Numer turnieju: 152
Data: 15 grudnia 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Justyna Fugiel          134 Sandomierz          1961  4.5
  2.Łukasz Bryła            117 Mielec              2495  4.0
  3.Tomasz Ciejka           124 Kraków              2435  4.0
  4.Agnieszka Krupka        119 Krosno              2249  4.0
  5.Przemysław Herdzina     125 Kraków              2198  3.5
  6.Daniel Czernatowicz     120 Kraków              2240  3.0
  7.Andrzej Rakoczy         124 Kraków              2208  3.0
  8.Kamil Górka             138 Łęczna              1864  3.0
  9.Jerzy Matyasik          114 Kraków              2175  2.5
 10.Małgorzata Sulejewska   114 Kraków              2103  2.0
 11.Mariusz Grodek          100 Olsztyn             1903  1.5
 12.Jan Kozłowski           107 Kraków              1875  1.5
 13.Artur Irzyk             134 Kraków              1625  1.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             137 (136.70)  13670 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         134 (134.45)  13445 / 100
  3  Artur Irzyk              Kraków             132 (132.26)  13226 / 100
  4  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  7  Przemysław Herdzina      Kraków             127 (126.97)  12697 / 100
  8  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (126.74)  12674 / 100
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (123.86)  12386 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (123.15)  12315 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Agnieszka Krupka         Krosno             122 (122.07)  12207 / 100
 14  Filip Klar               Mielec             121 (120.81)   3745 / 31 
 15  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 16  Łukasz Bobowski          Suchedniów         120 (120.41)  12041 / 100
 17  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.32)  12032 / 100
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 19  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 21  Łukasz Bryła             Mielec             116 (116.30)  11630 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.79)  11479 / 100
 24  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.22)  11322 / 100
 25  Małgorzata Sulejewska    Kraków             112 (112.24)  11224 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.80)  11080 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 32  Katarzyna Klimała        Kraków             107 (106.97)  10697 / 100
 33  Maciej Chmielowski       Kraków             107 (106.90)  10690 / 100
 34  Jan Kozłowski            Kraków             107 (106.88)  10688 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 95.48)   9548 / 100
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Mariusz Grodek           Olsztyn             93 ( 92.70)   3708 / 40 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 47  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 48  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 88.10)   8810 / 100
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 51  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 52  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 53  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 54  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 55  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 56  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 57  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 58  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 59  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 60  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 61  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 62  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 63  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 64  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 65  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 66  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 67  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 68  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 69  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 70  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 71  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 72  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 73  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 74  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 75  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 76  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 77  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 78  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 79  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 81  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 82  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 83  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 84  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 85  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 86  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 87  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 88  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 89  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 90  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 91  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 92  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 93  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 94  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 95  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój   104 (103.80)    519 / 5  
 96  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 97  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 98  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 99  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
101  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
102  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
103  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
104  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
105  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
106  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
107  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
108  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
109  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
110  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
111  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
112  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
113  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
114  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
115  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
116  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
117  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
118  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
119  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
120  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
121  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
122  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
123  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
124  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
125  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
126  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
127  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
128  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
129  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
130  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
131  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
132  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
133  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Artur Irzyk             134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Agnieszka Krupka       119   -  315:361    69
   2    4    7  Małgorzata Sulejewska  114   -  354:359    64
   3    6    6  Jerzy Matyasik         114   +  374:342   164
   4    4   13  Justyna Fugiel         134   -  296:507    84
   5    5   12  Kamil Górka            138   -  286:357    88
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.80


  2  Tomasz Ciejka           124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Jerzy Matyasik         114   +  425:309   164
   2    3   10  Przemysław Herdzina    125   -  360:393    75
   3    4    9  Mariusz Grodek         100   +  414:350   150
   4    2   11  Łukasz Bryła           117   -  343:436    67
   5    4    3  Andrzej Rakoczy        124   +  383:322   174
   6    3    4  Daniel Czernatowicz    120   +  510:303   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.33


  3  Andrzej Rakoczy         124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    7  Małgorzata Sulejewska  114   +  407:394   164
   2    1    4  Daniel Czernatowicz    120   -  324:403    70
   3    3   11  Łukasz Bryła           117   -  342:496    67
   4    6    8  Jan Kozłowski          107   +  381:336   157
   5    4    2  Tomasz Ciejka          124   -  322:383    74
   6    4   12  Kamil Górka            138   +  432:328   188
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.00


