Numer turnieju: 163
Data: 2 marca 2006


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Łukasz Bryła            116 Mielec              2287  6.0
  2.Kamil Górka             139 Łęczna              2723  4.0
  3.Jan Kozłowski           113 Kraków              2272  4.0
  4.Przemysław Herdzina     127 Kraków              2111  3.5
  5.Łukasz Bobowski         112 Suchedniów          2108  3.5
  6.Daniel Czernatowicz     116 Kraków              2360  3.0
  7.Artur Irzyk             134 Kraków              2325  3.0
  8.Justyna Fugiel          132 Sandomierz          2173  3.0
  9.Agnieszka Krupka        120 Krosno              2338  2.0
 10.Jerzy Matyasik          118 Kraków              2306  2.0
 11.Andrzej Rakoczy         126 Kraków              1714  1.5
 12.Joanna Regdos           100 Kraków              1370  1.0
 13.Tomasz Ciejka           125 Kraków              1190  1.0
 14.Paweł Jędryka           113 Tarnów              1175  1.0
 15.Monika Ścisłowska       100 Chrzanów             825  1.0
 16.Jacek Pietruszka        120 Kraków               348  0.0
    

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             139 (138.83)  13883 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             133 (132.80)  13280 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Grzegorz Wilk            Kraków             131 (131.41)  13141 / 100
  5  Justyna Fugiel           Sandomierz         131 (130.55)  13055 / 100
  6  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  7  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  8  Przemysław Herdzina      Kraków             126 (126.03)  12603 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (124.83)  12483 / 100
 10  Andrzej Rakoczy          Kraków             124 (123.98)  12398 / 100
 11  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Filip Klar               Mielec             121 (120.81)   3745 / 31 
 14  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 15  Łukasz Bryła             Mielec             120 (119.85)  11985 / 100
 16  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 17  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (118.99)  11899 / 100
 18  Agnieszka Krupka         Krosno             118 (118.29)  11829 / 100
 19  Małgorzata Sulejewska    Kraków             118 (118.10)  11810 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             118 (117.84)  11784 / 100
 21  Jerzy Matyasik           Kraków             118 (117.62)  11762 / 100
 22  Daniel Czernatowicz      Kraków             117 (116.61)  11661 / 100
 23  Krzysztof Leśniak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 24  Jan Kozłowski            Kraków             116 (115.72)  11572 / 100
 25  Paweł Jędryka            Tarnów             112 (112.23)  11223 / 100
 26  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 27  Łukasz Bobowski          Suchedniów         112 (111.82)  11182 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          112 (111.51)  11151 / 100
 29  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.65)  11065 / 100
 30  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 31  Maciej Chmielowski       Kraków             108 (108.44)  10844 / 100
 32  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 33  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 34  Katarzyna Klimała        Kraków             106 (106.42)  10642 / 100
 35  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      104 (103.93)   4261 / 41 
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn             98 ( 98.03)   6568 / 67 
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.61)   9461 / 100
 41  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 42  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 43  Małgorzata Sikora        Kraków              92 ( 92.29)   9229 / 100
 44  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 48  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Monika Ścisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 52  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 53  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 54  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 55  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 56  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 57  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 58  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 59  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
    
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 60  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 61  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 62  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 63  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 64  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 65  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 66  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 67  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 68  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 69  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               153 (153.10)   1531 / 10 
 70  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 71  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 72  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 73  Katarzyna Karbowska      Łódź                95 ( 95.00)    855 / 9  
 74  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 75  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 76  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 77  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 78  Dariusz Dzierża          Kraków             106 (105.71)    740 / 7  
 79  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 80  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 81  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 82  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 83  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 84  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 85  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 86  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 87  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 88  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 89  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 90  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 91  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 92  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 93  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 94  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 95  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 96  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 97  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 98  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
 99  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
100  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
101  Jolanta Mierzwa          Kraków              74 ( 73.60)    368 / 5  
102  Katarzyna Hauzner        Kraków              71 ( 70.80)    354 / 5  
103  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
104  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
105  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
106  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
107  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
108  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
109  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
110  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
111  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
112  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
113  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
114  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
115  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
116  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 98.67)    296 / 3  
117  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
118  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
119  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
120  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
121  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
122  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
123  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
124  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
125  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
126  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
127  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
128  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
129  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
130  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
131  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
132  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
133  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
134  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
135  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
136  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
137  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


premierowy

  1  Kamil Górka             139 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    6  Agnieszka Krupka       120   +  445:329   170
   2    2   10  Jan Kozłowski          113   +  544:319   163
   3    1    2  Artur Irzyk            134   +  581:333   184
   4    1    9  Łukasz Bryła           116   -  329:384    66
   5    2   11  Łukasz Bobowski        112   +  494:327   162
   6    1    9  Łukasz Bryła           116   -  330:339    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 135.17


  2  Artur Irzyk             134 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    7  Jerzy Matyasik         118   +  457:353   168
   2    1    9  Łukasz Bryła           116   -  383:397    66
   3    1    1  Kamil Górka            139   -  333:581    89
   4    5   16  Tomasz Ciejka          125   +  402:377   175
   5    3    4  Przemysław Herdzina    127   +  408:322   177
   6    2   10  Jan Kozłowski          113   -  342:359    63
                                                 --------------
                                                 RANKING: 123.00


