Numer turnieju: 145
Data: 27 października 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Agnieszka Krupka        118 Krosno              2246  5.0
  2.Justyna Fugiel          140 Sandomierz          2565  4.0
  3.Maciej Chmielowski      101 Kraków              2171  4.0
  4.Kamil Górka             138 Łęczna              2003  3.5
  5.Tomasz Ciejka           124 Kraków              2338  3.0
  6.Daniel Czernatowicz     114 Kraków              2278  3.0
  7.Małgorzata Sulejewska   118 Kraków              2077  3.0
  8.Artur Irzyk             135 Kraków              2372  2.0
  9.Jan Kozłowski           104 Kraków              2035  2.0
 10.Jerzy Matyasik          110 Kraków              1068  2.0
 11.Łukasz Bobowski         122 Suchedniów          1994  1.5
 12.Grzegorz Wilk           129 Kraków               394  1.0
 13.Bożena Matysiak         100 Kraków               300  0.5
 14.Paweł Miczko            100 Sandomierz          1560  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         137 (137.48)  13748 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             137 (136.61)  13661 / 100
  3  Artur Irzyk              Kraków             133 (132.84)  13284 / 100
  4  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Filip Klar               Mielec             130 (129.50)   3108 / 24 
  6  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             129 (128.96)  12896 / 100
  8  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (124.93)  12493 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 12  Agnieszka Krupka         Krosno             121 (121.42)  12142 / 100
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (121.32)  12132 / 100
 14  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 15  Łukasz Bobowski          Suchedniów         120 (120.07)  12007 / 100
 16  Przemysław Herdzina      Kraków             120 (119.95)  11995 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 18  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 19  Małgorzata Sulejewska    Kraków             117 (117.20)  11720 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 21  Łukasz Bryła             Mielec             116 (116.25)  11625 / 100
 22  Krzysztof Leśniak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Daniel Czernatowicz      Kraków             114 (114.37)  11437 / 100
 24  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.22)  11322 / 100
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             113 (112.85)  11285 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (111.49)  11149 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 32  Jan Kozłowski            Kraków             106 (105.86)  10586 / 100
 33  Katarzyna Klimała        Kraków             105 (105.13)  10513 / 100
 34  Maciej Chmielowski       Kraków             104 (104.23)  10423 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 39  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.51)   9451 / 100
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 42  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 43  Paweł Miczko             Sandomierz          91 ( 90.75)   4991 / 55 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 47  Małgorzata Sikora        Kraków              87 ( 86.53)   8307 / 96 
 48  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 49  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 56  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 57  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 58  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 59  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 60  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 61  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 62  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 63  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 64  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 65  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 66  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               153 (153.10)   1531 / 10 
 67  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 68  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 69  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 70  Katarzyna Karbowska      Łódź                95 ( 95.00)    855 / 9  
 71  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 72  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 73  Monika Ścisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 74  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 75  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 76  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 77  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 78  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 79  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 81  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 82  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 83  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 84  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 85  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 86  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 87  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 88  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 89  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 90  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 91  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 92  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 93  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 94  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój   104 (103.80)    519 / 5  
 95  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 96  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 97  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 98  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
 99  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
101  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
102  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
103  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
104  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
105  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
106  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
107  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
108  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
109  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
110  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
111  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
112  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
113  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
114  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
115  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
116  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
117  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
118  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
119  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
120  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
121  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
122  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
123  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
124  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
125  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
126  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
127  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
128  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
129  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
130  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          140 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Małgorzata Sulejewska  118   -  345:374    68
   2    5   12  Paweł Miczko           100   +  392:387   150
   3    2    8  Daniel Czernatowicz    114   +  483:367   164
   4    2    4  Tomasz Ciejka          124   +  622:357   174
   5    1    7  Agnieszka Krupka       118   -  293:323    68
   6    2    4  Tomasz Ciejka          124   +  430:362   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.00


  2  Artur Irzyk             135 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Agnieszka Krupka       118   -  355:422    68
   2    4    9  Jan Kozłowski          104   -  330:445    54
   3    5   12  Paweł Miczko           100   +  442:271   150
   4    4   14  Jerzy Matyasik         110   +  580:325   160
   5    3    4  Tomasz Ciejka          124   -  371:479    74
   6    4    8  Daniel Czernatowicz    114   -  294:406    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 95.00


