Numer turnieju: 154
Data: 29 grudnia 2005


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Jerzy Matyasik          115 Kraków              2380  5.0
  2.Artur Irzyk             131 Kraków              2285  4.0
  3.Justyna Fugiel          137 Sandomierz          2175  3.0
  4.Łukasz Bobowski         119 Suchedniów          2167  2.5
  5.Małgorzata Sulejewska   112 Kraków              2135  2.5
  6.Kamil Górka             137 Łęczna               950  2.0
  7.Daniel Czernatowicz     120 Kraków              2072  1.5
  8.Przemysław Herdzina     127 Kraków              1880  1.5
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             137 (136.87)  13687 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         136 (135.55)  13555 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Artur Irzyk              Kraków             131 (130.78)  13078 / 100
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             127 (126.74)  12674 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             126 (126.07)  12607 / 100
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             125 (125.45)  12545 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 12  Agnieszka Krupka         Krosno             122 (122.07)  12207 / 100
 13  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (121.83)  12183 / 100
 14  Filip Klar               Mielec             121 (120.81)   3745 / 31 
 15  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Daniel Czernatowicz      Kraków             119 (118.66)  11866 / 100
 19  Łukasz Bobowski          Suchedniów         118 (118.30)  11830 / 100
 20  Jerzy Matyasik           Kraków             117 (116.78)  11678 / 100
 21  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 22  Łukasz Bryła             Mielec             116 (116.30)  11630 / 100
 23  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 24  Małgorzata Sulejewska    Kraków             114 (114.07)  11407 / 100
 25  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.22)  11322 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.80)  11080 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 32  Katarzyna Klimała        Kraków             107 (106.97)  10697 / 100
 33  Maciej Chmielowski       Kraków             107 (106.90)  10690 / 100
 34  Jan Kozłowski            Kraków             107 (106.88)  10688 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 95.48)   9548 / 100
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 41  Mariusz Grodek           Olsztyn             93 ( 92.70)   3708 / 40 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 47  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 48  Małgorzata Sikora        Kraków              88 ( 88.10)   8810 / 100
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 51  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 52  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 53  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 54  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 55  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 56  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 57  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 58  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 59  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 60  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 61  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 62  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 63  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 64  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 65  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 66  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 67  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 68  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 69  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 70  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 71  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 72  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 73  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 74  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 75  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 76  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 77  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 78  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 79  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 81  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 82  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 83  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 84  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 85  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 86  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 87  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 88  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 89  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 90  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 91  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 92  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 93  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 94  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 95  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój   104 (103.80)    519 / 5  
 96  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 97  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 98  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 99  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
101  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
102  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
103  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
104  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
105  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
106  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
107  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
108  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
109  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
110  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
111  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
112  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
113  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
114  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
115  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
116  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
117  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
118  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
119  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
120  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
121  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
122  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
123  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
124  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
125  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
126  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
127  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
128  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
129  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
130  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
131  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
132  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
133  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Justyna Fugiel          137 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    4  Daniel Czernatowicz    120   +  357:334   170
   2    1    2  Artur Irzyk            131   -  393:394    81
   3    2    7  Małgorzata Sulejewska  112   +  417:376   162
   4    2    6  Jerzy Matyasik         115   -  318:455    65
   5    4    8  Kamil Górka            137   -  306:427    87
   6    2    5  Łukasz Bobowski        119   +  384:362   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 122.33


  2  Artur Irzyk             131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    5  Łukasz Bobowski        119   +  429:353   169
   2    1    1  Justyna Fugiel         137   +  394:393   187
   3    1    6  Jerzy Matyasik         115   +  331:307   165
   4    1    7  Małgorzata Sulejewska  112   -  335:358    62
   5    2    3  Przemysław Herdzina    127   +  434:301   177
   6    1    6  Jerzy Matyasik         115   -  362:366    65
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.50


  3  Przemysław Herdzina     127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    6  Jerzy Matyasik         115   -  321:372    65
   2            PAUZA
   3    3    5  Łukasz Bobowski        119   -  370:400    69
   4    3    4  Daniel Czernatowicz    120   +  360:336   170
   5    2    2  Artur Irzyk            131   -  301:434    81
   6    4    8  Kamil Górka            137   -  228:523    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.40


  4  Daniel Czernatowicz     120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Justyna Fugiel         137   -  334:357    87
   2    3    5  Łukasz Bobowski        119   -  325:345    69
   3            PAUZA
   4    3    3  Przemysław Herdzina    127   -  336:360    77
   5    3    7  Małgorzata Sulejewska  112   +  420:393   162
   6    3    7  Małgorzata Sulejewska  112   -  357:366    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 91.40


  5  Łukasz Bobowski         119 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            131   -  353:429    81
   2    3    4  Daniel Czernatowicz    120   +  345:325   170
   3    3    3  Przemysław Herdzina    127   +  400:370   177
   4            PAUZA
   5    1    6  Jerzy Matyasik         115   -  407:434    65
   6    2    1  Justyna Fugiel         137   -  362:384    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.00


  6  Jerzy Matyasik          115 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Przemysław Herdzina    127   +  372:321   177
   2    2    7  Małgorzata Sulejewska  112   +  446:342   162
   3    1    2  Artur Irzyk            131   -  307:331    81
   4    2    1  Justyna Fugiel         137   +  455:318   187
   5    1    5  Łukasz Bobowski        119   +  434:407   169
   6    1    2  Artur Irzyk            131   +  366:362   181
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.50


  7  Małgorzata Sulejewska   112 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    2    6  Jerzy Matyasik         115   -  342:446    65
   3    2    1  Justyna Fugiel         137   -  376:417    87
   4    1    2  Artur Irzyk            131   +  358:335   181
   5    3    4  Daniel Czernatowicz    120   -  393:420    70
   6    3    4  Daniel Czernatowicz    120   +  366:357   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.60


  8  Kamil Górka             137 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    4    1  Justyna Fugiel         137   +  427:306   187
   6    4    3  Przemysław Herdzina    127   +  523:228   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 182.00