Numer turnieju: 166
Data: 23 marca 2006


MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Andrzej Rakoczy         127 Kraków              2354  5.0
  2.Kamil Górka             142 Łęczna              2344  4.0
  3.Łukasz Bryła            120 Mielec              2272  4.0
  4.Justyna Fugiel          128 Sandomierz          2143  3.5
  5.Przemysław Herdzina     123 Kraków              2366  3.0
  6.Daniel Czernatowicz     117 Kraków              2279  3.0
  7.Tomasz Ciejka           126 Kraków              2123  3.0
  8.Jan Kozłowski           113 Kraków              1748  3.0
  9.Łukasz Bobowski         113 Suchedniów          2221  2.0
 10.Katarzyna Klimała       104 Kraków              2049  2.0
 11.Mariusz Grodek          100 Olsztyn             1955  2.0
 12.Artur Irzyk             137 Kraków               758  1.0
 13.Jolanta Mierzwa         100 Kraków              1036  0.0     

 

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
  1  Kamil Górka              Łęczna             143 (142.51)  14251 / 100
  2  Artur Irzyk              Kraków             136 (136.25)  13625 / 100
  3  Mariusz Wrześniewski     Warszawa           132 (132.16)   2511 / 19 
  4  Andrzej Rakoczy          Kraków             130 (129.50)  12950 / 100
  5  Wojciech Usakiewicz      Warszawa           129 (129.20)   5297 / 41 
  6  Sławomir Kucia           Kraków             129 (128.80)  12880 / 100
  7  Grzegorz Wilk            Kraków             129 (128.76)  12876 / 100
  8  Justyna Fugiel           Sandomierz         128 (128.31)  12831 / 100
  9  Tomasz Ciejka            Kraków             125 (124.59)  12459 / 100
 10  Wojciech Więcek          Kraków             124 (123.65)  12365 / 100
 11  Iwona Baran              Kraków             123 (122.56)  12256 / 100
 12  Przemysław Herdzina      Kraków             122 (122.19)  12219 / 100
 13  Łukasz Bryła             Mielec             121 (121.34)  12134 / 100
 14  Filip Klar               Mielec             121 (120.76)   4468 / 37 
 15  Damian Krężel            Mielec             121 (120.59)   8321 / 69 
 16  Marcin Figiel            Zawichost          119 (119.34)  11934 / 100
 17  Jerzy Matyasik           Kraków             119 (119.00)  11900 / 100
 18  Jacek Pietruszka         Kraków             119 (118.99)  11899 / 100
 19  Agnieszka Krupka         Krosno             119 (118.62)  11862 / 100
 20  Grzegorz Matysiak        Kraków             118 (117.84)  11784 / 100
 21  Daniel Czernatowicz      Kraków             117 (117.34)  11734 / 100
 22  Krzysztof Leśniak        Kraków             116 (115.95)  11595 / 100
 23  Małgorzata Sulejewska    Kraków             115 (115.21)  11521 / 100
 24  Jan Kozłowski            Kraków             114 (114.24)  11424 / 100
 25  Łukasz Bobowski          Suchedniów         114 (113.63)  11363 / 100
 26  Paweł Jędryka            Tarnów             112 (112.23)  11223 / 100
 27  Tomasz Lempart           Kraków             112 (112.15)  11215 / 100
 28  Tomasz Figiel            Zawichost          112 (111.51)  11151 / 100
 29  Arkadiusz Biegun         Kraków             111 (110.65)  11065 / 100
 30  Maciej Chmielowski       Kraków             110 (110.28)  11028 / 100
 31  Dawid Boczoń             Zakopane           109 (108.95)   8607 / 79 
 32  Maciej Lelowicz          Kraków             107 (107.23)   2359 / 22 
 33  Przemysław Drochomirecki Opole              107 (107.08)  10708 / 100
 34  Renata Kowalska          Bielsko-Biała      105 (105.02)   4411 / 42 
 35  Katarzyna Klimała        Kraków             104 (103.72)  10372 / 100
 36  Piotr Adamczyk           Tarnów             102 (102.45)   4098 / 40 
 37  Magdalena Małecka        Kraków             102 (102.37)   6040 / 59 
 38  Mariusz Grodek           Olsztyn             98 ( 98.00)   7154 / 73 
 39  Łukasz Homa              Bielsko-Biała       95 ( 95.16)   3045 / 32 
 40  Bożena Matysiak          Kraków              95 ( 94.61)   9461 / 100
 41  Małgorzata Sikora        Kraków              94 ( 94.00)   9400 / 100
 42  Michał Korzeniowski      Kraków              94 ( 93.65)   1592 / 17 
 43  Marta Dobrzańska         Kraków              92 ( 92.42)   6192 / 67 
 44  Paweł Kowalski           Kutno               92 ( 92.18)   2581 / 28 
 45  Tadeusz Marek            Kraków              91 ( 90.57)   2083 / 23 
 46  Tomasz Ulrych            Tychy               90 ( 90.39)   6418 / 71 
 47  Paweł Miczko             Sandomierz          90 ( 90.28)   5778 / 64 
 48  Małgorzata Fugiel        Sandomierz          90 ( 89.75)   5385 / 60 
 49  Lech Rawski              Kraków              86 ( 86.47)   3459 / 40 
 50  Monika Ścisłowska        Chrzanów            86 ( 86.24)   1466 / 17 
 51  Justyna Woszczyna        Kraków              84 ( 83.69)   5356 / 64 
 52  Łukasz Łukasiewicz       Sandomierz          83 ( 83.38)   2418 / 29 
 53  Piotr Majerski           Nowy_Targ           82 ( 82.18)   1808 / 22 
 54  Sylwia Lempart           Kraków              82 ( 81.59)   1387 / 17 
 55  Ewa Latoń                Kraków              79 ( 78.71)   3227 / 41 
 56  Karolina Matysiak        Kraków              78 ( 78.19)   2033 / 26 
 57  Alicja Żarowska          Kraków              70 ( 69.64)   1741 / 25 
 58  Mateusz Majoch           Kraków              62 ( 61.94)   1115 / 18 
 59  Kamil Stokłosa           Skawina             60 ( 60.29)   2291 / 38 
     
