Numer turnieju: 153
Data: 22 grudnia 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Artur Irzyk             132 Kraków              2465  5.0
  2.Justyna Fugiel          134 Sandomierz          2293  4.0
  3.Andrzej Rakoczy         124 Kraków              2269  4.0
  4.Przemysław Herdzina     127 Kraków              2056  3.0
  5.Tomasz Ciejka           123 Kraków              2227  2.0
  6.Łukasz Bobowski         120 Suchedniów          2013  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Justyna Fugiel           Sandomierz         137 (137.11)  13711 / 100
  2  Kamil Górka              Łęczna             137 (136.70)  13670 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Artur Irzyk              Kraków             131 (131.31)  13131 / 100
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (126.74)  12674 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             127 (126.50)  12650 / 100
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             125 (125.45)  12545 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 12  Agnieszka Krupka         Krosno             122 (122.07)  12207 / 100
 13  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (121.83)  12183 / 100
 14  Filip Klar               Mielec             121 (120.81)   3745 / 31 
 15  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 16  Daniel Czernatowicz      Kraków             120 (120.32)  12032 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 18  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 19  Łukasz Bobowski          Suchedniów         119 (119.16)  11916 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 21  Łukasz Bryła             Mielec             116 (116.30)  11630 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Jerzy Matyasik           Kraków             115 (114.79)  11479 / 100
 24  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.22)  11322 / 100
 25  Małgorzata Sulejewska    Kraków             112 (112.24)  11224 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.80)  11080 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 32  Katarzyna Klimała        Kraków             107 (106.97)  10697 / 100
 33  Maciej Chmielowski       Kraków             107 (106.90)  10690 / 100
 34  Jan Kozłowski            Kraków             107 (106.88)  10688 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 95.48)   9548 / 100
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Mariusz Grodek           Olsztyn             93 ( 92.70)   3708 / 40 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 47  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 48  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 88.10)   8810 / 100
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 51  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 52  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 53  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 54  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 55  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 56  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 57  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 58  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 59  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 60  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 61  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 62  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 63  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 64  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 65  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 66  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 67  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 68  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 69  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 70  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 71  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 72  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 73  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 74  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 75  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 76  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 77  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 78  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 79  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 81  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 82  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 83  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 84  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 85  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 86  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 87  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 88  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 89  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 90  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 91  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 92  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 93  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 94  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 95  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój   104 (103.80)    519 / 5  
 96  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 97  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 98  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 99  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
101  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
102  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
103  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
104  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
105  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
106  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
107  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
108  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
109  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
110  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
111  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
112  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
113  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
114  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
115  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
116  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
117  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
118  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
119  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
120  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
121  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
122  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
123  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
124  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
125  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
126  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
127  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
128  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
129  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
130  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
131  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
132  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
133  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          134 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Andrzej Rakoczy        124   -  336:401    74
   2    3    6  Łukasz Bobowski        120   +  398:301   170
   3    3    5  Tomasz Ciejka          123   -  365:411    73
   4    1    2  Artur Irzyk            132   +  495:396   182
   5    3    3  Przemysław Herdzina    127   +  390:280   177
   6    2    5  Tomasz Ciejka          123   +  309:301   173
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.50


  2  Artur Irzyk             132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Tomasz Ciejka          123   +  439:435   173
   2    2    4  Andrzej Rakoczy        124   +  347:346   174
   3    1    3  Przemysław Herdzina    127   +  493:332   177
   4    1    1  Justyna Fugiel         134   -  396:495    84
   5    1    6  Łukasz Bobowski        120   +  381:372   170
   6    1    4  Andrzej Rakoczy        124   +  409:306   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 158.67


  3  Przemysław Herdzina     127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Łukasz Bobowski        120   +  453:330   170
   2    1    5  Tomasz Ciejka          123   +  386:317   173
   3    1    2  Artur Irzyk            132   -  332:493    82
   4    2    4  Andrzej Rakoczy        124   -  286:353    74
   5    3    1  Justyna Fugiel         134   -  280:390    84
   6    3    6  Łukasz Bobowski        120   +  319:286   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.50


  4  Andrzej Rakoczy         124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         134   +  401:336   184
   2    2    2  Artur Irzyk            132   -  346:347    82
   3    2    6  Łukasz Bobowski        120   +  407:367   170
   4    2    3  Przemysław Herdzina    127   +  353:286   177
   5    2    5  Tomasz Ciejka          123   +  456:324   173
   6    1    2  Artur Irzyk            132   -  306:409    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 144.67


  5  Tomasz Ciejka           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            132   -  435:439    82
   2    1    3  Przemysław Herdzina    127   -  317:386    77
   3    3    1  Justyna Fugiel         134   +  411:365   184
   4    3    6  Łukasz Bobowski        120   +  439:357   170
   5    2    4  Andrzej Rakoczy        124   -  324:456    74
   6    2    1  Justyna Fugiel         134   -  301:309    84
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.83


  6  Łukasz Bobowski         120 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Przemysław Herdzina    127   -  330:453    77
   2    3    1  Justyna Fugiel         134   -  301:398    84
   3    2    4  Andrzej Rakoczy        124   -  367:407    74
   4    3    5  Tomasz Ciejka          123   -  357:439    73
   5    1    2  Artur Irzyk            132   -  372:381    82
   6    3    3  Przemysław Herdzina    127   -  286:319    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 77.83