Numer turnieju: 157
Data: 19 stycznia 2006


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Artur Irzyk             133 Kraków              2596  5.0
  2.Grzegorz Matysiak       116 Kraków              2442  4.0
  3.Tomasz Ciejka           123 Kraków              2431  4.0
  4.Jerzy Matyasik          116 Kraków              2205  4.0
  5.Jan Kozłowski           107 Kraków              2326  3.0
  6.Przemysław Herdzina     130 Kraków              2236  3.0
  7.Andrzej Rakoczy         127 Kraków              2145  3.0
  8.Justyna Fugiel          136 Sandomierz          1955  2.5
  9.Grzegorz Wilk           128 Kraków               868  2.0
 10.Kamil Górka             137 Łęczna               784  2.0
 11.Mariusz Grodek          100 Olsztyn             2148  1.5
 12.Łukasz Bobowski         118 Suchedniów          2041  1.0
 13.Agnieszka Ja¶kiewicz    100 Jastrzębie_Zdrój    1977  1.0
 14.Agnieszka Krupka        123 Krosno              1430  1.0
 15.Bożena Matysiak         100 Kraków              1139  1.0
 16.Tomasz Górka            100 Łęczna               985  1.0
 17.Daniel Czernatowicz     116 Kraków               411  1.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             138 (138.28)  13828 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             135 (135.01)  13501 / 100
  3  Justyna Fugiel           Sandomierz         135 (134.83)  13483 / 100
  4  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  5  Przemysław Herdzina      Kraków             130 (130.05)  13005 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             130 (129.65)  12965 / 100
  7  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  8  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (125.79)  12579 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Tomasz Ciejka            Kraków             123 (123.07)  12307 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Agnieszka Krupka         Krosno             122 (122.12)  12212 / 100
 14  Filip Klar               Mielec             121 (120.81)   3745 / 31 
 15  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 16  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Grzegorz Matysiak        Kraków             118 (117.84)  11784 / 100
 19  Jerzy Matyasik           Kraków             118 (117.60)  11760 / 100
 20  Łukasz Bryła             Mielec             116 (116.11)  11611 / 100
 21  Daniel Czernatowicz      Kraków             116 (116.02)  11602 / 100
 22  Łukasz Bobowski          Suchedniów         116 (115.99)  11599 / 100
 23  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 24  Małgorzata Sulejewska    Kraków             114 (114.07)  11407 / 100
 25  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.22)  11322 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.80)  11080 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          111 (110.77)  10966 / 99 
 29  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 30  Jan Kozłowski            Kraków             109 (108.64)  10864 / 100
 31  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 32  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 33  Maciej Chmielowski       Kraków             107 (106.90)  10690 / 100
 34  Katarzyna Klimała        Kraków             107 (106.69)  10669 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn             97 ( 97.18)   5442 / 56 
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.61)   9461 / 100
 41  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 44  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 45  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 46  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 47  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 48  Małgorzata Sikora        Kraków              89 ( 88.71)   8871 / 100
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 51  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 52  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 53  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 54  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 55  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 56  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 57  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 58  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
   
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 59  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 60  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 61  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 62  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 63  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 64  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 65  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 66  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 67  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 68  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 69  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 70  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 71  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 72  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 73  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 74  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 75  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            77 ( 76.75)    614 / 8  
 76  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 77  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 78  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 79  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 80  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 81  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 82  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 83  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 84  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 85  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 86  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 87  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 88  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 89  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 90  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 91  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 92  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 93  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 94  Dariusz Dzierża          Kraków             125 (125.20)    626 / 5  
 95  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 96  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 97  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 98  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 99  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
101  Jolanta Mierzwa          Kraków              74 ( 73.60)    368 / 5  
102  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
103  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
104  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
105  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
106  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
107  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
108  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
109  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
110  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
111  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
112  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
113  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
114  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 98.67)    296 / 3  
115  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
116  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
117  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
118  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
119  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
120  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
121  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
122  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
123  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
124  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
125  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
126  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
127  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
128  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
129  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
130  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
131  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
132  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
133  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
134  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
135  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Artur Irzyk             133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Grzegorz Matysiak      116   -  387:465    66
   2    5   12  Agnieszka Ja¶kiewicz   100   +  501:277   150
   3    2    3  Andrzej Rakoczy        127   +  396:340   177
   4    2    2  Przemysław Herdzina    130   +  446:304   180
   5    1   15  Justyna Fugiel         136   +  404:403   186
   6    1    7  Grzegorz Matysiak      116   +  462:434   166
                                                 --------------
                                                 RANKING: 154.17


  2  Przemysław Herdzina     130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Jerzy Matyasik         116   +  437:333   166
   2    2    6  Łukasz Bobowski        118   +  416:350   168
   3    1    4  Tomasz Ciejka          123   -  297:449    73
   4    2    1  Artur Irzyk            133   -  304:446    83
   5    4   17  Kamil Górka            137   -  378:394    87
   6    5    6  Łukasz Bobowski        118   +  404:297   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.17