POCZEKALNIA

MIEJSCE                                           RANKING     SKALPY / GRY
--------------------------------------------------------------------------
 60  Andrzej Bryła            Mielec              81 ( 81.07)   1135 / 14 
 61  Dawid Pikul              Poznań             123 (122.77)   1596 / 13 
 62  Edyta Arent-Irzyk        Kraków              92 ( 92.38)   1201 / 13 
 63  Jarosław Nadera          Kraków              99 ( 98.83)   1186 / 12 
 64  Joanna Knurowska         Kraków              82 ( 82.08)    985 / 12 
 65  Jarosław Klimczyk        Kraków              58 ( 58.25)    699 / 12 
 66  Mariusz Makuch           Zator              123 (123.18)   1355 / 11 
 67  Paweł Pilawski           Kraków             106 (106.36)   1170 / 11 
 68  Agnieszka Jaśkiewicz     Jastrzębie_Zdrój    91 ( 91.18)   1003 / 11 
 69  Karol Wyrębkiewicz       Łódź               153 (153.10)   1531 / 10 
 70  Kamil Jagliński          Ostrowiec          106 (105.90)   1059 / 10 
 71  Jolanta Hoffmann         Kraków              98 ( 98.30)    983 / 10 
 72  Jarosław Miśtak          Kraków              64 ( 64.20)    642 / 10 
 73  Katarzyna Karbowska      Łódź                95 ( 95.00)    855 / 9  
 74  Jolanta Mierzwa          Kraków              67 ( 67.11)    604 / 9  
 75  Aleksandra Olszówka      Kraków              62 ( 61.89)    557 / 9  
 76  Mateusz Żbikowski        Warszawa           115 (114.75)    918 / 8  
 77  Barbara Kłępa            Kraków              59 ( 58.62)    469 / 8  
 78  Ewa Strzelczyk           Warszawa           157 (157.29)   1101 / 7  
 79  Dariusz Dzierża          Kraków             106 (105.71)    740 / 7  
 80  Bogumiła Łabędzka        Kraków              71 ( 71.00)    497 / 7  
 81  Stanisław Ochot          Katowice           165 (165.00)    990 / 6  
 82  Piotr Pietuchowski       Białystok          155 (154.67)    928 / 6  
 83  Kazik Merklejn           Szczecin           147 (146.67)    880 / 6  
 84  Krzysztof Usakiewicz     Warszawa           137 (136.50)    819 / 6  
 85  Krzysztof Mówka          Toruń              121 (121.33)    728 / 6  
 86  Michał Kubic             Miechów            116 (115.83)    695 / 6  
 87  Jarosław Krzemiński      Tuchów             116 (115.67)    694 / 6  
 88  Maciej Stolarczyk        Zator              111 (111.17)    667 / 6  
 89  Grzegorz Bryła           Mielec             109 (108.67)    652 / 6  
 90  Michał Trumpus           Wrocław            103 (103.00)    618 / 6  
 91  Agnieszka Błazik         Rzeszów            101 (101.17)    607 / 6  
 92  Andrzej Grabiński        Suchedniów          97 ( 97.33)    584 / 6  
 93  Aleksandra Merklejn      Szczecin            97 ( 96.83)    581 / 6  
 94  Jacek Stolarczyk         Zator               93 ( 92.83)    557 / 6  
 95  Janusz Czerwik           Zator               77 ( 77.00)    462 / 6  
 96  Anna Kania               Sandomierz          56 ( 55.50)    333 / 6  
 97  Andrzej Wróbel           Zator              110 (110.00)    550 / 5  
 98  Borys Rzonca             Kraków             102 (102.40)    512 / 5  
