Numer turnieju: 148
Data: 17 listopada 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             136 Łęczna              3201  6.0
  2.Artur Irzyk             134 Kraków              2913  5.0
  3.Andrzej Rakoczy         122 Kraków              2835  5.0
  4.Przemysław Herdzina     123 Kraków              2810  4.5
  5.Daniel Czernatowicz     119 Kraków              2465  3.5
  6.Mariusz Grodek          100 Olsztyn             2254  3.5
  7.Agnieszka Krupka        120 Krosno              2500  3.0
  8.Łukasz Bobowski         117 Suchedniów          2465  2.0
  9.Jan Kozłowski           108 Kraków              2425  2.0
 10.Łukasz Bryła            119 Mielec              2628  1.5
 11.Arkadiusz Biegun        113 Kraków               801  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             138 (137.98)  13798 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             135 (135.13)  13513 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         135 (134.91)  13491 / 100
  4  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Filip Klar               Mielec             130 (129.50)   3108 / 24 
  6  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  7  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (127.08)  12708 / 100
  9  Przemysław Herdzina      Kraków             124 (124.37)  12437 / 100
 10  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (123.93)  12393 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 12  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (122.61)  12261 / 100
 13  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 14  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 15  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 16  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 17  Agnieszka Krupka         Krosno             118 (118.48)  11848 / 100
 18  Łukasz Bryła             Mielec             118 (117.66)  11766 / 100
 19  Daniel Czernatowicz      Kraków             117 (117.28)  11728 / 100
 20  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.37)  11637 / 100
 21  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Łukasz Bobowski          Suchedniów         116 (115.91)  11591 / 100
 24  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.22)  11322 / 100
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             113 (112.71)  11271 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.80)  11080 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Jan Kozłowski            Kraków             107 (107.44)  10744 / 100
 31  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 32  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 33  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.41)  10641 / 100
 34  Maciej Chmielowski       Kraków             104 (104.46)  10446 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 95.48)   9548 / 100
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Mariusz Grodek           Olsztyn             95 ( 95.06)   1616 / 17 
 41  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 47  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 48  Małgorzata Sikora        Kraków              87 ( 86.91)   8691 / 100
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 51  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 52  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 53  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 54  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 55  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 56  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 57  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 58  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 59  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 60  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 61  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 62  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 63  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 64  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 65  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 66  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 67  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 68  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 69  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 70  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 71  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 72  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 73  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 74  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 75  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 76  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 77  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 78  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 79  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 81  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 82  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 83  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 84  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 85  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 86  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 87  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 88  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 89  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 90  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 91  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 92  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 93  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 94  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 95  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój   104 (103.80)    519 / 5  
 96  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 97  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 98  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 99  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
101  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
102  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
103  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
104  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
105  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
106  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
107  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
108  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
109  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
110  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
111  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
112  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
113  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
114  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
115  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
116  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
117  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
118  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
119  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
120  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
121  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
122  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
123  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
124  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
125  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
126  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
127  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
128  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
129  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
130  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
131  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
132  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
133  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 



  1  Kamil Górka             136 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Łukasz Bryła           119   +  472:413   169
   2    1   10  Jan Kozłowski          108   +  469:279   158
   3    1    3  Przemysław Herdzina    123   -  410:426    73
   4    2    5  Agnieszka Krupka       120   +  455:232   170
   5    1    2  Artur Irzyk            134   +  524:359   184
   6    1    4  Andrzej Rakoczy        122   +  409:366   172
   7    1    2  Artur Irzyk            134   +  462:360   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.57


  2  Artur Irzyk             134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Daniel Czernatowicz    119   +  455:278   169
   2    3   11  Mariusz Grodek         100   +  396:237   150
   3    2    6  Łukasz Bryła           119   +  535:325   169
   4    1    3  Przemysław Herdzina    123   +  443:358   173
   5    1    1  Kamil Górka            136   -  359:524    86
   6    2   10  Jan Kozłowski          108   +  365:311   158
   7    1    1  Kamil Górka            136   -  360:462    86
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.57


  3  Przemysław Herdzina     123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Łukasz Bobowski        117   +  352:345   167
   2    2    4  Andrzej Rakoczy        122   +  490:261   172
   3    1    1  Kamil Górka            136   +  426:410   186
   4    1    2  Artur Irzyk            134   -  358:443    84
   5    3   10  Jan Kozłowski          108   +  421:320   158
   6    3    6  Łukasz Bryła           119   =  382:382   119
   7    2    4  Andrzej Rakoczy        122   -  381:406    72
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.86


  4  Andrzej Rakoczy         122 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Arkadiusz Biegun       113   +  457:438   163
   2    2    3  Przemysław Herdzina    123   -  261:490    73
   3    4   11  Mariusz Grodek         100   +  454:331   150
   4    3   10  Jan Kozłowski          108   +  494:395   158
   5    2    5  Agnieszka Krupka       120   +  397:339   170
   6    1    1  Kamil Górka            136   -  366:409    86
   7    2    3  Przemysław Herdzina    123   +  406:381   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.00


  5  Agnieszka Krupka        120 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Jan Kozłowski          108   -  376:386    58
   2    4    9  Arkadiusz Biegun       113   +  404:363   163
   3    3    7  Daniel Czernatowicz    119   +  419:331   169
   4    2    1  Kamil Górka            136   -  232:455    86
   5    2    4  Andrzej Rakoczy        122   -  339:397    72
   6    5    8  Łukasz Bobowski        117   +  351:321   167
   7    3    7  Daniel Czernatowicz    119   -  379:395    69
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.00


  6  Łukasz Bryła            119 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            136   -  413:472    86
   2    5    8  Łukasz Bobowski        117   +  431:406   167
   3    2    2  Artur Irzyk            134   -  325:535    84
   4    4   11  Mariusz Grodek         100   -  342:351    50
   5    4    7  Daniel Czernatowicz    119   -  357:389    69
   6    3    3  Przemysław Herdzina    123   =  382:382   123
   7    5    8  Łukasz Bobowski        117   -  378:380    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 92.29


  7  Daniel Czernatowicz     119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            134   -  278:455    84
   2            PAUZA
   3    3    5  Agnieszka Krupka       120   -  331:419    70
   4    5    8  Łukasz Bobowski        117   +  463:263   167
   5    4    6  Łukasz Bryła           119   +  389:357   169
   6    4   11  Mariusz Grodek         100   -  309:390    50
   7    3    5  Agnieszka Krupka       120   +  395:379   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.33


  8  Łukasz Bobowski         117 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Przemysław Herdzina    123   -  345:352    73
   2    5    6  Łukasz Bryła           119   -  406:431    69
   3    5   10  Jan Kozłowski          108   -  389:395    58
   4    5    7  Daniel Czernatowicz    119   -  263:463    69
   5    5   11  Mariusz Grodek         100   +  361:301   150
   6    5    5  Agnieszka Krupka       120   -  321:351    70
   7    5    6  Łukasz Bryła           119   +  380:378   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.00


  9  Arkadiusz Biegun        113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        122   -  438:457    72
   2    4    5  Agnieszka Krupka       120   -  363:404    70
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
   7            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 71.00


 10  Jan Kozłowski           108 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Agnieszka Krupka       120   +  386:376   170
   2    1    1  Kamil Górka            136   -  279:469    86
   3    5    8  Łukasz Bobowski        117   +  395:389   167
   4    3    4  Andrzej Rakoczy        122   -  395:494    72
   5    3    3  Przemysław Herdzina    123   -  320:421    73
   6    2    2  Artur Irzyk            134   -  311:365    84
   7    4   11  Mariusz Grodek         100   -  339:344    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 100.29


 11  Mariusz Grodek          100 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    2  Artur Irzyk            134   -  237:396    84
   3    4    4  Andrzej Rakoczy        122   -  331:454    72
   4    4    6  Łukasz Bryła           119   +  351:342   169
   5    5    8  Łukasz Bobowski        117   -  301:361    67
   6    4    7  Daniel Czernatowicz    119   +  390:309   169
   7    4   10  Jan Kozłowski          108   +  344:339   158
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.83