Numer turnieju: 155
Data: 5 stycznia 2006


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             137 Łęczna              2331  5.0
  2.Artur Irzyk             131 Kraków              2309  5.0
  3.Mariusz Grodek          100 Olsztyn             2240  4.0
  4.Łukasz Bobowski         118 Suchedniów          2220  3.5
  5.Grzegorz Wilk           127 Kraków              1880  3.5
  6.Andrzej Rakoczy         125 Kraków              2388  3.0
  7.Przemysław Herdzina     126 Kraków              2274  3.0
  8.Łukasz Bryła            116 Mielec              2353  2.0
  9.Justyna Fugiel          136 Sandomierz          1504  2.0
 10.Daniel Czernatowicz     119 Kraków              1401  1.5
 11.Małgorzata Sikora       100 Kraków              1470  1.0
 12.Jan Kozłowski           107 Kraków              1452  1.0
 13.Agnieszka Krupka        122 Krosno              1434  1.0
 14.Jerzy Matyasik          117 Kraków              1155  1.0
 15.Jolanta Mierzwa         100 Kraków               479  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             138 (137.57)  13757 / 100
  2  Justyna Fugiel           Sandomierz         134 (134.27)  13427 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Artur Irzyk              Kraków             131 (130.67)  13067 / 100
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             129 (128.92)  12892 / 100
  7  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             128 (128.25)  12825 / 100
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (125.83)  12583 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 12  Tomasz Ciejka            Kraków             122 (121.83)  12183 / 100
 13  Agnieszka Krupka         Krosno             121 (121.46)  12146 / 100
 14  Filip Klar               Mielec             121 (120.81)   3745 / 31 
 15  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 16  Łukasz Bobowski          Suchedniów         120 (120.07)  12007 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 18  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 19  Daniel Czernatowicz      Kraków             118 (117.67)  11767 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             116 (116.33)  11633 / 100
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             116 (116.08)  11608 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Łukasz Bryła             Mielec             116 (115.83)  11583 / 100
 24  Małgorzata Sulejewska    Kraków             114 (114.07)  11407 / 100
 25  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.22)  11322 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.80)  11080 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 31  Jan Kozłowski            Kraków             107 (107.15)  10715 / 100
 32  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 33  Katarzyna Klimała        Kraków             107 (106.97)  10697 / 100
 34  Maciej Chmielowski       Kraków             107 (106.90)  10690 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn             99 ( 99.37)   4571 / 46 
 39  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 95.48)   9548 / 100
 40  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 41  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 47  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 48  Małgorzata Sikora        Kraków              89 ( 88.71)   8871 / 100
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 51  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 52  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 53  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 54  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 55  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 56  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 57  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 58  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 59  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 60  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 61  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 62  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 63  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 64  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 65  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 66  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 67  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 68  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 69  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 70  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 71  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 72  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 73  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 74  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 75  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 76  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 77  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 78  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 79  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 80  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 81  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 82  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 83  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 84  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 85  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 86  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 87  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 88  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 89  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 90  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 91  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 92  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 93  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 94  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 95  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój   104 (103.80)    519 / 5  
 96  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 97  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 98  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 99  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
101  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
102  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
103  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
104  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
105  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
106  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
107  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
108  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
109  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
110  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
111  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
112  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
113  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
114  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
115  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
116  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
117  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
118  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
119  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
120  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
121  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
122  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
123  Jolanta Mierzwa          Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
124  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
125  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
126  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
127  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
128  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
129  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
130  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
131  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
132  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
133  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
134  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             137 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Agnieszka Krupka       122   +  377:289   172
   2    3   11  Łukasz Bobowski        118   +  411:387   168
   3    1    2  Artur Irzyk            131   -  341:394    81
   4    3   13  Grzegorz Wilk          127   +  460:329   177
   5    1    9  Mariusz Grodek         100   +  353:326   150
   6    1    9  Mariusz Grodek         100   +  389:326   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 149.67


  2  Artur Irzyk             131 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Daniel Czernatowicz    119   +  376:351   169
   2    1    7  Jerzy Matyasik         117   +  406:370   167
   3    1    1  Kamil Górka            137   +  394:341   187
   4    1    9  Mariusz Grodek         100   -  348:429    50
   5    2   11  Łukasz Bobowski        118   +  378:328   168
   6    2    4  Andrzej Rakoczy        125   +  407:343   175
                                                 --------------
                                                 RANKING: 152.67


