Numer turnieju: 151
Data: 8 grudnia 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Tomasz Ciejka           123 Kraków              2862  6.0
  2.Łukasz Bobowski         117 Suchedniów          2663  5.0
  3.Daniel Czernatowicz     117 Kraków              2671  4.5
  4.Jerzy Matyasik          113 Kraków              2715  4.0
  5.Andrzej Rakoczy         126 Kraków              2597  4.0
  6.Katarzyna Klimała       106 Kraków              2425  4.0
  7.Przemysław Herdzina     127 Kraków              2697  3.0
  8.Kamil Górka             138 Łęczna              2542  3.0
  9.Maciej Chmielowski      104 Kraków              1765  3.0
 10.Małgorzata Sulejewska   116 Kraków              2449  2.5
 11.Justyna Fugiel          137 Sandomierz          2441  2.0
 12.Mariusz Grodek          100 Olsztyn             2159  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             138 (137.73)  13773 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             134 (134.19)  13419 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         134 (133.54)  13354 / 100
  4  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (126.74)  12674 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             125 (125.15)  12515 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             124 (124.19)  12419 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (123.63)  12363 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Filip Klar               Mielec             121 (120.81)   3745 / 31 
 14  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 15  Łukasz Bobowski          Suchedniów         120 (120.41)  12041 / 100
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (119.64)  11964 / 100
 18  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 19  Agnieszka Krupka         Krosno             119 (118.98)  11898 / 100
 20  Łukasz Bryła             Mielec             117 (117.35)  11735 / 100
 21  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Jerzy Matyasik           Kraków             114 (114.26)  11426 / 100
 24  Małgorzata Sulejewska    Kraków             114 (113.75)  11375 / 100
 25  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.22)  11322 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.80)  11080 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 32  Katarzyna Klimała        Kraków             107 (106.97)  10697 / 100
 33  Maciej Chmielowski       Kraków             107 (106.90)  10690 / 100
 34  Jan Kozłowski            Kraków             107 (106.77)  10677 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 95.48)   9548 / 100
 39  Łukasz Homa              Kraków              95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Mariusz Grodek           Olsztyn             94 ( 93.77)   3282 / 35 
 41  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 47  Małgorzata Fugiel        Kraków              90 ( 89.75)   5385 / 60 
 48  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 88.10)   8810 / 100
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 51  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 52  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 53  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 54  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 55  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 56  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 57  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 58  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
    
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 59  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 60  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 61  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 62  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 63  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 64  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 65  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 66  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 67  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 68  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 69  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 70  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 71  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 72  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 73  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 74  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 75  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 76  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 77  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 78  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 79  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 81  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 82  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 83  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 84  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 85  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 86  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 87  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 88  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 89  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 90  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 91  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 92  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 93  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 94  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 95  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój   104 (103.80)    519 / 5  
 96  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 97  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 98  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 99  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
101  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
102  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
103  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
104  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
105  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
106  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
107  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
108  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
109  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
110  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
111  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
112  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
113  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
114  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
115  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
116  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
117  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
118  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
119  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
120  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
121  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
122  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
123  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
124  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
125  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
126  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
127  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
128  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
129  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
130  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
131  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
132  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
133  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             138 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Tomasz Ciejka          123   -  353:411    73
   2    4   10  Mariusz Grodek         100   +  447:303   150
   3    2    7  Łukasz Bobowski        117   -  307:397    67
   4    5    8  Małgorzata Sulejewska  116   +  367:320   166
   5    3    9  Jerzy Matyasik         113   -  353:402    63
   6    5   12  Maciej Chmielowski     104   -  331:354    54
   7    5    2  Justyna Fugiel         137   +  384:279   187
                                                 --------------
                                                 RANKING: 108.57


  2  Justyna Fugiel          137 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Daniel Czernatowicz    117   -  343:346    67
   2    5    3  Przemysław Herdzina    127   -  333:382    77
   3    6   10  Mariusz Grodek         100   +  446:293   150
   4    4    4  Andrzej Rakoczy        126   -  333:424    76
   5    5   12  Maciej Chmielowski     104   -  319:416    54
   6    6    8  Małgorzata Sulejewska  116   +  388:272   166
   7    5    1  Kamil Górka            138   -  279:384    88
                                                 --------------
                                                 RANKING: 96.86


  3  Przemysław Herdzina     127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Łukasz Bobowski        117   -  355:413    67
   2    5    2  Justyna Fugiel         137   +  382:333   187
   3    4    8  Małgorzata Sulejewska  116   +  444:372   166
   4    2    5  Tomasz Ciejka          123   -  305:407    73
   5    4    4  Andrzej Rakoczy        126   -  351:426    76
   6    4   10  Mariusz Grodek         100   +  522:329   150
   7    3    9  Jerzy Matyasik         113   -  338:455    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.71


