Numer turnieju: 147
Data: 10 listopada 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Artur Irzyk             133 Kraków              2453  5.0
  2.Daniel Czernatowicz     115 Kraków              2366  4.0
  3.Jan Kozłowski           107 Kraków              2317  4.0
  4.Andrzej Rakoczy         121 Kraków              2183  4.0
  5.Justyna Fugiel          137 Sandomierz          2406  3.0
  6.Grzegorz Wilk           127 Kraków              2276  3.0
  7.Agnieszka Krupka        122 Krosno              2224  3.0
  8.Arkadiusz Biegun        111 Kraków              1203  3.0
  9.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1953  2.5
 10.Łukasz Bobowski         120 Suchedniów          2229  2.0
 11.Bartek Kucharzyk        100 Ustrzyki_Dolne      1322  2.0
 12.Przemysław Herdzina     122 Kraków              1090  2.0
 13.Mariusz Grodek          100 Olsztyn             1909  1.5
 14.Maciej Chmielowski      104 Kraków              1505  1.0
 15.Tomasz Ciejka           123 Kraków              1292  1.0
 16.Paweł Miczko            100 Sandomierz          1018  1.0
 17.Maciej Marzec           100 Kraków               803  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             136 (136.35)  13635 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         135 (134.91)  13491 / 100
  3  Artur Irzyk              Kraków             134 (134.11)  13411 / 100
  4  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Filip Klar               Mielec             130 (129.50)   3108 / 24 
  6  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  7  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.08)  12708 / 100
  9  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (122.61)  12261 / 100
 11  Przemysław Herdzina      Kraków             123 (122.61)  12261 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Andrzej Rakoczy          Kraków             122 (122.40)  12240 / 100
 14  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 15  Agnieszka Krupka         Krosno             120 (120.01)  12001 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Łukasz Bryła             Mielec             119 (118.80)  11880 / 100
 19  Daniel Czernatowicz      Kraków             119 (118.63)  11863 / 100
 20  Łukasz Bobowski          Suchedniów         117 (116.94)  11694 / 100
 21  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.37)  11637 / 100
 22  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 23  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 24  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.22)  11322 / 100
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             113 (112.71)  11271 / 100
 26  Arkadiusz Biegun         Kraków             113 (112.60)  11260 / 100
 27  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Jan Kozłowski            Kraków             108 (108.34)  10834 / 100
 31  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 32  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 33  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.41)  10641 / 100
 34  Maciej Chmielowski       Kraków             104 (104.46)  10446 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 95.48)   9548 / 100
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 42  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 43  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 44  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 45  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 46  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 47  Małgorzata Sikora        Kraków              87 ( 86.91)   8691 / 100
 48  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 49  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 50  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 51  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 52  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 53  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 54  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 55  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 56  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 57  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 58  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 59  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 60  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 61  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 62  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 63  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 64  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 65  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 66  Mariusz Grodek           Olsztyn             82 ( 81.55)    897 / 11 
 67  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 68  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 69  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 70  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 71  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 72  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 73  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 74  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 75  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 76  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 77  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 78  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 79  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 81  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 82  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 83  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 84  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 85  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 86  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 87  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 88  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 89  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 90  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 91  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 92  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 93  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 94  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 95  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój   104 (103.80)    519 / 5  
 96  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 97  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 98  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 99  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
101  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
102  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
103  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
104  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
105  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
106  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
107  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
108  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
109  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
110  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
111  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
112  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
113  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
114  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
115  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
116  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
117  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
118  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
119  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
120  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
121  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
122  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
123  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
124  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
125  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
126  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
127  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
128  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
129  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
130  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
131  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
132  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
133  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          137 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Daniel Czernatowicz    115   +  431:328   165
   2    2   12  Małgorzata Sikora      100   +  480:230   150
   3    1    7  Arkadiusz Biegun       111   -  424:459    61
   4    2    8  Jan Kozłowski          107   -  376:401    57
   5    3    5  Łukasz Bobowski        120   +  353:333   170
   6    2    6  Daniel Czernatowicz    115   -  342:348    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.33


  2  Artur Irzyk             133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Arkadiusz Biegun       111   -  349:375    61
   2    5   13  Grzegorz Wilk          127   +  395:279   177
   3    5   12  Małgorzata Sikora      100   +  349:318   150
   4    1   14  Andrzej Rakoczy        121   +  492:337   171
   5    1    8  Jan Kozłowski          107   +  527:318   157
   6    1   17  Przemysław Herdzina    122   +  341:312   172
                                                 --------------
                                                 RANKING: 148.00


  3  Tomasz Ciejka           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Jan Kozłowski          107   -  333:436    57
   2    6    9  Paweł Miczko           100   +  355:320   150
   3    3    6  Daniel Czernatowicz    115   -  299:469    65
   4    5    4  Agnieszka Krupka       122   -  305:360    72
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 86.00


