Numer turnieju: 146
Data: 3 listopada 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Przemysław Herdzina     120 Kraków              2437  6.0
  2.Kamil Górka             137 Łęczna              2368  4.0
  3.Artur Irzyk             133 Kraków              2334  4.0
  4.Grzegorz Wilk           129 Kraków              2260  4.0
  5.Katarzyna Klimała       105 Kraków              2217  4.0
  6.Łukasz Bobowski         120 Suchedniów          2117  3.5
  7.Daniel Czernatowicz     114 Kraków              2275  3.0
  8.Jan Kozłowski           106 Kraków              2272  3.0
  9.Łukasz Bryła            116 Mielec              1969  3.0
 10.Jerzy Matyasik          113 Kraków              1867  3.0
 11.Andrzej Rakoczy         121 Kraków              2270  2.5
 12.Małgorzata Sulejewska   117 Kraków              2194  2.0
 13.Agnieszka Krupka        121 Krosno              2109  2.0
 14.Tomasz Ciejka           125 Kraków              2103  2.0
 15.Paweł Miczko            100 Sandomierz          2140  1.0
 16.Mariusz Grodek          100 Olsztyn             1961  1.0
 17.Bożena Matysiak         100 Kraków               715  1.0
 18.Małgorzata Sikora       100 Kraków               628  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         137 (137.48)  13748 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             136 (136.35)  13635 / 100
  3  Artur Irzyk              Kraków             133 (133.33)  13333 / 100
  4  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Filip Klar               Mielec             130 (129.50)   3108 / 24 
  6  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  7  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.22)  12722 / 100
  9  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (123.41)  12341 / 100
 11  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 12  Przemysław Herdzina      Kraków             122 (122.28)  12228 / 100
 13  Agnieszka Krupka         Krosno             122 (121.67)  12167 / 100
 14  Andrzej Rakoczy          Kraków             121 (120.64)  12064 / 100
 15  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 16  Łukasz Bobowski          Suchedniów         120 (120.26)  12026 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 18  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 19  Łukasz Bryła             Mielec             119 (118.80)  11880 / 100
 20  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.37)  11637 / 100
 21  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Daniel Czernatowicz      Kraków             115 (115.48)  11548 / 100
 24  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.22)  11322 / 100
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             113 (112.71)  11271 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (111.49)  11149 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 32  Jan Kozłowski            Kraków             107 (106.61)  10661 / 100
 33  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.41)  10641 / 100
 34  Maciej Chmielowski       Kraków             104 (104.23)  10423 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 95.48)   9548 / 100
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 42  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 43  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 44  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 45  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 89.89)   5483 / 61 
 46  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 47  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 48  Małgorzata Sikora        Kraków              86 ( 86.05)   8433 / 98 
 49  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 56  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 57  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 58  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 59  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 60  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 61  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 62  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 63  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 64  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 65  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 66  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 67  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 68  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 69  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 70  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 71  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 72  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 73  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 74  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 75  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 76  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 77  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 78  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 79  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 80  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 81  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 82  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 83  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 84  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 85  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 86  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 87  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 88  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 89  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 90  Mariusz Grodek           Olsztyn             82 ( 81.50)    489 / 6  
 91  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 92  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 93  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 94  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 95  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój   104 (103.80)    519 / 5  
 96  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 97  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 98  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 99  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
101  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
102  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
103  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
104  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
105  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
106  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
107  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
108  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
109  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
110  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
111  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
112  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
113  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
114  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
115  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
116  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
117  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
118  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
119  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
120  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
121  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
122  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
123  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
124  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
125  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
126  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
127  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
128  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
129  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
130  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
131  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             137 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    9  Łukasz Bryła           116   +  424:349   166
   2    3   18  Grzegorz Wilk          129   +  410:376   179
   3    2   11  Jerzy Matyasik         113   -  377:399    63
   4    4    8  Małgorzata Sulejewska  117   +  512:314   167
   5    2    6  Łukasz Bobowski        120   +  375:337   170
   6    1    7  Przemysław Herdzina    120   -  270:465    70
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.83


  2  Artur Irzyk             133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   10  Daniel Czernatowicz    114   -  349:474    64
   2    7   13  Katarzyna Klimała      105   -  334:365    55
   3    8    3  Tomasz Ciejka          125   +  408:291   175
   4    6    4  Agnieszka Krupka       121   +  397:332   171
   5    5    5  Andrzej Rakoczy        121   +  373:358   171
   6    2   18  Grzegorz Wilk          129   +  473:361   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.83


  3  Tomasz Ciejka           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   11  Jerzy Matyasik         113   -  306:370    63
   2    8    9  Łukasz Bryła           116   -  369:419    66
   3    8    2  Artur Irzyk            133   -  291:408    83
   4    8   15  Paweł Miczko           100   +  435:344   150
   5    8    4  Agnieszka Krupka       121   +  398:363   171
   6    6    4  Agnieszka Krupka       121   -  304:376    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.67


  4  Agnieszka Krupka        121 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   12  Jan Kozłowski          106   +  416:348   156
   2    5   17  Mariusz Grodek         100   -  300:330    50
   3    7   13  Katarzyna Klimała      105   -  322:430    55
   4    6    2  Artur Irzyk            133   -  332:397    83
   5    8    3  Tomasz Ciejka          125   -  363:398    75
   6    6    3  Tomasz Ciejka          125   +  376:304   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.00


