Numer turnieju: 150
Data: 29 listopada 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          135 Sandomierz          2382  5.0
  2.Przemysław Herdzina     123 Kraków              2398  4.0
  3.Łukasz Bobowski         117 Suchedniów          2396  4.0
  4.Andrzej Rakoczy         125 Kraków              2333  4.0
  5.Agnieszka Krupka        118 Krosno              2239  4.0
  6.Daniel Czernatowicz     118 Kraków              2223  2.5
  7.Łukasz Bryła            119 Mielec              2164  1.5
  8.Jan Kozłowski           107 Kraków              2085  1.5
  9.Mariusz Grodek          102 Olsztyn             1848  1.5
 10.Małgorzata Sikora       100 Kraków               300  0.5
 11.Grzegorz Wilk           128 Kraków               654  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             138 (137.98)  13798 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         137 (137.31)  13731 / 100
  3  Artur Irzyk              Kraków             134 (134.19)  13419 / 100
  4  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (126.74)  12674 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             127 (126.58)  12658 / 100
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (125.75)  12575 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (122.61)  12261 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Filip Klar               Mielec             121 (120.81)   3745 / 31 
 14  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 15  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 16  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 17  Agnieszka Krupka         Krosno             119 (118.98)  11898 / 100
 18  Łukasz Bryła             Mielec             117 (117.35)  11735 / 100
 19  Łukasz Bobowski          Suchedniów         117 (117.13)  11713 / 100
 20  Daniel Czernatowicz      Kraków             117 (117.13)  11713 / 100
 21  Małgorzata Sulejewska    Kraków             116 (116.37)  11637 / 100
 22  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 23  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 24  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.22)  11322 / 100
 25  Jerzy Matyasik           Kraków             113 (112.76)  11276 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.80)  11080 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 32  Jan Kozłowski            Kraków             107 (106.77)  10677 / 100
 33  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.08)  10608 / 100
 34  Maciej Chmielowski       Kraków             104 (104.46)  10446 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn             99 ( 99.32)   2781 / 28 
 39  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 95.48)   9548 / 100
 40  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 41  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 47  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 48  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 88.10)   8810 / 100
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 51  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 52  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 53  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 54  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 55  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 56  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 57  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 58  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 59  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 60  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 61  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 62  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 63  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 64  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 65  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 66  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 67  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 68  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 69  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 70  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 71  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 72  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 73  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 74  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 75  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 76  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 77  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 78  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 79  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 81  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 82  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 83  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 84  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 85  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 86  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 87  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 88  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 89  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 90  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 91  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 92  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 93  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 94  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 95  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój   104 (103.80)    519 / 5  
 96  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 97  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 98  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 99  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
101  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
102  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
103  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
104  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
105  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
106  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
107  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
108  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
109  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
110  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
111  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
112  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
113  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
114  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
115  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
116  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
117  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
118  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
119  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
120  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
121  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
122  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
123  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
124  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
125  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
126  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
127  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
128  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
129  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
130  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
131  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
132  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
133  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          135 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Agnieszka Krupka       118   -  392:404    68
   2    2    5  Łukasz Bryła           119   +  430:379   169
   3    2    7  Daniel Czernatowicz    118   +  406:311   168
   4    2    3  Andrzej Rakoczy        125   +  422:401   175
   5    1    4  Przemysław Herdzina    123   +  362:360   173
   6    1    4  Przemysław Herdzina    123   +  370:340   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.33


  2  Grzegorz Wilk           128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Daniel Czernatowicz    118   -  307:359    68
   2    4    8  Łukasz Bobowski        117   -  347:394    67
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 67.50


  3  Andrzej Rakoczy         125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Łukasz Bobowski        117   +  375:364   167
   2    1    4  Przemysław Herdzina    123   -  294:476    73
   3    3    5  Łukasz Bryła           119   +  496:329   169
   4    2    1  Justyna Fugiel         135   -  401:422    85
   5    3   10  Mariusz Grodek         102   +  400:299   152
   6    3    9  Jan Kozłowski          107   +  367:295   157
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.83


  4  Przemysław Herdzina     123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Jan Kozłowski          107   +  426:345   157
   2    1    3  Andrzej Rakoczy        125   +  476:294   175
   3    1    6  Agnieszka Krupka       118   +  387:371   168
   4    1    5  Łukasz Bryła           119   +  409:379   169
   5    1    1  Justyna Fugiel         135   -  360:362    85
   6    1    1  Justyna Fugiel         135   -  340:370    85
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.83


  5  Łukasz Bryła            119 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Mariusz Grodek         102   +  420:266   152
   2    2    1  Justyna Fugiel         135   -  379:430    85
   3    3    3  Andrzej Rakoczy        125   -  329:496    75
   4    1    4  Przemysław Herdzina    123   -  379:409    73
   5    4    8  Łukasz Bobowski        117   -  357:449    67
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.40


  6  Agnieszka Krupka        118 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         135   +  404:392   185
   2    3    7  Daniel Czernatowicz    118   +  379:345   168
   3    1    4  Przemysław Herdzina    123   -  371:387    73
   4    3    8  Łukasz Bobowski        117   +  372:333   167
   5    2    9  Jan Kozłowski          107   +  459:410   157
   6    2    8  Łukasz Bobowski        117   -  254:426    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.17


  7  Daniel Czernatowicz     118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Grzegorz Wilk          128   +  359:307   178
   2    3    6  Agnieszka Krupka       118   -  345:379    68
   3    2    1  Justyna Fugiel         135   -  311:406    85
   4    4    9  Jan Kozłowski          107   -  418:423    57
   5            PAUZA
   6    4   10  Mariusz Grodek         102   +  490:301   152
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.00


  8  Łukasz Bobowski         117 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        125   -  364:375    75
   2    4    2  Grzegorz Wilk          128   +  394:347   178
   3    4   10  Mariusz Grodek         102   +  430:313   152
   4    3    6  Agnieszka Krupka       118   -  333:372    68
   5    4    5  Łukasz Bryła           119   +  449:357   169
   6    2    6  Agnieszka Krupka       118   +  426:254   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.00


  9  Jan Kozłowski           107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Przemysław Herdzina    123   -  345:426    73
   2    5   10  Mariusz Grodek         102   -  312:369    52
   3            PAUZA
   4    4    7  Daniel Czernatowicz    118   +  423:418   168
   5    2    6  Agnieszka Krupka       118   -  410:459    68
   6    3    3  Andrzej Rakoczy        125   -  295:367    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.20


 10  Mariusz Grodek          102 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Łukasz Bryła           119   -  266:420    69
   2    5    9  Jan Kozłowski          107   +  369:312   157
   3    4    8  Łukasz Bobowski        117   -  313:430    67
   4            PAUZA
   5    3    3  Andrzej Rakoczy        125   -  299:400    75
   6    4    7  Daniel Czernatowicz    118   -  301:490    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.20


 11  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA