   171
   4    2   11  Jan Kozłowski          105   +  424:348   155
   5    1   16  Przemysław Herdzina    118   +  376:295   168
   6    1   16  Przemysław Herdzina    118   +  410:311   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 168.83


  2  Kamil Górka             136 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Arkadiusz Biegun       119   +  418:352   169
   2    5    4  Grzegorz Wilk          127   +  365:341   177
   3    3   11  Jan Kozłowski          105   +  360:319   155
   4    1   16  Przemysław Herdzina    118   -  323:380    68
   5    2    5  Tomasz Ciejka          123   -  344:422    73
   6    3    6  Łukasz Bobowski        122   -  264:484    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.00


  3  Wojciech Usakiewicz     130 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Daniel Czernatowicz    115   +  401:337   165
   2    2    1  Artur Irzyk            137   -  330:368    87
   3    5    8  Agnieszka Krupka       121   +  350:323   171
   4    4    5  Tomasz Ciejka          123   -  398:436    73
   5    4    6  Łukasz Bobowski        122   -  332:415    72
   6    4   10  Daniel Czernatowicz    115   +  377:345   165
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.17


  4  Grzegorz Wilk           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Jan Kozłowski          105   -  373:406    55
   2    5    2  Kamil Górka            136   -  341:365    86
   3    7    9  Arkadiusz Biegun       119   +  382:367   169
   4    7   17  Małgorzata Sikora      100   +  405:346   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.00


  5  Tomasz Ciejka           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Katarzyna Klimała      103   -  289:431    53
   2    7    6  Łukasz Bobowski        122   +  428:359   172
   3    6   17  Małgorzata Sikora      100   +  352:319   150
   4    4    3  Wojciech Usakiewicz    130   +  436:398   180
   5    2    2  Kamil Górka            136   +  422:344   186
   6    2    7  Małgorzata Sulejewska  121   +  403:317   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.00


  6  Łukasz Bobowski         122 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Maciej Chmielowski     100   -  348:382    50
   2    7    5  Tomasz Ciejka          123   -  359:428    73
   3    8   15  Mariusz Tamowski       100   +  390:366   150
   4    6    8  Agnieszka Krupka       121   -  340:394    71
   5    4    3  Wojciech Usakiewicz    130   +  415:332   180
   6    3    2  Kamil Górka            136   +  484:264   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.33


  7  Małgorzata Sulejewska   121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Bożena Matysiak        100   +  538:243   150
   2    1   11  Jan Kozłowski          105   -  297:407    55
   3    2    1  Artur Irzyk            137   -  343:380    87
   4    5   10  Daniel Czernatowicz    115   +  380:342   165
   5    3   12  Katarzyna Klimała      103   +  442:367   153
   6    2    5  Tomasz Ciejka          123   -  317:403    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.83


  8  Agnieszka Krupka        121 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Artur Irzyk            137   -  333:452    87
   2    6    9  Arkadiusz Biegun       119   +  333:242   169
   3    5    3  Wojciech Usakiewicz    130   -  323:350    80
   4    6    6  Łukasz Bobowski        122   +  394:340   172
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.00


  9  Arkadiusz Biegun        119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            136   -  352:418    86
   2    6    8  Agnieszka Krupka       121   -  242:333    71
   3    7    4  Grzegorz Wilk          127   -  367:382    77
   4    8   15  Mariusz Tamowski       100   +  393:346   150
   5    5   10  Daniel Czernatowicz    115   -  312:408    65
   6    5   12  Katarzyna Klimała      103   -  304:351    53
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.67


 10  Daniel Czernatowicz     115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Wojciech Usakiewicz    130   -  337:401    80
   2    8   15  Mariusz Tamowski       100   +  429:289   150
   3    4   13  Maciej Chmielowski     100   -  289:334    50
   4    5    7  Małgorzata Sulejewska  121   -  342:380    71
   5    5    9  Arkadiusz Biegun       119   +  408:312   169
   6    4    3  Wojciech Usakiewicz    130   -  345:377    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.00


 11  Jan Kozłowski           105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Grzegorz Wilk          127   +  406:373   177
   2    1    7  Małgorzata Sulejewska  121   +  407:297   171
   3    3    2  Kamil Górka            136   -  319:360    86
   4    2    1  Artur Irzyk            137   -  348:424    87
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 130.25


 12  Katarzyna Klimała       103 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Tomasz Ciejka          123   +  431:289   173
   2    4   17  Małgorzata Sikora      100   +  380:307   150
   3    1   16  Przemysław Herdzina    118   -  309:489    68
   4    3   13  Maciej Chmielowski     100   -  308:444    50
   5    3    7  Małgorzata Sulejewska  121   -  367:442    71
   6    5    9  Arkadiusz Biegun       119   +  351:304   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.50


 13  Maciej Chmielowski      100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Łukasz Bobowski        122   +  382:348   172
   2    3   16  Przemysław Herdzina    118   -  320:397    68
   3    4   10  Daniel Czernatowicz    115   +  334:289   165
   4    3   12  Katarzyna Klimała      103   +  444:308   153
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.50


 14  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Małgorzata Sulejewska  121   -  243:538    71
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 71.00


 15  Mariusz Tamowski        100 Bieruń            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   16  Przemysław Herdzina    118   -  254:442    68
   2    8   10  Daniel Czernatowicz    115   -  289:429    65
   3    8    6  Łukasz Bobowski        122   -  366:390    72
   4    8    9  Arkadiusz Biegun       119   -  346:393    69
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.50


 16  Przemysław Herdzina     118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   15  Mariusz Tamowski       100   +  442:254   150
   2    3   13  Maciej Chmielowski     100   +  397:320   150
   3    1   12  Katarzyna Klimała      103   +  489:309   153
   4    1    2  Kamil Górka            136   +  380:323   186
   5    1    1  Artur Irzyk            137   -  295:376    87
   6    1    1  Artur Irzyk            137   -  311:410    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.50


 17  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4   12  Katarzyna Klimała      103   -  307:380    53
   3    6    5  Tomasz Ciejka          123   -  319:352    73
   4    7    4  Grzegorz Wilk          127   -  346:405    77
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 67.67