Numer turnieju: 144
Data: 20 października 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Przemysław Herdzina     118 Kraków              2323  5.0
  2.Tomasz Ciejka           121 Kraków              2320  5.0
  3.Filip Klar              129 Mielec              2374  4.0
  4.Justyna Fugiel          140 Sandomierz          2051  4.0
  5.Artur Irzyk             137 Kraków              2392  3.0
  6.Łukasz Bryła            117 Mielec              2286  3.0
  7.Agnieszka Krupka        118 Krosno              2233  3.0
  8.Katarzyna Klimała       104 Kraków              2204  3.0
  9.Kamil Górka             138 Łęczna              1453  2.5
 10.Łukasz Bobowski         123 Suchedniów          2218  2.0
 11.Daniel Czernatowicz     115 Kraków              2196  2.0
 12.Małgorzata Sulejewska   118 Kraków              1743  2.0
 13.Jan Kozłowski           106 Kraków              2062  1.5
 14.Arkadiusz Biegun        114 Kraków              2329  1.0
 15.Zbigniew Stettner       100 Bielsko-Biała        848  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         140 (139.57)  13957 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             138 (137.93)  13793 / 100
  3  Artur Irzyk              Kraków             135 (135.12)  13512 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Filip Klar               Mielec             130 (129.50)   3108 / 24 
  6  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             129 (128.89)  12889 / 100
  8  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             124 (124.38)  12438 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 12  Łukasz Bobowski          Suchedniów         122 (121.73)  12173 / 100
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.32)  12132 / 100
 14  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 15  Przemysław Herdzina      Kraków             120 (119.95)  11995 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Małgorzata Sulejewska    Kraków             118 (118.19)  11819 / 100
 19  Agnieszka Krupka         Krosno             118 (117.74)  11774 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 21  Łukasz Bryła             Mielec             116 (116.25)  11625 / 100
 22  Krzysztof Leśniak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Daniel Czernatowicz      Kraków             114 (113.87)  11387 / 100
 24  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.22)  11322 / 100
 25  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 26  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (111.49)  11149 / 100
 27  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 28  Jerzy Matyasik           Kraków             110 (110.39)  11039 / 100
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 32  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.13)  10513 / 100
 33  Jan Kozłowski            Kraków             104 (104.12)  10412 / 100
 34  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 35  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 36  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 37  Maciej Chmielowski       Kraków             101 (101.22)  10122 / 100
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.51)   9451 / 100
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Paweł Miczko             Sandomierz          93 ( 92.58)   4629 / 50 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 47  Małgorzata Sikora        Kraków              87 ( 86.53)   8307 / 96 
 48  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 49  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 56  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 57  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 58  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 59  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 60  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 61  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 62  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 63  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 64  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 65  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 66  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               153 (153.10)   1531 / 10 
 67  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 68  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 69  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 70  Katarzyna Karbowska      Łódź                95 ( 95.00)    855 / 9  
 71  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 72  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 73  Monika Ścisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 74  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 75  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 76  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 77  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 78  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 79  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 81  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 82  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 83  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 84  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 85  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 86  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 87  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 88  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 89  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 90  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 91  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 92  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 93  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 94  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój   104 (103.80)    519 / 5  
 95  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 96  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 97  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 98  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 99  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
101  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
102  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
103  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
104  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
105  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
106  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
107  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
108  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
109  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
110  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
111  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
112  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
113  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
114  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
115  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
116  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
117  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
118  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
119  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
120  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
121  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
122  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
123  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
124  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
125  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
126  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
127  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
128  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
129  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
130  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Artur Irzyk             137 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Łukasz Bryła           117   -  465:466    67
   2    4    8  Daniel Czernatowicz    115   +  423:409   165
   3    2    4  Tomasz Ciejka          121   -  364:373    71
   4    4    5  Agnieszka Krupka       118   +  356:351   168
   5    3   13  Małgorzata Sulejewska  118   +  418:412   168
   6    2    4  Tomasz Ciejka          121   -  366:435    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.33


  2  Filip Klar              129 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Daniel Czernatowicz    115   +  439:343   165
   2    3    6  Przemysław Herdzina    118   -  339:401    68
   3    4    5  Agnieszka Krupka       118   -  303:453    68
   4    5    9  Arkadiusz Biegun       114   +  420:377   164
   5    6   10  Jan Kozłowski          106   +  482:299   156
   6    3    5  Agnieszka Krupka       118   +  391:245   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.50


  3  Łukasz Bobowski         123 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Arkadiusz Biegun       114   +  403:370   164
   2    2   11  Katarzyna Klimała      104   +  422:241   154
   3    1    6  Przemysław Herdzina    118   -  377:405    68
   4    3   15  Kamil Górka            138   -  369:399    88
   5    4    7  Łukasz Bryła           117   -  365:382    67
   6    5   11  Katarzyna Klimała      104   -  282:403    54
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.17


