Numer turnieju: 165
Data: 16 marca 2006


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Artur Irzyk             133 Kraków              2240  5.0
  2.Tomasz Ciejka           125 Kraków              2389  4.0
  3.Andrzej Rakoczy         127 Kraków              2280  4.0
  4.Kamil Górka             139 Łęczna              1833  4.0
  5.Przemysław Herdzina     124 Kraków              2390  3.0
  6.Filip Klar              121 Mielec              2312  3.0
  7.Justyna Fugiel          129 Sandomierz          2208  3.0
  8.Małgorzata Sulejewska   118 Kraków              2165  3.0
  9.Katarzyna Klimała       105 Kraków              2060  2.5
 10.Andrzej Grabiński       100 Suchedniów          2263  2.0
 11.Jerzy Matyasik          119 Kraków              2177  2.0
 12.Łukasz Bobowski         112 Suchedniów          2219  1.5
 13.Renata Kowalska         104 Bielsko-Biała        324  1.0
 14.Jakub Nieznalski        100 Jejkowice           1737  0.5
     

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             142 (142.25)  14225 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             137 (136.76)  13676 / 100
  3  Mariusz Wrze¶niewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  5  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  6  Grzegorz Wilk            Kraków             129 (128.76)  12876 / 100
  7  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (127.98)  12798 / 100
  8  Andrzej Rakoczy          Kraków             127 (127.28)  12728 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             126 (125.98)  12598 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Przemysław Herdzina      Kraków             123 (122.57)  12257 / 100
 12  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 13  Filip Klar               Mielec             121 (120.76)   4468 / 37 
 14  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 15  Łukasz Bryła             Mielec             120 (119.85)  11985 / 100
 16  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 17  Jerzy Matyasik           Kraków             119 (119.00)  11900 / 100
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (118.99)  11899 / 100
 19  Agnieszka Krupka         Krosno             119 (118.62)  11862 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             118 (117.84)  11784 / 100
 21  Daniel Czernatowicz      Kraków             117 (116.61)  11661 / 100
 22  Krzysztof Le¶niak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Małgorzata Sulejewska    Kraków             115 (115.21)  11521 / 100
 24  Jan Kozłowski            Kraków             113 (113.42)  11342 / 100
 25  Łukasz Bobowski          Suchedniów         113 (112.73)  11273 / 100
 26  Paweł Jędryka            Tarnów             112 (112.23)  11223 / 100
 27  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          112 (111.51)  11151 / 100
 29  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.65)  11065 / 100
 30  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.28)  11028 / 100
 31  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 32  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 33  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 34  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      105 (105.02)   4411 / 42 
 35  Katarzyna Klimała        Kraków             104 (104.16)  10416 / 100
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn             98 ( 98.03)   6568 / 67 
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.61)   9461 / 100
 41  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 94.00)   9400 / 100
 42  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 43  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 44  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 48  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Monika ¦cisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 52  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 53  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 54  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 55  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 56  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 57  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 58  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 59  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
    
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 60  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 61  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 62  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 63  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 64  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 65  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 66  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 67  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 68  Agnieszka Ja¶kiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 69  Karol Wyrębkiewicz       ŁódĽ               153 (153.10)   1531 / 10 
 70  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 71  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 72  Jarosław Mi¶tak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 73  Katarzyna Karbowska      ŁódĽ                95 ( 95.00)    855 / 9  
 74  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 75  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 76  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 77  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 78  Dariusz Dzierża          Kraków             106 (105.71)    740 / 7  
 79  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 80  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 81  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 82  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 83  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 84  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 85  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 86  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 87  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 88  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 89  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 90  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 91  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 92  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 93  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 94  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 95  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 96  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 97  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 98  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
 99  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
100  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
101  Marcin Wa¶niowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
102  Jolanta Mierzwa          Kraków              74 ( 73.60)    368 / 5  
103  Katarzyna Hauzner        Kraków              71 ( 70.80)    354 / 5  
104  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
105  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
106  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
107  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
108  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
109  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
110  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
111  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
112  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
113  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
114  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
115  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
116  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
117  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
118  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 98.67)    296 / 3  
119  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
120  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
121  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
122  Michał Stru¶             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
123  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
124  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
125  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
126  Przemysław ¦lizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
127  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
128  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
129  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
130  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
131  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
132  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
133  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
134  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
135  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
136  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
137  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
138  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
139  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Artur Irzyk             133 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    7  Jerzy Matyasik         119   +  394:340   169
   2    1    4  Tomasz Ciejka          125   +  444:368   175
   3    2    6  Filip Klar             121   +  386:302   171
   4    1    2  Justyna Fugiel         129   +  404:372   179
   5    1    5  Przemysław Herdzina    124   +  355:350   174
   6    1   14  Kamil Górka            139   -  257:431    89
                                                 --------------
                                                 RANKING: 159.50


  2  Justyna Fugiel          129 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    8  Małgorzata Sulejewska  118   +  417:282   168
   2    2    6  Filip Klar             121   -  286:375    71
   3    4   10  Katarzyna Klimała      105   +  431:319   155
   4    1    1  Artur Irzyk            133   -  372:404    83
   5    3    3  Andrzej Rakoczy        127   -  348:433    77
   6    4   12  Andrzej Grabiński      100   +  354:352   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 117.33