  3  Andrzej Rakoczy         127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Jan Kozłowski          107   +  430:407   157
   2    3   10  Mariusz Grodek         100   +  394:370   150
   3    2    1  Artur Irzyk            133   -  340:396    83
   4    1    4  Tomasz Ciejka          123   +  410:403   173
   5    3    7  Grzegorz Matysiak      116   -  314:435    66
   6    3   17  Kamil Górka            137   -  257:390    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.33


  4  Tomasz Ciejka           123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   11  Bożena Matysiak        100   +  391:355   150
   2    1    7  Grzegorz Matysiak      116   +  426:327   166
   3    1    2  Przemysław Herdzina    130   +  449:297   180
   4    1    3  Andrzej Rakoczy        127   -  403:410    77
   5    2    9  Jan Kozłowski          107   -  305:342    57
   6    2    9  Jan Kozłowski          107   +  457:349   157
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.17


  5  Agnieszka Krupka        123 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   12  Agnieszka Ja¶kiewicz   100   +  399:346   150
   2    4    9  Jan Kozłowski          107   -  378:445    57
   3    5   11  Bożena Matysiak        100   -  325:395    50
   4    4    7  Grzegorz Matysiak      116   -  328:387    66
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.75


  6  Łukasz Bobowski         118 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   13  Tomasz Górka           100   +  354:260   150
   2    2    2  Przemysław Herdzina    130   -  350:416    80
   3    3    9  Jan Kozłowski          107   -  348:377    57
   4    5   16  Daniel Czernatowicz    116   -  320:411    66
   5    5    8  Jerzy Matyasik         116   -  372:397    66
   6    5    2  Przemysław Herdzina    130   -  297:404    80
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.17


  7  Grzegorz Matysiak       116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Artur Irzyk            133   +  465:387   183
   2    1    4  Tomasz Ciejka          123   -  327:426    73
   3    4   10  Mariusz Grodek         100   +  394:350   150
   4    4    5  Agnieszka Krupka       123   +  387:328   173
   5    3    3  Andrzej Rakoczy        127   +  435:314   177
   6    1    1  Artur Irzyk            133   -  434:462    83
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.83


  8  Jerzy Matyasik          116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Przemysław Herdzina    130   -  333:437    80
   2    6   11  Bożena Matysiak        100   +  408:389   150
   3    6   15  Justyna Fugiel         136   -  297:515    86
   4    6   10  Mariusz Grodek         100   +  448:415   150
   5    5    6  Łukasz Bobowski        118   +  397:372   168
   6    4   15  Justyna Fugiel         136   +  322:305   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.67


  9  Jan Kozłowski           107 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        127   -  407:430    77
   2    4    5  Agnieszka Krupka       123   +  445:378   173
   3    3    6  Łukasz Bobowski        118   +  377:348   168
   4    3   15  Justyna Fugiel         136   -  406:432    86
   5    2    4  Tomasz Ciejka          123   +  342:305   173
   6    2    4  Tomasz Ciejka          123   -  349:457    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 125.00


 10  Mariusz Grodek          100 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    3  Andrzej Rakoczy        127   -  370:394    77
   3    4    7  Grzegorz Matysiak      116   -  350:394    66
   4    6    8  Jerzy Matyasik         116   -  415:448    66
   5    6   12  Agnieszka Ja¶kiewicz   100   -  358:405    50
   6    6   12  Agnieszka Ja¶kiewicz   100   +  355:325   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 81.80


 11  Bożena Matysiak         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          123   -  355:391    73
   2    6    8  Jerzy Matyasik         116   -  389:408    66
   3    5    5  Agnieszka Krupka       123   +  395:325   173
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 104.00


 12  Agnieszka Ja¶kiewicz    100 Jastrzębie_Zdrój  

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Agnieszka Krupka       123   -  346:399    73
   2    5    1  Artur Irzyk            133   -  277:501    83
   3    7   13  Tomasz Górka           100   -  331:396    50
   4    7   14  Grzegorz Wilk          128   -  293:397    78
   5    6   10  Mariusz Grodek         100   +  405:358   150
   6    6   10  Mariusz Grodek         100   -  325:355    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 80.67


 13  Tomasz Górka            100 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Łukasz Bobowski        118   -  260:354    68
   2    7   14  Grzegorz Wilk          128   -  329:471    78
   3    7   12  Agnieszka Ja¶kiewicz   100   +  396:331   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 98.67


 14  Grzegorz Wilk           128 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    7   13  Tomasz Górka           100   +  471:329   150
   3            PAUZA
   4    7   12  Agnieszka Ja¶kiewicz   100   +  397:293   150
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 15  Justyna Fugiel          136 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    8  Jerzy Matyasik         116   +  515:297   166
   4    3    9  Jan Kozłowski          107   +  432:406   157
   5    1    1  Artur Irzyk            133   -  403:404    83
   6    4    8  Jerzy Matyasik         116   -  305:322    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.00


 16  Daniel Czernatowicz     116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    6  Łukasz Bobowski        118   +  411:320   168
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 168.00


 17  Kamil Górka             137 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5    4    2  Przemysław Herdzina    130   +  394:378   180
   6    3    3  Andrzej Rakoczy        127   +  390:257   177
                                                 --------------
                                                 RANKING: 178.50