  4  Tomasz Ciejka           121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Jan Kozłowski          106   +  432:312   156
   2    1    7  Łukasz Bryła           117   +  363:288   167
   3    2    1  Artur Irzyk            137   +  373:364   187
   4    1    6  Przemysław Herdzina    118   -  344:388    68
   5    2   15  Kamil Górka            138   +  373:359   188
   6    2    1  Artur Irzyk            137   +  435:366   187
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.83


  5  Agnieszka Krupka        118 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Katarzyna Klimała      104   -  345:447    54
   2    7   12  Zbigniew Stettner      100   +  380:299   150
   3    4    2  Filip Klar             129   +  453:303   179
   4    4    1  Artur Irzyk            137   -  351:356    87
   5    5    9  Arkadiusz Biegun       114   +  459:335   164
   6    3    2  Filip Klar             129   -  245:391    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.83


  6  Przemysław Herdzina     118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Zbigniew Stettner      100   +  375:290   150
   2    3    2  Filip Klar             129   +  401:339   179
   3    1    3  Łukasz Bobowski        123   +  405:377   173
   4    1    4  Tomasz Ciejka          121   +  388:344   171
   5    1   14  Justyna Fugiel         140   -  350:376    90
   6    1   14  Justyna Fugiel         140   +  404:300   190
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.83


  7  Łukasz Bryła            117 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Artur Irzyk            137   +  466:465   187
   2    1    4  Tomasz Ciejka          121   -  288:363    71
   3    3    9  Arkadiusz Biegun       114   +  383:379   164
   4    2   14  Justyna Fugiel         140   -  413:485    90
   5    4    3  Łukasz Bobowski        123   +  382:365   173
   6    4   15  Kamil Górka            138   -  354:395    88
                                                 --------------
                                                 RANKING: 128.83


  8  Daniel Czernatowicz     115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Filip Klar             129   -  343:439    79
   2    4    1  Artur Irzyk            137   -  409:423    87
   3    6   10  Jan Kozłowski          106   -  289:442    56
   4    6   13  Małgorzata Sulejewska  118   -  361:463    68
   5    7   11  Katarzyna Klimała      104   +  407:380   154
   6    6    9  Arkadiusz Biegun       114   +  387:368   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 101.33


  9  Arkadiusz Biegun        114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Łukasz Bobowski        123   -  370:403    73
   2    5   10  Jan Kozłowski          106   +  500:351   156
   3    3    7  Łukasz Bryła           117   -  379:383    67
   4    5    2  Filip Klar             129   -  377:420    79
   5    5    5  Agnieszka Krupka       118   -  335:459    68
   6    6    8  Daniel Czernatowicz    115   -  368:387    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 84.67


 10  Jan Kozłowski           106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          121   -  312:432    71
   2    5    9  Arkadiusz Biegun       114   -  351:500    64
   3    6    8  Daniel Czernatowicz    115   +  442:289   165
   4    7   11  Katarzyna Klimała      104   -  358:428    54
   5    6    2  Filip Klar             129   -  299:482    79
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.60


 11  Katarzyna Klimała       104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Agnieszka Krupka       118   +  447:345   168
   2    2    3  Łukasz Bobowski        123   -  241:422    73
   3    5   14  Justyna Fugiel         140   -  305:473    90
   4    7   10  Jan Kozłowski          106   +  428:358   156
   5    7    8  Daniel Czernatowicz    115   -  380:407    65
   6    5    3  Łukasz Bobowski        123   +  403:282   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.83


 12  Zbigniew Stettner       100 Bielsko-Biała     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Przemysław Herdzina    118   -  290:375    68
   2    7    5  Agnieszka Krupka       118   -  299:380    68
   3    7   13  Małgorzata Sulejewska  118   -  259:454    68
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 68.00


 13  Małgorzata Sulejewska   118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   14  Justyna Fugiel         140   -  414:417    90
   3    7   12  Zbigniew Stettner      100   +  454:259   150
   4    6    8  Daniel Czernatowicz    115   +  463:361   165
   5    3    1  Artur Irzyk            137   -  412:418    87
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.00


 14  Justyna Fugiel          140 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6   13  Małgorzata Sulejewska  118   +  417:414   168
   3    5   11  Katarzyna Klimała      104   +  473:305   154
   4    2    7  Łukasz Bryła           117   +  485:413   167
   5    1    6  Przemysław Herdzina    118   +  376:350   168
   6    1    6  Przemysław Herdzina    118   -  300:404    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 145.00


 15  Kamil Górka             138 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    3    3  Łukasz Bobowski        123   +  399:369   173
   5    2    4  Tomasz Ciejka          121   -  359:373    71
   6    4    7  Łukasz Bryła           117   +  395:354   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.00