Numer turnieju: 143
Data: 13 paĽdziernika 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Agnieszka Krupka        117 Krosno              2360  5.0
  2.Kamil Górka             136 Łęczna              2289  5.0
  3.Justyna Fugiel          139 Sandomierz          2402  4.0
  4.Przemysław Herdzina     116 Kraków              2287  4.0
  5.Łukasz Bobowski         122 Suchedniów          2247  3.0
  6.Artur Irzyk             136 Kraków              2061  3.0
  7.Maciej Chmielowski      101 Kraków              1881  3.0
  8.Jan Kozłowski           105 Kraków              2318  2.5
  9.Daniel Czernatowicz     114 Kraków              2149  2.5
 10.Agnieszka Ja¶kiewicz    100 Jastrzębie_Zdrój    2078  2.5
 11.Małgorzata Sulejewska   120 Kraków              2294  2.0
 12.Tomasz Ciejka           126 Kraków              2096  1.5
 13.Edyta Arent-Irzyk       100 Kraków               618  0.0
 14.Jerzy Matyasik          112 Kraków               603  0.0
 15.Zbigniew Stettner       100 Bielsko-Biała        393  0.0
 16.Bożena Matysiak         100 Kraków               361  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         140 (139.90)  13990 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             138 (138.17)  13817 / 100
  3  Artur Irzyk              Kraków             137 (137.01)  13701 / 100
  4  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             129 (128.89)  12889 / 100
  7  Filip Klar               Mielec             129 (128.83)   2319 / 18 
  8  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  9  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 10  Łukasz Bobowski          Suchedniów         123 (122.57)  12257 / 100
 11  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 12  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.32)  12132 / 100
 13  Tomasz Ciejka            Kraków             121 (121.00)  12100 / 100
 14  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 15  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 16  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 17  Agnieszka Krupka         Krosno             118 (118.15)  11815 / 100
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             118 (117.94)  11794 / 100
 19  Przemysław Herdzina      Kraków             118 (117.89)  11789 / 100
 20  Łukasz Bryła             Mielec             117 (117.32)  11732 / 100
 21  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Daniel Czernatowicz      Kraków             115 (114.81)  11481 / 100
 24  Arkadiusz Biegun         Kraków             114 (114.43)  11443 / 100
 25  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.22)  11322 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 28  Jerzy Matyasik           Kraków             110 (110.39)  11039 / 100
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 32  Jan Kozłowski            Kraków             106 (106.27)  10627 / 100
 33  Katarzyna Klimała        Kraków             104 (104.06)  10406 / 100
 34  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 35  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 36  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 37  Maciej Chmielowski       Kraków             101 (101.22)  10122 / 100
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.51)   9451 / 100
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.58)   4629 / 50 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 47  Małgorzata Sikora        Kraków              87 ( 86.53)   8307 / 96 
 48  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 49  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 56  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 57  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 58  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 59  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 60  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 61  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 62  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 63  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 64  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 65  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 66  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 67  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 68  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 69  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 70  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 71  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 72  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 73  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 74  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 75  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 76  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 77  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 78  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 79  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 81  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 82  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 83  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 84  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 85  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 86  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 87  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 88  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 89  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 90  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 91  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 92  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 93  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 94  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój   104 (103.80)    519 / 5  
 95  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 96  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 97  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 98  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 99  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
101  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
102  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
103  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
104  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
105  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
106  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
107  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
108  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
109  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
110  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
111  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
112  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
113  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
114  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
115  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
116  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
117  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
118  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
119  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
120  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
121  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
122  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
123  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
124  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
125  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
126  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
127  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
128  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       70 ( 70.00)     70 / 1  
129  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
130  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          139 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Przemysław Herdzina    116   +  405:404   166
   2    2    5  Łukasz Bobowski        122   +  367:316   172
   3    1    2  Artur Irzyk            136   +  408:368   186
   4    1   14  Agnieszka Krupka       117   -  367:368    67
   5    3    3  Kamil Górka            136   -  380:434    86
   6    3    8  Daniel Czernatowicz    114   +  475:425   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.17


  2  Artur Irzyk             136 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Daniel Czernatowicz    114   +  429:339   164
   2    3    3  Kamil Górka            136   +  461:302   186
   3    1    1  Justyna Fugiel         139   -  368:408    89
   4    2   15  Jan Kozłowski          105   +  456:395   155
   5    2    5  Łukasz Bobowski        122   -  347:359    72
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.20