 99  Maciej Matysiak          Kraków              94 ( 94.00)    470 / 5  
100  Adam Sulejewski          Kraków              77 ( 77.20)    386 / 5  
101  Waldemar Bulkowski       Chojnów             75 ( 75.00)    375 / 5  
102  Marcin Waśniowski        Bochnia             75 ( 75.00)    375 / 5  
103  Katarzyna Hauzner        Kraków              71 ( 70.80)    354 / 5  
104  Jakub Nieznalski         Jejkowice           67 ( 67.40)    337 / 5  
105  Tomasz Sulejewski        Kraków              62 ( 62.00)    310 / 5  
106  Bartek Kucharzyk         Ustrzyki_Dolne     106 (105.50)    422 / 4  
107  Beata Ryszka             Kraków              87 ( 86.75)    347 / 4  
108  Joanna Regdos            Kraków              86 ( 85.50)    342 / 4  
109  Krzysztof Bajera         Garwolin            82 ( 82.25)    329 / 4  
110  Izabela Klimała          Kraków              82 ( 81.50)    326 / 4  
111  Zbigniew Stettner        Bielsko-Biała       69 ( 68.50)    274 / 4  
112  Mariusz Tamowski         Bieruń              69 ( 68.50)    274 / 4  
113  Piotr Pawłowski          Kraków              59 ( 58.50)    234 / 4  
114  Joanna Zacharska         Kraków              55 ( 55.00)    220 / 4  
115  Robert Włodarczyk        Wrocław             53 ( 52.75)    211 / 4  
116  Mariola Osajda-Matczak   Pruszków           125 (124.67)    374 / 3  
117  Paweł Ochot              Katowice           118 (117.67)    353 / 3  
118  Tomasz Górka             Łęczna              99 ( 98.67)    296 / 3  
119  Jolanta Tomaszewska      Kraków              92 ( 91.67)    275 / 3  
120  Maciej Marzec            Kraków              64 ( 64.00)    192 / 3  
121  Dorota Kraj              Kraków              60 ( 60.00)    180 / 3  
122  Michał Struś             Kraków              59 ( 59.00)    177 / 3  
123  Paweł Antkowicz          Żelechlinek         58 ( 57.67)    173 / 3  
124  Roman Figiel             Zawichost          123 (123.00)    246 / 2  
125  Halina Getinger          Kraków             113 (113.00)    226 / 2  
126  Przemysław Ślizowski     Kraków              68 ( 68.00)    136 / 2  
127  Marta Łaskawiec          Kraków              65 ( 64.50)    129 / 2  
128  Mateusz Budziakowski     Kraków              63 ( 62.50)    125 / 2  
129  Łukasz Chudecki          Kraków              59 ( 59.00)    118 / 2  
130  Elżbieta Mroczka         Kraków              56 ( 56.00)    112 / 2  
131  Agnieszka Wołosewicz     Kraków              55 ( 55.00)    110 / 2  
132  Katarzyna Korytowska     Kraków              52 ( 51.50)    103 / 2  
133  Ewa Gawlik               Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
134  Małgorzata Kasprzyk      Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
135  Agata Krzemińska         Kraków              50 ( 50.00)    100 / 2  
136  Kaja Wacowska            Kraków             150 (150.00)    150 / 1  
137  Marcin Greń              Bielsko-Biała       77 ( 77.00)     77 / 1  
138  Rafał Ciejka             Kraków              69 ( 69.00)     69 / 1  
139  Sylwester Juszczak       Kraków              50 ( 50.00)     50 / 1  