  3  Grzegorz Wilk           129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Daniel Czernatowicz    114   +  394:368   164
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 164.00


  4  Tomasz Ciejka           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Jan Kozłowski          104   +  405:302   154
   2    1   10  Maciej Chmielowski     101   +  434:334   151
   3    1    7  Agnieszka Krupka       118   -  301:322    68
   4    2    1  Justyna Fugiel         140   -  357:622    90
   5    3    2  Artur Irzyk            135   +  479:371   185
   6    2    1  Justyna Fugiel         140   -  362:430    90
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.00


  5  Łukasz Bobowski         122 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Maciej Chmielowski     101   -  305:453    51
   2    3    8  Daniel Czernatowicz    114   -  361:428    64
   3            PAUZA
   4    6    9  Jan Kozłowski          104   -  296:309    54
   5    6   14  Jerzy Matyasik         110   -  356:360    60
   6    6   12  Paweł Miczko           100   +  376:281   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 75.80


  6  Małgorzata Sulejewska   118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         140   +  374:345   190
   2    2    7  Agnieszka Krupka       118   -  316:489    68
   3    3   10  Maciej Chmielowski     101   +  392:270   151
   4    3    8  Daniel Czernatowicz    114   +  366:320   164
   5    2   13  Kamil Górka            138   -  343:438    88
   6    3   10  Maciej Chmielowski     101   -  286:422    51
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.67


  7  Agnieszka Krupka        118 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            135   +  422:355   185
   2    2    6  Małgorzata Sulejewska  118   +  489:316   168
   3    1    4  Tomasz Ciejka          124   +  322:301   174
   4    1   13  Kamil Górka            138   -  280:415    88
   5    1    1  Justyna Fugiel         140   +  323:293   190
   6    1   13  Kamil Górka            138   +  410:334   188
                                                 --------------
                                                 RANKING: 165.50


  8  Daniel Czernatowicz     114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Grzegorz Wilk          129   -  368:394    79
   2    3    5  Łukasz Bobowski        122   +  428:361   172
   3    2    1  Justyna Fugiel         140   -  367:483    90
   4    3    6  Małgorzata Sulejewska  118   -  320:366    68
   5    5   12  Paweł Miczko           100   +  389:319   150
   6    4    2  Artur Irzyk            135   +  406:294   185
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.00


  9  Jan Kozłowski           104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          124   -  302:405    74
   2    4    2  Artur Irzyk            135   +  445:330   185
   3    4   13  Kamil Górka            138   -  295:516    88
   4    6    5  Łukasz Bobowski        122   +  309:296   172
   5    4   10  Maciej Chmielowski     101   -  320:342    51
   6    5   14  Jerzy Matyasik         110   -  364:383    60
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.00


 10  Maciej Chmielowski      101 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Łukasz Bobowski        122   +  453:305   172
   2    1    4  Tomasz Ciejka          124   -  334:434    74
   3    3    6  Małgorzata Sulejewska  118   -  270:392    68
   4    5   12  Paweł Miczko           100   +  350:302   150
   5    4    9  Jan Kozłowski          104   +  342:320   154
   6    3    6  Małgorzata Sulejewska  118   +  422:286   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.00


 11  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA


 12  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5    1  Justyna Fugiel         140   -  387:392    90
   3    5    2  Artur Irzyk            135   -  271:442    85
   4    5   10  Maciej Chmielowski     101   -  302:350    51
   5    5    8  Daniel Czernatowicz    114   -  319:389    64
   6    6    5  Łukasz Bobowski        122   -  281:376    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 72.40


 13  Kamil Górka             138 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4    9  Jan Kozłowski          104   +  516:295   154
   4    1    7  Agnieszka Krupka       118   +  415:280   168
   5    2    6  Małgorzata Sulejewska  118   +  438:343   168
   6    1    7  Agnieszka Krupka       118   -  334:410    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.50


 14  Jerzy Matyasik          110 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    2  Artur Irzyk            135   -  325:580    85
   5    6    5  Łukasz Bobowski        122   +  360:356   172
   6    5    9  Jan Kozłowski          104   +  383:364   154
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.00