  4  Andrzej Rakoczy         126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Małgorzata Sulejewska  116   +  351:317   166
   2    1    9  Jerzy Matyasik         113   -  297:377    63
   3    3    5  Tomasz Ciejka          123   -  298:511    73
   4    4    2  Justyna Fugiel         137   +  424:333   187
   5    4    3  Przemysław Herdzina    127   +  426:351   177
   6    3   11  Katarzyna Klimała      106   +  397:340   156
   7    2    6  Daniel Czernatowicz    117   -  404:414    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.00


  5  Tomasz Ciejka           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            138   +  411:353   188
   2    3   11  Katarzyna Klimała      106   -  338:344    56
   3    3    4  Andrzej Rakoczy        126   +  511:298   176
   4    2    3  Przemysław Herdzina    127   +  407:305   177
   5    1    7  Łukasz Bobowski        117   +  423:326   167
   6    1    6  Daniel Czernatowicz    117   +  355:323   167
   7    1    7  Łukasz Bobowski        117   +  417:291   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 156.86


  6  Daniel Czernatowicz     117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         137   +  346:343   187
   2    2    7  Łukasz Bobowski        117   -  372:402    67
   3    5   12  Maciej Chmielowski     104   +  349:264   154
   4    3    9  Jerzy Matyasik         113   +  507:305   163
   5    2   11  Katarzyna Klimała      106   =  360:360   106
   6    1    5  Tomasz Ciejka          123   -  323:355    73
   7    2    4  Andrzej Rakoczy        126   +  414:404   176
                                                 --------------
                                                 RANKING: 132.29


  7  Łukasz Bobowski         117 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Przemysław Herdzina    127   +  413:355   177
   2    2    6  Daniel Czernatowicz    117   +  402:372   167
   3    2    1  Kamil Górka            138   +  397:307   188
   4    1   11  Katarzyna Klimała      106   +  410:326   156
   5    1    5  Tomasz Ciejka          123   -  326:423    73
   6    2    9  Jerzy Matyasik         113   +  424:331   163
   7    1    5  Tomasz Ciejka          123   -  291:417    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.43


  8  Małgorzata Sulejewska   116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        126   -  317:351    76
   2            PAUZA
   3    4    3  Przemysław Herdzina    127   -  372:444    77
   4    5    1  Kamil Górka            138   -  320:367    88
   5    6   10  Mariusz Grodek         100   +  482:325   150
   6    6    2  Justyna Fugiel         137   -  272:388    87
   7    6   10  Mariusz Grodek         100   +  386:269   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.67


  9  Jerzy Matyasik          113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Mariusz Grodek         100   +  485:374   150
   2    1    4  Andrzej Rakoczy        126   +  377:297   176
   3    1   11  Katarzyna Klimała      106   -  360:386    56
   4    3    6  Daniel Czernatowicz    117   -  305:507    67
   5    3    1  Kamil Górka            138   +  402:353   188
   6    2    7  Łukasz Bobowski        117   -  331:424    67
   7    3    3  Przemysław Herdzina    127   +  455:338   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.86


 10  Mariusz Grodek          100 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Jerzy Matyasik         113   -  374:485    63
   2    4    1  Kamil Górka            138   -  303:447    88
   3    6    2  Justyna Fugiel         137   -  293:446    87
   4    6   12  Maciej Chmielowski     104   -  266:411    54
   5    6    8  Małgorzata Sulejewska  116   -  325:482    66
   6    4    3  Przemysław Herdzina    127   -  329:522    77
   7    6    8  Małgorzata Sulejewska  116   -  269:386    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 71.57


 11  Katarzyna Klimała       106 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    5  Tomasz Ciejka          123   +  344:338   173
   3    1    9  Jerzy Matyasik         113   +  386:360   163
   4    1    7  Łukasz Bobowski        117   -  326:410    67
   5    2    6  Daniel Czernatowicz    117   =  360:360   117
   6    3    4  Andrzej Rakoczy        126   -  340:397    76
   7    4   12  Maciej Chmielowski     104   +  369:320   154
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


 12  Maciej Chmielowski      104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    6  Daniel Czernatowicz    117   -  264:349    67
   4    6   10  Mariusz Grodek         100   +  411:266   150
   5    5    2  Justyna Fugiel         137   +  416:319   187
   6    5    1  Kamil Górka            138   +  354:331   188
   7    4   11  Katarzyna Klimała      106   -  320:369    56
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.60