 


  1  Kamil Górka             142 Łęczna            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    5  Przemysław Herdzina    123   +  460:359   173
   2    1    2  Artur Irzyk            137   +  408:330   187
   3    1    7  Łukasz Bobowski        113   +  419:399   163
   4    1    3  Andrzej Rakoczy        127   -  258:457    77
   5    2   10  Łukasz Bryła           120   -  369:380    70
   6    2    6  Daniel Czernatowicz    117   +  430:366   167
                                                 --------------
                                                 RANKING: 139.50


  2  Artur Irzyk             137 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    6  Daniel Czernatowicz    117   +  428:328   167
   2    1    1  Kamil Górka            142   -  330:408    92
   3            PAUZA
   4            PAUZA
   5            PAUZA
   6            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 129.50


  3  Andrzej Rakoczy         127 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    7  Łukasz Bobowski        113   +  405:394   163
   2    2   10  Łukasz Bryła           120   +  354:307   170
   3    2   11  Justyna Fugiel         128   +  386:276   178
   4    1    1  Kamil Górka            142   +  457:258   192
   5    1    6  Daniel Czernatowicz    117   -  322:340    67
   6    1   10  Łukasz Bryła           120   +  430:323   170
                                                 --------------
                                                 RANKING: 156.67


  4  Tomasz Ciejka           126 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    8  Mariusz Grodek         100   +  433:357   150
   2    3   11  Justyna Fugiel         128   -  347:454    78
   3    3   12  Jan Kozłowski          113   +  332:296   163
   4    3    7  Łukasz Bobowski        113   -  293:415    63
   5    4    5  Przemysław Herdzina    123   -  327:507    73
   6    5    8  Mariusz Grodek         100   +  391:335   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 112.83


  5  Przemysław Herdzina     123 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Kamil Górka            142   -  359:460    92
   2    5    9  Katarzyna Klimała      104   +  373:288   154
   3    4   10  Łukasz Bryła           120   -  393:424    70
   4    5   12  Jan Kozłowski          113   -  327:344    63
   5    4    4  Tomasz Ciejka          126   +  507:327   176
   6    4    7  Łukasz Bobowski        113   +  407:278   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 119.67