  4  Daniel Czernatowicz     120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    8  Jan Kozłowski          107   +  486:227   157
   2    1    3  Andrzej Rakoczy        124   +  403:324   174
   3    1   10  Przemysław Herdzina    125   -  325:375    75
   4    3    5  Agnieszka Krupka       119   -  382:407    69
   5    3    7  Małgorzata Sulejewska  114   +  341:318   164
   6    3    2  Tomasz Ciejka          124   -  303:510    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.83


  5  Agnieszka Krupka        119 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Artur Irzyk            134   +  361:315   184
   2    2   11  Łukasz Bryła           117   +  397:352   167
   3    2   12  Kamil Górka            138   -  325:363    88
   4    3    4  Daniel Czernatowicz    120   +  407:382   170
   5    1   10  Przemysław Herdzina    125   +  392:318   175
   6    1   13  Justyna Fugiel         134   -  367:447    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.67


  6  Jerzy Matyasik          114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    2  Tomasz Ciejka          124   -  309:425    74
   2    5    9  Mariusz Grodek         100   -  356:358    50
   3    6    1  Artur Irzyk            134   -  342:374    84
   4            PAUZA
   5    6    8  Jan Kozłowski          107   +  469:312   157
   6    5    7  Małgorzata Sulejewska  114   +  399:356   164
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.80


  7  Małgorzata Sulejewska   114 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    3  Andrzej Rakoczy        124   -  394:407    74
   2    4    1  Artur Irzyk            134   +  359:354   184
   3    5   13  Justyna Fugiel         134   -  361:373    84
   4    5    9  Mariusz Grodek         100   +  315:233   150
   5    3    4  Daniel Czernatowicz    120   -  318:341    70
   6    5    6  Jerzy Matyasik         114   -  356:399    64
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.33


  8  Jan Kozłowski           107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    4  Daniel Czernatowicz    120   -  227:486    70
   2    6   12  Kamil Górka            138   -  272:480    88
   3            PAUZA
   4    6    3  Andrzej Rakoczy        124   -  336:381    74
   5    6    6  Jerzy Matyasik         114   -  312:469    64
   6    6    9  Mariusz Grodek         100   +  428:344   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.20


  9  Mariusz Grodek          100 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   11  Łukasz Bryła           117   -  318:455    67
   2    5    6  Jerzy Matyasik         114   +  358:356   164
   3    4    2  Tomasz Ciejka          124   -  350:414    74
   4    5    7  Małgorzata Sulejewska  114   -  233:315    64
   5            PAUZA
   6    6    8  Jan Kozłowski          107   -  344:428    57
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.20


 10  Przemysław Herdzina     125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    2  Tomasz Ciejka          124   +  393:360   174
   3    1    4  Daniel Czernatowicz    120   +  375:325   170
   4    1   12  Kamil Górka            138   +  401:336   188
   5    1    5  Agnieszka Krupka       119   -  318:392    69
   6    2   11  Łukasz Bryła           117   -  411:423    67
                                                 --------------
                                                 RANKING: 133.60


 11  Łukasz Bryła            117 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    9  Mariusz Grodek         100   +  455:318   150
   2    2    5  Agnieszka Krupka       119   -  352:397    69
   3    3    3  Andrzej Rakoczy        124   +  496:342   174
   4    2    2  Tomasz Ciejka          124   +  436:343   174
   5    2   13  Justyna Fugiel         134   -  333:334    84
   6    2   10  Przemysław Herdzina    125   +  423:411   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.67


 12  Kamil Górka             138 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    8  Jan Kozłowski          107   +  480:272   157
   3    2    5  Agnieszka Krupka       119   +  363:325   169
   4    1   10  Przemysław Herdzina    125   -  336:401    75
   5    5    1  Artur Irzyk            134   +  357:286   184
   6    4    3  Andrzej Rakoczy        124   -  328:432    74
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.80


 13  Justyna Fugiel          134 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    7  Małgorzata Sulejewska  114   +  373:361   164
   4    4    1  Artur Irzyk            134   +  507:296   184
   5    2   11  Łukasz Bryła           117   +  334:333   167
   6    1    5  Agnieszka Krupka       119   +  447:367   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 171.00