Numer turnieju: 162
Data: 23 lutego 2006


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Górka             137 Łęczna              2667  6.0
  2.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2367  4.0
  3.Maciej Chmielowski      105 Kraków              2306  4.0
  4.Jan Kozłowski           113 Kraków              2468  3.0
  5.Grzegorz Wilk           132 Kraków              2367  3.0
  6.Agnieszka Krupka        118 Krosno              2277  3.0
  7.Artur Irzyk             136 Kraków              2157  3.0
  8.Małgorzata Sikora       100 Kraków              2033  2.5
  9.Przemysław Herdzina     130 Kraków              2356  2.0
 10.Andrzej Rakoczy         129 Kraków              2220  2.0
 11.Łukasz Bobowski         114 Suchedniów          2001  1.5
 12.Jerzy Matyasik          117 Kraków               768  1.0
 13.Dariusz Dzierża         100 Kraków               771  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             139 (138.58)  13858 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             134 (133.61)  13361 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Justyna Fugiel           Sandomierz         132 (131.80)  13180 / 100
  5  Grzegorz Wilk            Kraków             131 (131.41)  13141 / 100
  6  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  7  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             127 (127.07)  12707 / 100
  9  Andrzej Rakoczy          Kraków             126 (126.00)  12600 / 100
 10  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (124.66)  12466 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Filip Klar               Mielec             121 (120.81)   3745 / 31 
 14  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 15  Jacek Pietruszka         Kraków             120 (119.87)  11987 / 100
 16  Agnieszka Krupka         Krosno             120 (119.54)  11954 / 100
 17  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 18  Jerzy Matyasik           Kraków             118 (118.28)  11828 / 100
 19  Małgorzata Sulejewska    Kraków             118 (118.10)  11810 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             118 (117.84)  11784 / 100
 21  Daniel Czernatowicz      Kraków             116 (116.40)  11640 / 100
 22  Krzysztof Leśniak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Łukasz Bryła             Mielec             116 (115.77)  11577 / 100
 24  Jan Kozłowski            Kraków             113 (113.20)  11320 / 100
 25  Paweł Jędryka            Tarnów             113 (113.09)  11309 / 100
 26  Łukasz Bobowski          Suchedniów         112 (112.40)  11240 / 100
 27  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          112 (111.51)  11151 / 100
 29  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.65)  11065 / 100
 30  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 31  Maciej Chmielowski       Kraków             108 (108.44)  10844 / 100
 32  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 33  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 34  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.42)  10642 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn             98 ( 98.03)   6568 / 67 
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.61)   9461 / 100
 41  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Małgorzata Sikora        Kraków              92 ( 92.29)   9229 / 100
 44  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 48  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 51  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 52  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 53  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 54  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 55  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 56  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 57  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 58  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
    
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 59  Monika Ścisłowska        Chrzanów            86 ( 85.93)   1203 / 14 
 60  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 61  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 62  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 63  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 64  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 65  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 66  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 67  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 68  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 69  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               153 (153.10)   1531 / 10 
 70  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 71  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 72  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 73  Katarzyna Karbowska      Łódź                95 ( 95.00)    855 / 9  
 74  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 75  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 76  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 77  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 78  Dariusz Dzierża          Kraków             106 (105.71)    740 / 7  
 79  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 80  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 81  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 82  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 83  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 84  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 85  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 86  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 87  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 88  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 89  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 90  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 91  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 92  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 93  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 94  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 95  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 96  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 97  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 98  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 99  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
101  Jolanta Mierzwa          Kraków              74 ( 73.60)    368 / 5  
102  Katarzyna Hauzner        Kraków              71 ( 70.80)    354 / 5  
103  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
104  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
105  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
106  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
107  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
108  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
109  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
110  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
111  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
112  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
113  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
114  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
115  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 98.67)    296 / 3  
116  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
117  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
118  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
119  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
120  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
121  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
122  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
123  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
124  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
125  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
126  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
127  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
128  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
129  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
130  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
131  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
132  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
133  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
134  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
135  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
136  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             137 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Agnieszka Krupka       118   +  410:348   168
   2    3    6  Andrzej Rakoczy        129   +  473:357   179
   3    1   11  Maciej Chmielowski     105   +  454:304   155
   4    1    4  Justyna Fugiel         132   +  483:283   182
   5    1    5  Przemysław Herdzina    130   +  434:357   180
   6    1   11  Maciej Chmielowski     105   +  413:312   155
                                                 --------------
                                                 RANKING: 169.83


