Numer turnieju: 142
Data: 6 października 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Paweł Jędryka           111 Tarnów              2531  5.0
  2.Kamil Górka             135 Łęczna              2374  4.0
  3.Łukasz Bobowski         122 Suchedniów          2314  4.0
  4.Jerzy Matyasik          110 Kraków              2212  4.0
  5.Łukasz Bryła            117 Mielec              2130  4.0
  6.Damian Krężel           120 Mielec              2329  3.0
  7.Agnieszka Krupka        121 Krosno              2281  3.0
  8.Tomasz Ciejka           126 Kraków              2232  3.0
  9.Grzegorz Wilk           127 Kraków              1541  3.0
 10.Małgorzata Sulejewska   121 Kraków              2353  2.5
 11.Jan Kozłowski           105 Kraków              2139  2.0
 12.Artur Irzyk             138 Kraków              1619  2.0
 13.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1942  1.5
 14.Przemysław Herdzina     119 Kraków              2290  1.0
 15.Justyna Fugiel          139 Sandomierz           872  1.0
 16.Arkadiusz Biegun        115 Kraków               981  0.0
 17.Daniel Czernatowicz     115 Kraków               351  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         139 (138.89)  13889 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             136 (136.35)  13635 / 100
  3  Kamil Górka              Łęczna             136 (136.31)  13631 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             129 (128.89)  12889 / 100
  7  Filip Klar               Mielec             129 (128.83)   2319 / 18 
  8  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             126 (125.54)  12554 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 12  Łukasz Bobowski          Suchedniów         122 (122.48)  12248 / 100
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.32)  12132 / 100
 14  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 15  Małgorzata Sulejewska    Kraków             120 (120.22)  12022 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Agnieszka Krupka         Krosno             117 (117.49)  11749 / 100
 19  Łukasz Bryła             Mielec             117 (117.32)  11732 / 100
 20  Przemysław Herdzina      Kraków             116 (116.40)  11640 / 100
 21  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 22  Krzysztof Leśniak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (114.43)  11443 / 100
 24  Daniel Czernatowicz      Kraków             114 (114.15)  11415 / 100
 25  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.22)  11322 / 100
 26  Jerzy Matyasik           Kraków             112 (112.35)  11235 / 100
 27  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 32  Jan Kozłowski            Kraków             105 (104.89)  10489 / 100
 33  Katarzyna Klimała        Kraków             104 (104.06)  10406 / 100
 34  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 35  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 36  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 37  Maciej Chmielowski       Kraków             101 (100.88)  10088 / 100
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.68)   9468 / 100
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.58)   4629 / 50 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 47  Małgorzata Sikora        Kraków              87 ( 86.53)   8307 / 96 
 48  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 49  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 56  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 57  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 58  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 59  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 60  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 61  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 62  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 63  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 64  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 65  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              98 ( 98.09)   1079 / 11 
 66  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               153 (153.10)   1531 / 10 
 67  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 68  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 69  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 70  Katarzyna Karbowska      Łódź                95 ( 95.00)    855 / 9  
 71  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 72  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 73  Monika Ścisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 74  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 75  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 76  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 77  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 78  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 79  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 81  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 82  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 83  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 84  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 85  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 86  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 87  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 88  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 89  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 90  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 91  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 92  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 93  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 94  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 95  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 96  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 97  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 98  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
 99  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
100  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
101  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
102  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
103  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
104  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
105  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
106  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
107  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
108  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
109  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
110  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
111  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
112  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
113  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
114  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
115  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
116  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
117  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
118  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
119  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
120  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
121  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
122  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
123  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
124  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
125  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
126  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
127  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
128  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Artur Irzyk             138 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    8  Przemysław Herdzina    119   +  465:369   169
   2    1    4  Łukasz Bobowski        122   -  358:381    72
   3    4    2  Kamil Górka            135   +  409:325   185
   4    3   12  Paweł Jędryka          111   -  387:464    61
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.75


  2  Kamil Górka             135 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Łukasz Bryła           117   -  323:351    67
   2    6    8  Przemysław Herdzina    119   +  389:373   169
   3    4    1  Artur Irzyk            138   -  325:409    88
   4    6    7  Damian Krężel          120   +  364:333   170
   5    5   15  Małgorzata Sikora      100   +  510:244   150
   6    2    9  Łukasz Bryła           117   +  463:247   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.17


  3  Tomasz Ciejka           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   10  Arkadiusz Biegun       115   +  415:388   165
   2    3    9  Łukasz Bryła           117   +  404:356   167
   3    1    4  Łukasz Bobowski        122   +  347:279   172
   4    1   13  Jerzy Matyasik         110   -  320:430    60
   5    3   12  Paweł Jędryka          111   -  373:454    61
   6    4    4  Łukasz Bobowski        122   -  373:456    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.17