  3  Przemysław Herdzina     126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Jerzy Matyasik         117   -  437:451    67
   2    4    8  Jan Kozłowski          107   -  318:386    57
   3    5   14  Justyna Fugiel         136   +  399:328   186
   4    4   12  Małgorzata Sikora      100   +  336:303   150
   5    3    4  Andrzej Rakoczy        125   -  362:410    75
   6    5   12  Małgorzata Sikora      100   +  422:239   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.17


  4  Andrzej Rakoczy         125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Jan Kozłowski          107   +  374:351   157
   2    2    9  Mariusz Grodek         100   -  342:350    50
   3    3   10  Łukasz Bryła           116   -  410:478    66
   4    7   15  Jolanta Mierzwa        100   +  509:225   150
   5    3    3  Przemysław Herdzina    126   +  410:362   176
   6    2    2  Artur Irzyk            131   -  343:407    81
                                                 --------------
                                                 RANKING: 113.33


  5  Agnieszka Krupka        122 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            137   -  289:377    87
   2    6    6  Daniel Czernatowicz    119   +  491:323   169
   3    4   11  Łukasz Bobowski        118   -  366:379    68
   4    5   14  Justyna Fugiel         136   -  288:449    86
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.50


  6  Daniel Czernatowicz     119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            131   -  351:376    81
   2    6    5  Agnieszka Krupka       122   -  323:491    72
   3            PAUZA
   4    6    8  Jan Kozłowski          107   +  427:316   157
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 103.33


  7  Jerzy Matyasik          117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Przemysław Herdzina    126   +  451:437   176
   2    1    2  Artur Irzyk            131   -  370:406    81
   3    2    9  Mariusz Grodek         100   -  334:374    50
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 102.33


  8  Jan Kozłowski           107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Andrzej Rakoczy        125   -  351:374    75
   2    4    3  Przemysław Herdzina    126   +  386:318   176
   3    6   13  Grzegorz Wilk          127   -  399:460    77
   4    6    6  Daniel Czernatowicz    119   -  316:427    69
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.25


  9  Mariusz Grodek          100 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Łukasz Bryła           116   +  435:384   166
   2    2    4  Andrzej Rakoczy        125   +  350:342   175
   3    2    7  Jerzy Matyasik         117   +  374:334   167
   4    1    2  Artur Irzyk            131   +  429:348   181
   5    1    1  Kamil Górka            137   -  326:353    87
   6    1    1  Kamil Górka            137   -  326:389    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 143.83


 10  Łukasz Bryła            116 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Mariusz Grodek         100   -  384:435    50
   2    5   12  Małgorzata Sikora      100   +  428:309   150
   3    3    4  Andrzej Rakoczy        125   +  478:410   175
   4    2   11  Łukasz Bobowski        118   -  331:426    68
   5    4   13  Grzegorz Wilk          127   -  342:394    77
   6    4   11  Łukasz Bobowski        118   -  390:400    68
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.00


 11  Łukasz Bobowski         118 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    1  Kamil Górka            137   -  387:411    87
   3    4    5  Agnieszka Krupka       122   +  379:366   172
   4    2   10  Łukasz Bryła           116   +  426:331   166
   5    2    2  Artur Irzyk            131   -  328:378    81
   6    4   10  Łukasz Bryła           116   +  400:390   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.40


 12  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    5   10  Łukasz Bryła           116   -  309:428    66
   3    7   15  Jolanta Mierzwa        100   +  321:254   150
   4    4    3  Przemysław Herdzina    126   -  303:336    76
   5    5   14  Justyna Fugiel         136   -  298:371    86
   6    5    3  Przemysław Herdzina    126   -  239:422    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.80


 13  Grzegorz Wilk           127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    8  Jan Kozłowski          107   +  460:399   157
   4    3    1  Kamil Górka            137   -  329:460    87
   5    4   10  Łukasz Bryła           116   +  394:342   166
   6    3   14  Justyna Fugiel         136   +  397:356   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 149.00


 14  Justyna Fugiel          136 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5    3  Przemysław Herdzina    126   -  328:399    76
   4    5    5  Agnieszka Krupka       122   +  449:288   172
   5    5   12  Małgorzata Sikora      100   +  371:298   150
   6    3   13  Grzegorz Wilk          127   -  356:397    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.75


 15  Jolanta Mierzwa         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   12  Małgorzata Sikora      100   -  254:321    50
   4    7    4  Andrzej Rakoczy        125   -  225:509    75
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 62.50