  2  Artur Irzyk             136 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Jerzy Matyasik         117   +  387:366   167
   2    1    4  Justyna Fugiel         132   -  245:418    82
   3    4    3  Grzegorz Wilk          132   +  393:343   182
   4    3   11  Maciej Chmielowski     105   -  335:474    55
   5    5    9  Łukasz Bobowski        114   +  437:288   164
   6    3   10  Jan Kozłowski          113   -  360:444    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 118.83


  3  Grzegorz Wilk           132 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Łukasz Bobowski        114   +  426:385   164
   2    2   11  Maciej Chmielowski     105   -  330:457    55
   3    4    2  Artur Irzyk            136   -  343:393    86
   4    5   12  Małgorzata Sikora      100   +  437:325   150
   5    4    7  Agnieszka Krupka       118   -  374:396    68
   6    4    5  Przemysław Herdzina    130   +  457:394   180
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.17


  4  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Jan Kozłowski          113   +  427:412   163
   2    1    2  Artur Irzyk            136   +  418:245   186
   3    2    5  Przemysław Herdzina    130   +  458:342   180
   4    1    1  Kamil Górka            137   -  283:483    87
   5    2   11  Maciej Chmielowski     105   -  319:378    55
   6    2    7  Agnieszka Krupka       118   +  462:359   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.83


  5  Przemysław Herdzina     130 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Maciej Chmielowski     105   -  379:381    55
   2    6   12  Małgorzata Sikora      100   +  432:269   150
   3    2    4  Justyna Fugiel         132   -  342:458    82
   4    2    6  Andrzej Rakoczy        129   +  452:390   179
   5    1    1  Kamil Górka            137   -  357:434    87
   6    4    3  Grzegorz Wilk          132   -  394:457    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.83


  6  Andrzej Rakoczy         129 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Małgorzata Sikora      100   +  373:340   150
   2    3    1  Kamil Górka            137   -  357:473    87
   3    3    7  Agnieszka Krupka       118   +  453:277   168
   4    2    5  Przemysław Herdzina    130   -  390:452    80
   5    3   10  Jan Kozłowski          113   -  293:435    63
   6    5   12  Małgorzata Sikora      100   -  354:364    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 99.67


  7  Agnieszka Krupka        118 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            137   -  348:410    87
   2    5    9  Łukasz Bobowski        114   +  433:293   164
   3    3    6  Andrzej Rakoczy        129   -  277:453    79
   4    4   10  Jan Kozłowski          113   +  464:462   163
   5    4    3  Grzegorz Wilk          132   +  396:374   182
   6    2    4  Justyna Fugiel         132   -  359:462    82
                                                 --------------
                                                 RANKING: 126.17


  8  Jerzy Matyasik          117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            136   -  366:387    86
   2    4   10  Jan Kozłowski          113   +  402:354   163
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.50


  9  Łukasz Bobowski         114 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Grzegorz Wilk          132   -  385:426    82
   2    5    7  Agnieszka Krupka       118   -  293:433    68
   3    5   10  Jan Kozłowski          113   -  347:361    63
   4    6   13  Dariusz Dzierża        100   +  388:367   150
   5    5    2  Artur Irzyk            136   -  288:437    86
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 89.80


 10  Jan Kozłowski           113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Justyna Fugiel         132   -  412:427    82
   2    4    8  Jerzy Matyasik         117   -  354:402    67
   3    5    9  Łukasz Bobowski        114   +  361:347   164
   4    4    7  Agnieszka Krupka       118   -  462:464    68
   5    3    6  Andrzej Rakoczy        129   +  435:293   179
   6    3    2  Artur Irzyk            136   +  444:360   186
                                                 --------------
                                                 RANKING: 124.33


 11  Maciej Chmielowski      105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Przemysław Herdzina    130   +  381:379   180
   2    2    3  Grzegorz Wilk          132   +  457:330   182
   3    1    1  Kamil Górka            137   -  304:454    87
   4    3    2  Artur Irzyk            136   +  474:335   186
   5    2    4  Justyna Fugiel         132   +  378:319   182
   6    1    1  Kamil Górka            137   -  312:413    87
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.67


 12  Małgorzata Sikora       100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Andrzej Rakoczy        129   -  340:373    79
   2    6    5  Przemysław Herdzina    130   -  269:432    80
   3    6   13  Dariusz Dzierża        100   +  435:404   150
   4    5    3  Grzegorz Wilk          132   -  325:437    82
   5            PAUZA
   6    5    6  Andrzej Rakoczy        129   +  364:354   179
                                                 --------------
                                                 RANKING: 114.00


 13  Dariusz Dzierża         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6   12  Małgorzata Sikora      100   -  404:435    50
   4    6    9  Łukasz Bobowski        114   -  367:388    64
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 57.00