  3  Andrzej Rakoczy         127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    9  Łukasz Bobowski        112   +  372:367   162
   2    3    5  Przemysław Herdzina    124   -  333:474    74
   3    3    7  Jerzy Matyasik         119   +  347:315   169
   4    3    4  Tomasz Ciejka          125   -  359:425    75
   5    3    2  Justyna Fugiel         129   +  433:348   179
   6    3    8  Małgorzata Sulejewska  118   +  436:297   168
                                                 --------------
                                                 RANKING: 137.83


  4  Tomasz Ciejka           125 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   10  Katarzyna Klimała      105   +  441:348   155
   2    1    1  Artur Irzyk            133   -  368:444    83
   3    1    5  Przemysław Herdzina    124   +  415:382   174
   4    3    3  Andrzej Rakoczy        127   +  425:359   177
   5    2   14  Kamil Górka            139   -  310:453    89
   6    2    5  Przemysław Herdzina    124   +  430:334   174
                                                 --------------
                                                 RANKING: 142.00


  5  Przemysław Herdzina     124 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   11  Jakub Nieznalski       100   +  407:255   150
   2    3    3  Andrzej Rakoczy        127   +  474:333   177
   3    1    4  Tomasz Ciejka          125   -  382:415    75
   4    2    6  Filip Klar             121   +  443:368   171
   5    1    1  Artur Irzyk            133   -  350:355    83
   6    2    4  Tomasz Ciejka          125   -  334:430    75
                                                 --------------
                                                 RANKING: 121.83


  6  Filip Klar              121 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   12  Andrzej Grabiński      100   +  383:326   150
   2    2    2  Justyna Fugiel         129   +  375:286   179
   3    2    1  Artur Irzyk            133   -  302:386    83
   4    2    5  Przemysław Herdzina    124   -  368:443    74
   5    4    8  Małgorzata Sulejewska  118   -  382:438    68
   6    5    7  Jerzy Matyasik         119   +  502:332   169
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.50


  7  Jerzy Matyasik          119 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Artur Irzyk            133   -  340:394    83
   2    6   11  Jakub Nieznalski       100   +  433:302   150
   3    3    3  Andrzej Rakoczy        127   -  315:347    77
   4    4   14  Kamil Górka            139   -  328:522    89
   5    5    9  Łukasz Bobowski        112   +  429:408   162
   6    5    6  Filip Klar             121   -  332:502    71
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.33


  8  Małgorzata Sulejewska   118 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Justyna Fugiel         129   -  282:417    79
   2    5   10  Katarzyna Klimała      105   -  332:375    55
   3    6    9  Łukasz Bobowski        112   +  405:373   162
   4    6   12  Andrzej Grabiński      100   +  411:397   150
   5    4    6  Filip Klar             121   +  438:382   171
   6    3    3  Andrzej Rakoczy        127   -  297:436    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 115.67


  9  Łukasz Bobowski         112 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        127   -  367:372    77
   2    4   12  Andrzej Grabiński      100   -  379:397    50
   3    6    8  Małgorzata Sulejewska  118   -  373:405    68
   4    5   10  Katarzyna Klimała      105   +  392:362   155
   5    5    7  Jerzy Matyasik         119   -  408:429    69
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.80


 10  Katarzyna Klimała       105 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          125   -  348:441    75
   2    5    8  Małgorzata Sulejewska  118   +  375:332   168
   3    4    2  Justyna Fugiel         129   -  319:431    79
   4    5    9  Łukasz Bobowski        112   -  362:392    62
   5            PAUZA
   6    6   11  Jakub Nieznalski       100   +  356:347   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 106.80


 11  Jakub Nieznalski        100 Jejkowice         

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Przemysław Herdzina    124   -  255:407    74
   2    6    7  Jerzy Matyasik         119   -  302:433    69
   3    7   14  Kamil Górka            139   -  270:427    89
   4            PAUZA
   5    6   12  Andrzej Grabiński      100   -  263:473    50
   6    6   10  Katarzyna Klimała      105   -  347:356    55
                                                 --------------
                                                 RANKING: 67.40


 12  Andrzej Grabiński       100 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Filip Klar             121   -  326:383    71
   2    4    9  Łukasz Bobowski        112   +  397:379   162
   3    5   13  Renata Kowalska        104   -  318:324    54
   4    6    8  Małgorzata Sulejewska  118   -  397:411    68
   5    6   11  Jakub Nieznalski       100   +  473:263   150
   6    4    2  Justyna Fugiel         129   -  352:354    79
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.33


 13  Renata Kowalska         104 Bielsko-Biała     

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    5   12  Andrzej Grabiński      100   +  324:318   150
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 14  Kamil Górka             139 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    7   11  Jakub Nieznalski       100   +  427:270   150
   4    4    7  Jerzy Matyasik         119   +  522:328   169
   5    2    4  Tomasz Ciejka          125   +  453:310   175
   6    1    1  Artur Irzyk            133   +  431:257   183
                                                 --------------
                                                 RANKING: 169.25