  6  Daniel Czernatowicz     117 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Artur Irzyk            137   -  328:428    87
   2    6   12  Jan Kozłowski          113   -  370:387    63
   3    5    9  Katarzyna Klimała      104   +  476:342   154
   4    4    8  Mariusz Grodek         100   +  399:239   150
   5    1    3  Andrzej Rakoczy        127   +  340:322   177
   6    2    1  Kamil Górka            142   -  366:430    92
                                                 --------------
                                                 RANKING: 120.50


  7  Łukasz Bobowski         113 Suchedniów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Andrzej Rakoczy        127   -  394:405    77
   2    4    8  Mariusz Grodek         100   +  410:269   150
   3    1    1  Kamil Górka            142   -  399:419    92
   4    3    4  Tomasz Ciejka          126   +  415:293   176
   5    3   12  Jan Kozłowski          113   -  325:343    63
   6    4    5  Przemysław Herdzina    123   -  278:407    73
                                                 --------------
                                                 RANKING: 105.17


  8  Mariusz Grodek          100 Olsztyn           

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Tomasz Ciejka          126   -  357:433    76
   2    4    7  Łukasz Bobowski        113   -  269:410    63
   3    6   13  Jolanta Mierzwa        100   +  393:264   150
   4    4    6  Daniel Czernatowicz    117   -  239:399    67
   5    6    9  Katarzyna Klimała      104   +  362:357   154
   6    5    4  Tomasz Ciejka          126   -  335:391    76
                                                 --------------
                                                 RANKING: 97.67


  9  Katarzyna Klimała       104 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   10  Łukasz Bryła           120   -  329:448    70
   2    5    5  Przemysław Herdzina    123   -  288:373    73
   3    5    6  Daniel Czernatowicz    117   -  342:476    67
   4    6   13  Jolanta Mierzwa        100   +  383:232   150
   5    6    8  Mariusz Grodek         100   -  357:362    50
   6    6   13  Jolanta Mierzwa        100   +  350:299   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 93.33


 10  Łukasz Bryła            120 Mielec            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    9  Katarzyna Klimała      104   +  448:329   154
   2    2    3  Andrzej Rakoczy        127   -  307:354    77
   3    4    5  Przemysław Herdzina    123   +  424:393   173
   4    2   11  Justyna Fugiel         128   +  390:319   178
   5    2    1  Kamil Górka            142   +  380:369   192
   6    1    3  Andrzej Rakoczy        127   -  323:430    77
                                                 --------------
                                                 RANKING: 141.83


 11  Justyna Fugiel          128 Sandomierz        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    3    4  Tomasz Ciejka          126   +  454:347   176
   3    2    3  Andrzej Rakoczy        127   -  276:386    77
   4    2   10  Łukasz Bryła           120   -  319:390    70
   5    5   13  Jolanta Mierzwa        100   +  414:241   150
   6    3   12  Jan Kozłowski          113   +  380:378   163
                                                 --------------
                                                 RANKING: 127.20


 12  Jan Kozłowski           113 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2    6    6  Daniel Czernatowicz    117   +  387:370   167
   3    3    4  Tomasz Ciejka          126   -  296:332    76
   4    5    5  Przemysław Herdzina    123   +  344:327   173
   5    3    7  Łukasz Bobowski        113   +  343:325   163
   6    3   11  Justyna Fugiel         128   -  378:380    78
                                                 --------------
                                                 RANKING: 131.40


 13  Jolanta Mierzwa         100 Kraków            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2            PAUZA
   3    6    8  Mariusz Grodek         100   -  264:393    50
   4    6    9  Katarzyna Klimała      104   -  232:383    54
   5    5   11  Justyna Fugiel         128   -  241:414    78
   6    6    9  Katarzyna Klimała      104   -  299:350    54
                                                 --------------
                                                 RANKING: 59.00