  5  Andrzej Rakoczy         121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   13  Katarzyna Klimała      105   +  444:324   155
   2    2    7  Przemysław Herdzina    120   -  280:404    70
   3    6   15  Paweł Miczko           100   +  436:321   150
   4    5   18  Grzegorz Wilk          129   -  406:449    79
   5    5    2  Artur Irzyk            133   -  358:373    83
   6    4    6  Łukasz Bobowski        120   =  346:346   120
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.50


  6  Łukasz Bobowski         120 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   14  Bożena Matysiak        100   +  419:335   150
   2    4   11  Jerzy Matyasik         113   -  323:393    63
   3    5   12  Jan Kozłowski          106   +  340:313   156
   4    3    9  Łukasz Bryła           116   +  352:330   166
   5    2    1  Kamil Górka            137   -  337:375    87
   6    4    5  Andrzej Rakoczy        121   =  346:346   121
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.83


  7  Przemysław Herdzina     120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   16  Małgorzata Sikora      100   +  379:301   150
   2    2    5  Andrzej Rakoczy        121   +  404:280   171
   3    1   10  Daniel Czernatowicz    114   +  407:313   164
   4    1   11  Jerzy Matyasik         113   +  366:350   163
   5    1   13  Katarzyna Klimała      105   +  416:316   155
   6    1    1  Kamil Górka            137   +  465:270   187
                                                 --------------
                                                 RANKING: 165.00


  8  Małgorzata Sulejewska   117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   17  Mariusz Grodek         100   +  394:370   150
   2    1   10  Daniel Czernatowicz    114   -  320:452    64
   3    3    9  Łukasz Bryła           116   -  381:457    66
   4    4    1  Kamil Górka            137   -  314:512    87
   5    7   15  Paweł Miczko           100   +  426:403   150
   6    5   10  Daniel Czernatowicz    114   -  359:363    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.83


  9  Łukasz Bryła            116 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            137   -  349:424    87
   2    8    3  Tomasz Ciejka          125   +  419:369   175
   3    3    8  Małgorzata Sulejewska  117   +  457:381   167
   4    3    6  Łukasz Bobowski        120   -  330:352    70
   5    6   17  Mariusz Grodek         100   +  414:296   150
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.80


 10  Daniel Czernatowicz     114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            133   +  474:349   183
   2    1    8  Małgorzata Sulejewska  117   +  452:320   167
   3    1    7  Przemysław Herdzina    120   -  313:407    70
   4    2   13  Katarzyna Klimała      105   -  332:354    55
   5    4   12  Jan Kozłowski          106   -  341:443    56
   6    5    8  Małgorzata Sulejewska  117   +  363:359   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.33


 11  Jerzy Matyasik          113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          125   +  370:306   175
   2    4    6  Łukasz Bobowski        120   +  393:323   170
   3    2    1  Kamil Górka            137   +  399:377   187
   4    1    7  Przemysław Herdzina    120   -  350:366    70
   5    3   18  Grzegorz Wilk          129   -  355:383    79
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.20


 12  Jan Kozłowski           106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Agnieszka Krupka       121   -  348:416    71
   2    9   16  Małgorzata Sikora      100   +  343:327   150
   3    5    6  Łukasz Bobowski        120   -  313:340    70
   4    7   17  Mariusz Grodek         100   +  407:402   150
   5    4   10  Daniel Czernatowicz    114   +  443:341   164
   6    3   13  Katarzyna Klimała      105   -  418:428    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


 13  Katarzyna Klimała       105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Andrzej Rakoczy        121   -  324:444    71
   2    7    2  Artur Irzyk            133   +  365:334   183
   3    7    4  Agnieszka Krupka       121   +  430:322   171
   4    2   10  Daniel Czernatowicz    114   +  354:332   164
   5    1    7  Przemysław Herdzina    120   -  316:416    70
   6    3   12  Jan Kozłowski          106   +  428:418   156
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.83


 14  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Łukasz Bobowski        120   -  335:419    70
   2    6   15  Paweł Miczko           100   +  380:377   150
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.00


 15  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   18  Grzegorz Wilk          129   -  364:375    79
   2    6   14  Bożena Matysiak        100   -  377:380    50
   3    6    5  Andrzej Rakoczy        121   -  321:436    71
   4    8    3  Tomasz Ciejka          125   -  344:435    75
   5    7    8  Małgorzata Sulejewska  117   -  403:426    67
   6    7   17  Mariusz Grodek         100   +  331:250   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 82.00


 16  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Przemysław Herdzina    120   -  301:379    70
   2    9   12  Jan Kozłowski          106   -  327:343    56
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 63.00


 17  Mariusz Grodek          100 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Małgorzata Sulejewska  117   -  370:394    67
   2    5    4  Agnieszka Krupka       121   +  330:300   171
   3    4   18  Grzegorz Wilk          129   -  313:316    79
   4    7   12  Jan Kozłowski          106   -  402:407    56
   5    6    9  Łukasz Bryła           116   -  296:414    66
   6    7   15  Paweł Miczko           100   -  250:331    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.50


 18  Grzegorz Wilk           129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   15  Paweł Miczko           100   +  375:364   150
   2    3    1  Kamil Górka            137   -  376:410    87
   3    4   17  Mariusz Grodek         100   +  316:313   150
   4    5    5  Andrzej Rakoczy        121   +  449:406   171
   5    3   11  Jerzy Matyasik         113   +  383:355   163
   6    2    2  Artur Irzyk            133   -  361:473    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.00