  4  Agnieszka Krupka        122 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Paweł Miczko           100   +  405:321   150
   2    3   14  Andrzej Rakoczy        121   -  320:352    71
   3    6    5  Łukasz Bobowski        120   -  357:459    70
   4    5    3  Tomasz Ciejka          123   +  360:305   173
   5    6   16  Bartek Kucharzyk       100   -  354:375    50
   6    5   15  Maciej Chmielowski     104   +  428:402   154
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.33


  5  Łukasz Bobowski         120 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Mariusz Grodek         100   -  367:370    50
   2    4    7  Arkadiusz Biegun       111   -  368:369    61
   3    6    4  Agnieszka Krupka       122   +  459:357   172
   4    4   15  Maciej Chmielowski     104   +  374:342   154
   5    3    1  Justyna Fugiel         137   -  333:353    87
   6    4   14  Andrzej Rakoczy        121   -  328:393    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.17


  6  Daniel Czernatowicz     115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         137   -  328:431    87
   2    7   11  Maciej Marzec          100   +  461:295   150
   3    3    3  Tomasz Ciejka          123   +  469:299   173
   4    3   17  Przemysław Herdzina    122   -  338:371    72
   5    4   15  Maciej Chmielowski     104   +  422:324   154
   6    2    1  Justyna Fugiel         137   +  348:342   187
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.17


  7  Arkadiusz Biegun        111 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            133   +  375:349   183
   2    4    5  Łukasz Bobowski        120   +  369:368   170
   3    1    1  Justyna Fugiel         137   +  459:424   187
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 180.00


  8  Jan Kozłowski           107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Tomasz Ciejka          123   +  436:333   173
   2    1   10  Mariusz Grodek         100   +  384:308   150
   3    2   14  Andrzej Rakoczy        121   -  336:397    71
   4    2    1  Justyna Fugiel         137   +  401:376   187
   5    1    2  Artur Irzyk            133   -  318:527    83
   6    3   13  Grzegorz Wilk          127   +  442:408   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 140.17


  9  Paweł Miczko            100 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Agnieszka Krupka       122   -  321:405    72
   2    6    3  Tomasz Ciejka          123   -  320:355    73
   3    7   16  Bartek Kucharzyk       100   +  377:289   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.33


 10  Mariusz Grodek          100 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Łukasz Bobowski        120   +  370:367   170
   2    1    8  Jan Kozłowski          107   -  308:384    57
   3    4   15  Maciej Chmielowski     104   -  340:437    54
   4    7   16  Bartek Kucharzyk       100   -  347:395    50
   5    5   13  Grzegorz Wilk          127   -  244:415    77
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.60


 11  Maciej Marzec           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Małgorzata Sikora      100   -  269:364    50
   2    7    6  Daniel Czernatowicz    115   -  295:461    65
   3    8   13  Grzegorz Wilk          127   -  239:456    77
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 64.00


 12  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   11  Maciej Marzec          100   +  364:269   150
   2    2    1  Justyna Fugiel         137   -  230:480    87
   3    5    2  Artur Irzyk            133   -  318:349    83
   4    6   13  Grzegorz Wilk          127   -  359:391    77
   5            PAUZA
   6    6   16  Bartek Kucharzyk       100   +  382:263   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 109.40


 13  Grzegorz Wilk           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   14  Andrzej Rakoczy        121   -  327:359    71
   2    5    2  Artur Irzyk            133   -  279:395    83
   3    8   11  Maciej Marzec          100   +  456:239   150
   4    6   12  Małgorzata Sikora      100   +  391:359   150
   5    5   10  Mariusz Grodek         100   +  415:244   150
   6    3    8  Jan Kozłowski          107   -  408:442    57
                                                 --------------
                                                 RANKING: 110.17


 14  Andrzej Rakoczy         121 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   13  Grzegorz Wilk          127   +  359:327   177
   2    3    4  Agnieszka Krupka       122   +  352:320   172
   3    2    8  Jan Kozłowski          107   +  397:336   157
   4    1    2  Artur Irzyk            133   -  337:492    83
   5    2   17  Przemysław Herdzina    122   -  345:407    72
   6    4    5  Łukasz Bobowski        120   +  393:328   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 138.50


 15  Maciej Chmielowski      104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    4   10  Mariusz Grodek         100   +  437:340   150
   4    4    5  Łukasz Bobowski        120   -  342:374    70
   5    4    6  Daniel Czernatowicz    115   -  324:422    65
   6    5    4  Agnieszka Krupka       122   -  402:428    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.25


 16  Bartek Kucharzyk        100 Ustrzyki_Dolne    

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7    9  Paweł Miczko           100   -  289:377    50
   4    7   10  Mariusz Grodek         100   +  395:347   150
   5    6    4  Agnieszka Krupka       122   +  375:354   172
   6    6   12  Małgorzata Sikora      100   -  263:382    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.50


 17  Przemysław Herdzina     122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    3    6  Daniel Czernatowicz    115   +  371:338   165
   5    2   14  Andrzej Rakoczy        121   +  407:345   171
   6    1    2  Artur Irzyk            133   -  312:341    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.67