  3  Justyna Fugiel          132 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    8  Daniel Czernatowicz    116   +  430:399   166
   2    3   11  Łukasz Bobowski        112   -  291:354    62
   3    5    4  Przemysław Herdzina    127   -  391:405    77
   4    6    5  Andrzej Rakoczy        126   +  343:316   176
   5    5   16  Tomasz Ciejka          125   +  376:366   175
   6    3   11  Łukasz Bobowski        112   -  342:357    62
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.67


  4  Przemysław Herdzina     127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    9  Łukasz Bryła           116   -  238:404    66
   2            PAUZA
   3    5    3  Justyna Fugiel         132   +  405:391   182
   4    3    7  Jerzy Matyasik         118   +  420:408   168
   5    3    2  Artur Irzyk            134   -  322:408    84
   6    4    6  Agnieszka Krupka       120   +  426:356   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 134.00


  5  Andrzej Rakoczy         126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Jan Kozłowski          113   -  306:392    63
   2    5    7  Jerzy Matyasik         118   -  371:412    68
   3    6   12  Joanna Regdos          100   +  421:363   150
   4    6    3  Justyna Fugiel         132   -  316:343    82
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 90.75


  6  Agnieszka Krupka        120 Krosno            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            139   -  329:445    89
   2    4    8  Daniel Czernatowicz    116   +  491:369   166
   3    3   10  Jan Kozłowski          113   -  408:447    63
   4    4   15  Jacek Pietruszka       120   +  434:348   170
   5    1    9  Łukasz Bryła           116   -  320:392    66
   6    4    4  Przemysław Herdzina    127   -  356:426    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.17


  7  Jerzy Matyasik          118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            134   -  353:457    84
   2    5    5  Andrzej Rakoczy        126   +  412:371   176
   3    4    8  Daniel Czernatowicz    116   +  376:361   166
   4    3    4  Przemysław Herdzina    127   -  408:420    77
   5    4   10  Jan Kozłowski          113   -  373:397    63
   6    6   16  Tomasz Ciejka          125   -  384:447    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.83


  8  Daniel Czernatowicz     116 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Justyna Fugiel         132   -  399:430    82
   2    4    6  Agnieszka Krupka       120   -  369:491    70
   3    4    7  Jerzy Matyasik         118   -  361:376    68
   4    7   13  Paweł Jędryka          113   +  405:355   163
   5    6   12  Joanna Regdos          100   +  396:355   150
   6    5   13  Paweł Jędryka          113   +  430:346   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.00


  9  Łukasz Bryła            116 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Przemysław Herdzina    127   +  404:238   177
   2    1    2  Artur Irzyk            134   +  397:383   184
   3    2   11  Łukasz Bobowski        112   +  371:361   162
   4    1    1  Kamil Górka            139   +  384:329   189
   5    1    6  Agnieszka Krupka       120   +  392:320   170
   6    1    1  Kamil Górka            139   +  339:330   189
                                                 --------------
                                                 RANKING: 178.50


 10  Jan Kozłowski           113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Andrzej Rakoczy        126   +  392:306   176
   2    2    1  Kamil Górka            139   -  319:544    89
   3    3    6  Agnieszka Krupka       120   +  447:408   170
   4    2   11  Łukasz Bobowski        112   -  358:409    62
   5    4    7  Jerzy Matyasik         118   +  397:373   168
   6    2    2  Artur Irzyk            134   +  359:342   184
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.50


 11  Łukasz Bobowski         112 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    3  Justyna Fugiel         132   +  354:291   182
   3    2    9  Łukasz Bryła           116   -  361:371    66
   4    2   10  Jan Kozłowski          113   +  409:358   163
   5    2    1  Kamil Górka            139   -  327:494    89
   6    3    3  Justyna Fugiel         132   +  357:342   182
                                                 --------------
                                                 RANKING: 136.40


 12  Joanna Regdos           100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    5  Andrzej Rakoczy        126   -  363:421    76
   4    8   14  Monika Ścisłowska      100   +  330:227   150
   5    6    8  Daniel Czernatowicz    116   -  355:396    66
   6    7   14  Monika Ścisłowska      100   -  322:344    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 85.50


 13  Paweł Jędryka           113 Tarnów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    7    8  Daniel Czernatowicz    116   -  355:405    66
   5    7   14  Monika Ścisłowska      100   +  474:254   150
   6    5    8  Daniel Czernatowicz    116   -  346:430    66
                                                 --------------
                                                 RANKING: 94.00


 14  Monika Ścisłowska       100 Chrzanów          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    8   12  Joanna Regdos          100   -  227:330    50
   5    7   13  Paweł Jędryka          113   -  254:474    63
   6    7   12  Joanna Regdos          100   +  344:322   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 87.67


 15  Jacek Pietruszka        120 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    4    6  Agnieszka Krupka       120   -  348:434    70
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 70.00


 16  Tomasz Ciejka           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3            PAUZA
   4    5    2  Artur Irzyk            134   -  377:402    84
   5    5    3  Justyna Fugiel         132   -  366:376    82
   6    6    7  Jerzy Matyasik         118   +  447:384   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 111.33