  4  Łukasz Bobowski         122 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Daniel Czernatowicz    115   +  408:351   165
   2    1    1  Artur Irzyk            138   +  381:358   188
   3    1    3  Tomasz Ciejka          126   -  279:347    76
   4    4   16  Grzegorz Wilk          127   +  494:358   177
   5    2    6  Agnieszka Krupka       121   -  296:367    71
   6    4    3  Tomasz Ciejka          126   +  456:373   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.17


  5  Małgorzata Sulejewska   121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Paweł Jędryka          111   -  361:385    61
   2    7    7  Damian Krężel          120   -  367:451    70
   3            PAUZA
   4    5    8  Przemysław Herdzina    119   +  546:411   169
   5    4   16  Grzegorz Wilk          127   -  380:409    77
   6    6   15  Małgorzata Sikora      100   +  399:397   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.40


  6  Agnieszka Krupka        121 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Jerzy Matyasik         110   -  330:415    60
   2    5   10  Arkadiusz Biegun       115   +  517:348   165
   3    3    7  Damian Krężel          120   +  400:392   170
   4    2    9  Łukasz Bryła           117   -  293:410    67
   5    2    4  Łukasz Bobowski        122   +  367:296   172
   6    3   16  Grzegorz Wilk          127   -  374:389    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.50


  7  Damian Krężel           120 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Jan Kozłowski          105   -  287:447    55
   2    7    5  Małgorzata Sulejewska  121   +  451:367   171
   3    3    6  Agnieszka Krupka       121   -  392:400    71
   4    6    2  Kamil Górka            135   -  333:364    85
   5    6    8  Przemysław Herdzina    119   +  447:326   169
   6    5   17  Justyna Fugiel         139   +  419:336   189
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.33


  8  Przemysław Herdzina     119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Artur Irzyk            138   -  369:465    88
   2    6    2  Kamil Górka            135   -  373:389    85
   3    7   10  Arkadiusz Biegun       115   +  447:245   165
   4    5    5  Małgorzata Sulejewska  121   -  411:546    71
   5    6    7  Damian Krężel          120   -  326:447    70
   6    7   14  Jan Kozłowski          105   -  364:418    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.00


  9  Łukasz Bryła            117 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Kamil Górka            135   +  351:323   185
   2    3    3  Tomasz Ciejka          126   -  356:404    76
   3    5   14  Jan Kozłowski          105   +  411:314   155
   4    2    6  Agnieszka Krupka       121   +  410:293   171
   5    1   13  Jerzy Matyasik         110   +  355:307   160
   6    2    2  Kamil Górka            135   -  247:463    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.67


 10  Arkadiusz Biegun        115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          126   -  388:415    76
   2    5    6  Agnieszka Krupka       121   -  348:517    71
   3    7    8  Przemysław Herdzina    119   -  245:447    69
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 72.00


 11  Daniel Czernatowicz     115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Łukasz Bobowski        122   -  351:408    72
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 72.00


 12  Paweł Jędryka           111 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Małgorzata Sulejewska  121   +  385:361   171
   2    2   14  Jan Kozłowski          105   +  365:347   155
   3    2   13  Jerzy Matyasik         110   -  345:388    60
   4    3    1  Artur Irzyk            138   +  464:387   188
   5    3    3  Tomasz Ciejka          126   +  454:373   176
   6    1   13  Jerzy Matyasik         110   +  518:283   160
                                                 --------------
                                                 RANKING: 151.67


 13  Jerzy Matyasik          110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Agnieszka Krupka       121   +  415:330   171
   2    4   15  Małgorzata Sikora      100   +  389:285   150
   3    2   12  Paweł Jędryka          111   +  388:345   161
   4    1    3  Tomasz Ciejka          126   +  430:320   176
   5    1    9  Łukasz Bryła           117   -  307:355    67
   6    1   12  Paweł Jędryka          111   -  283:518    61
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.00


 14  Jan Kozłowski           105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Damian Krężel          120   +  447:287   170
   2    2   12  Paweł Jędryka          111   -  347:365    61
   3    5    9  Łukasz Bryła           117   -  314:411    67
   4    7   15  Małgorzata Sikora      100   -  336:389    50
   5    7   17  Justyna Fugiel         139   -  277:536    89
   6    7    8  Przemysław Herdzina    119   +  418:364   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.00


 15  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4   13  Jerzy Matyasik         110   -  285:389    60
   3    6   16  Grzegorz Wilk          127   -  327:385    77
   4    7   14  Jan Kozłowski          105   +  389:336   155
   5    5    2  Kamil Górka            135   -  244:510    85
   6    6    5  Małgorzata Sulejewska  121   -  397:399    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.60


 16  Grzegorz Wilk           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6   15  Małgorzata Sikora      100   +  385:327   150
   4    4    4  Łukasz Bobowski        122   -  358:494    72
   5    4    5  Małgorzata Sulejewska  121   +  409:380   171
   6    3    6  Agnieszka Krupka       121   +  389:374   171
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.00


 17  Justyna Fugiel          139 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    7   14  Jan Kozłowski          105   +  536:277   155
   6    5    7  Damian Krężel          120   -  336:419    70
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.50