  3  Kamil Górka             136 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Jerzy Matyasik         112   +  404:311   162
   2    3    2  Artur Irzyk            136   -  302:461    86
   3    4    6  Małgorzata Sulejewska  120   +  394:345   170
   4    4   10  Maciej Chmielowski     101   +  323:307   151
   5    3    1  Justyna Fugiel         139   +  434:380   189
   6    2    5  Łukasz Bobowski        122   +  432:316   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 155.00


  4  Tomasz Ciejka           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Maciej Chmielowski     101   -  411:460    51
   2    5    8  Daniel Czernatowicz    114   -  353:387    64
   3    6    5  Łukasz Bobowski        122   +  405:350   172
   4    3    7  Przemysław Herdzina    116   -  258:307    66
   5            PAUZA
   6    5   11  Agnieszka Ja¶kiewicz   100   -  369:381    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.60


  5  Łukasz Bobowski         122 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Agnieszka Ja¶kiewicz   100   +  455:301   150
   2    2    1  Justyna Fugiel         139   -  316:367    89
   3    6    4  Tomasz Ciejka          126   -  350:405    76
   4    6   16  Edyta Arent-Irzyk      100   +  451:303   150
   5    2    2  Artur Irzyk            136   +  359:347   186
   6    2    3  Kamil Górka            136   -  316:432    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.83


  6  Małgorzata Sulejewska   120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Zbigniew Stettner      100   +  420:393   150
   2    4   15  Jan Kozłowski          105   -  358:387    55
   3    4    3  Kamil Górka            136   -  345:394    86
   4    5   11  Agnieszka Ja¶kiewicz   100   +  440:367   150
   5    4    8  Daniel Czernatowicz    114   -  385:400    64
   6    4   15  Jan Kozłowski          105   -  346:404    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.33


  7  Przemysław Herdzina     116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         139   -  404:405    89
   2    6    9  Jerzy Matyasik         112   +  423:292   162
   3    3    8  Daniel Czernatowicz    114   +  361:298   164
   4    3    4  Tomasz Ciejka          126   +  307:258   176
   5    1   14  Agnieszka Krupka       117   +  431:321   167
   6    1   14  Agnieszka Krupka       117   -  361:378    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.50


  8  Daniel Czernatowicz     114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            136   -  339:429    86
   2    5    4  Tomasz Ciejka          126   +  387:353   176
   3    3    7  Przemysław Herdzina    116   -  298:361    66
   4            PAUZA
   5    4    6  Małgorzata Sulejewska  120   +  400:385   170
   6    3    1  Justyna Fugiel         139   -  425:475    89
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.40


  9  Jerzy Matyasik          112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Kamil Górka            136   -  311:404    86
   2    6    7  Przemysław Herdzina    116   -  292:423    66
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 76.00


 10  Maciej Chmielowski      101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          126   +  460:411   176
   2    1   14  Agnieszka Krupka       117   -  311:422    67
   3    5   11  Agnieszka Ja¶kiewicz   100   +  384:302   150
   4    4    3  Kamil Górka            136   -  307:323    86
   5    5   15  Jan Kozłowski          105   +  419:408   155
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.80


 11  Agnieszka Ja¶kiewicz    100 Jastrzębie_Zdrój  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Łukasz Bobowski        122   -  301:455    72
   2            PAUZA
   3    5   10  Maciej Chmielowski     101   -  302:384    51
   4    5    6  Małgorzata Sulejewska  120   -  367:440    70
   5    6   16  Edyta Arent-Irzyk      100   +  427:315   150
   6    5    4  Tomasz Ciejka          126   +  381:369   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.80


 12  Zbigniew Stettner       100 Bielsko-Biała     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Małgorzata Sulejewska  120   -  393:420    70
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 70.00


 13  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Agnieszka Krupka       117   -  361:414    67
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 67.00


 14  Agnieszka Krupka        117 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Bożena Matysiak        100   +  414:361   150
   2    1   10  Maciej Chmielowski     101   +  422:311   151
   3    2   15  Jan Kozłowski          105   +  457:424   155
   4    1    1  Justyna Fugiel         139   +  368:367   189
   5    1    7  Przemysław Herdzina    116   -  321:431    66
   6    1    7  Przemysław Herdzina    116   +  378:361   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 146.17


 15  Jan Kozłowski           105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    4    6  Małgorzata Sulejewska  120   +  387:358   170
   3    2   14  Agnieszka Krupka       117   -  424:457    67
   4    2    2  Artur Irzyk            136   -  395:456    86
   5    5   10  Maciej Chmielowski     101   -  408:419    51
   6    4    6  Małgorzata Sulejewska  120   +  404:346   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.80


 16  Edyta Arent-Irzyk       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    6    5  Łukasz Bobowski        122   -  303:451    72
   5    6   11  Agnieszka Ja¶kiewicz   100   -  315:427    50
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 61.00